3526 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
á jéje (anonym)
Odpověď na Počůravám se stále dnes jsem
Taky jsem si toho užil dost!...hodně smutné,když si tu čtu,jak se rodiče dokáží chovat ke svým dětem a cizí lidé jsou kolikrát hodnější,než vlastní rodiče.Nechápu to,pokud někdo děti nechce,opravdu by je neměl mít,když jim tu lásku nedává.Nejhorší je na tom to,že většinou takové týrané děti se jednou chovají úplně stejně ke svým dětem,jako se chovali jejich rodiče.
14. Říjen 2021 - 11:03
Jan. (anonym)
Moc se netěš, nikdy nevíš, jestli se jich zbavíš. Já si na ně zvykl od nemocnice.
14. Říjen 2021 - 11:04
Obrázek uživatele Pulec
Pulec
Tak jak jsou na tom tedkom vaše děti v plinkach
14. Říjen 2021 - 12:00
Návštěvník (anonym)
Jako přes kopírák. To je demence.
14. Říjen 2021 - 15:32
Martina.Pa (anonym)
Odpověď na Jen úvodem, jinak to nehodlám
Počůravám se stále dnes jsem se i pokakala, nosím i gumové kalhotky na noc,jistota je jistota.
14. Říjen 2021 - 18:53
Návštěvník (anonym)
mám ADHD syna a užívá Guajacuran , již nezabírají , co mám místo nich nasadit ?
14. Říjen 2021 - 19:03
aha (anonym)
dcera je má jen na ochranu sebe a postele.
14. Říjen 2021 - 19:05
Obrázek uživatele Pulec
Pulec
Odpověď na dcera je má jen na ochranu
A kolik je jí let
14. Říjen 2021 - 22:06
nevysazuuj Mila... (anonym)
Prosím,poraďte postup jak...Koukám,že to máte stejný..Beru AD už 20 let-sem tam se změnily..jinak pořád.Před měsícem jsem zkusila snížit ITAKEM na půlku,kvůli sexu,který nejde...Skončila jsem na pohotovosti-šílený bušení srdce a aritmie.. Pak jsem to hned vrátila..Na konec doktor vyměnil za Triticco,ale hnus taky..jak jsem na něj najela,horečka 2 dny,aritmie,průjem...po 14 dnech-řekl,že mám vydržet-pořád hnus-změny nálad,únava,hubnutí,aritmie..Nevim co dál,jestli pokračovat a čekat až se to upraví nebo vrátit zpět.. Jsem z toho nanic..nikam nemůžu jít ,jsem pořád vyřízená.. .M.
16. Říjen 2021 - 12:41
potíže Miládiny... (anonym)
Katřino, držím vám oběma place! Mám dceru, o něco starší než ta vaše, s trochu větším problémem, protože se bohužel i pokakává. Začátky nebyly jednoduché, ale v tomto případě jsou pleny naprostá nutnost a je dobře, že jste si je konečně u dcery prosadila bez dalšího diskutování. Nyní bych vám ale určitě doporučila citlivý přístup, každopádně nechat ji nosit pleny a řešit s lékaři, ale hlavně jí nic nevyčítat a snažit se ji co nejvíc podpřit, protože pro dospívající slečnu je taková situace veliké trauma. Přeji hodně štěstí a snad se dá brzy do pořádku, u nás to bohužel vypadá na dlouhodobější problém, holce už plínky asi zůstanou.
16. Říjen 2021 - 12:42
Martina.Pa (anonym)
Odpověď na Jen úvodem, jinak to nehodlám
Počůravám se stále dnes jsem se i pokakala, nosím i gumové kalhotky na noc,jistota je jistota.
16. Říjen 2021 - 12:42
proč Kamile píšeš? (anonym)
Milado, jestli jsi to ty, co jsi psala už do jiné diskuse na tomto webu, tak nevím, proč by jí plenky měly zůstat, když je to způsobené psychickými problémy. Chce to trpělivost a hlavně věřit. Tím myslím, aby si věřila hlavně ona sama, i když s variantou, že je může mít napořád je třeba trochu počítat.
