3954 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele kenipap
kenipap
Tady jde o to, pokud ženy mohou nosit pánský šatník, proč by muži nemohli nosit dámský šatník. Všechno záleží na jednotlivci, co si oblékne a v čem se cítí dobře..
3. Červenec 2020 - 7:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Odpověď na Jenže ženy mají prsa. Osobně
Někteří muži mají celkem běžně prsa A - C, ovšem zde jde spíše o to, co se bere jako druhotný sexuální znak. U ženy se předpokládá zakrytí AAA prsou. Jinak z hlediska fyziky - mít oporu prsou si zaslouží i mnozí muži, například těsnější tílko nebo někteří nosí sportovní podprsenku.
3. Červenec 2020 - 8:01
Kamil V. (anonym)
Odpověď na Nosim damske body nebo
Ahoj. Taky nosím dámské bodýčko a k němu buď krajkové nebo menstruační kalhotky s vložkami. Je to paráda. Moc se mi to líbí. Jestli máš zájem napiš mi na email. kamil.v428@seznam.cz
5. Červenec 2020 - 17:23
Jirka (anonym)
Dnes jsem mnel na sobě venku leginy a bylo to super
6. Červenec 2020 - 0:23
honza (anonym)
Přečetl jsem si různé komentáře na nošení dám.prádla a tak připojuji i svůj.Jsem starší muž kterému s e také líbí nošení dám.prádla a nevidím v tom problém pokud se nevystavuji veřejnosti a mám to jen pro svůj dobrý pocit.Mám větší prsa a tak jsem si pořídil podprsenku A 95 která mě vyhovuje a rád jí nosím pokud žena není doma.Rád bych to ženě řekl,ale nevím jak to udělat aby to pochopila a nakonec se jí to i líbilo.To že by mě v tom podporovala a v určitých situacích by jí to i vzrušovalo by bylo úžasné.Nejsem gay.
20. Červenec 2020 - 9:22
Jirka (anonym)
Odpověď na Přečetl jsem si různé
To máš pravdu Na tom nic není Špatného když to člověk nosí doma taky občas nosím leginy dámské a punčochy
22. Červenec 2020 - 5:01
Obrázek uživatele kenipap
kenipap
Mám připomínku, každému může být jedno co si kdo oblékne. Šaty nedělají člověka..
22. Červenec 2020 - 9:14
Veronika (anonym)
Jestli si chcete popovídat na toto téma a poradit se jak to šetrně sdělit manželce, můžete napsat na: poradnabala@gmail.com
22. Červenec 2020 - 14:29
Kamil V. (anonym)
Odpověď na To snad nie!damske spodne
Proč nie. Mě se to líbí, je to příjemné, dobře se to nosí a ta masturbace je trošku jako bonus a nemám od semene kalhotky ani kraťasy.
22. Červenec 2020 - 15:53
Jirka (anonym)
A co si myslíte když si muž oblékne dámské cyklo oblečení na sebe
23. Červenec 2020 - 14:46
Jirka (anonym)
Mám střecove džíny na sobě jsou super nemá to chybu
24. Červenec 2020 - 12:06
Honza (anonym)
Odpověď na A co si myslíte když si muž
Jaké oblečení máš na mysli, cyklistické kraťasy, dres, helmu a rukavice? Dámské kraťasy mají uvnitř jinak tvarovanou gelovou vložku, ale jestli ti vyhovují, nevidím v tom problém.
24. Červenec 2020 - 17:08
Fan (anonym)
Taky nosím podprsenku tajně před ženou. Ještě jsem nepřišel jak jí to říct. A to ví že nosím punčocháče, tanga ,,kalhotky , body.
26. Červenec 2020 - 11:00
Jirka (anonym)
Dnes jsem mnel na sobě cyklo oblečení sortky a dres a bylo to super nemá to chybu
26. Červenec 2020 - 20:27
Jirka (anonym)
Cyklo oblečení je super a to dámské co vy na to holky taky to nosite
26. Červenec 2020 - 20:35
Fred (anonym)
Tak už jsem se ženě odhalil v plné kráse v dámské spodním prádle. K mojemu údivu to pochopila. Teď už si spolu kupuje spodní prádlo i plavky. Někdy je to docela zábavné. Oblíbil jsem si tanga.
30. Červenec 2020 - 11:15
Pepa l (anonym)
Odpověď na Tak už jsem se ženě odhalil v
A v čem ses ji poprvé ukázal. Oblíkl sis aji podprsenku a punčochy
31. Červenec 2020 - 17:37
vonWOLF (anonym)
Odpověď na ...co vše nosíte dámského?
Ahoj,reaguji na tvou otazku:kalhotky,puncochy i puncochace,podprsenku,body a lehke halenky
1. Srpen 2020 - 8:18
Jirka (anonym)
Já. Měl dnes na sobě punčochy a leginy na kole
1. Srpen 2020 - 23:08
Fan (anonym)
Já jsem byl celou sobotu doma jen se ženou , tak jsem byl jen v krajkových kalhotkách
2. Srpen 2020 - 7:32
Petr (anonym)
Odpověď na Jsem jeden z mužů, kteří si
Taky chodím v dámských kalhotkách, ne však v krajkových nebo podobně, jsou pohodlnější hlavně v létě. Ale jestli někdo obléká podprsenku nebo podvazky tak to už není o pohodlí ale o tom že ho to vzrušuje. Já osobně propaguji vykrojené hladké kalhotky a manželka s tím nemá žádný problém.
5. Srpen 2020 - 13:20
Obrázek uživatele milankoII
milankoII
Odpověď na Tak už jsem se ženě odhalil v
Vynikajuce...
5. Srpen 2020 - 15:00
Doktor z hor (anonym)
Odpověď na Ahoj. Mám přítele. 100%
Je to fetišismus. Je to sexuální záliba, která sexuální život zpestřuje.
12. Srpen 2020 - 22:44

Stránky

Přidat komentář