5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Mudr. Wang Pátý element

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Pokud hledáte opravdu čínského léčitele, který Vám udělá klasickou diagnostiku podle pulsu a jazyka, tak sem nechodte. přijdete zeptá se co máte za problém a napíchávám jehly do zad. Nic s Vámi skoro nemluví, o celostním přístupu nelze hovořit, více informací o Vás zjistí klasický lékař ten se aspon vyptá co máte za jiné potíže(vysoký tlak atd...).Četl jsem články na jeho stránkách(www.patyelement.cz),vše to jsou jen řeči, na základě kterých jsem tam jel několik desítek kilometrů,je tam psáno o posuzování člověka jako celku a vyšetřování co v těle chybí za energii, který orgán je oslabený. Lidi tam sice chodí jak na běžícím pásu, ale Pan Wang na Vás má čas jen 3 minuty a pak ležíte pul hodiny se zapíchlými jehlami, žádná diagnoza nic. Zaplatíte za jedno sezení 430kč plus ještě 5 kč za každou jehlu. Velice mě to zklamalo a to prý vystudoval nejprestižnější školu čínské mediciny v Pekingu!!!!!!Achjo škoda peněza iluzí
10. Červen 2009 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Mišo (anonym)
Pokud hledáte opravdu...Také mě to zklamalo. Na asi 5 vyjmenovaných zdravotních problémů sdělil, že to akupunktura vůbec nevyřeší, že tyto problémy zkrátka řešení nemají, odstranit se nijak nedají, s tím, že pak nakonec pouze stanovil - dle pohledu na jazyk - bylinné čaje na pročištění. Varoval mne před léčiteli, kteří si nechávají platit horentní sumy za své rádoby "léčení". Za cca 10 minut si však sám nechal zaplatit přes 1200 Kč (pozor!-cena je bez akupunktury - ta totiž vůbec neproběhla, avšak zato včetně čínských bylin 4x100g). Jinak ale vstřícný a vcelku příjemný pán.
8. Červen 2016 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
K dr. Wangovi jsem jezdila také několik desítek km, ale rozhodně nelituji. Je to opravdu odborník na čínskou medicinu. Bohužel jedna návštěva a jedna bylinná kůra ani akupunktura nepomohou nikomu. Lidé se na něj obrací s vážnými zdravotními, většinou chronickými nemocemi a ty mávnutím kouzelného proutku nezmizí. Je třeba vše řešit trpělivě a hlavně u sebe, životospráva, stres, pravidelný pohyb a odpočinek. Bylinky a akupunktura mne velmi pomohla,zdravotní problémy se výrazně zlepšily!!!! a to klasická medicina nedokázala. Jedná se ale o běh na dlouhou trať, jestli jsme si zdraví sami ničili 30let, nemůžeme čekat, že se dr. Wang podívá do křišťálové koule, dá bylinky a bude nám dobře jako za mlada. Tak rychle se z těla vše nedostane.
1. Prosinec 2016 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
To je moc okaté a průhledné PR...:) Zkus ještě jednou a lépe!
2. Prosinec 2016 - 0:10

Přidat komentář

Reklama

Reklama