77 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

MUDr. Fiedlerová z Ostravy - máte prosím někdo zkušenost?

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Yasmina (anonym)
Máte prosím někdo zkušenost s léčením u MUDr. Fiedlerové z Ostravy? S jakými jste ji navštívil/a problémy? Jaká byla diagnóza? Jaký byl zvolen další postup? Jaké byly výsledky léčby? Byl jste spokojen/a s průběhem vyšetření, vysvětlením příčin potíží, vysvětlením průběhu léčby atd? Prosím, budu vděčná az každou reakci.
25. Květen 2006 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
To má být nějaký dotazník paní doktorky?
25. Květen 2006 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Dobrý den, navštívila jsem paní doktorku před dvěma lety s vleklými gynekologickými problémy, které přes množství zakoupených produktů a provedených proplachů tlustého střeva stále trvají. Po vyšetření přístrojem EAV jsem se musela cíleně doptávat na své zdravotní problémy, jinak bych se dozvěděla minimum informací. Ze způsobu léčby jsem rozpačitá, očekávala jsem, že se zjistí příčina mého problému, což se nestalo,finanční náklady na léčbu jsou poměrně vysoké a medicína dr. Jonáše v mém případě je neúčinná
9. Červenec 2006 - 17:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
paní Jano, pokud jste ještě ochotná diskutovat na uvedené téma, můžete napsat na aloe"aloe-gel.cz
9. Červenec 2006 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
paní Jano, prosím Vás ráda bych si nechala udělat ve středisku p. doktorky výplach střev, jakou máte zkušenost s hydrocolon terapií. Moc děkuji.
16. Červenec 2006 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Soňa (anonym)
Byla jsem u ní 2x sama a jednou s dcerou. Je to příjemná profesionálka, jsem spokojená. Celostní medicína je běh na dlouhou trať, nehasí důsledky ale hledá a léčí příčiny. Je mi jasné, že bych se mohla bych se léčit a detoxikovat donekonečna, takže jsem se spíše dozvěděla EAV testem, kde je u mě problém (nesnášenlivost lepku, kvasinky)a co se s tím dá dělat. Co mi u ní jednou opravdu vadilo, že ode mě při úvodním vyšetření (700 Kč) 2x odešla dělat někomu jinému akupunkturu. Velmi mi pomohla hydrocolon terapie. Není se čeho obávat, jen útoku na peněženku - počítejte celkem cca 3000 Kč.
17. Červenec 2006 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Paní Soňo, jak Vám zjistila z vyšetření EAV nesnášenlivost lepku? Věděla jste to předtím, že máte na lepek alergii? Drží te teď dietu? Jak trvalo dlouho objednání? A hydrocolon jste snášela dobře? Kolika procedůrami hydrocolon terapie jste prošla? Děkuji pokud mi odpovíte ráda bych paní doktorku navštívila jeví se jako odborník (z televize z pořadu Pod pokličkou). Pěkné dny.
19. Červenec 2006 - 20:37
Obrázek uživatele Návštěvník
yasmina (anonym)
já sama jsem z návštěvy u ní velmi rozpačitá - nechala jsem tam tři a půl tisíce za vyšetření, hydrokolon a potravinové doplňky. Můj dojem - paní doktorka jede podle MUDr. Jonáše a diagnózy jsou proto šité podle tohoto systému. U mně: hormonální nerovnováha, latentní borelióza, údajná alergie na kasein, zatížené ledviny a játra. doporučila mi výplach střev a nějaké čaje. Úhrnem tři a půl tisíce. Výplach střev mi vyloženě nesedl - třetí den jsem odcházela v takovém stavu, že se mě dva cizí lidi na ulici zeptali, jestli mi nemůžou nějak pomoct. Po dvou měsících se můj stav stále horšil. Byla mi diagnostikována hypofunkce štítné žlázy. Napsala jsem paní doktorce mírně provokativní mail v tom smyslu, že za takovou diagnózu a za tkaové výsledky léčby by měla vrátit prachy. Odpověď přišla mírně nakvašená,a byla mi nabídnuta další konzultace, samozřejmě za prachy. druhý dopis už byl vysloveně naštvaný. Bylo mi sděleno, že nemůžu čekat, že se organismus zanášený léta spraví rychle, když prý chcu rychlé výsledky, tak pro mě budou hormony ta správná cesta. Poslat mou diagnózu a doporučení mailem odmítla. Ještě mi doporučila, ať si teda najdu levnějšího alternativce, když si myslím, že to jde. O alternativní medicínu se zajímám sama, i zdravě jsem se naštvala a sestavila si program dle vlastního: akupresura, dieta (doporučení p. Fiedlerové jsem hodila za hlavu), bylinky natrhané za chalupou, změna denního režimu, vyřešení vleklého osobního problému. Našla jsem si taky v místě akupunkturistu. Za čtyři dny jsem se cítila líp. Za týden jsem vypadala líp. Za sedm týdnů už na mě prakticky neměl endokrinolog co léčit. V mém případě rychlé řešení alternativním způsobem existovalo. A rozhodně to nebylo to nebylo řešení MUDr. Fiedlerové. Můj názor na tu paní - šikovná obchodnice, mizerná lékařka, která rozhodně neposkytuje to, co inzeruje: celostní přístup k léčbě.