16. Říjen 2021 - 12:44
Milado.P.bude líp (anonym)
Prosím,poraďte postup jak...Koukám,že to máte stejný..Beru AD už 20 let-sem tam se změnily..jinak pořád.Před měsícem jsem zkusila snížit ITAKEM na půlku,kvůli sexu,který nejde...Skončila jsem na pohotovosti-šílený bušení srdce a aritmie.. Pak jsem to hned vrátila..Na konec doktor vyměnil za Triticco,ale hnus taky..jak jsem na něj najela,horečka 2 dny,aritmie,průjem...po 14 dnech-řekl,že mám vydržet-pořád hnus-změny nálad,únava,hubnutí,aritmie..Nevim co dál,jestli pokračovat a čekat až se to upraví nebo vrátit zpět.. Jsem z toho nanic..nikam nemůžu jít ,jsem pořád vyřízená.. .M.
16. Říjen 2021 - 12:46
m. Milado,co dc... (anonym)
Zdravím Kamile, ano, jsem to já, občas se na doktorku ještě zaskočím podívat, i kvůli jiným věcem, a chtěla jsem Kateřinu v docela podobné situaci trochu podpořit, protože ty začátky bývají asi nejhorší. S naší holkou je to lepší v tom směru, že se jí podařilo s plenkama sžít, už kvůli nim nemívá deprese a i ty pocity méněcennosti se zmírnily. Taky se postupně podařilo dopátrat k pravděpodobné příčině její inkontinence, opravdu to souvisí s tím rozvodem, jejím sebeobviňováním kvůli tomu (k čemuž výrazně přispěl bývalý muž) a stresem z toho, co pak následovalo i jejím strachem, že mi nebude dostatečnou oporou. Psycholog říkal i to, že se tam částečně promítla touha o návrat dětství, kdy se oba rodiče měli rádi a kdy na ni nebyly kladeny žádné nároky. To neznamená, že by toužila neovládat svěrače a nosit pleny, ale tělo takhle na veškerý mix toho všeho prostě zareagovalo. Stále spolu hodně pracují, i ve spolupráci se mnou - dát jí hodně velký oddech, moc ji nezatěžovat povinostmi a nevydělovat ji od mladších sourozenců. Ještě stále ji doma přebaluji já, aby se s tím problémem necítila sama a nebála se, že ji nemáme rádi. Tento její problém prostě "patří do rodiny" a děláme co můžeme, aby to nevnímala jako tabu. Na druhou stranu, už je to docela dlouho a psychicky se hodně spravila, ale ten problém pořád zůstává, jednou za hodně dlouhý čas se probudí v suchých plenkách, ale to je spíš náhoda. Přes den bohužel pořád nedokáže dojít na záchod. Počkáme ještě do konce roku a pak bychom to chtěli řešit nějakými léky, nicméně já se obávám, že vzhledem k tomu jejímu psychickému pokroku a přitom neměnnou inkontinencí jí tohle bohužel už asi zůstane, i když bych si možná víc než ona přála, aby zase mohla žít jako normální holka.
16. Říjen 2021 - 12:50
Návštěvník (anonym)
dcera ve čtvrtek dostala ATB na chřipku co má v pátek večer se pokakala, tvrdí že o tom ani nevěděla , svěřila jsem se s tím kamarádce a ta mi řekla že to způsobují ATB, ať jí koupím probiotika , no ty jsem v sobotu nesehnala , tak jsem koupila pleny , dceři vysvětlila že je potřebuje a souhlasila s tím že si je nechá nasadit, hned jak jsem jí je po obědě dala řekla NE , to nechcia začala si je sundávat.Musela jsem jí chytit ruce a vysvětlit že je bude mít jen cvíli, nikdo ji v nich neuvidí a že je to pro její doro, slyšel to tatínek, došel a řekl ať jí ty pleny nechám a zabráním jí v sundání a hodil po mě dceřin overal na spaní s Annou ,viděl že si s tou informací nevím rady a tak jí navlíkl overal obráceně, se zipem na zádech a pomohl mě ho zapnout. dcera chvíli bojovala s tím jak se zbavit pyžama, chvíli trucovala přišlo i na výhružky že bude klečet ale nakonec se s plenou sžila a na dnešní noc už proti pleně neprotestovala.
16. Říjen 2021 - 22:23

Stránky

Přidat komentář