16 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Muže přitahuje červená?

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Kamil (anonym)
Když chce žena rozdráždit muže, měla by se obléct do rudé. Jako torreador! Muži hodnotili ženy v červené, jejichž fotografie jim předložil vědecký tým vedený profesorem Andrew Elliotem z University of Rochester ve státě New York, jako víc sexuálně přitažlivé. A bylo jedno, jestli šlo o červené oblečení nebo pouze červený rámeček fotky. Studie vycházela z výsledků 100 respondentů, převážně studentů VŠ, kterým byly předloženy fotografie žen. Muži měli říct, jak se jim ženy líbí... Některé z předložených fotek byly orámované červeně, ostatní v jiných barvách. Jako víc přitažlivou označili muži fotografii ženy v červeném rámečku. Ten samý obrázek zarámovaný jinou barvou předtím přešli bez povšimnutí.Na dalších fotografiích vědci digitálně měnili té samé ženě barvu sukně. A muži opět silně preferovali modelku v červené...Čím to je?
16. Listopad 2008 - 12:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Miluju ženy v červených šatech, je to výzva...
17. Listopad 2008 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Červená přitahuje možná býky, mně osobně se líbí modrá.
17. Listopad 2008 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A me zelena,vlastne ne oranzova!
17. Listopad 2008 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Bee (anonym)
Vysvětlení je jednoduché: psychologie barev praví, že červená je barvou života, krve, vášně, divokosti, vzteku, agrese, nebezpečí, temperamentu - probouzí vášně, je opakem klidu. Proto bývají v podnicích pro pány červené zdi, závěsy, světlo. A proto se také do ložnice nedoporučuje dávat si červenou na zdi, protože byste mohli špatně usínat - není to barva, která uklidňuje.To, že červená přitahuje býky je mýtus, býka jednodušše rozzuří, že před ním něčím máváte.Dále to nemá žádnou spojitost s osobní preferencí barev, každá barva účinkuje na lidi podobně, téměř stejně. Která barva na vás působí klidněji? Červená nebo modrá?Červená na vás bude působit tak jak jsem popsala výše, i když ji nemáte rádi.Červené šaty ženy se vám líbit nemusí, ale přesto vás ta žena bude přitahovat víc v červených než v modrých šatech, i přesto, že modrou barvu máte mnohem radši (pravděpodobně budete tedy člověk klidný, trošku odměřený, rozvážný,...).Zajímavostí také je, že ve starověku lidé začali rozlišovat jako první barvu červenou. Tu také pojmenovali a odlišili od těch ostatních. Modrou pojmenovali a odlišili jako poslední - do té doby to byla pouze barva oblohy, moře, atd.Teplá vášnivá Červená stojí na jednom konci barevného spektra, studená klidná Modrá na druhém. Jde o dva póly jak ve vlnové délce, tak v psychologickém působení barev na člověka.
17. Listopad 2008 - 21:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Bee (anonym)
Ještě jsem zapomněla dodat, že červená nepřitahuje muže, to je hloupost, červená v nich podporuje výše zmíněné emoce. Stejně tak u žen, dětí a myslím, že částečně i u zvířat, které vidí barvy podobně jako člověk.
17. Listopad 2008 - 21:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Barbra (anonym)
Červená je jedna ze tří nejodpornějších barev.Na ženě i na muži.
18. Listopad 2008 - 7:17
Obrázek uživatele Návštěvník
leos (anonym)
Me se na zene nejvic libi cerne saty a nebo kdyz ma na sobe neco tmave sedeho.
18. Listopad 2008 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivan (anonym)
Mě vzrušujou ženský v červených šatech.
1. Prosinec 2008 - 23:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Nehledejte v červené barvě nic tajemného. Vše se odvíjí od barvy ženského pohlaví, které je červené ( růžové). Toto mají muži zakódováno, proto je tato barva nejvíce přitahuje jako stimul pro oplodnění ženy. Když to zobecním, tak veškerá lidská činost se odvíjí od rozmnožování a zachování lidského rodu.
2. Prosinec 2008 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
milenka (anonym)
Moje zkusenost rika, ze cervena budi pozornost vzdy. Zaprve ji u nas nenosi zase tolik lidi /v cerne jich je stokrat tolik/, zadruhe je to sexualni barva. Zvysuje krevni tlak, ale zaroven tedy i potencionalne pritahuje nasili. Takze cervenou spis opatrne, jako tresinku na dortu. Ale urcite by mela patrit do satniku zimniho typu /tedy tmave vlasy, svetla az bila plet/.
2. Prosinec 2008 - 23:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Cervena k bile pleti? To nejde! Pak clovek vypada zelene!! Cervena se hodi k tmave pleti!
6. Prosinec 2008 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka - lenkasa (anonym)
Je to možné.
6. Leden 2010 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Před časem jsem četl, že dle esoteriky muži by měli nosit červené a ženy modré oděvy aby byli v harmonii. Koho zajímá řeč barev a jejich působení na lidi, nechť si do vyhlédávače zadá tento termín nebo podobný.
2. Leden 2011 - 10:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga Noruláková (anonym)
Červená je jednoznačně sexy :)http://www.otto-shop.cz/d-18420308-melrose-pletene-saty.html
5. Říjen 2011 - 10:55

Přidat komentář

Reklama

Reklama