63 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

MUZ -STRELEC?

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
tara (anonym)
mate radi STRELCE?
10. Leden 2005 - 17:32
Obrázek uživatele Návštěvník
tara (anonym)
totiz-znate nejakeho,ktery je schopen zit v dnes tradicnim monogamnim vztahu?bez toho aby nevyvadel ci neexistoval pouze tak nejak?
10. Leden 2005 - 17:44
Obrázek uživatele Návštěvník
tara (anonym)
a aby to bylo uplne-samozrejme je mi jasne,ze mluvim pouze o slunecnim zanameni-uplny horoskop je samozrejme daleko obsahlejsi,ale je mi jasne ze spousta lidi zna pouze to,zda je strelec,blizenci ,apod,proto jsem to rozvedla pouze takto zuzene..
10. Leden 2005 - 18:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Emilka (anonym)
Po dvou rozvedených manželstvích, ze kterých jsem si odnesla 2 kluky, jsem svůj život spojila s mužem-střelcem. Je to už deset let a jsem s ním stále. Máme se rádi, tolerujeme se, vycházíme si vstříc, trošinku žárlíme, hodně se smějeme, spolu uklízíme, gaučujeme.. Spolu jsme vychovali mý kluky. Jsem ráda, že ho mám a doufám, že při něm i umřu. A že si zalaškuje s jinými ženami? Má výjimečný smysl pro humor, i černý, baby na něj letěj pro ty jeho kecy.. No, co oči nevidí.. :o))
11. Leden 2005 - 10:13
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Ja sem strelec, zensky mam rad:-) Ale podle me se tohle neda pausalizovat na jednotlivy znameni. Jeden muj kamarad je taky strelec a je to suknickar co nepromarni zadnou prilezitost, ale pak mam jeste jednoho kamarada strelce a to je takovej domaci typ. Tak a ted babo rad:-)
11. Leden 2005 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
tara (anonym)
no to prave ja jsem strelec presne podle abecedy jak se rika-a..tragedie..sedim na toho prvniho kamarada jako hrnec,vite na co..?no rika se ze jsme previti,ale aspon uprimni..nyni se opet snazim vydrzet ve vztahu..takhle-mam dite-s jinym muzem a vystacime si se synem uplne sami ale dobre vim jak fungujici vztah je dulezity-partnerovi snesu modre z nebe,ale furt cumim za ten dalsi kopec jako smrt do transformatoru.-hezky jste to popsala-leti na nej-ale co oci nevidi..ale rekla bych ze verny vam jiste je..jednak s vasim pristupem si je asi vedom,ze takovou jako Vy by uz asi nenasel--a pak-strelci jsou takovi blbouni,ze by to asi na sebe rovnou naprasil kdyby se neco stalo-ja to udelam vzdycky..
11. Leden 2005 - 20:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jesterka (anonym)
Tak jak je to s tou svobodou? jeden muj kamarad zije se strelkyni,a ona je silene a nesmyslne zarliva, absolutne ho omezuje i v jeho velmi male svobode,kterou si snazi uchranit.Vim,ze strelkyne jsou ruzne,ale jedine,cim se projevuje asi spravne,ze je dost ostra a uprimna v dannou situaci,strili od boku,a pak ho ale najednou znicehonic polibi.Jako by se nechumelilo.
11. Leden 2005 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Jsem střelkyně, svobodu mám nade vše a vzhledem k tomu, že žiji 16 let v celkem pěkném manželství, to se mnou můj manžel - štír - nemá vůbec jednoduché, taky pořád koukám za ty daleké obzory, to, co mám mi nějak nestačí ke klídku, občas zatoužím - zahlcená denním stereotypem - po splynutí duší s ideálním partnerem, a vzápětí to na sebe vykecám.A pak se hádám, muž tvrdí, že nic takövého neexistuje, že jsou to jen ideály - a já, že chci ty ideály uvádět do života a hledat, a on má o mě strach, no a tak si tak pěkně žijeme.Nežárlím, nepodvádím, jen neustále hledám nové podněty, nová přátelství, neustále něco čtu, o něčem přemýšlím, hledám nějaké souvislosti, ale přitom se starám o rodinu, chodím do práce, no a celkem jsem spokojená. Můj muž mě bere takovou jaká jsem a takovou mě má rád, já mu už taky dávno spoustu věcí nezazlívám, a tak by to asi mělo být. Podle astrologie k sobě prý štír a střelec absolutně nepasujou. Není to v astrologii, je to v lidech, záleží jen na nich, co se svými sklony a dispozicemi udělají,jestli budou otravovat okolí a obhajovat se svým slunečním znamením, nebo to, co jim hvězdy daly do vínku, vezmou jako výzvu ke svému osobnímu růstu. Jo, a střelec taky rád učí. Tady to máte. Mějte se všichni hezky. Jana
12. Leden 2005 - 7:33
Obrázek uživatele Návštěvník
** (anonym)
Já jsem zamilovaná do střelce, ale nežiji s ním. Je velký optimista a úplně z něj čiší radost ze života.Je bystrý, daří se mu na co sáhne. Co se týká sexu, spíš o něm nakecá, než udělá. Potřebuje vytvořit dojem, je velký herec. A je taky na můj vkus hodně povrchní, nedá se spolehnout na jeho přátelství. Je to ale bezvadná povaha pro dnešní svět a já mu ji závidím. A hrozně špatnou vlastnost má - pochválí, ale jinde tvrdí opak, aby se zavděčil někomu jinému. Když se mu to nehodí do krámu, všechno nestydatě zapře. Mám i zkušenost se střelkyněmi a to takovou, že se vynáší za to , co umějí a když něco neumějí, perfektně to dokážou zakrýt. A netrápí se kvůli svým průšvihům, jednají , jako by nikdy nebyly. A šípy střelce jsou opravdu ostrý, proti tomu zmůže něco snad jen jedovatý štír !
