6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Muze se zanitit stara jizva?

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Sylva Kucerova (anonym)
Mam asi rok starou jizvu po kousnuti psem. Nebyla sita, jen osetrena lekarem. Puvodni hloubka poraneni byla asi 2,5 cm. Ma cca velikost koruny. Ted me zacina vyrazne svedit a na povrchu je videt zanetlive lozisko. Okolni tkan jizvy je zarudla a jizva tepla. Momentalne jsem v 9. mesici tehotenstvi, dobiram po zanetu ledvin antibiotika Amoksiklav 1g a Fraxiparin v injekcich na srazlivost krve, kterou mam vysokou (FVLeiden, MTHFR heterozigot). Muze to mit nejakou souvislost?
26. Únor 2008 - 21:08
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
stará jizva mezi nohami se může zanítit, o jé ta se zapálí a svrbí jak čert.
1. Březen 2008 - 0:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Sylvo,někdy se stává,že se při vážnějších zánětech ozve i staré zranění.Tuhle jsem měla hnusnou virozu a ozvalo se dokonce i tetování,takže myslím,že to tak je.A při těhotenství vůbec-to se dějí věci...krevní oběh to nezvládá odvádět a je vymalováno.Zřejmě v té jizvě ještě nebylo všechno ok,tak to antibiotika vydráždila.
1. Březen 2008 - 6:17
Obrázek uživatele Návštěvník
zdravotní sestr (anonym)
pro Sylvu:zkus si přiložit na jizvu mast Saloxyl/černou mast/.Je možné,že v ráně zůstala nečistota,která se zapouzdřila a nyní se dere ven. Pokud se objeví hnis,bylo by dobré z něho odebrat výtěr /v ordinaci/ a odeslat na kultivační vyšetření. Je možné ,že postačí ta černá mast,která by měla ránu vyčistit.
1. Březen 2008 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
hanka (anonym)
pre sestricku : prepacte, ze sa sem vpletiem, ale ta mast SALOXYL nahodou nema pach ako "UHERAK"?
1. Březen 2008 - 23:08

Přidat komentář

Reklama

Reklama