0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Muži a erotické pomůcky

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Květa (anonym)
Zajímalo by mě, zda opravdu muže vzrušuje, když dělá ženě potěšení třeba vybrátorem a zda se neciti ochuzen, že to za něj dělá kus umělé hmoty či co to je? Já jsem se osobně cítila hloupě a zdálo se mi to tvrdé a studené. Děkuji
1. Duben 2003 - 18:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Odpověď: mně vzrušuje, když dělám ženě potěšení.Ovšem tohle vyžaduje součinnost obou, takže jestli dámy předstíráte, úmyslně uvádíte muže v omyl a když si navíc "neřeknete", co se vám líbí/nemusíte mít, šijete si bič samy na sebe. To "neřeknete" je v uvozovkách proto, že samozřejmě nejlepší je, když vnímavý partner pochopí vaše náznaky, ale nesmíte 100% spoléhat na stejný partnerův pohled a pak, když se náznaky míjí účinkem, je zapotřebí diplomatického rozhovoru o svých přáních.Muž je kvůli potěšení ženy někdy schopen dělat pěkné vylomeniny.A také chápu, že často žena předstírá právě proto, aby muže potěšila a už proto je dobré si někdy o sexu popovídat v neemoční atmosféře.
2. Duben 2003 - 7:23
Obrázek uživatele Návštěvník
kkkkk (anonym)
Neboj se Květo,že by si partner myslel,že je o něco ochuzen,ani si nebude myslet,že na Tebe nestačí a Ty si musiš pomáhat.Tím mám na mysli partnera zkušeného a né nějakého plašmušku,který má zkušenosti pouze toho rozsahu,že dívčí přirození maluje ve výtahu a nebo na vrata.Zkušený muž Tě zařadí mezi Ty šťastné,které nejsou frigidní a vlastně pomáháš partnerovi s erotickou předehrou a nebo aby jsi jej ještě více vydráždila k větší fantazii a výkonům.V těchto případech koukej více na sebe co se Ti líbí,on má tu samou možnost.Něco skrývat a nebo bát se to dát najevo je začátek neupřímnosti a možná touze si to udělat někde jinde,kde se budu moci "odvázat".
2. Duben 2003 - 8:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Květa (anonym)
Děkuji za vysvetlení oběma diskutujícím. Tady nejde o předstírání či nepředstírání. Mě se to zdálo prostě hloupé, neosobní, tvrdé a studené, i když chvílemi se mi to líbílo a vzrušovalo mě to (to byly chvilky, kdy jsem nemyslela na to, čím to děla, ale na požitek, bohužel to byl vždy jen mžik a pak zase kontrola a přemýšlení). Jen jsem nevěděla, mám-li to dát najevo, aby si partner nemyslel, že se mi to líbí více než on. Bylo to prostě pro mě jiné a nové. A mám pocit, že jeho to vrušovalo velice, když se tam mohl dívat a hrát si.Jinak s tím si hrál on, já bych to asi sama nedělala a už vůbec ne někde v ústraní.A jinak si myslíte, že by měl člověk říci partnerovi ÚPLNĚ všechno, co si myslí, co cítí - bez přemyšlení, zda je to normální či nikoliv, zda je to fantazie ... ? Nepomyslí si pak, že já jsem ujetá? Neodsoudí mě za to?Co myslíte tím koukat na sebe?Ale co když se mi to třeba tolik nelíbí a já vidím, že partnerovi se to líbí a vzrušuje ho to více, tak přece není špatné předstírat a tu chvilku to vydržet? A nebo je? Děkuji
2. Duben 2003 - 9:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Mám pocit, že se nevyznáš sama v sobě. Vlastně nevíš, jestli se ti praktika s vibrátorem líbila, nebo ne. Přestože jsi diskuzi začala a stále tvrdíš, že se ti to VÍC nelíbilo, přesto máš strach, aby si nemyslel, že se ti to s vibrátorem líbí víc než s partnerem, to si protiřečí.S tím předstíráním jsem nemyslel konkrétní vaši situaci, ale chtěl jsem upozornit, že čím spokojeněji se žena tváří, tím spíše může počítat, že se muž soustředí na danou oblast. Není špatné chvilku - občas předstírat, chceš-li mu udělat radost, ale nesmí se vaše milování zvrhnout jen do předstírání, nebo ještě hůř do předstírání za každou cenu. Lépe pak je navést partnera na oblast, kde se ti to líbí víc.Z tvého dotazu bylo zřejmé, že vibrátor byl partnerovou aktivitou. Shrnu-li to ale, tak úplný odpor k tomu nemáš, jen u toho moc přemýšlíš. Asi bych opravdu nepřemýšlel v tomhle případě nad tím, jak a co partner dělá a když se mu to líbí, tak bych se soustředil jen na vlastní pocity, až si budeš jistá, jestli se to líbí tobě, nebo ne, pak bych teprve přemýšlel nad tím, jak zareagovat vůči partnerovi.Svěřování se s vlastními sex. fantaziemi partnerovi je opravdu chůze po velmi tenkém ledě a vyžaduje notnou dávku taktu, diplomacie, empatie a samozřejmě důvěry a už z toho je zřejmé, že je to dlouhodobá záležitost celého vztahu, ale rozhodně stojí za to! Za upřímnost a důvěru těžko někoho odsuzovat, zvláště milujeme-li ho.
2. Duben 2003 - 10:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Charlie (anonym)
Květo, podle mého názoru záleží jen na tom, jaký vztah máš, resp. chceš mít. Asi není možné ti radit nějak univerzálně, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že si moc neumím představit, že bych si před partnerkou "na něco hrál" nebo něco předstíral. Stejně tak by mi bylo krajně nepříjemné pomyšlení, že obdobně jedná ona se mnou. Nevím, jak to vnímáš ty, ale pro mne je vztah mimo jiné o (maximální) důvěře a blízkosti. A v takové atmosféře pak přece nemá smysl cokoli předstírat, tajit své pocity a potřeby, obávat se, že tě partner/partnerka odsoudí... Možná že to vidím hodně idealisticky, každopádně ale vědomé používání jakékoli "taktiky" a diplomacie ve vztahu s cílem toho druhého dostrkat tam, kde ho chci mít (byť by to mělo být "pro jeho dobro"), je mi krajně protivné.
2. Duben 2003 - 10:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Květa (anonym)
Pánové Vám se to mluví. Já jsem vyrůstala v době, kdy se o milování vůbec nemluvilo - bylo tabu. Neviděla jsem žádné obrázky, žádné knihy ani videa ... viděla jsem akorát toho svého partnera. Teď se snažim napravit to, o co se člověk, ať je to jakýkoliv způsob, vlastně šidil. Asi jsem neměla partnera, který by byl k dialogu přístupný. Možná to nebyla ani pravá láska. Nevím, vždy jsem se snažila být upřímná a vymstilo se mi to. Pouze někdy jsem předstírala a nebo neřekla úplnou pravdu...Teď je všeho (literatury, poren, erotických pomůcek milióny) a ja bohužel asi opravdu moc přemýšlím, co je skutečné i v normálním životě a co se děje jen před plátny, aby vzbudilo později nějakou aktivitu.Jane, máš v pravdu - nevyznám se v sobě. Ale chci se vyznat! Chci zjistit, co je správné, abych neudělala další chyby. Chci dělat to, co je normální a ne to co je ujeté. Proto se ptám. Nechci být odsouzena. Jinak nemohu říci, zda více nelíbilo (vibrátor), kdybych neměla představu že je to špatné a nepřemyšlela, tak asi více líbilo. Ale je tam ten problém, že jsem přemýšlela a styděla se říci pravdu. Asi je to k nepochopení, asi jsem nikdy se neoddala tomu, abych se nekontrolovala, ze strachu abych neudělala nějakou chybu. Teď mám pocit, že těch chyb bylo hodně a ta největsí to, že jsem moc přemyšlela a potlačila asi lidské pudy - dá-li se to tak nazvat.Charlie, já jsem se opravdu nikdy nezybývala svými pocity. Asi to byla také ta chyba. Vyrůstala jsem v prostředí, kde se asi hrálo na falešnou morálku, ale to byla tenkrát taková doba. Teď je to jiné, takže se snažím převekslovat a dělat, to co se očekává, protože se to bohužel musím naučit, jelikož mi to není dáno od přírody a nebo bylo a já to svým přemýšlením a strachem, aby nebylo něco špatně potlačila.Ale jinak Vám oběma děkuji za Váš názor a cením si ho
2. Duben 2003 - 12:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
A já ti tleskám. Lépe později než nikdy a je fajn, že jsi začala něco dělat! Co je normální? Co už je ujeté? Myslím, že se dříve ani tolik nejednalo o falešnou morálku, jako že se o sexu tolik nemluvilo, ale není to špatný základ, aby sis teď v sobě neuměla srovnat, co ještě chceš vyzkoušet a co víš, že by ti rozhodně nesedělo. Teď myslím naopak mnoha mladým otevřenost v sexu ještě víc motá hlavy. Osobně si myslím, že tě zarazilo, že by vibrátor mohl být lepší jako chlap a máš z toho možná i strach, ale tyhle obavy nejsou tak úplně namístě, pokud svého partnera skutečně miluješ, nebo stačí, že je ti s ním i po letech dobře - tohle vibrátor rozhodně nenahradí - a tak to, co je pro tebe teď více rajcovní je proto, že je to něco nového. Ani neměj strach, že jsi o něco přišla - praktiky, pomůcky, filmy, obrázky - to všechno se okouká a zevšední, ale ty máš partnera, se kterým se miluješ a je ti s ním dobře a láska se neokouká. Nestyď se za sebe.
2. Duben 2003 - 14:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Květa (anonym)
Díky, tvůj potlesk mě těší na duši. Bohužel to má jeden háček, resp. spíše hák. Partnera už nemám. Ale chtěla bych se zdokonalit a srovnat si to, než začnu hledat nového, protože teď si připadám jak Alenka v říši divů... a to se asi také nenosí. Mám ráda ve všem jasno a tady se mi zdálo, že se mi nikdo smát moc nebude a když jo, tak já to naštěstí neuvidím, takže mě to trápit nebude. Momentálně je to pro mě přijatelnější písemně a anonymně, než z oči do očí.Jinak si nemyslím, že by vybrátor mohl nahradit chlapa a plně s tebou souhlasím. Sama bych si to s ním asi nedělala, protože mi to připadá takové prázdné. (z uvedeného vidíš, že jsem to zkoušela, ale pak jsem mu ho raději vrátila, ať ho může používat u své milenky - taky asi ujeté, co?). Když to bylo od partnera, bylo to něco jiného. To samé se týká toho, když by si člověk chtěl udělat dobře sám. Také je to jen prázdná tělesná potřeba. Mě k tomu schází i to ostatní - hlavně psychická pohoda - stručně řečeno chlap, jeho dotyky .... Vidíš nejsem tak dokonala, jak bych chtěla být. A stydím se za sebe. Nejde to se nestydět. Ale stejně ti děkuji za tvůj čas, který jsi mi už věnoval.
2. Duben 2003 - 15:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Nevím, proč by ses měla cítit nedokonalá a proč a hlavně za co by ses měla stydět! Že nechceš jen prázdný sex? Že tě láká vyzkoušet víc, ale s partnerem, který k tomu tělesnému přidá i něco navíc? Nebo snad, že jsi málo zkušená? To je myslím naprosto NORMÁLNÍ a nejhezčí zkušenosti jsou právě v důvěrychodném vztahu ve dvojici - jsou pak totiž dvojnásobné!
2. Duben 2003 - 16:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Květa (anonym)
To nemohu posoudit, protože jsem takovýto vztah bohužel nezažila. Zažila jsem však takový divný pocit a pro mě velice nepříjemný, kdy jsem něco nevěděla a zeptala se a partner se tak divně tvářil ... a vůbec ho netěšilo, že jsem nezkušená. Nehledě na to jsem si též myslela, že chlapům jde jen o sex a ne o nic jiného. A že pouze pár jich bere ženu jako rovnocennou partnerku ...
2. Duben 2003 - 16:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Květo, nevím, kolik ti je let, ale všem mužům rozhodně nejde JEN o sex! Nevím, o kolik byl tvůj partner zkušenější, či nikoli, ale jak sama píšeš, zřejmě vašemu vztahu chybělo něco podstatnějšího. Pokud máš o životě jasno, tak si musíš udělat jasno i v tom, co sama od sexu chceš a očekáváš, ale žádný rozumný člověk nestaví vztah jen na sexu, ať už je to muž, či žena. Natož, aby jej stavěl na sex. fantaziích.
2. Duben 2003 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Květa (anonym)
Jane, byli jsme věkově stejní, teď mi je už hodně asi tak - mládí pryč a do důchodu ještě daleko. No to si nejsem právě jistá, mám-li konečně o životě jasno, pracuji na tom. Nevím, co mohu a chci očekávat od sexu. To se právě snažím zjistit. Právě jsem se začala zabývat konečně sama sebou a řešit svůj život. Doposud jsem se jím pro jiné starosti, povinnosti a vlastně pro jiné neměla čas zabývat, natož něco řešit. Ale nevím, jak to všechno nakonec zvladnu. Koukám, že asi sedíš stále u PC, že mi tak rychle odpovídáš. Asi už máš hodně zkušeností a dobrý partnerský vztah...Díky za názory.
2. Duben 2003 - 17:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Peca (anonym)
Rad si o Tvych pocitech budu dopisovat,ale ne tady.Napis
28. Duben 2004 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
webmaster (anonym)
Předmět: Erotické pomůcky pro muže Autor: Patricie Datum: 2.7. 2004 10:11:45 Ahoj, chtěla bych svého muže obdarovat nějakou pánskou erotickou pomůckou poskytující velice příjemné prožitky. Poraďte prosím, máte-li zkušenost. Předmět: Erotické pomůcky pro muže Autor: Mravní hlídka Datum: 2.7. 2004 10:21:13 Dear Patricia!Doporučuji: kup pro svého p.t.manžela "SOUPRAVU ANÁLNÍHO VETŘELCE" - k dostání v internetových sex-shopech. ;-) Předmět: Erotické pomůcky pro muže Autor: Tom Datum: 2.7. 2004 10:31:31 Kup si vibrátor a udělej muži představení. Sdílená rozkoš je dvojnásobná rozkoš...
27. Srpen 2004 - 18:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jozo (anonym)
Určitě muže vzrušuje, když ženu uspokojuju vibrátor. Je to přece jen hezký pohled :-) A studený a tvrdý? Na http://www.aaa-sexshop.cz/ mají i měkké vibrátory. Na omak se nepozná, jestli je pravý nebo ne. J
5. Říjen 2008 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Normální chlap má radost z orgasmu své partnerky a mělo by mu být jedno, jakým způsobem jej dosáhne... To znamená, že i jakoukoliv erotickou pomůckou. Ženy, které mají potíže s vyvrcholením určitě takové partnery uvítají a kombinace nejrůznějších vibrátorů s živočišným chlapem určitě neodmítnou... Důležitý je vždy výsledek - nikoliv cesta k němu. A pokud nějaká dívka nemůže dosáhnout orgasmu a odmítá vibrátory z jakéhokoliv důvodu - pak nechť je jí osud vlhký...
5. Říjen 2008 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Pokud se někdo chce dozvědět víc o erotických pomůckách nejen pro muže, tak na http://www.eroticke-pomucky.cz/ buduju úplný přehled popisů, recenzí a testů všech erotických pomůcek vůbec.
6. Říjen 2008 - 9:52
Obrázek uživatele Návštěvník
PETRUŠKA (anonym)
Jejda to je ale milé,taky bych chtěla.Aby mi chlap naslouchal a hezky mě udělal.No nic tiše závidím.s partnerem je to o ničem ale mileneček se snaží.
6. Říjen 2008 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Hee ja zvazoval co koupit kamaradce, videl sem krasnyho s medvitkem na klitoris. Pro kamose zvazuji bud panuu nebo vaginu co by ste doporucili?
13. Říjen 2008 - 8:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Na 99% umělou vagínu Fleshlight. Panna nic moc nevydrží a na většinou nepřežije ani oslavu. Navíc panna za stejné peníze ještě nebude nic moc. Tady máš všechno o ní http://eroticke-pomucky.cz/fleshlight-uzasna-vagina-baterka-a286.htm
13. Říjen 2008 - 10:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
No chtel bych ji nejdrive osahat jak vypada precijen :D. V eroticcity neni ale no.
16. Říjen 2008 - 19:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
V EC by taky stála minimálně 4.000,- Marku - nemusíš. Můžeš mi věřit. Měl jsem v rukách tisíce pomůcek a o materiálech jsem psal spoustu článků. Real Fell Super Skin je fakt nejlepší, co jsem kdy měl v ruce. Na cyber skinu a jeho klonech je jediná nevýhoda, že je potřeba je občas napudrovat. Jinak nemaj chybu. Jsem z Prahy a sklad je v Hradci - kam to máš blíž - klidně se zastav. Já mám doma někde ještě pár vzorků zaházených. Ale není to na prodej - jen se můžeš podívat.
17. Říjen 2008 - 10:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Cus Milane, No v Praze sem tez tam bydlim, ale vetsinou sem v Brne, Co se tyce toho hmatu, mam jej lepsi nez kdokoli zvas, takze bych poznal tu praxi. No kdyztak mi prosim napis na marekdurila (zav)seznam.cz a domluvime se, ze bych se treba k tobe zasel podivat. Cus
22. Říjen 2008 - 13:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Ahojte, chtěla bych koupit dárek kámošovi něco s erotických pomůcek tady: http://www.rajrozkose.cz/8-pro-muze co mi z toho doporučíte? co je nejlepší?? dík za odpo
24. Listopad 2009 - 12:20
Obrázek uživatele Návštěvník
MilanEP (anonym)
V životě bych si nic neobjednával na eshopu, který nemá uveden plný kontakt. Eshopy jen s mailem nebo dokonce jen formulářem na dotazy jsou přímým ekvivalentem rumunského cikána nabízejícího pravé zlaté prsteny na parkovišti u pumpy. Kdysi jsem napsal jak nakupovat erotické pomůcky na netu - tak se na to raději podívej... http://www.eroticke-pomucky.cz/jak-nakupovat-eroticke-pomucky-na-internetu-a279.htm
24. Listopad 2009 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
MilanXD (anonym)
Tak jsem se pustil do kapitoly, kterou jsem dlouho obcházel jako odjištěný granát... Ale nakonec jsem se ukecal a napsal to... http://www.eroticke-pomucky.cz/nafukovaci-panny-a374.htm
30. Listopad 2009 - 20:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
To je MIilanova firma a dělá si tu reklamu, kšefty nejdou co?? Nic od něj nekupujte, můj partner měl hroznou vyrážku po akci s jednou jeho pomůckou , má je nekvalitní .
30. Listopad 2009 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan je (anonym)
chudák,který chce abychom kupovali ty jeho šmejdy!
30. Listopad 2009 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Naopak si myslím, že Milan tady dělá velkou osvětu. No a že mu z toho občas taky něco kápne, tak v tom nevidím problém. A pokud by prodával šmejdy, tak by asi brzo doprodával.
5. Prosinec 2009 - 9:25

Stránky

Přidat komentář