36 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Muž BLÍŽENEC - Žena STŘELEC

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
klidas (anonym)
Máte někdo zkušenosti s tímhle vztahem? Písnete. Jaký to je? Plusy, mínusy. Dá se to delší dobu vydržet?
2. Únor 2007 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
dana (anonym)
ono sa to vydržať dá, ale dá to aj zabrať. mám čo robiť, aby som udržala jazyk a nervy na uzde, ked ma moj mužíček blíženček vytočí a robí to často. Keby som sa pekelne neovládala, lietali by u nás taniere a možno aj my. obaja sme prudkí, ale fakt by som tým celým niekedy praštila a odcválala od neho preč, kde budem mať pokoj. niekedy si myslí, že je dirigent alebo čo. keď vidí, že idem niečo sama od seba urobiť, tak to vysloví, aby to akože vyzeralo, že mi to on kázal, že to bol jeho nápad. Vtedy zatínam zuby až lietajú iskry. Múdrejší ustúpi, poviem si. A klesne mi trochu tlak. Vždy má pocit, že musí mať všetko pod kontrolou aj keď to mám pod kontrolou zrovna ja, proste hrúza- klietka. Ale na druhej strane vie byť láskyplný a ochotný pomôcť, keď potrebujem, snaží sa, to si cením. Väčšinou ho ale o pomoc nežiam, z hrdosti si všetko urobím sama. Možno som si sama týmto na vine, lebo v domácnosti ma to stojí vela vela iskier a zatatých pästí. Asi berie ako samozrejmosť, že som rodená žienka domáca, hoci to je blbosť, pre mňa zotročenie. Sme spolu 3 roky a myslím, že možno by mu koruna z hlavy nespadla, keby sa spolupodie?al na varení. A možno by to aj urobil, keby som ho požiadala, ale prosiť sa nebudem, keď nemá záujem. A tak dokola. Tak to funguje medzi nami.
5. Únor 2007 - 14:41
Obrázek uživatele Návštěvník
zora (anonym)
na střelce jsem moc hodná a měkká,ale je fakt,že když mě někdo naštve tím,že mě využije,pak se k tomu člověku otočím a už je konec
14. Květen 2008 - 7:06
Obrázek uživatele Návštěvník
libor (anonym)
moje holka strelec je takovy sasek. Nikdy nevim jestli mluvi vazne nebo zertuje. Umi byt hodne blazniva,irituje me to,ale zaroven i moc pritahuje. Je to takovy zvlastny. Ale miluju ji.
14. Květen 2008 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
libor (anonym)
jako blizenec si na nasem vztahu cenim svobodu a takovou tu iskru, to strelci umi dodat...
14. Květen 2008 - 22:17
Obrázek uživatele Návštěvník
peto (anonym)
ako blizenec som vo vztahu asi silnejsi, ale milujem ju a ona mna...fuguje to ..preco by nemalo? :) sme blazni, jeden aj druhy..vela srandy si uzijeme a nedokazeme sa od seba odtrhnut, to jejedine minus, potom sme obaja nevyspaty :)
6. Září 2008 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
ml (anonym)
Já blíženec,manželka střelec.2 děti,15 let spolu.
6. Září 2008 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Noro (anonym)
Moje holka- střelkyne- je taková náladovka. moc ji mám rád, ale nikdy nevím, co od ni mužu čekat. Taky na ni někdy není moc spoleh. Často zapomíná, chodí pozdě na naše schuzky. Nedá se ji běžně dovolat. Nedelá to ale schválně,snaží se, ale vždycky neco spacká, pak je ji to uprimne líto. Je taková "hrr" , pomotaná, jěště že me má, kdybych zařizování něčeho nechal na ni, tak spánembohem... Na začátku vztahu jsem měl problém spolknout její typickou střeleckou upřimnost- zdálo se mi to až trapný a kruté, ale pak jsem zjistil, že ona tim nechce nikomu ubližit, je to prostě jeji styl. TeĎ bych neměnil. Moc si jeji uprimnosti a spontannosti cením, vim, že mi nelže a nepodvedla by mne. Vlastne je to takové jakoby věčné dítě. Velké díte. Mimochodem jsem blíženec, ale spíš chováním a tak si pripadám jako panna.
7. Září 2008 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
volejte vestce (anonym)
OCITLI JSTE SE V TIZIVE SITUACI? NABIZIM VAM SVE PORADENSKE SLUZNY (ASTROLOGIE, NUMEROLOGIE, VYKLAD KARET, TAROT, KYVADLO) MUZETE ME ZASTIHNOUT I NA TEELFONU VOLEJTE VESTCE 906 70 90 15 WWW.ZEPTEJSEVESTCE.ESTRANKY.CZ CARODEJKA MICHAELA
7. Září 2008 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
ml (anonym)
tady žádná tíživá situaca néni,abysme volali šamany....
8. Září 2008 - 6:29
Obrázek uživatele Návštěvník
erika (anonym)
Nazdar, peto! jak to myslíš, že jsi ve vztahu asi silnejší? V čem jako jsou blíženci silnější ve vztazích od střelcu? Jako "slabšího" střelce by mne to docela zajímalo :-D . Měj se hezky, paa. PS. a co na nás nesnášíte, blíženečkové, hm? Co vám na nás vadí? Ať si z mého kluka vystřelím :))
8. Září 2008 - 11:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
erika ... uvidis sama :) ale moc si z neho nestrielaj, aby to zle nepochopil.. hlavne mu davaj moznost, aby v spolocnosti bol na vyslni :) blizenci to naju radi, ked ho partnerka pochvali... :)
18. Září 2008 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
erika (anonym)
Nazdárek, No vida!:) :-D :) Takže ego? Blíženci mají silnejší ego? To je ta síla? Nu, mne to nic nedá ho pochválit,jenom si otevřu hubu:) To máš asi recht že blíženci potřebují pochvalu. Jestli je to vono, tak ten muj je rád, když slízne uznání, vždycky vidím jak pri tom roste:)Pak by mne láskou sněd. Někdy je to docela legrace koukat, jak málo člověk potřebuje ke štěstí. A někdy je docela smutné koukat jak málo potřebuje láska, aby vubec byla. To jen tak obecne mne napadlo ke vztazím, jaké my lidi žijem...a jiné možnosti neznáme... Ahoj, přeju hezký den!
18. Září 2008 - 18:51
Obrázek uživatele Návštěvník
kris (anonym)
takže mí rodiče jsou tohoto znamení a musím říct, že kvůli otcovi (blíženci) se z mojí mamky stala úplná troska...jeho sebestřednost je strašná...on je nejlepší, všichni jsou jinak úplné paka...pořád potřebuje aby ho někdo litoval nebo chválil a když se mu něco nelíbí, tak si to na mamce vylívá...s tímto znamením mám jen a jen špatné zkušenosti...jinak já jsem štír a ke mně se tak chová taky...buď je zdegenerovaný nebo se měl narodit jindy :)
8. Květen 2009 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
morbis (anonym)
suhlasim s kris :)
3. Prosinec 2009 - 21:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanina (anonym)
takže mí rodiče jsou tohoto...A co obráceně? Jaké máte zkušenosti?
4. Prosinec 2009 - 15:51
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Máte někdo zkušenosti s...Nám to funguje už 7 let, je fakt, že jsme oba hodně tolerantní a můj muž se zásadně nehádá, pomáhá doma se vším, má smysl pro humor a umí se zasmát sám sobě a toho si moc cením, má velké srdce, ale i mantinely, které já nemám, na Blížence není moc společenský,ale je dobrý přítel a jsem ráda, že můžu říct, že můj nejlepší přítel. Asi to není jen o znamení ale o lidech, takže první koukat na povahu a pak až na horoskop
21. Leden 2010 - 18:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Někdy je to dost šílené, ale nikdy to není nuda. Jde jen o to porozumět to mu druhému. Ale s tím by u těchto znamení neměl být problém. Ikdyž pokud mají oba najednou svojí šílenou třeba agresivní náladu je to opravdu k nevydržení a možná by se i pozabíjeli.
19. Březen 2010 - 16:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
no já nevim jsem střelec,a moje holka byla blíženec,strašně jsem jí miloval,ale klesl jsemhodně dolů kvůli ní jí absolutně nezajímala realita a pořád někde chtěla běhat a bavit,i když jsme neměli peníze,já nevim na to znamení bych nerad narazil znova,ale samozřejmě je to taky o člověkovi
30. Duben 2010 - 2:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Erika (anonym)
no já nevim jsem střelec,a...Máš naprostou pravdu. Jsem blíženkyně a když se střelec zamiluje tak miluje hluboce, což já jsem 8 let neviděla, až jsem to zjistila dost mě překvapilo že střelec dovede být tak trpělivý, jde si za svým cílem ale přitom aspoň v mém případě to nedává tolik najevo. No ale teďka nějak nevím, jak na něho, protože mi to připadá celé takové dost divné.
30. Leden 2011 - 13:38
Obrázek uživatele neta
neta
je oproti znamení, dá se říci vaše opozice Vzddušný Blíženec Ohnivý Střelec- oheň potřebuje vzduch. Klapat by to mělo.
31. Leden 2011 - 13:27
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
Jenže Vzduch taky Oheň rozdmýchává.
31. Leden 2011 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
jsem střelec a chodila jsem s blížencem a myslím si,že tyhle dvě znamení se neskutečně přitahujou.Ale je to umění ,aby ti dva spolu vydrželi
22. Srpen 2012 - 8:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Střelkyně (anonym)
Tak já mám nejlepší zkušenosti s Berany.
22. Srpen 2012 - 10:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Jozef (anonym)
Ja som blíženec. Mal som priateľku v znamení strelca. Neskutočná obojstranná príťažlivosť od prvej chvíle. Neodolateľná láska na prvý pohľad. Časom sa to ale zmenilo a protirečili sme si úplne vo všetkom. Veľmi sme sa navzájom zraňovali. Ako letnú lásku odporúčam. Nie je nič lepšie. Ale dlhodobý vzťah rozhodne nie.
24. Únor 2013 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Ja som blíženec. Mal som...u nás to bylo také nádherné a léta,jenže on blíženec se najednou hrozně změnil,nic se mu nelibilo,vše co jsem udělala bylo špatně,stále se mi vysmíval a urážel.Když náhodou něco koupil,hned mi to vyčetl a přitom jsem to třeba nepotřebovala,ale on to prostě chtěl a stejně to bylo špatně,upřimně nevím si rady,teď se neozval jak dlouho,tak nevím co se bude dále dít,Přitom jsem mu nic neudělala ani neřekla,prostě odešel bez slůvka a v tichosti.jsou to ti blíženci ale divní,I ty jsi takový?napiš danka
25. Únor 2013 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Střelec a blíženec jednoznačně ne! U blížence si po nějakém čase začnete všímat, že nedrží slovo a nemá moc smysl pro poctivost - myslím ale, že si to ani blíženci neuvědomují, prostě tací jsou. Blížence za chvíli začne srát naše přímost a otevřenost. Dávám za pravdu příspěvku někde nademnou, berani jsou pro nás ideální. Kdo je ideální pro blížence, nemohu soudit.
26. Únor 2013 - 8:18
Obrázek uživatele Návštěvník
rako-lvice (anonym)
Střelec a blíženec...Mám blížence a parádně to klape 18 let. Pro mě je ideální. Hlavně do něj vidím, takže mě ničím nepříjemným nepřekvapí.
26. Únor 2013 - 14:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Anony (anonym)
Mám blížence a parádně...já mám blížence pár měsíců..a je to takové zvláštní, nic takového jsem předtím nezažila,..na jedné straně mě obrovsky inspiruje,obohacuje a přitahuje, na druhé mě v některých věcech vytáčí, a navíc mám pocit, že spolu občas soutěžíme, než že bychom byli partneři..ani jeden z nás nechce připustit, že by byl k tomu druhému vázán,připoután..zajímalo by mě,jestli je takové spojení možné z dlouhodobého hlediska..ale nutno podotknout, že to ani za nic nechci vzdávat..neb pro mě, jako střelce je tohle obrovská výzva!
3. Březen 2013 - 21:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Nostradámus (anonym)
já mám blížence pár...Ve své křišťálové kouli vidím, že to stejně skončí.
4. Březen 2013 - 10:17
Obrázek uživatele Návštěvník
lukas (anonym)
já mám blížence pár...Uz sme spolu dva roky a je to furt nadherny a bez hadek takze vydrz vyplati se to
19. Srpen 2015 - 15:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Úsměvné (anonym)
Ve své křišťálové kouli....
19. Srpen 2015 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Úsměvné (anonym)
Ve své křišťálové kouli....
19. Srpen 2015 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Úsměvné (anonym)
Ve své křišťálové kouli....
19. Srpen 2015 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Anony (anonym)
Uz sme spolu dva roky a je to...máš pravdu, nedělala jsem ukvapené závěry, hrany se obrousily a jsem nejspokojenější,.. příští rok se bereme..
20. Srpen 2015 - 12:42

Přidat komentář

Reklama

Reklama