0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Muž na urologické prohlídce

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Dřív nebo později to potká každého muže. Může někdo poradit, zda je lepší vyhledat ženu lékařku nebo muže. Dosud jsem na takovém vyšetření nebyl a představa, že se svěřuji chlapovi, a ten mne pak prohlíží v místech přímo nejintimnějších mi není vůbec příjemná. Nemám konkrétní představu co mne při takové prohlídce bude čekat. A představa, že při tom všem bude i sestřička ... Mám obavy, aby se mi ze směsy pocitů studu a nezvyklé situace nezvětšilo nebo dokonce neztopořilo přirození. Někdy se mi to stává ve sprchách v bazénu nebo sauně. Také muži chodí na nějaké preventivní prohlídky, jako je to obvyklé pro ženy? Dík za rady.
5. Únor 2002 - 16:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Ahoj Janku. To je teda téma. Asi plánuješ návštěvu urologa. Kolik Ti je? Vzhledem k tomu, že uroložek-žen moc není, tak ti tenhle případ moc nehrozí. Erekce se neboj, lékař na to nic neřekne, neboj se ani toho, že se ti postaví před chlapem. Spíše na to buď hrdý, že fungujš jako hodinky. A přítomnost sestry? Ta by v běžně v ordinaci neměla být. Tak se zase někdy ozvi.
6. Únor 2002 - 20:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Vojtas (anonym)
Kamo, NO FEAR, ja jsem tam zrovna vcera byl a je to napohodu. Lehnes si na postel, cumis do zdi a von si Te prohlidne. Nemej zadnej strach, je bezduvodnej!!!
23. Březen 2002 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
lada (anonym)
Na urologicke prohlidce jsem byl ,byla u toho i sestricka.Vysetroval mne varlata a stahoval predkozku a zadna hruza to nebyla.
24. Březen 2002 - 23:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Aleš (anonym)
Zajímalo by mě,jak to probíhá na této prohlídce.Co a jak se vyšetřuje.Díky za odpověď.
6. Duben 2002 - 21:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Při obavě z "nevhodne" (ztopoření) reakce před sestrou je vhodné soustředit mysl například na řešení nějakého matematického problému. Stačí násobilka sedmi, pokud je sestra přitažlivá tak počítat násobiku sedmi pozpátku třeba od 350 dolů.
5. Červen 2002 - 9:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Mám jít na urologické vyšetření.Nevím co mě čeká a co se všechno vyšetřuje.Poradí někdo?
20. Červen 2002 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
jarek (anonym)
Zalezi jaky mas problem.Napis.
23. Červen 2002 - 22:52
Obrázek uživatele Návštěvník
pepin (anonym)
Mohu pouze říci, že pokud se jedná o jakýkoliv zásah a nebo vyšetření není se čeho obávat. Strach a nejistota vám vše zatáhne. V jednom případě se mi toto stalo při rentgením vyšetření a pí doktorka cvrnkla to ho chudáčka prstem přes hlavičku a bylo po ptákách.
24. Červen 2002 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Na urologickém vyšetření jsem byl na cystoskopii. Nejdříve mi píchli koňskou dávku diazepamu (paráda) a pak mi do něj rvali sondu. Vůbec to neboli a stání při tom máš porádné. Vzhledem k injekci je ti to však úplně jedno. Pak mě nechali do příjezdu sanitky ležet na lehátku na chodbě. Doma jsem pak usnul pěkným spánkem. Horší bylo, když jsme se probudil a chtěl jít na záchod. Takovovou řezavou bolest jsem dlouho nezažil. Trvalo to 3 dny a pak se to uklidnilo.
14. Srpen 2002 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
tomáš (anonym)
Na urologické prohlídce jsem byl ohledně obřízky.Lékař mne stahl předkožku a už ji nedal zpět.Řekl at to zkusím sám.Sestra seděla přímo u lůžka.Matematické příklady mne nepomohly.
19. Březen 2003 - 23:27
Obrázek uživatele Návštěvník
josef (anonym)
Byljsem na vyšetření na urologigi s prostatou,a raději bych se svěřil do péče lékařky, než lékaře! Ten doktor se ke mně choval jako k nějakému ( bez urážky minority) "G" ! Když mi doslova zarval v suché rukavici prst do konečníku, tak se zeptal jesti je to fajn a co cítím! I když mám s tim mám nadále problém , k němu již nikdy!!
9. Říjen 2003 - 22:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Lída (anonym)
Prosím nemáte někdo doporučení na nějakého dobrého urologa v Prace partner má problém a v žádném případě nechce jít k obvodní lékařce aby mu napsala doporučení na urolog.Moc děkuji L.
10. Říjen 2003 - 10:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Robin 21 (anonym)
Nevíte prosím vás někdo, jestli je v havířově na urologii doktor nebo doktorka?