27. Červenec 2006 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Prosím,mohla byste mi napsat,jak jste se zbavila hypofunkce štítné žlázy.Mám malou odchylku v testech a nechci hormony.Dr.Jonáš a spol. to je byznys,nehodlám platit za takovou péči.Raději bych si pomohla sama.Díky.Dana
27. Červenec 2006 - 16:29
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Paní Hano, výplach střev není nepříjemná záležitost, sestřička obsluhující přístroj je velmi příjemná. Po výplachu jsem byla unavená, celý den jsem prospala. Účinky terapie v podobě více energie jsem skutečně pocítila, ale pouze cca tři dny. Problémy, které měly odejít stále trvají, a to přesto že jsem proceduru podstoupila loni 3x a letos 3x.Po posledním proplachu jsem se nechala přeměřit přístrojem EAV, přičemž mi dr. Fiedlerová zjistila přemnožení nežádoucích bakterií ve střevní mikrofloře a přdepsala další preparáty dr. Jonáše. Takže si nejsem jistá, zdali proplach něco řeší.
6. Srpen 2006 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Děkuji Vám za odpověď, já trpím chronickou zácpou na kterou opravdu nic nezabírá (pouze chemie) a to jsem zkoušela kde co a alergií na lepek. Proto chci věřit, že by třeba pomohl výplach střev, ale otázka na jak dlouho? Taky by mě zajímalo jestli by p. doktorka zjistila mou alergií vyšetřením EAV. Budu se muset objednat a zkusit to. Prosím jak dlouho trvá objednání? Je lepší se nejdřív nechat přeměřit přístrojem EAV a poradit se s p. diktorkou, nebo rovnou se objednat na výplach? Děkuji.
6. Srpen 2006 - 17:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Frída (anonym)
zácpa mě sužuje od dětství a to mi je 66 let. Vyzkoušela jsem všechno možné, ale ještě nikdy mi nepomohl žádný lékař počítaje v to i doktora Jonáše. Až když jsem navštívila v Praze pana Havelku doporučil mi magnesium v prášku a to mi opravdu pomohlo do druhého dne a bez bolestivých křečí. Jako další pomoc si na střídačku kupuji čaj ze senných listů a ten je také spolehlivý. A zhruba jednou týdně si dávám klystýr. Je to smůla ale my postižení chronickou zácpou musíme být prostě pořád ve střehu a zkoušet všechno možné a hlavně si to hlídat. Také mi pomáhá Zaječická minerální voda třikrát denně jedno deci.Možná ji neseženete hned v první lékárně, v našem městě mi jeden "odborník" magistr řekl, že takové nesmysly oni nevedou.Ale pomáhá to.
8. Srpen 2006 - 8:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Paní Frído magnesium v prášku se dá běžně koupit v lékárně? Po čaji ze senny mám křeče.Dík.
8. Srpen 2006 - 9:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Frída možná myslela magnesium v prášku, které se rozpouští ve vodě a pak se vypije. Měla jsem ho předepsaný kdysi od doktora a nic se nedoplácelo. Teď už ale možná nějaký doplatek bude a myslím, že se dá koupit i volně bez receptu.
8. Srpen 2006 - 17:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Frída (anonym)
Abych to ještě upřesnila, jmenuje se to MAGNESIUM SULPHATE - hořká sůl. Výrobce na tom je PHARMACOSMETICS s.r.o
10. Srpen 2006 - 21:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Paní Hano, výplach Vám pomůže na omezenou dobu. Vycházím jednak z vlastní zkušenost a dále ze zkušenosti známých, kteří proceduru podstoupili. Objednání u p. doktorky trvá asi 3 měsíce. Ona Vás první přeměří přístrojem EAV a pak Vám doporučí sérii výplachů, ale nečekejte zázraky, je to dle mého názoru komerční záležitost.
13. Srpen 2006 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Dobrý den paní Jano, naprosto s Vámi souhlasím výplach střev je opravdu modní hit dnešní doby. Hydrocolon jsem podstoupila tento týden (středa a čtvrtek) a opravdu mi nebylo pomoženo. Tuto procedůru jsem popsala na doktorce v diskusi-colon hydro therapy. Objednání trvalo ze dne na den, je fakt, že jsem nebyla u pani doktorky, ale přímo jsem podstoupila tuto procedůru, jinak na měření EAV bych se na řadu dostala až v listopadu. Ale už opravdu nemám zájem, sama jsem si nasadila potravinovou dietu - bez mléka a lepku. Jinak dík.
13. Srpen 2006 - 18:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
jen mne zajímá, když se to všechno ze střeva odstraní, čím se nahradí ta zdravá střevní flóra ? Jaké dávají Ti doktoři doporučení ? Můj táta byl řezník a vždy jsem se díval jak čistí střeva. Odstraňoval ze střev i ten "šlém".Ta hydro colona to opravdu všechno odstraní ? To je podobné, jako když hadicí stříkám záhony a vytrhnu i rostlinky ? nemá někdo nějaká dobrý odkaz, kde je to všechno rozumně popsáno ?
22. Srpen 2006 - 22:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Martine jsou i jiné stránky musíš hledat, teď třeba jenom tahle: http://www.strevnisprcha.info/
23. Srpen 2006 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
leni (anonym)
hele,bez přece probiotika, dají se koupit v každé lékárně, dyt to tu pořád píšu dokola, že Hani?taky nemůžu nají tpředchozí příspěvky, kam se to ztrácí?
24. Srpen 2006 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
leni (anonym)
Takže p.dr.Fiedlerová nepřišla na příčinu tvých gynekol.problémů?Tak asi není nic moc, na to,jaké skvělé prostředky má k dispozici.Tak to teda jí jde jen o peníze!Na to ještě nikdo nepřišel?Nebo je to tím, že ona sama je ve znamení Lva, který je ohnivý, avšak nehledá podstatu věci, nehledá příčinu, spokojí se s povrchním ohledáním a výsledkem. Něměla bys jít k dr.Jonášovi?Ten je odborník, ale asi ještě dražší. Můj názor.Sem na tom stejně s homeopatem dr.Fesikem-vždy vyléčí precizně virové infekce, za tučný peníz, ale někdy se opakují třeba bradavice, tak k němu musím zas, a zas mu dát 2-3tis.Kč aby mi pomohl. Je tohle etika medicíny????
24. Srpen 2006 - 10:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Mohu jen potvrdit údaj o Dr. Fesikovi. Když přijel z Ukrajiny k nám, první léta léčil lidsky. Flaštička plná kuliček vystačila na pár měsíců. Nyní? Je to lékař jen pro bohaté. Neléčí, obchoduje.
29. Říjen 2006 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
leni (anonym)
Ahojky Hani,dlouho jsem tu nebyla, protože jsem po jednom dost agresivním hydrocolonu skončila na operačním stole:(ani se neptej s čím!ale naštěstí na poslední chvíli se to podařilo odoperovat, bez následků, ted je mi fajn,ted jsem v pohodě, a žádné extrémy už nechci. No a dr. Fesik má zřejmě nouzi o pacienty, kdysi přeplněné čekárny u něho dnes zejí prázdnotou!Jinak hledám jiného lékaře i na EAV přístroj, k dr. Fiedlerové nemá smysl jít! Hledám a mám kontakt na dr. kdesi v Přívoze, která nemá 3měsíce čekací termíny a vezme mě hned. Víte co mě štve na oné přírodní nebo holistické či celostní medicíně??Ten paradox, že na jedné straně Vám homeopat nebo jiný dr. této metody tvrdí, jak je vlastně metoda jednoduchá, LEVNÁ, dostupná, ale Vy prostě MUSITE ZAPLATIT(můj průzkum) nejméně 1 000.-Kč za vyšetření u homeopata, další 300-700.-Kč za léky(homeo), na přístroji EAV zaplatíte za 1.vyšetření kolem 1 000-1 200.-Kč, za další sezení se částky u jednotl.lékařů liší, a za další a další procedury, baňkování, čínskou medicínu(nejen akupunkturu)platíte šílené částky, takže tito doktoři si pak přehazují doma peníze vidlemi, aspoň to je moje zkušenost s nimi!Ano, věřím tomu, že diagnostika na EAV přistroji je super, ale potřebuji taky odstranit příčinu zdrav. problémů, tzn. doktora, který na základě výsledků měření vyhotoví analýzu, a dojde k příčině a k odstranění problémů. Mám pocit, že v současné situaci je pacient dojná kráva doktorů(zejména celostní medicíny, dr. