Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
56 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Muži a močení na verejnosti

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Ahoj, v poslední dobe se mi stava, ze nejak casto vidim mocit muze na verejnich mistech, zacina mi to vadit, nekteri sou fakt bez hanby, udelaji to klidne pred vami. Melo by se to zakazat. Holky, jake jsou vase zkusenosti a nazory. Dekuji.
31. Prosinec 2005 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Šarik (anonym)
Když musíš tak musíš. A nezáviď...kdybys to chcaní měla vyfachaný jak my, tak bys taky chcala kdekoliv podle potřeby.
31. Prosinec 2005 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Gypsi (anonym)
Vypij 14 kousků a nes to až domů. Když budeš muset muset, tak se nedá nic dělat.
31. Prosinec 2005 - 14:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Gypsi zacals sem psat a mas docela povedeny postrehy reality zivota, ale rekl bych, ze tohles nevymaknul.Ja sam proboha vim, ze kdyz se snad (zduraznuji!) NEKDY musi, tak se musi, spis jen jde o to, jakou formou a kde se to provede.Na druhou stranu, ac sam muzskeho pohlavi, se snazim byt objektivni a chapu znechucene pripominky zen. Ony preci take jiste nekdy musi a jiste zrovna tak casto, jako my chlapi, a cim to je, ze jsem jeste NIKDY nevidel zenu, ktera sedi na bobku a ochcava roh?
1. Leden 2006 - 1:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Gypsi (anonym)
Jardo, denně chodím přes hlavní nádraží na tramvaj. Viděl jsem, že v dopravní špičce, když chodí nejvíce lidí z práce, chčije opilec doslova mezi lidmi. Na místě, kde na veřejné WC to měl asi 30 metrů. Tomu bych samozřejmě nakopal nejraději prdel.Jenže se také stalo, že byvše pozván kamarády na pivo daleko od bydliště jsem se normálně bavil jako obyčejně. To znamená, že docela hodně vypiju, ale jdu domů tak, že nikdo ani neví, že jdu z hospody. Odskočil jsem si před odchodem na WC a odešel na autobus. Asi nemusím vysvětlovat, jak autobus povzbudí ledviny k horečné činnosti. Po zácpě na silnici, jsem to vydržel až do stanice v sídlišti, kde jsem ihned za stanicí, slovy z černých baronů "prováděl močení". To je ten případ, kdy opravdu musíš a neznamená to žádnou tragédii. Také se mi stalo, že jsem "chytil" při této činnosti nějakou ženu. Nu co, díval jsem se na oblohu a hodnotil tvar a počet mraků. Podstata je spíše v tom, že normální člověk se této "ostudy" snaží vyvarovat, ale určité skupině obyvatel je to srdečně jedno. Na ni ovšem žádný apel, natož ten morální, neplatí.
1. Leden 2006 - 3:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Ale jo Gypsi, jen si myslim, ze ted v podstate mluvis o tom samem, co jsem se snazil vyjadrit ja. Jde jen o to, netahat porad toho curdu na obdiv a nechcat jak prase vsude.Ale stejne si stojim za tim, ze nase milovane holky a zeny jiste maji stejny problem a pritom nikde vsechno na bobku neochcavaji. Jak to proboha resi?Treba je to pro ne stejne problematicke, jen se lepe ovladaji.
1. Leden 2006 - 4:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Gypsi (anonym)
Naše ženy ten problém tak často nemají. Podíváš li se do průměrné hospody, kde dělá tržbu pivo, na 25 chlapů připadne jedna ženská. Když vytáhnu manželku někam daleko, automaticky beru v noci taxíka. Není to možná až tak o mužské nevychovanosti, jako spíše o procentuálním zastoupení těch "potřebných".
1. Leden 2006 - 4:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Taky se mi to stalo a moc mi to nevadi, jed se divim, ze to nevadi tem mocicim.
6. Leden 2006 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Míla (anonym)
No, když ten mužskej stojí někde stranou u stromu nebo u křovíčka, tak dělám, že ho nevidím a jdu dál. Ještě bych ho pochopila. Co mně ale vytáčí do běla, je to, když vidím, jak si mužskej odplivne!! To je hnus hnusů a za to bych byla ochotná střílet. Považuji to za odpornější a opovrženíhodné. Brrrrrrrrrrrrrrrr!!
5. Květen 2006 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
prober (anonym)
Mílo nebuď tak úzkoprsá. Když ti ten kemr nepřistane na brejlích...
5. Květen 2006 - 14:47
Obrázek uživatele Návštěvník
veřejny močitel (anonym)
hele ženske vám nevadi když chodíte ven s těma vašema čtyřnohýma kundolízkama mate ho na voditku a čekate u každeho rohu až se vam vychčije a kousek dál vysere měli by ste si to taky uklizet ste větši dobytkove než chlapy
6. Leden 2007 - 9:26
Obrázek uživatele Návštěvník
přesně (anonym)
Teď jsi to rozhrábl. Hrajou si na dámy, ale s čoklama dělají ještě větší prasárny a to z rovna i na prostředku chodníku.
6. Leden 2007 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
tojo (anonym)
veřejny močitel-k tomu není co dodat,jen souhlasit.Jinak zajímavé téma.
6. Leden 2007 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Viděl jsem v životě mockrát močit ženu na veřejné ulici,koukám hned zmizet,stalo se mi že jsem narazil na holku mezi auty jak je na bobku,málem jsem do ní narazil.Nikdy by mě nanapadlo říkat, aby to někdo zakázal.Proboha vždyť těch zákazů je,telefonování za jízdy a stejně se telefonuje!Je pravda že opilci se chovají jako dobytek, ale na to zákon je, ale zrovna není při ruce policajt,když dělají někde brajgl.Tak nevim co by se mělo ještě zakazovat,vždyť je to proti přírodě.Spíš mě napadá jestli tato diskuse nebyla založena z hecu,kolik na ní napíše blbců.
6. Leden 2007 - 18:51
Obrázek uživatele Návštěvník
bibi (anonym)
veřejný močiteli....tvoje reakce je skandální. Přece se nemůžeš srovnávat se psem, ne? Od chlapa se očekává lepší chování než od zvířete. Teď vidím, že je to asi přehnaný požadavek, když ti tolik chlapů tleská. Pánové, snad máte větší IQ než pes, nebo ne?
6. Leden 2007 - 19:28
Obrázek uživatele Návštěvník
veřejny močitel (anonym)
bibi take jsme byli zvířata chodily jsme po čtyřech vte době to nikomu nevadilo,ty jsi možná skákala po stromech jako opice.Jako ženy se podívejte nejdříve na sebe co se valí všude polese a parkovištích vaších vložek a tamponu to je daleko horší pro přírodu než naše vyčuraní aspon ten strom pohnojíme kde je to tvé IQ vše bych vám dal uklidit TY VAŠE VLOŽKY A TAMPONY měli by ste dostat hadry a po použití si je vyprat stačí.......
7. Leden 2007 - 14:19
Obrázek uživatele Návštěvník
bibi (anonym)
veřejný močiteli, kdysi jsme skutečně chodili po čtyřech nebo dokonce skápali po stromech a skutečně to tehdy nikomu nevadilo, ale tehdy není dnes. Pohozených vložek a tamponů jsem si sice všimla, ale sama jsem tampon nikdy nikdy nepohodila. Odsuzuju to, ale za ostatní nemůžu.
11. Leden 2007 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Richard (anonym)
.....ja a moje divka mocime jedine na verejnosti, protoze nam hurikan "Katrina" odnesl toaletu! Richard
13. Leden 2007 - 2:33
Obrázek uživatele Návštěvník
noční navrátile (anonym)
jednou jsem se vysral za sv.Václavem a nic se nestalo,tedy stalo,komouši šli do prdele.Asi se zase půjdu na Václavák za sv.Václava!
13. Leden 2007 - 2:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Zákonodárce Fan (anonym)
nejhorší močit proti větru,to by se mělo zakázat a potom ,když jde chlap s rozepnutým poklopcem,zakázat! Taky blití na chodniku by se mělo zakázat,pešky v parku a pochcané papírky by se měli zakázat,šprcky na polních cestách by se měli ...víte co,včera mě málem porazil nějaký magor v autě co telefonoval za jízdy,není to zakázané??
13. Leden 2007 - 3:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Dělám,jako že nic,ale od čůrajícího chlapa v přírodě nemůžu odtrhnout oči,naštěstí jich dost vídám i po městě,veřejná wc zavírají brzy...Ale ten puch po pár dnech je hnus.
9. Březen 2007 - 1:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Není nad to, pořádně se vychcat někde v blízkosti holek, většinou jak zatlačím, ještě si u toho řádně prdnu, schválně s ním stříkám ještě nahoru, dolů a do stran. Většinou se pohoršujou, ale vidím, že některá se i dívá. Jednou, asi před půl rokem mi jedna zničehonic řekla, že mám pěknýho macka. Dodneška spolu chodíme. Tak to vidíte, při močení na veřejnosti se jde i seznámit.