21. Leden 2004 - 19:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Já byl na urologii jednou jedinkrát v Praze na Karlově,když jsem obcházel doktory kvůli vojně.Měl jsem podezření na bílkoviny v moči.Kolem hodiny jsem se ráno po sedmé motal po ordinacích ve slipech,jak si mě přehazovali.Vyšetření prováděla doktorka a byla u toho i sestřička a asi studentka zdrávky či medicíny,to nevím.Probírala mi varlata,penis,stahovala předkožku(několikrát),takže nešlo zabránit ztopoření.Omluvil jsem se za to,ale ony se jen usmály,že to je přece v pořádku a že i to je součást vyšetření.Ležel jsem na lůžku,pak jsem musel přejít vedle na nějaký rentgen či co zespoda,stále nahý.Ptaly se mě při tom na to,jak často močím,jestli mě to bolí,kolikrát denně onanuji,jestli to při ejakulaci bolí nebo ne,na můj partnerský život a tak.Byl jsem tak vyčerpaný po té hodině,že už jsem ani tu násobilku nepotřeboval.Jen mi doporučily,že nemám příliš často nosit tanga.Ve zprávě pro vojáky bylo,že jsem zdravý jako řípa...Vícekrát už jsem tam nešel....Jinak to bylo ale na druhou stranu vzrušující,to musím přiznat...Michal
22. Leden 2004 - 11:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepík (anonym)
Zdar.Dejte mi radu.Mám jít na cestoskoupii a několik kamarádů mě straší , že prý to je dost děsné. Prý si musíš lehnout na něco jako gyn křeslo ,kde ti přivážou nohy a pak ti do něj strčí hadičku se sondou.Přitom ti ještě vyšetřují něco konečníkem . nevím zda si se mě dělají legraci ,ale dost mě to odrazuje od vyšetření které mě čeká. můj lékař internista , který mě na toto poslal tvrdí , že to je nepříjemné ,ale není nic hrozného. Vnese někdo konkrétní případ a osvětlí mi to?? Díky předem
9. Únor 2004 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
jenda matousku (anonym)
namas nahodou kontakt na tu doktorku ja byl u doktora a hruza hledam proto spise nejakou doktorku diky za odpoved
29. Únor 2004 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
jenda matousku (anonym)
ahojky nevite nekdo o nejake doktorce na urologii v praze diky za kazdou odpoved
29. Únor 2004 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Freddy (anonym)
Probírání varlat, penisu, stahování předkožky (několikrát) a dokonce navozování erekce u Michala rozhodně k objasnění výskytu bílkovin v moči nepřispělo! Paní "doktorka", za přítomnosti ostatních "dám" s Michalem provozovala "medicínský sex" a ještě si za to nechala zdravotní pojišťovnou zaplatit! Pokud se to však Michalovi líbilo, je to v pořádku! Ale pokud ne tak docela, tak předně: uroložka měla, při náznaku sebemenších rozpaků, nabídnout vyšetření u kolegy urologa, sestřička, protože u tohoto vyšetření neměla absolutně co pohledávat, se měla diskrétně vzdálit nebo alespoň otočit a budoucí (možná) uroložka se mněla představit a slušně se zeptat vyšetřovaného jestli mu její přítomnost nebude vadit!
2. Březen 2004 - 22:26
Obrázek uživatele Návštěvník
market (anonym)
ano freddy, jiste by to tak melo byt, a doufam, ze jednoho dne to tak bude,jen by me zajimalo, jestli by ses takhle razantne zastaval i rodici zeny, kterou prijde ocumovat hned pet mediku studentu a ani jeden se nepredstavi a nezepta,zda smi zustat.
3. Březen 2004 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Freddy (anonym)
Abych jsem se mohl "razantně zastávat rodící ženy" musel bych být přítomen na porodním sále. Tady je však problém! Nejsem "budoucí tatínek" (zatím), nejsem porodník a medik také nejsem. Takže nevím jak?Tady spíš pomůže prevence. Existují porodnice (Vrchlabí?), ve kterých se dají předem domluvit přesné podmínky, za kterých bude porod probíhat! Takže tlupa čumilů by se tady vyskytovat neměla!Na Michalův příspěvek jsem reagoval proto, že hodně "lékařů" si pořád myslí, že všichni ostatní jsou debilové a většina pacientů si to o sobě snad myslí také a tupě se podřizují veškerým (i těm sebenesmyslnějším) zákrokům! O svém zdraví a také o všem se bude dít s jeho tělem rozhoduje každý sám za sebe! Lékař má radit, nabízet zákroky, upozornit na případné riziko a v případě, že s nabídkou souhlasíme, konat! A pokud tak nečiní, nic nám nebrání v tom, aby jsme vyhledali jiného, který se, kromě prachů, zajímá i o pacienta!
