1245 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Mužnost

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
V čem vidíte principiální mužské ctnosti? Jaké kvality činí mužské pohlaví výtečným?
10. Duben 2014 - 19:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
V čem vidíte principiální...chovám velikou úctu k těžkým zločincům, kteří zůstávají u soudu věrni sami sobě. Neomlovají se za to, co udělali, nenaříkají, neskuhrají, neprosí - byť by tak měli v řadě případů šanci na mírnější trest. Zůstávají i v nejtěžších chvílích opravdovými, tvrdými chlapi, byt´ si za tuto hrdost nejednou vykoledují doživotí, nebo i smrt - a i novináři pak o nich napíšou, že "neprojevovali žádné emoce" v takovém kontextu, aby jejich čtenáři nabyli dojmu, že jejich mužnost tváří v tvář soudní autoritě byla jen dalším projevem jejich "zrůdné bezcitnosti". http://youtu.be/UGB8Et6Du1o
16. Duben 2014 - 19:42
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Já (anonym)
Já, nech se vyšetřit. Člověk by měl být hrdý na dobré skutky, ketré vykonal. A ne na zločiny, které spáchal.
16. Duben 2014 - 19:49
Obrázek uživatele Návštěvník
To (anonym)
je právě veliký omyl. Skutečný muž musí zachovat hrdost za všech okolností, a nikdy se nesmí před žádnou autoritou pokořit.
16. Duben 2014 - 20:01
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Proč bych měl být hrdý na to, že jsem spáchal zločin? Nejsem ani komunista, ani fašista.
16. Duben 2014 - 20:25
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Proč bych měl být hrdý na...Ja myslim, ze tady se ani tak nejedna o hrdost na spachani zlocinu, ale o totalni hrdost na svoji bytost absolutne se vsemi aspekty, bez jedine vyjimky. Hrdy muz se nemuze omlouvat, kat se, prosit. Musi se projevovat jako vitez, byt je trebas odsouzen na smrt. Alternativou je tento odsouzenec: http://youtu.be/uQy6KNx4d-s
16. Duben 2014 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Ale asi ze vseho nejtrapnejsi priklad zbabelosti a vypocitavosti u soudu je Oscar Pistorius. Buli, pofnukava a davi se tam jak nejaka hysterka, jen aby z toho vseho vyvazl co nejlepe. I kdyby ale byl osvobozen - coz se doufam nestane - prestavam chapat, co bude chtit delat se zbytkem sveho zivota. Neni to chlap, ale jen globalne zkompromitovana lidska sracka bez jakekoli cti.
17. Duben 2014 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Mužnost (anonym)
Odpovědnost Statečnost Soucit Láska Sebevědomí Sexualita Nenechat se pokořit Kdepak jsou :-)
17. Duben 2014 - 20:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Ženskost (anonym)
Odpovědnost Statečnost Soucit Láska Sebevědomí Sexualita Nenechat se pokořit Kdepak jsou :-)
17. Duben 2014 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Opravdový muž (anonym)
...nemá zapotřebí se nikomu za nic odpovídat. Dělá, co sám uzná za vhodné.
17. Duben 2014 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Může opravdový (anonym)
který je sám sobě zákonodárcem, snést marasmus dnešní hnusné, matriarchálně feministické, politkorektní demokratury?
18. Duben 2014 - 21:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jen tyto tri em (anonym)
jsou pro opravdoveho muze dustojny projeveni: hrdost hnev pohrdani
19. Duben 2014 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Áááá (anonym)
který je sám sobě...tady je nějakej duševní chudák, který byl kdovíkým v dětství tyranizován...
19. Duben 2014 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Politkorektní demokratura je ryzí nesmysl, vymyšlený ad hoc pro tuto diskusi. Dnešní společnost není matriarchátně feministická. Dnešní společnost ovladá banda několika lumpů a mafiánů, kteří jsou nepostižitelní. Tzv. "svobodné volby" jsou šaškárna větší než za bolševika.
19. Duben 2014 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
A jak se na dan (anonym)
tady je nějakej duševní...tedy dívá duševní boháč, kterému buhvíkdo umožnil naprosto harmonické dětství?
20. Duben 2014 - 0:57
Obrázek uživatele Návštěvník
A co (anonym)
Politkorektní demokratura je...Evropská unie a USA? Copak "dnešní společnost" končí Šumavou, Krušnými horami a Beskydami? Co německé spolkové kancléřství - vládne v něm pyj, nebo vagína? A co Federální rezervní systém? A co ta armáda soudkyň, státních zástupkyň, ministryň a rozmanitých jiných vysokých úřednic, partajních funkcionářek, hlav států, ba dokonce i CEOs v sukních? A co ženská dominance v převážné většině rodinných domácností? Ve světě vyživovacích povinností a sociálních dávek z peněz daňových poplatníků je otec rodiny jen kdykoli odkopnutelným přívažkem své manželky, snadno obratelným o všechno, snadno zbavitelným jakéhokoli podílu na výchově svého potomstva. Je snadno manipulovatelným, vydíratelným kusem hovna. Tohle že není matriarchální feminismus?
20. Duben 2014 - 1:18
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Evropská unie a USA? Copak...Zatimco muzi, pokud vyjimecne jsou co k cemu, mohou byt agresivni, zeny jsou povetsinou leptave INgresivni. Neutoci ani tak na stada mimo vlastni smecku, ale spis na svoji vlastni smecku, kterou rozleptavaji a poskozuji. Zeny nesou velky dil zodpovednosti za destruktivni mirovou politiku, ktera v poslednich desitiletich znacne poskodila zajmy Zapadu. Zenske hraly vyznamnou roli v ruznych mirovych hnutich a hnutich za "prava" rozmanitych neevropskych a barevnych etnik. Byly to do znacne miry zeny, ktere zmarily efektivni vyuziti americkeho jaderneho monopolu v letech 1945-49. Byla to leta, kdy si Americane mohli snadno podmanit Rusko, Cinu i cely zbytek sveta, a nastolit tak na prakticky neomezene dlouhou dobu diktaturu zapadniho bileho muze ve svete. V pozdejsich letech to byly opet do znacne miry prave zenske, ktere se na Zapade, k jeho skode, braly za jakasi "prava" zbolsevizovanych Vietnamcu, protiizraelskych Palestincu ci fanatickych, atomove bomby chtivych Irancu. Prave diky politkorektnim, feministickym silam ziskala jaderne zbrane Severni Korea, a ziska je i Iran, kdyz sance na zautoceni proti nemu byla zradne zmarena. Politkorektni, feministicke sily nesou zodpovednost i za soucasnou islamizaci zapadni Evropy, podobne jako za zamorovani Evropske unie africkymi pristehovalci, na ktere se z nemistne politkorektnich, lidskopravnich ohledu nestrili pri jejich - bohuzel velmi casto uspesnych - pokusech dosahnout evropskych brehu. Politkorektni, feministicke, matriarchalne demokraturni sily vedou Zapad do zahuby. Zpusobuji, ze v globalni soutezi nad nim jiz brzy hospodarsky zvitezi Cina a Indie, ktere si Zapad drive ci pozdeji podmani i politicky.
20. Duben 2014 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
pro D (anonym)
Vymýšlení pseudologických blábolů bez obsahu je typické pro počínající schizofreníí.
20. Duben 2014 - 19:27
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Vymýšlení pseudologických...A co je na mych slovech pseudologicke a co blabolive? A neni nahodou zpusob, jakym se "diagnostikuji" nekonforme smyslejici lide, ve skutecnosti instrumentem moci?
20. Duben 2014 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Tento obraz Jacquese-Louise Davida nazorne ukazuje ryzost i krehkost muzske agresivity v konfrontaci s leptavou a toxickou zenskou ingresivitou: http://tinyurl.com/l9art6s
20. Duben 2014 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
si též myslím, že ten (nebo spíše ta), kdo nařkl(a) Déčko z "bezobsažného blábolení", musí mít sám(a) hlavu zastrčenou hluboko do prdele.
20. Duben 2014 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Mužům (anonym)
nejlépe sluší, když spolu bojují na život a na smrt na bitevním poli.