12. Leden 2005 - 12:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Marika (anonym)
Já jsem štír a mám muže střelce, jsme spolu 4,5 roku a musím říct je to boj :-)) vždy dojdem k tomu že se máme rádi, ale občas to stojí sil. Můj muž mi přijde spíš jako negativista, furt je někde nějaký problém, je většinou kliďas, ale když to bouchne stojí to opravdu za to. Přijde mi dost nestálý v zájmech, a poměrně i názorech, snaží se hlavně aby měl klid i když každému odkýve něco jiného, těžko si prosazuje své názory a hájí je. Myslím že je to i o lidech jako takových né jen o znamení, já jako štír mám svých chyb požehnaně :-))
12. Leden 2005 - 12:34
Obrázek uživatele Návštěvník
** (anonym)
Mariko, souhlasím s tebou hlavně v té nestálosti v zájmech a že odkýve každému všechno, aby měl klid. Úplně poznávám svého přítele. Konkrétně u něj mi připadá, že potřebuje sám hodně citu, ale nedokáže ho přijmout- připadáte si jako pitomec, když mu to dáte najevo, a už vůbec ho nedokáže dát. Ten přítel se se mnou takto několikrát " zapomněl" a citu byla najednou taková spousta , že jsem z toho "žila" ještě dva roky. A potom zase dlouhou dobu nic.
12. Leden 2005 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Notabene (anonym)
to Marika:Poznala jsem ve svém životě důvěrně a dlouhodobě dvě typické Štírky (obě měly velice podobné vzorce chování)a do určité míry se mi samypřiznaly o svém způsobu uvažování. A pokud jste také klasická Štírka, pak bych se nedivila, že Váš manžel si vůči Vám těžko prosazuje své nároky a hájí je. Klasický Štír musí mít vše pod kontrolou a nedej bože, když ¨se něco vymkne jeho představám. Málokdo dovede tak bolestně seknout právě jako Štír, zvlášť když mu někdo zkříží jeho plány. Je velmi cílovědomý a houževnatý.Jde si vždy tvrdě za svým, a v zákulisních intrikách je skutečně mistr. A nikdy nezapomíná, když je přesvědčen, že mu někdo ublížil. V příhodnou chvíli to dotyčnému jistě vrátí. Lstivost a mstivost je pro ně velmi typická. Má docela dobře vyvinutou intuici. Se Štíry proto je z povzdaleka a zadobře!Možná je to velká shoda náhod, že jsem sama trochu na vlastní kůži poznala, co dovedou a jak se chovají he svému okolí.Můj syn je typický Střelec. Je rychlý, všechno rychle opouští. Nemá moc velkou trpělivost. Je hodně kamarádský a společenský. Mezi spolužáky je dost oblíbený. Pořád musí být v pohybu. Pořádek ale není jeho silná stránka.
13. Leden 2005 - 9:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Nife (anonym)
To Marika:Můj otec je ve Střelci a tvůj popis na něj přesně sedí.Je velmi klidný,na mě jako na dítě byl zlatej.Když ale vybouchne-panečku-stojí to za to.Fakt je,že dost věcí neguje,kolikrát to je otrava.Ve společnosti je jak ryba ve vodě,má hodně známých a je oblíbený.Občas mu schází jen trošku taktu.Zdravím*
13. Leden 2005 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Notabene (anonym)
to Marika:Ještě k těm zkušenostem se Štírkami: pokud skutečně mají někoho rády, jsou schopny velkých obětí a jsou velmi štědré.
13. Leden 2005 - 10:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Marika (anonym)
To Notabene: ano jsme výrazné osobnosti, a upřímně myslím že spíše "proslulých" negativních věcech. Na druhou stranu myslím, že mám obrovské srdce a dokážu se pro ty které mám ráda opravdu rozdat (i když oni třeba po tom ani moc netouží - mám pocit že jsem prostě neodolatelná) jsem trochu paranoidní v podezíráních druhých :-)) těžko odpouštim, vše mám ráda pod kontrolou, jsem věrná :-)) myslím, že štířy dokážou být i dobrými přátely "na život a na smrt" :-))To Nife: věřím, že můj muž bude taky jednou skvělí a milující otec :-))
13. Leden 2005 - 12:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Notabene (anonym)
to Marika:Ano souhlasím, dovedou být velmi věrní a dobří přátelé. Ale pokud by se nedej Bože Štír domníval, že by mu někdo mohl překážet v jeho např. pracovních ambicích (nebo by měl jen podezření), dovede být tak zlý a udělat takové zákulisní intriky , na kt. jsou ostatní krátcí. Bohužel to je moje zkušenost se Štírem. Po té zkušenosti se Štírů docela bojím.
13. Leden 2005 - 12:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Marika (anonym)
To Notabene: jé tak to bych nyní potřebovala, právě jsem se se šéfem dohadovala nad příjmama které budu mít na rok 2005 a spokojená nejsem:-( dokonce je to pro mě méně výhodnější než rok 2004, asi budu muset zapojit to co ty říkáš :-))
13. Leden 2005 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
tara (anonym)
to jsem rada,ze se tema ujalo-musim rict,ze se nepoznavam v tom,ze bych menila nazory podle xichtu..jsem v tomto smeru slusny bojovnik-ale neporadna jsem priserne-ale vim kde co mam-rikam si:komu se to nelibi at se na to nekouka..strelci strili od boku padni kam padni-to je pravda.ale je rozdil mezi strelou strelce,ktery strili v podstate pro zabavu-a cim lepsi nalada tim houst a vetsi kapky a mezi strelou,ci stipnutim stira-ten to dela promyslene a s jasnym cilem ve chvili kdy uz zraneny je-krasne to popisuje linda goodman,am.astrolozka,kdo necet,doporucuji.mozna stir do jiste miry dovede korigovat strelcovu divokost.u me to funguje ale jen kdyz je ten stir muj blizky pritel.vetsinou stir ztichne a divne kouka a ja si reknu:aha,on uz nerozumi tomu,ze je to jen sranda-tak toho necham..muj prvni muz byl stir-docela mi z nej hrabalo,protoze se furt v necem stoural a me jeho stavy privadely do depresí.jinak se rika,ze strelec ma schopnost videt za stirovu masku.jinak je pravda,ze jsme bezstarostni,mozna fakt trochu povrchni-i kdyz to neni ten spravny vyraz-spis nez bych se v necem rypala,radeji to hodim za hlavu.a pro ty ktere nemohou strelce dostat do postele páč furt keca-dejte mu pres hubu flastr a uvidite to točo.a nestali jsme-co se zajmu i partneru tyce ale PROBOHA TO SE NETYKA PRATEL!a za tim pevne stojim.
13. Leden 2005 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
chcem sa opytat mam kamosa strelca su to ludia naozaj priatelski?neoklamu?viem ze asi sex by bol fajn, lenze potrebujem aj oporu ci sa im da verit ze neopustia cloveka vdaka za odpoved
14. Leden 2005 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Jani, přemýšlet o tom, jestli tě někdo oklame nebo neoklame na základě jeho slunečního znamení se mi zdá nějak scestné, záleží na tom, co k tomu střelci cítíš, jak ho vidíš v perspektivě do budoucnosti, jestli ti stojí za to, pustit se s ním do vztahu a pak přijímat vše, co z toho vztahu anebo i sexu vyplyne. Není to o tom, jestli se dá střelci věřit nebo ne, je to o tobě!! V tomhle smyslu nemůžeš věřit žádnému znamení, ve vztazích - a zvlášť k mužským - se musíš řídit sama sebou a musíš věřit sama sobě.
15. Leden 2005 - 9:51
Obrázek uživatele Návštěvník
tara (anonym)
tak tak!ale vseobecne plati,ze strelci jsou vsechno jen ne falesni-ale jednoho takoveho jsem take znala-ten vyrost v rodine kde byli vsichni stejni..
