15 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

muž - panna

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
panna s pytlíke (anonym)
Dámy, jak hodnotíte muže-panny?
14. Listopad 2008 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A jak panice? A jak panaky?
14. Listopad 2008 - 21:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Fialka (anonym)
Já osobně mám doma pannu s pytlíkem úplně na nic :-() Tedy totálně chladného partnera. Jinak je super úplně ve všem. Akorát se rád napije. Dále mám kamaráda pannu, který je také super, a ten nepije vůbec. Sex prý také nepotřebuje. Jinak je na vás spoleh, jste čestní, spolehliví, pořádní, máte charakter. Já jsem taky panna, ale moc nezapadám...
20. Listopad 2008 - 14:47
Obrázek uživatele Návštěvník
panna s pytlíke (anonym)
pro Fialku:tak to jsem si dal, já myslel, že to s námi pannami není zas tak špatné, ale nakonec vyjímky mohou být, snad k nim trochu patřím. Přesto, že už nepatřím bohužel k těm mladším, sex je pro mě velkým požitkem. A především je pro mě požitkem, když napřed pořádně uspokojím partnerku metodou LPKMK. Taky píšeš, že nezapadáš - ale asi ráda, ne?
20. Listopad 2008 - 15:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Fialka (anonym)
To jsi odhadl dobře, opravdu jsem ráda, že nezapadám. Měla jsem kolegyni - "echt" pannu a ta byla "vyschlá", jak treska, už svým vzhledem i chováním, zkrátka vzorná a nebyla s ní legrace a všechno muselo být podle pravidel a okna svého domku myla snad 8x do roka. Na druhou stranu byla povahově nejlepší z kolegyň. Seriózní, pracovitá, spolehlivá, bezchybná. U mě vyhrála mezi všemi! Já jsem "šmrncnutá" váhami, takže spíš bohém s tendencí lítat, kdy chci, jak chci, kde chci...P.S.: Pytlíku, proboha, co je to LPKMK???!!!
21. Listopad 2008 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
martina (anonym)
Do mého života patří celkem 5 mužů ve znamení panny,mám stejné zkušenosti jako Fialka.S jedním mám čitě pracovní vztah,ten se dokáže zřídit i v zaměstnání,já ho pak s neskonalým odporem musím zachraňovat./je o 18 let starší/.Druhý je můj bratr,několikrát jsem se mu snažila pomoci,ale nešlo to,jako by žil v jiném světě,když už to vypadalo nadějně,tak do toho zase spadl./je o13let starší/.Můj táta měl stejné potíže,ale jinak hodný člověk.Asi před rokem zemřel,bratr mu nepřišel ani na pohřeb,protože zapíjel žal.Někdy si říkám chudák švagrová ta má s ním trpělivost.Švagr manžela má má taky tyto potíže,přitom střízlivý je pracovitý,trpělivý,hodný, moc se nevyjadřuje,zato když se pak napije tak se kolikrát divím co cítí.Něco na tom bude,že ve víně je pravda.A poslední je manžel sestřenice,taky pracovitý,hodný,dá se s ním mluvit o všem,ale jak se nap.tak se taky začnou dít věci.
22. Listopad 2008 - 7:42
Obrázek uživatele Návštěvník
panna s pytlíke (anonym)
pro Fialku:to byla trochu zkouška, jestli jsi zvídavá ženská...jsi)))To L znamená počáteční, něžné a jemné lízání, napřed na bradavkách, potom pomaloučku dolů, ale musí to být pomalu, aby to bylo napínavější. A vrcholí to něžným lízáním pysků, které zatím krásně naběhly..)))- tak to je to první písmenko)))
22. Listopad 2008 - 9:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Snad budu vyjimka, ktera az nejaka bude, tak ji budu schopen dat takovou lasku anehu, ze..
23. Listopad 2008 - 11:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivka (anonym)
Markovi.Umím něhu a lásku vracet a jsem hodně senzibilní.Neberu milování jako hřích
26. Listopad 2008 - 0:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Pannak s malým (anonym)
To jsou kecy,když je dobrý proti-kus,tak jsem šoustal až 3x denně.........ale čestně! :-)
26. Listopad 2008 - 0:48
Obrázek uživatele Návštěvník
kotaska (anonym)
Já osobně mám doma pannu s...mám přítele pannu,nemusí procházky atd,ale sex ten musí ve 62letech
12. Květen 2011 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačer (anonym)
Já jsem ve znamení Panny, na rozhraní se Lvem, ale Slu už mám ve znamení Panny a musím říci, že jsem velmi plachý, stydlivý a v životě jsem se před žádnou ženou zcela nesvlékl, tudíž jsem neměl ani nikdy sex se vším všudy a to je mi už 55 let /letos 56 let/. Je mi jasné, že to už nedohoním, sice se mi hodně žen za život líbilo, ale neměl jsem na ně moc čas /hodně jsem cestoval/. Hodně jsem v mládí studoval, pak pracoval, věnoval se svým zálibám. Po dětech jsem netoužil, ani po manželství, resp. nebyly to moje priority. Že nemám celý život sex mi ani nevadí /neměl jsem ani potřebu masturbovat, to je pod mou úroveň/. Asi jsem nikdy nenašel tu pravou a sex bez vztahu neprovozuji a vtah jsem nikdy vážný neměl. Jinak jsem ale společenský a rád se bavím mezi přáteli, ale se ženami to opravdu moc neumím, nejsem žádný lovec a lehké děvy mě odrazují.
15. Duben 2012 - 19:20
Obrázek uživatele Návštěvník
nikola11 (anonym)
Ahojky dámy. Máte někdo zkušenosti s mužem v panně, jako ženatým milencem? Jaké je jeho chování k vám, ozve se vám jen na setkání za účelem sexu nebo se ozve i aby se zeptal jak se máte. Budu ráda za veškeré zkušenosti.
2. Květen 2012 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Milenec Panna / (anonym)
Ahojky dámy. Máte někdo...Jen jednou jsem zhřešil, resp. ten hřích trvá už asi 2,5 roku. Své milence nevolám, ona volá mě a vždy je to za účelem sexu, proč bych jinak měl milenku a ona milence, milenecký poměr je vždy o sexu, doma mám manželku, se kterou jsem relativně v dobrém vztahu /po cca 40 letech manželství/, ale jednou mě zklamala, protože mi zahýbala, na to konto jsem si našel po nějaké době taktéž milenku. Nejsem sice přehnaně citově založený milenec, ale nejsem ani nějaký hrubián, milenka si nikdy nestěžovala na nějaké moje nedostatky. Hlavně, mlčím o našem poměru jak hrob, protože i ona je vdaná a nechci, aby měla nějaké případné komplikace, protože rozvod si nepřeje se svám manželem ani moje milenka a ani já nestojím o rozvodovou tahanici s mou manželkou.
5. Květen 2012 - 15:16

Přidat komentář

Reklama

Reklama