3. Březen 2004 - 17:38
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
zajimalo by me, zda muzum pri urologicke prohlidce se lekar/ka take diva dovnitr a pripadne jim tam neco strka, nedovedu si predstavit, ze do toho hubeneho orvoru by se neco veslo za nastroj na roztakzeni....br...to by asi muselo strasne bolet? diky
3. Březen 2004 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
jan (anonym)
To bys ses divil.Do konecniku strka prst a vysetruje treba prostatu.Do mocove trubice strka např.cévku,nebo zavadí cystoskop.Pokud mas zuzenou mocovou trubici je to horsi ,zkousi ruzne tloustky .Ja mel ten pripad se zuzenim .Po kratke dobe se do mocoveho mechyre dostal ,ale ja jsem byl vyřízený.S tou sestrou,ze by nemnela byt v ordinaci nevim .Ja kdyz jsem tam byl sedela naproti lekare a cucela primo mne do rozkroku.Jedine ,ze bych ji poslal ven do cekarny.Pro mne bylo spis neprijemne to ,ze mne mlady doktor stahoval predkozku,mackal varlata ,pak mne rekl at pokrcim nohy ,namocil prst do vazeliny ,strcil ho do konecniku a druhou rukou promackaval bricho a oblast prirozeni.
3. Březen 2004 - 20:36
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Jane, promin, jsem zena...a ten cistoskop je nejaky vetsi pristroj, vis ja si neumim predstavit, jak vam to proste roztahnou, aby tm neco strcili, nehlede, ze ani nevim, jak vypada cevka...asi hadicka nebo trubicka. A to pak tim pristrojem koukaji i do varlat a kontrolujou tam ty dve veci?(pokud tim je mysleno to, co visi pod onim?) diky
4. Březen 2004 - 6:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
Lidi jsou u nás zvyklí se dost doktorům podřizovat,jsou tak vychovaní.Když já byl v 17 u odvodu, to bylo v roce 1988, tak mě na vojenský správě slíkli a celý dopoledne jsem tak běhal nahej po nějakých vyšetřeních,byla tam taková ošklivá doktorka,ale zase hezká sestřička.Pak nahej před majorem...Já se Michalovi nedivím,asi byl překvapen,ale doktor tě uzemní,že ví,co dělá a zkus něco namítat v takový situaci a zvlášť, když jsou tam tři ženský,tobě stojí,každej si snaži zachovat aspoň trochu důstojnosti a ono to s erekcí moc nejde.J.
4. Březen 2004 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Freddy (anonym)
Tak to u toho odvodu musela bejt síla!To můj "odvod" probíhal ve "vší počestnosti" a před lékařkou ani před "gumama" jsem trenky nestahoval.Když lékař ví co a proč dělá, tak ať ti to laskavě "lidskou řečí" vysvětlí, abys to věděl taky! Protože to dělá ne se svým, ale s tvým(!!!) tělem. Pak se ti např. nemůže stát, že po probuzení z narkózy zjistíš, že ti místo nefungující ledviny vyndali tu zdravou! Jak tě může lékař "uzemnit"? Když zjistíš, že je to vůl, jednoduše odejdeš a zajdeš za jiným. Jisteže, za "komančů" se nedalo moc vyskakovat, ani před doktorama! Ale že by v dnešní době nedokázal chlap "vysvětlit" třem ženským, jak se mají chovat?Milá ... , cystoskop je kovová trubka s optikou (kromě jiného), kterou se kouká do močové trubice a do močového měchýře. Taky se s tím vyšetřuje a "upravuje" zbytnělá prostata (ale ty se toho bát nemusíš!). Do varlat se sní koukat nedá! Ty "dvě věci" se vyšetřují pohmatem (s tímhle by si ale každej chlap měl poradit sám, na to nemusí bejt urologem), ultrazvukem nebo rentgenem.
4. Březen 2004 - 17:48
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Freddy dekuji za vysvetleni, ja myslela, ze se to tam prostrci skrz ud az dolu...ty jo ale stejne vam to nezavidim, ale na druhou stranu, aspon do vas nestrkaji studene kovove nastroje...a urcite tam nechodite 2x rocne ... asi je jednodusi byt chlapem
4. Březen 2004 - 18:27
Obrázek uživatele Návštěvník
jan (anonym)
Na cystoskopii chodi i zeny .Na cevkování též.U zen to pry tak neboli,protoze se tam urolog dostava lepe.
4. Březen 2004 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Freddy (anonym)
Ženy mají kratší močovou trubici než muži. Proto je prý cévkování a cystoskopie u žen snadnější než u mužů. Z tohoto důvodu pak může ženu cévkovat i zdravotní sestra (zatímco muže BY MĚL cévkovat výhradně lékař (lékařka). V praxi to ale nejspíš bude jinak (pokud si to necháte líbit, samozřejmě)!Být mužem není zas až takový terno (z urologického hlediska, pochopitelně). Na rozdíl od vás, dámy, máme tu nešťastnou prostatu, která jen roste a roste (na rozdíl od jiných "věcí") a která nám "zajistí", že pokud se dožijeme 80. narozenin, budeme mít na 99,99999% rakovinu prostaty! Naštěstí u většiny z nás se to zjistí až při pitvě (nebo vůbec)!
4. Březen 2004 - 21:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Takže to jsem tady jediný,kdo měl ten zážitek na urologii?To bych se divil, kdybych byl výjimka.
10. Březen 2004 - 11:54

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama