20 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

MUDr. Bohumil Kuneš

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Johanka (anonym)
Zajímalo by mě jaké máte názory na tohoto gynekologa, primáře v klatovech. Prý je výborný, znám ho jen od vidění. Chystám se na první prohlídku a mám z toho docela stres tak hledám pečlivě..
8. Leden 2014 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Krásná neznámá. (anonym)
Tak tohohle pana doktora jsem několikrát zažila, když byl ještě zástupcem primáře v Plzni... Při mém příchodu mezi dveřma se mi zeptal: Slečno, neznáme my se odněkud? Tím mě teda fakt dostal. Za sebe můžu říct, že je milej, pečlivej...
5. Březen 2014 - 9:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Milli (anonym)
Musím Vás zklamat, já mám jiné, bohužel smutné vzpomínky. Já jsem od pana Kuneše odešla. Špatná p?će po operaci, kterou vykonal, dnes trpím neplodností. Po operaci nerozpoznal zánět i přes mé stížnosti na bolest mne propustil domů.Poté vysok? horećky a zpět do nemocnice pro dvoje antibiotika soućasně. Silný zánět evidentně způsobil neprůchodnost vejcovodu. Tuto situaci teď musím řešit s jiným lékařem. A od té doby mám neustálé bolesti v pravém podbřišku. Je to mladý doktor a myslím si, že primariát mu nějakým podivuhodným způsobem spadl do klína. Je více dobrých lékařů v Klatovské nemocnici, kteří by si primariát zasloužili. Krásný den!
6. Srpen 2014 - 18:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Vilma (anonym)
Zajímavé je, že prakticky neexistují ženy-gynekoložky, což by bylo vzhledem k oboru logičtější a pro mne přijatelnější. Když jsem si konečně ženskou našla, tak to byla lesba. Jj, jsou to věci.
6. Srpen 2014 - 18:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Gabriela Klatov (anonym)
Já mám na pana primáře Kuneše také jiný názor. Můj pan gynekolog, bohužel musel odejít si něco zařídit a pan primář mi dělal těhoteskou kontrolu. Musím říci, že to od něj bolelo a měla jsem strach, aby se potom něco nestalo. Přijde mi že měl spíše dělat veterináře a ne gynekologa pro ženy.A primariát si nezaslouží. Umí se jen mile usmát a i ten úsměv mi přijde falešný. Já osobně bych u Pana Primáře nemohla být.
21. Duben 2015 - 8:51
Obrázek uživatele Návštěvník
milan (anonym)
ja musim oponovat bohuse znam od dectvi je to hodny a velmi inteligentni clovek milan sulej operni pevec superfinalista ceskoslovenske talentmanie
11. Červen 2015 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina k. (anonym)
Můj příběh je moc dlouhý :-) několik let jsem chtěla miminko..Můj gynekolog tvrdil jak je v se v pořádku nic mi není,pořád si něco vymýšlím....po 5letech jsem dostala kontakt na pana Dr . Kuneš...vyšetřil...objednal na operaci,profouknuti vejcovodů a při kontrole po operaci (červenec) mi řekl do vánoc vam zelím nejkrásnější zprávu,že čekáte miminko...Při odchodu rikam haha kéž by...(listopad) paní K......á jste tehotna...díky němu mam krásnou rok a půl zdravou dcerku a není lepšího lékaře a ani porodnika...do konce života mu budu vděčná
12. Listopad 2015 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Zajímalo by mě jaké máte...P.kunes je uzasny a nic od neho neboli.vzdy se tam tesim
26. Leden 2016 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
anonimní (anonym)
Já vám řeknu můj příběh není tak dlouho starý je to take o panu Kunešovi byla jsem na operaci gynekologickou a pan pimar Kuneš mě operoval .Říkal že to půjde laparoskopicky a na konec kdyz jsem byla na operacnim sale a operovali mě takmi udělaly nejen laparoskopii ale i cisarsky rez že to prý nešlo. Tak když nevím tak se nepouštím do větších akci ale rovnou do tý jedný rovnou řeze proč tolik dir k zašití a strašných blestí nechali mi tam jen 5 dnů a poslaly mě domu a ještě o hladu ty jídla v klatovech fujjj to je hnus ... nedoporucuji Pana primaře Kuneše pro mladé dívky nebo by se jim také mohlo stati že by byly do konce života neplodný ... Jeho vyšetření je jako po porodu velmi bolestivé a krvacejici se po kazdem vysetreni .Jinak sympatický a mili chlap ale jeho vyšetření je drasticke tak pro nejake vášnive ženy co dělaji v pornu nebo v bordelu ty jsou na to možná zvykle nebo ti co maji radi bolest jako sodo maso ostatni personál a lekaři a sestřicky perfektní až na to jídlo jak jsem už psala to je můj příběh .
7. Únor 2016 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
anonimní (anonym)
Pan Kuneš muže vyšetřovat tak krávy když se telí a rodí těm to určitě bolet nebude ale mi nejsme žádný zvířata ale lidský bytosti jsme ženy a zasloužíme si něžné vyšetření a ne jako když jdete vyšetřovat nějáké zvíře to je vše k panu prímařovi Kunešovi nedoporučuji ho ani náhodou !!!!!!!!
7. Únor 2016 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
anonym (anonym)
Bohužel, taky jsem měla tu čest. Na mě působí arogantně, neuprimne. Byl u mého porodu, nic příjemného. Nnakonec mě odtahli na operační sál. Potom jsem měla jenom komplikace. Teď jsem těhotná podruhé a raději budu rodit v Plzni. S tímhle panem primářem se už setkat nechci. A moje jizva po císaři? Pani po dvojčatech ji má krásnou oproti mě. Takže kdyby šel rodit ta telata, jak se uz tady píše, udělal by líp. Asi jsem měla špatnou zkušenost, ale tohle už nikdy !!!
20. Únor 2016 - 19:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Anicka (anonym)
Já jsem se s doktorem Kunešem setkávala během obou těhotenství v Mulacove nemocnici v Plzni. Vše bylo v pořádku, arogantní nebyl, vyšetření bylo bezbolestné. Jizva po císaři naprosto normální. Každý to zrejme vnímá po svém.
2. Leden 2017 - 0:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Jura (anonym)
Seriálový jmenovec Hynka Čermáka z Pachlových stylových detektivek.
2. Leden 2017 - 8:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Anonym (anonym)
Myslim,ze to je uplne normalni doktkor jako kazdy,sem po druhe tehotna a poprrve sem chodila k pani doktorce,pak nastoupil pan Kunes,sice vysetreni je rychle,ale urcite bezbolestive,neni vubec arogantni
12. Květen 2017 - 19:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Velmi arogantní pán, který v porodnictví nemá co dělat, absolutní nerespektování rodiček, klidně používá zastrašování a manipulaci,odmítá o čemkoliv diskutovat... Zažila jsem od něj nejbolestivější a nejhorší vyšetření v životě, už bych k němu nikdy nešla.
10. Červenec 2017 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Anonim (anonym)
Pan doktor Kuneš to je zvíře v životě jsem se nesetkala s takovým vyšetřením jako od něho týden jsem krvácela a to jsem měla po měsíčkách je to dobytek!!!! Je to packal at si radši vezme monterky a jde se hrabat do motoru u aut auta bolest neznají a kdo ho zná tak ví že je to Gay Homosexuálně založenej a nezná cit je zvyklý asi jen na penisy s těma má velmi dobrou zkušenost . Dělá ze sebe cizince a je to odbarvený čech a chodí do solárka a hraje si na arabského doktora . To že je primař podvodník je to falešnej klatovská nemocnice není moc dobrá mám rodiné zkušenosti hodně mojich příbuzných tam zemřelo tak tam nemúžou být dobří doktořy a že se jim povede nějáká dobrá operace tak to je 1 ze 100 nejlepší nemocnice co znám je Llzenská nemocnice Lochotín tam jsou super doktory jako z filmu velký kapaciti můžu jen doporučit .
11. Říjen 2017 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
rada (anonym)
Pan doktor Kuneš to je...Když přeházíš tvrdá a měkká i, tak to bude skoro správně.
11. Říjen 2017 - 21:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Já ho tedy nemohu ani vidět.. je arogantní, všechno to bere tak, aby z člověka vymačkal co nejvíce peněz.. ale hlavně je hrozně hrubý, vždy mi při jeho vyšetření tekly slzy. Odešla jsem od něho a doufam, že už ho nepotkam.. Ego až na půdů, přitom ví a umí ho*no -_-
9. Listopad 2017 - 9:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Pan doktor Kuneš arogantní vůbec není . Chodím k němu už od doby co byl v nemocnici u Mulače a to už je také par let zpět ... Vždy mi pomohl, byl vstřícný , příjemný a milý ... Přestěhovala jsem se do Prahy, ale i přes dálku si dojedu k němu do ordinace ať už do Plzně , nebo Klatov ... Za mě velká spokojenost
3. Říjen 2018 - 10:50

Přidat komentář

Reklama

Reklama