20. Duben 2007 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Katko dej si na ksicht pytel a nekoukej,když chlap močí.Někdy mě víc pohoršuje taková tlustá obluda,když se valí má krátkou sukni anebo modní odhalené boky. Sádlo ji přetéká a mě se chce blít.
20. Duben 2007 - 14:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Záleží na tom,na koho narazíte. Když je to nějaký starý prasák,tak je to spíš odpuzující pohled. Může to být ale i pěkné,třeba když jsem při odchodu z nudapláže procházela kolem nějakého mladíka,který močil u křoví. Krásná prdelka a mírně rozkročené nohy,k tomu pěkná výbava,pohled,na který se nedá zapomenout :-).
28. Duben 2007 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Mája (anonym)
Já mám podobný zažitek z pláže v Řecku. Odcházela jsem z pláže jako jedna z posledních, přede mnou šel kluk, Francouz, asi mne nevnímal, nemyslím, že by to udělal schválně. Vepředu si shrnul plavky a začal čůrat. Bylo to přesně jak popisuje Marek, na začátku si u toho pořádně prdnul, normálně mi takový věci přijdou odpuzující, ale tohle... Pěkná postava, opálené tělo, nahatou prdelku jsem neviděla, plavky měl jenom shrnuté. Výbavička taková, že jí žádný můj intimní partner neměl. Proud moči měl takový, že mě ani neslyšel přicházet. Tak jsem se zastavila a dívala, jak nějaká úchylačka. Se vší parádou to dokončil, dlouze klepal a strčil do plavek. Pak si mě teprv všimnul. Honem jsem dělala, že mi upadla osuška, ale asi mu to bylo jasné. Ale absolutně se nestyděl, vědom si svých předností. Hezky se na mě usmál, něco zažblebtal francouzsky, čemuž jsem prd rozuměla a šel pryč. Nezapomenu na to do konce života. Takže věřím Markovi, že se takhle jde i seznámit. Být to Čech nebo Němec, určitě bych zkusila dát se s ním do řeči.
28. Duben 2007 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanča (anonym)
Poslední 2 příspěvky jsou sice vysloveně romantické, ale na mne působí močící muž na veřejnosti nepříjemně, nemůžu si pomoci.
30. Duben 2007 - 22:42
Obrázek uživatele Návštěvník
jouda (anonym)
To by se muselo zakázat nejen močení, ale blití, vyhazování vložek ( kolikrát jsem se málem poblil), sraní a prdění, kdo by to kontroloval a pokutoval to nevím, vždyť i telefonování s mobilu je vidět skoro v každém autě za jízdy. Mě vadí debilní koukání některých občanů, delší dobu než minuta na moji osobu, třeba v MHD. Tak asi by bylo dobré zakázat všechno.
30. Duben 2007 - 23:14
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
Většinou skončím nechtěně u diskuse s blbečkama, kterým v jejich očích jejich "vysoké" ego nedovolí uznat to, že prostě i mladý člověk může mít svůj upevněný profil a názory na život a že se prostě může mít skvěle :-)
1. Květen 2007 - 0:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Linka (anonym)
Tak tohle by se mi taky líbilo, bohužel se mi to nikdy nestalo. Jenom si to představuju. 28. 4. 2007 12:05:43, Záleží na tom,na koho narazíte. Když je to nějaký starý prasák,tak je to spíš odpuzující pohled. Může to být ale i pěkné,třeba když jsem při odchodu z nudapláže procházela kolem nějakého mladíka,který močil u křoví. Krásná prdelka a mírně rozkročené nohy,k tomu pěkná výbava,pohled,na který se nedá zapomenout :-). odpovědět >> 28. 4. 2007 12:45:08, Mája Já mám podobný zažitek z pláže v Řecku. Odcházela jsem z pláže jako jedna z posledních, přede mnou šel kluk, Francouz, asi mne nevnímal, nemyslím, že by to udělal schválně. Vepředu si shrnul plavky a začal čůrat. Bylo to přesně jak popisuje Marek, na začátku si u toho pořádně prdnul, normálně mi takový věci přijdou odpuzující, ale tohle... Pěkná postava, opálené tělo, nahatou prdelku jsem neviděla, plavky měl jenom shrnuté. Výbavička taková, že jí žádný můj intimní partner neměl. Proud moči měl takový, že mě ani neslyšel přicházet. Tak jsem se zastavila a dívala, jak nějaká úchylačka. Se vší parádou to dokončil, dlouze klepal a strčil do plavek. Pak si mě teprv všimnul. Honem jsem dělala, že mi upadla osuška, ale asi mu to bylo jasné. Ale absolutně se nestyděl, vědom si svých předností. Hezky se na mě usmál, něco zažblebtal francouzsky, čemuž jsem prd rozuměla a šel pryč. Nezapomenu na to do konce života. Takže věřím Markovi, že se takhle jde i seznámit. Být to Čech nebo Němec, určitě bych zkusila dát se s ním do řeči.
16. Květen 2007 - 14:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Lištička (anonym)
Jo, jo, to by se mi taky moc líbilo a nikdy jsem to neviděla. Hezkej opálenej, svalnatej kluk jen tak ledabyle vyndá penis a silně čůrá a čůrá. Já ho přitom fascinovaně pozoruju. Párkrát se mi o tom i zdálo. Ale musela by to být náhoda. Kdyby mi to předváděl přítel, asi by to nebylo ono. Měl by to být úplně cizí kluk.
26. Květen 2007 - 19:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Lištička (anonym)
Jo,jo,to by se mi taky moc líbilo a nikdy jsem to neviděla. Hezkej opálenej, svalnatej kluk jen tak ledabyle vyndá penis a silně čůrá a čůrá. Já ho přitom fascinovaně pozoruju. Párkrát se mi o tom i zdálo. Ale musela by to být náhoda. Kdyby mi to předváděl přítel, asi by to nebylo ono. Měl by to být úplně cizí kluk.
12. Červen 2007 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
lišák (anonym)
odkud seš lištičko rád ti to předvedu nečekaně
14. Červen 2007 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Mima (anonym)
V poslední době jsem viděla jenom samé smradlavé vožraly a ti mě vážně nelákají,dívám se ráda a představuji si výstřik.
14. Červen 2007 - 22:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Myslim si, že si chlapi a ženský nemaj zas tak moc co vyčítat. To, že ženský tak často nečůraj někde na ulici, je podle mě tím, že to prostě maj komplikovanější v tom, že se musej svlíknout a sednout si, a to se jim samozřejmě nechce před lidma. Ale nedělejte si iluze. Ženská, která se pohoršuje nad chlapem, kterej někde močí a říká, že je prase, si potom, když si myslí, že jí nikdo nevidí, sedne a vymočí se taky prakticky kdekoliv. U nás je v centru města jedno skrytý místo mezi keřema a kostelní zdí. Je to asi metr a půl od chodníku a ulice, ale není tam skoro vidět. Přiznám se, že někdy tam taky zapadnu za nutnou potřebou, otvírací doba veřejných záchodků je u nás dost omezená. A vždycky, když tam jdu, tak tam najdu počůranou zeď od chlapů a pak taky loužičky na zemi a vedle nich papírový kapesníky a kolikrát se tam válí i vložka. Zrovna nedávno jsem šel okolo a na chodníku před tím křovím stál asi čtyřicetiletej chlap a v ruce držel ženskou kabelku, hned mi bylo jasný, která bije. Za chvilku jsem viděl, jak z křoví vychází zhruba stejně stará ženská a rovná si sukni. V ruce měla balíček papírových kapesníků, kterej si pak, když si od svýho muže brala zpátky kabelku, do tý kabelky vracela. Kolikrát stačí jít po chodníku kolem a cejtíte, jak to odtamtud smrdí. A jak říkám, choděj tam chlapi i ženský. Akorát, že po chlapech tam zůstane jen moč, zatímco po ženských zůstane kromě moči většinou i papírovej kapesník a někdy i vložka.
14. Srpen 2007 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
XXXX (anonym)
Někdy to bývá i finanční problém, přece nebudu cpát toaletářce v přepočtu 10korun jako někde v Katowicích v Polsku, kde jsem platit prostě musel, když je ta možnost, raději v přírodě, veřejných WC se štítím, a používám je jen v nutném případě.
14. Leden 2008 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Goudes (anonym)
v Anglii není problém veřejné WC, jsou čistá, veliká a zadarmo. Ve svém věku mám ještě docela dobrý držák , tak jdu jen málokdy do křoví,ale v Praze zatím není problém i když to v těch parcích oholili aje tam víc vidět, dá se to vypustit skoro kdekoliv. Horší je to se ženskými, potřebují častěji a ne kdekoliv atak nastává problém. Ta moje se vymočí třeba u čekárny, rychle a tak že si jí nikdo nevšimne, na to zase já nemám nervy. Takže ono je to obojetný -jak se říká, kdo se bojí sere v síni.
14. Leden 2008 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Buba (anonym)
Co tím chtěl básník říci?Jistě že ženský čůrají stejně často,jako chlapi a to i na veřejnosti,znám úchyla,který chodívá na obvyklá místa a sbírá právě ty kapesníčky do kterých se ženy utírají,sbírá i použité vložky.
15. Leden 2008 - 1:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Buba (anonym)
Co tím chtěl básník říci?Jistě že ženský čůrají stejně často,jako chlapi a to i na veřejnosti,znám úchyla,který chodívá na obvyklá místa a sbírá právě ty kapesníčky do kterých se ženy utírají,sbírá i použité vložky.
15. Leden 2008 - 1:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Chlapi chodí venku častěji,ale to neznamená, že holkám se nechce. Taky mi to přijde divný, když se po močení někde otírám. Úchylů je i tak dost. Vím, že u nás ve městě existuje magor, co sbírá použitej toaleťák, a to i po chlapech. Nemusím sdělovat, že chlapi používají toaleťák jen po hovně.
15. Leden 2008 - 2:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenko (anonym)
já třeba i po honění.
22. Leden 2008 - 2:38
Obrázek uživatele Návštěvník
josef (anonym)
ja mocim venku dost casto protoze kdyz neni v blyzkosti zadne wc tak hold musim na mezi a klidne at se nekdo podiva ja se nemam za co stydet mam peknou miru tak co.
2. Únor 2009 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Laskonka (anonym)
můj manžel při pobytu na naší chalupě s normálním splachovacím WC vyleze z chalupy a vyčurá se ze stráně před ní. Není tam vidět, kolem stromy, soukromí - v létě se v tom snad vyžívá nebo co... nejdřív jsem myslela, že ho zabiju, pak mu vysvětlovala, že má WC uvnitř a později jsem ho nechala být - říkal mi, že to je prostě příroda kolem něj a pro něj je to tam hezčí a přírodnější ... ztráta času to změnit, ať si lulá kde mu libo. Když vidím kolem silnic čurat chlapi, kteří si nedají práci hledat soukromí k tomuto aktu jako my ženy, koukám na jinou stranu, potřebu se podívat pochopitelně nemám, nejsem úchyl a nic k vidění na tom není - pro mně musí být v akci, jinak pro mně je bezcennej, i kdyby měřil třicet čísel. Moc se mi to nelíbí, ale jsou horší věci na chlapech, třeba špinavý nehty, chlupy trčící z nosu, říhání po jídle a mohla bych psát dál a dál, ale to by bylo od tématu, tak se mějte ...
2. Únor 2009 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Dneska jsem sel po ulici a uplne normalne v jednich vratech byla zenska bobra venku a uz to z ni lilo.Tak at mi nikdo nerika ze na verejnosti chciji jen chlapi.
17. Červenec 2009 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Nicole (anonym)
Loni v létě před naším barákem sekaly trávu dva nádeníci z Byťáku, já seděla na balkoně a opalovala se, bylo krásně, pěknej výhled na okolní přírodu.. Nu, bylo krásně až do té doby, než si ten starší nádeník svlíkl kalhoty a začal močit na zeď sousedního baráku, to byl pohled! Opravdu jsem měla velice intenzívní "sexuální" zážitek o kterém se mi zdálo 14 dní..:-((
17. Červenec 2009 - 18:42
Obrázek uživatele Návštěvník
michal (anonym)
já bydlím u silničního podchodu, naproti máme hospodu, takže ho (ten podchod) chlapi obchcávaj skoro každej den. já ale když nejsem nachcanej, tak se stydim vyčurat se nekde na verejnosti.
14. Listopad 2010 - 19:25
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
Gypsi zacals sem psat a mas...To je super nápad....Vidět Neapol a zemřít!
15. Listopad 2010 - 0:02
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
můj manžel při pobytu na...Laskonko, vzala jsi to za správný konec. V přírodě je to něco jako oduševnění.
15. Listopad 2010 - 0:07
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Mi se libila poznamka jednoho znameho sexuologa. Chlap, kdyz uz musi, tak se otoci tak, aby jej nevidel, zena kdyz musi , otoci se tak, aby videla, zdali ji nekdo nevidi. Kdy je to naopak, je to spatne.
15. Listopad 2010 - 6:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Peter (anonym)
V prahe som na túto tému videl pekné divadelné predstavenie. "Zvonokosovo". a chybička se vloudila...
15. Listopad 2010 - 9:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Vasek (anonym)
Rad curam na odpocivadlech. Rad se divam na ostatni a rad nechavam ostatni aby se divaly na me.
1. Únor 2013 - 9:39

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama