42 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Muži a mušle:)

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Acnelka-L (anonym)
Mám takový dotaz na muže.vadí vám když se jdete vymočit(třeba v restauraci,v hospodě)a někdo stojí vedle vás a močí?Zkrátka vadí vám mušle?Já si to nedovedu představit,asi bych jako muž vychytávala momenty kdy tam nikdo není a pak si šla ulevit.Takže jak ste na tom?Díky za odpovědi.
8. Únor 2005 - 10:37
Obrázek uživatele Návštěvník
henten (anonym)
Nijak. Odmalička čuráme pospolu, hasíme ohníčky společným počuráním a tak to jde až do dospělosti. Pak nějaká zlomyslná ženská jednomu nakuká, že Franta ho má mnohem většího a jednomu to společný močení začne vadit. Pak jsou zase ti, co ho rádi na WC předvádějí. Dlouho a důkladně oklepávají a mávají tou hadicí. Ne, že by byli teplí, ale je to něco jako když jelen předvádí svoje paroží a zastrašuje. Prostě se na WC nenudíme.
8. Únor 2005 - 15:54
Obrázek uživatele Návštěvník
talka (anonym)
Tohle je ale zajímavé téma.Ale já bych taky nechtěla,aby se mi někdo koukal na mušličku.Jsem stydlivka.Ale teď jsem se ptala muže a říkal,že mu to nejde,když tam je ještě někdo jiný.Že by se styděl??? Ale nemá proč,má ho pěknýho.
8. Únor 2005 - 21:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Já osobně nesnáším,že na pánských záchodech jsou mušle vedle sebe.Když přijdu na WC a někdo stojí u mušle a vidím,že už končí tak se také postavím-jinak odejdu a nebo pokud to jde jdu do kabinky a když ne tak raději odejdu a jdu pokud to jde někam jinam.Kdysi jsem byl v po 89 roce na zájezdu ve Vídni a tam měli v obchodňáku mušle oddělené boxy a navíc při odchodu samy splachovaly.Takže bych pokud to jde doporučil na záchodech pro pány buď oddělelené pisoáry nebo klasické kabiky jako na ženských WC.Jinak doma si sedám na mísu při močení a používám k osušení toaletní papír.Závidím ženám,že mají na záchodech kabinky a mohou klidně čurat bez toho,že je někdo pozoruje
9. Únor 2005 - 7:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Acnelka-L (anonym)
Moc díky za odpovědi,už dlouho mi to vrtalo hlavou.Sledovala sem vždycky přítele,jak v restauraci vychytává okamžiky kdy tam nikdo nejde,proto se na to ptám.Mě osobně by to taky totiž vadilo.
9. Únor 2005 - 10:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Ano jsou to trapné okamžiky,když se musí m také v restauraci dívat na záchody,zda někdo už vyšel a je tam volno.Ale kolikrát tam vejdu a nikdo a než začnu tak tam někdo vtrhne a zase musím dělat,že jsem vyčuraný a jít si sednout.Vy ženy to opravdu máte jednoduší
9. Únor 2005 - 10:56
Obrázek uživatele Návštěvník
prober (anonym)
Neberte to osobně, ale soudím, že přítel Acnelky a Karel nejsou zrovna reprezentativní vzorek mužské populace. Pokud jsem byl za svého života svědkem, drtivá většina mužů nemá s pisoáry a potažmo s močením vedle jiných lidí žádný problém. Jak už bylo uvedeno, pro chlapy je to norma už od dětství. Karle, ale nic si z toho nedělej, takovou drobnou neurózu třeba v jiné podobě má každý druhý. Já třeba šílím z toho, že jsem při odchodu z domu nezamknul a chodím se opakovaně přesvědčit; ty zas čekáš v restauraci na soukromí při čůrání. Hlavně že jsme zdraví, ne? ;)
9. Únor 2005 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Acnelka... (anonym)
Prober:Můžu ti říct,že já se nevymočím nikde kromě WC u nás doma.A když už musím jít třeba v restauraci,na dovolené,tak jdu vždy,když tam nikdo není.Nechodím na záchod ani u sester!!!!!!I kdyby se mi chtělo sebevíc,mohl mi prasknout močák,tak se prostě nevyčůrám,pokud je třeba někdo ve vedlejší kabince...Toť zas můj problém:)
9. Únor 2005 - 16:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Ja myslel ,že jsem nenormální ,ale vidím ,že problem má hodně chlapů.Já mám pocit,že se n amne všichni dívají.Já prostě stojím u pisoáru a močit nezačnu.
9. Únor 2005 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Pro AcnelkuTo nechápu,jak se nemůžeš vymočit pokud je někdo ve vedlejší kabince.To přece nevadí,jste od sebe oddělené a ani kolikrát nevíte,kdo je to.Mě by to nevadilo-horší je to u chlapů.když musí stát vedle sebe.A navíc u žen je to si snadnější protože jsem na více zájezdech zažil,že když zastavil autobus tak muži odešli na jednu stranu a ženy na druhou.A tam někde za křovím ženy v dřepu společně močily snad vedle sebe a nevadilo jim to
9. Únor 2005 - 23:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Acnelka-L (anonym)
Je to asi psychického rázu,ale opravdu mi to vadí a vím,že v tom nejsem jediná.I má mamka to tak má.Strašně mi vadí ten zvuk,když teče moč.Vždycky si říkám,že to ta slečna nebo paní vedle určitě slyší.A proto si radši vždycky počkám jako ty:)
10. Únor 2005 - 0:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
Nevím, na kolik je to (ne)normální, ale já tím trpím taky. Já se vlastně můžu vymočit kdekoliv, když vím, že tam jsu sám, ale stačí mi jen když někdo chodí okolo kabinky a už nemůžu - mušle, to už vůbec. Prostě potřebuji skoro absolutní klid. Je to takový blbý psychický blok, nevíte někdo, jestli se s tím dá něco dělat?
22. Leden 2006 - 21:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Tohle je naprosto normální reakce. Já když jdu na malou v práci nebo třeba v hospodě, nesmí si ke mně nikdo stoupnout jinak se nevyčurám. Dělám to tak, že pokud tam někdo stojí, jdu si umýt ruce. On mezitím odejde. Ale když už budu čurat a někdo ke mně přijde, tak už mi to nevadí.
22. Leden 2006 - 23:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Všem doporučuji návštěvu Ruska. Předpokládám, že si ještě mnoho těchto zařízení z bývalého CCCP zachovalo svůj charakter. V zařízení INTURISTU bylo běžné kolektivní WC - 4 mísy splachovacího záchodu v jedné místnosti (bez kabinek). To na pánském i dámském WC. Přišli(y) na záchod, pokecali(y), pokouřili(y), ulevili(y) si a pak se rozešli(y) - pohoda, žádní stres.
23. Leden 2006 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Bajza (anonym)
Tu otázku mohla vymyslet akorát nějaká kráva!!!!!!
30. Leden 2006 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
trpajzlík ale s (anonym)
Závidím,když někdo močí u silnice otočen k autům a ještě se při tom třeba baví s kolegou.Já prchám v dál a ještě hluboko v lese se rozhlížím jestli někdo nekouká.Mušle mě nevadí,ale stojím vždy kde je volno ob jednu,nikdy ne vedle souseda.To se raději počůrám.
30. Leden 2006 - 16:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Gigi (anonym)
Lidi neblbněte, kde jinde už by se měly ozývat vylučovací zvuky (tok moči, prdění, tlačení atd...) než na záchodech?
30. Leden 2006 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa z depa (anonym)
Když chčiju tak nekoukám v pravo ani v levo,neznám bratra,až když se zapínám tak koukám kam hamtám,abych neuklouz a nějaký city si nemůžu dovolit.
31. Leden 2006 - 1:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
Mě vadí spolumočící občané na veřejném WC v restauraci pouze do jisté výše hladiny alkoholu v krvi, potom mi to je už celkem jedno a někdy jsem ještě rád, že se trefím (držet mě zatím museli jen jednou). Ale kdaž půjdu v problému trochu do hloubky: Když přijde muž do pázdné místnosti, kde jsou pisoáry, instinktivně si stoupne k mušli nejvzdálenější od vchodu. Další příchozí naopak zauujme místo nejvzdálenější od toho prvního močejícího a ti, co přicházejí potom symetricky vyplňují vzniklé mezery - tj. se postaví vždy do poloviční vzdálenosti mezi již močející, tak aby vzálenosti mezi nimi byly co největší.
25. Duben 2006 - 20:47
Obrázek uživatele Návštěvník
west (anonym)
ja jsem mel podobnej problem ale vloni jsem zacal pracovat a tam jsou na toaletach jenom musle.sakra, prvni den jsem prisel na zachudek s uplne narvanym mechyrem a pak jsem hned i odesel.drzel jsem to az do vecera a pak jsem musel ocurat prvni strom protoze mechyr jsem mel jako balon.druhy den jsem se odhodlal-prece si nenecham prasknout mechyr
17. Červen 2007 - 15:24
Obrázek uživatele Návštěvník
east (anonym)
Jindro nehraj si na psychologa a znalce chcani do musli, ja zrovna pokazdy jdu k nejblizsimu pisoaru(bavime se ted o prazdnych WC). Proc bych mel jak blbec chodit k tomu nejvzdalenejsimu?
17. Červen 2007 - 15:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Pro west: Měchýř ti nepraskne, sám se vypustí a to pak budeš mít mokrý kalhoty, když si nedojdeš na wc.
17. Červen 2007 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
Pokud se mi chce chcát málo, tak mi přítomnost muže u vedlejšího pisoáru vadí natolik, že chčiju jaksi zpomaleněji. Když se mi chce hodně, je mi to jedno. Jsou ale větší stydlíni. V práci máme jenom 3 mušle vedle sebe a dobrá půlka chlapů jde radši chcát do kabinky. Podle hovorů s ostatními kluky jsme se shodli na tom, že jsou to ti s podměrečnými přirozeními. Když si vedle mě stoupne jiný chlap, nijak to neřeším, v klídku oklepu a pak teprv zastrčím. Nemám pocit, že bych se měl za něco stydět.
20. Červen 2007 - 17:37
Obrázek uživatele Návštěvník
milan (anonym)
mám to asi stejně. chodím často ale skoro po kapkách. tak je mi trapně přijít když už někdo močí a odejít ještě dřív než on. to jdu raději do kabinky nebo počkám
21. Červen 2007 - 14:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Když mám jít močit na veřejné WC, tak čekám až tam nikdo nebude a pak tam teprve vejdu.
21. Červen 2007 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Když na přítmné místo vejde žena, tak mi to tolik nevadí. Muž mi ale vadí hodně.
21. Červen 2007 - 15:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
pavle to uz ses uchyl kterej nejni schopnej se normalne coby chlap vychcat na panskejch zachodkach...
22. Červen 2007 - 3:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Alois (anonym)
Pavle to je také můj případ nikdy se nemohu vymočit pokud stojí někdo vedle
22. Červen 2007 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
pánové, jak hodně vám vadí když se na záchodech střetnete se ženou? Když třeba močíte a ona kolem vás projde? Hrozně ráda totiž chodim na pány - do kabinky. Ne že bych tam chodila šmírovat nebo tak podobně ale nejsou tam fronty, je tam poměrně čisto a hlavně je tam vždy toaletní papír. Prostě pohoda... ale už se mi párkrát stalo, že jsem to nevychytala a u mušle někoho "překvapila"
31. Prosinec 2008 - 6:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Ja radej kabinky, lepe se mi trefuje. Jinak mi to nevadi, ale zena by me asi vadila nebo ne, nevim :D.
2. Leden 2009 - 6:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Mě je to jedno, já chčiju v lese.
2. Leden 2009 - 8:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoj hledám mušle pro muže jako jsou třeba v hospodách pomozte mi plosím.
27. Březen 2009 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Odpovědní muži třídí odpad i při použití mušle v restauraci. Viz http://www.srandicky.biz/foto/zodpovedni-muzi-tridi-odpad/trideni-odpadu-jpg.jpg
24. Červenec 2013 - 8:29
Obrázek uživatele Návštěvník
marek (anonym)
Me to nevadi,vyvalim sveho curaka s zaludem a chciju,nekolik chlapu se tak. Vzrusilo a vystriklo,semeno teklo pekne po zdi no a ja vystrikl taky .
20. Květen 2017 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Zdravím všechny Chci vás poprosit o radu , mám problém když už to nemůžu vydržet a musím na veřejný WC se vymočit. No a když tam na WC někdo je nebo přijde tak mi to vůbec nejde se vyčůrat ani kapku (i když se mi tak strašně chtělo tak se mi to blokne a vydržím to chviličku zase) -mám pocit že se na mně buď dívá nebo poslouchá a i v kabince mi to nejde ,tak proto chodím nejraději ve škole v hodinách na WC protože je tam šance že tam budu sám a to se docela v klidu vymočím sice tochvíli trvá ale vymočím se . Dost mně to omezuje ,závidím ostatním klukům, protože ty jsou o přestávce povídají si a čůrající a já se k nim postavím a nic. PS: Zkoušel jsem si ho i přetáhnout, ale nepomohlo. :( Děkuji moc za radu .
28. Červenec 2018 - 9:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Chybí vám vojna, mazánci!
28. Červenec 2018 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Asi jsi moc úzk (anonym)
Zdravím všechny Chci vás...Určitě kadíš taky jenom doma a nikde jinde ti to nejde. S tím mívají problémy hlavně holky, ale jsme všichni jenom lidi. Jedině víc pít a pak to jde samo.
29. Červenec 2018 - 14:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Mám stejný problém postavím se k mušli vyndám famfulina a chytnu ho a nic, minule stal vedle mě kámoš ten ho vyndal a čůral a já nic. Viděl jsem jak se mi na něj i koukl.
24. Září 2018 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Prosím o radu
25. Září 2018 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Stejně Vás kluci obdivuji jak se můžete postavit vedle sebe vyndat pinďoura, namířit a čůrat.
26. Září 2018 - 6:53
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Stejně Vás kluci obdivuji...To je celoživotní praxe, obdiv není na místě.
26. Září 2018 - 8:24

Přidat komentář

Reklama

Reklama