21. Duben 2014 - 19:58
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Mlady bojovnik z etiopskeho kmene zdobi sveho obnazeneho bojoveho druha pred dongou, ritualnim bojem s drevenymi holemi. http://tinyurl.com/n569th9 A zde jiz je samotna donga: http://tinyurl.com/nybgzzb A donga nemusi byt vzdycky sranda: http://tinyurl.com/lmplm5e Ukazky ryzi muznosti, kterou clovek v Evrope uz nenachazi.
22. Duben 2014 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
pro D (anonym)
A co je na mych slovech...Občas si to po sobě přečti a pochopíš.
23. Duben 2014 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
To je bezobsažn (anonym)
Občas si to po sobě...nic neříkající, zbabělá odpověď. Takhle reagují lidé, kteří neumějí svou pozici obhájit řádnou argumentací.
23. Duben 2014 - 20:49
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Krasne video o donze: http://youtu.be/Q4RPk02oxp0
23. Duben 2014 - 21:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Julius (anonym)
Za druhe svetove valky Japonci zajali jisteho americkeho dustojnika. Nejakou dobu ho drzeli v zajeti, projevujice mu vojenskou zdvorilost. Pak prisel z vyssich mist rozkaz k poprave. Ihned tedy dustojniku sdelili, ze mu setnou hlavu mecem. Americky dustojnik to okamzite prijal jako pozitivni fakt, a snazil se delat vse pro to, aby i v teto tezke situaci co nejlepe obstal. Kratce vymenil nekolik slov s japonskym velitelem, ktery byl za nej zodpovedny (asi chtel, aby mu stali hlavu jedinou ranou). Japonsky velitel prikyvl, a ihned predal americkeho dustojnika vojaku, poverenemu funkci kata. S katem si pak ihned vyjasnili, kde ma dustojnik pokleknout a v jake poloze drzet siji. Po par minutach bylo vse hotovo. Na muzich, a predevsim vojacich (najme pak dustojnicich), je krasne, ze si dovedou poradit a zachovat dustojnost opravdu v kazde situaci. Dokazi prijmout informaci o sve poprave, zachovavajice si svou mentalni stabilitu a vyrovnanost. Dokazi konstruktivne diskutovat o podminkach sve popravy, a s katem dovedou vytvorit kvalitni tandem, zabezpecujici co nejhladsi prubeh daneho aktu. Az tak daleko jde typicky muzsky smysl pro tymovou spolupraci. A jak by asi v takove situaci jednala typicka zenska? Nejspis by zacala hystericky jecet, skrabat, stipat, kousat, pochacavat se, a debilne argumentovat takovymi nesmysly, jako ze ma "narok" na zivot, jelikoz ma deti. Mnozi vynucovatele valecne spravedlnosti by to jiste byli nuceni videt jako tak zavazne pohrdani hrdelni autoritou, ze by takovou zenskou - jeste pred vlastni popravou - podrobili tem nejtvrdsim telesnym trestum.
24. Duben 2014 - 20:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Julius (anonym)
Vzacna fotografie zvecnujici pamatnou popravu savli australskeho serzanta-radisty Leonarda George Siffleeta od japonskeho namorniho dustojnika Chikao Yasuna. Za japonskymi liniemi, Nova Guinea, 24. rijen 1943. Pri teto poprave se v katu i odsouzenem setkali dva opravdovi chlapi. http://static.ddmcdn.com/gif/allies-bomb-northern-nazi-germany-48.jpg
26. Duben 2014 - 13:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Veliká čest a c (anonym)
Vzacna fotografie zvecnujici...patří Juliovi za jeho předchozí dva příspěvky! Dokáže poutavě pojednat tabuizovaná témata, a odmítá nadbíhat a podbízet se dnešní feministicko šovinistické atmosféře v elektronických i tištěných médiích.
26. Duben 2014 - 17:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Julius (anonym)
Mlady stoupenec presidenta Asada v Syrii nese statecne vyneseni rozsudku smrti nad sebou od protivladnich povstalcu. Pote je dustojne popraven strelbou zezadu do tyla. http://youtu.be/-BEv_AP8l24
27. Duben 2014 - 11:37

Stránky

Přidat komentář