15. Leden 2005 - 13:30
Obrázek uživatele Návštěvník
štír (anonym)
Mariko, mám podobné zkušenosti se vztahem ženy štíra a muže střelce, ale přiznám se, někdy je to o nervy. Vím, že se mnou to taky není lehké, štíři jsou hodně komplikované znamení. Ale jak tu někdo psal, že střelec vidí pod masku štíra, já mám pocit, že je tomu přesně naopak. Můj partner má několik takových masek pro různé okruhy lidí, až se často divím, že to ostatní neprohlédnou. Poslední dobou a s přibývajícím věkem je nejčastější maskou ta, kterou používá u internetu, maska neodolatelného úspěšného mladého muže s pochopením pro ženskou duši. On pod můj ochranný krunýřek nenahlédne, protože se o to ani nepokouší. Střelci by prý měli být pravdomluvní, já vidím, že on uznává jen svoji pravdu a lži vrší na sebe s takovou lehkostí, že jim snad i sám věří. Někdy si říkám, které z našich znamení je komplikovanější? Jednou je veselý, pohodový, se spoustou zájmů, jindy lhostejný, u ničeho dlouho nevydrží, často až cholericky zuřivý a všechno vidí černě. Na jedné straně se může přetrhnout pro kamarády, na druhé jsou mu zcela lhostejní i jeho nejbližší, rodiče, sourozenci. Dokáže se zahloubat do řešení problému a šikovně ho vyřešit, ale běžné životní situace neřeší a před problémy uteče a snaží se je přehrát na jiné. Střelci prý potřebují svobodu, ale jemu jde jen o jeho klid, jeho zájmy, bez ohledu na všechny kolem. Ti se buď přizpůsobí nebo můžou jít. V bouřkách je až neúprosně krutý, o minutu později už neví o ničem a nikdy nepřipustí chybu.Vím, nejde vše svádět na znamení horoskopu, je to o každém jednotlivém člověku. Nějaká střelkyně tu psala, že stále se "dívá za kopečky". Pro mého partnera jsou těmi "kopečky" internetové seznamky a chaty. Co když je tam něco víc, něco lepšího, co kdyby mu něco v životě uteklo... Chápala bych to, kdyby mu bylo 20, ale jsme už mnohem pokročilejšího věku. Zatím se mu učím porozumět, ale nejsem si jistá, zda to dokážu. Spíš asi doufám, že srovnání reality a internetových představ otevře oči jemu i těm ženám. Ale těší mě, že aspoň někde tyhle vztahy fungují, když astrologové soužití těchto znamení nedoporučují.
27. Únor 2005 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
uma (anonym)
Ano,my střelci jsme "kopečkáři"-to je pravda.Hledáme pořád něco nového,lepšího,vzrušujícího,nazev znamení o tom vypovídá.Střílíme a lovíme,pokud zůstaneme dlouho na místě,máme deprese.Naše lovy nejsou vždy štastné,to už dnes také vím.Střelec je klaun a baví ho mít obecenstvo,tak to je.Jak popisuješ svého přítele je v lecčems pravdivé.Když vidí vše černě,je obvykle moment,kdy má pocit,že mu něco uniká a nestíhá žít.Je to štvanice,ale střelce obvykle neunaví,stojaté vody ho zabijí spolehlivě.střelec by také chtěl spasit svět,když se nedaří-pochopitelně,má pocity marnosti.Není lehké s námi.Já mám doma býka a zachranuje mě denně.Střelec se musí otlouct životem,aby pochopil,to,co ostatní znamení vědí už od narození-že trvalý pevný vztah není to,co ho zabíjí,ale že to je on sám.
27. Únor 2005 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
martina (anonym)
Jsem Strelkyne. Spousta veci, ktere jste tady popisovali na me sedi. A souhlasim s tim, kdo tady doporucoval L.Goodmanovou. Vysvetluje to vazne dobre. Souhlasim i s temi, kteri tvrdi, ze zalezi na lidech. Pokud spolu dva lide chteji byt a jsou rozumni...dokazou najit spolecnou cestu. A hlavne...horoskop neni zalezitost jenom slunecniho znameni. Tady hraje roli jeste spousta dalsich veci.Ja osobne jsem Strelkyne touzici po dlouhotrvajici lasce, rodine, detech. Ale nejak ne a ne najit toho "spravneho". A verim, ze kdyz se opravdu zamiluju dokazu byt verna. A kdyz budu neverna, tak to na sebe okamzite naprasim (jak uz tady nekdo napsal:-)Uprimnost a nekdy az netaktnost, to ke me taky sedi. Ale tu netaktnost se snazim krotit, vim ze to muze byt velmi neprijemne.Tak horoskopum zdar! A Strelcum zvlast!:-))
27. Únor 2005 - 13:09
Obrázek uživatele Návštěvník
webmaster (anonym)
Předmět: Muž-Střelec? Autor: Veronika Datum: 26.3. 2005 9:04:25 Jaké máte zkušenosti s muži narozenými ve znamení střelce?A co si myslíte o kombinaci panna-střelec?Děkuji. Předmět: Muž-Střelec? Autor: HC SPARTA Datum: 26.3. 2005 11:25:28 Hokejovy brankar Petr Briza je narozeny ve strelci. Předmět: Muž-Střelec? Autor: uma Datum: 26.3. 2005 13:25:48 Já jsem střelec a mám jich i kolem sebe habaděj.Jedno si zapamatuj dobře:potřebuje svobodu!Nesnáší naléhání a polopravdy-střelci mají na jejich odhalování radar.Ríká se,že jsme nevěrní-je to půl pravdy-jsme nevěrní,pokud se cítíme být svazováni a stíháni.A naopak-pokud máme partnera,který nám dá pocit,že si můžeme dělat co chceme,budeme se ho držet a sneseme modré z nebe-a budeme věrní.Střelec neumí podvádět a lhát-jediná situace,kdy to začne dělat je,když se mu zdá,že ho držíte na řetězu.Ale nejspíše se s vámi nejdříve rozejde než by podvedl.Takže opakovat:svobodu,svobodu,svobodu.Nikdy žárlivé výstupy.I když střelci je velmi často sami dělají. Předmět: Muž-Střelec? Autor: uma Datum: 26.3. 2005 13:34:25 A jsme taky vztekliny-vybouchneme a za minutu o tom nevíme.Prostě to ignorujte.Je to spíše ventilování negativní energie a dost často s tím nemá partner nic společného.A rýpání do lidí pro zábavu je na denním pořádku-není opět myšleno zle.Střelec ryje do lidí které má rád-horší je,když to dělat přestane.Vracejte mu to hezky s usměvem zpátky-je to pro něj nejoblíbenější zábava.Když se sejde parta sřelců,obvykle se do sebe vydrží strefovat celý večer-či týden.Na to se připravte-nenechte se urazit-on vás nechce urazit-je to hra.
28. Březen 2005 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Rak (anonym)
To není možné, já snad na ten horoskop opravdu začnu věřit. Žila jsem se Střelcem necelých 5 let; ze začátku krása - obrovská zamilovanost, každý den telefony, dárky, kytky...po čtyřech letech nastal totální obrat, nezájem z jeho strany, a ikdyž mi tvrdil, že mu na mě moc záleží, tak se se mnou rozešel. Po půl roce mě chtěl znovu zpátky jak moc mě potřebuje, miluje a že jsem jediná se kterou si dokáže představit zbytek života, a po půl roce se se mnou znovu rozešel, že asi opravdu není typ vhodný na vztah, že si mám najít někoho lepšího než on. A za tři měsíce mi zas píše jak mě má moc rád...Po těch všech "zvratech" v jeho citech, a vzhledem k tomu, že jsem ho opravdu velmi milovala, teď nevím - kdybych ho potkala, jestli bych mu vyškrábala oči vztekem nebo spíš politovala.
18. Květen 2005 - 13:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristabella (anonym)
Chodila jsem s mužem-střelcem pár měsíců a jednoznačně říkám: už nikdy. Bylo to úplný citový peklo. Zato teď s Býčkem je to pohoda a klídek :).
18. Květen 2005 - 14:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Marča (anonym)
Upřímně mě v celku vyhovuje jaký je. Tu promnělivost mám spíš ráda než nerada, jedna z mála věcí co těžko snáším v životě je nuda a to s ním opravu neprožívím, i když občas se k tomu oba blížíme :-)
18. Květen 2005 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Margot (anonym)
Všude píšou,že Muž Střelec neumí lhát...no,nejsem si s tím tak jistá.Mám partnera-Střelce a ten lže tak dokonale,že si s tím nevím rady.Přitom nemá důvod lhát.Ale ty báchorky,to je někdy hrůza.Bohužel,já vím své a trápí mě to.Ocenila bych tu pravdu,než ty strašné výmluvy,co se zase stalo...
6. Únor 2006 - 5:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Margot (anonym)
Ach,jak kdybych četla popis mého Střelce!!!Taky tak,internet,seznamky a lže mi do očí,že tam nechodí...Ale prý mě miluje???Už nevím,čemu věřit...
24. Únor 2006 - 5:52

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama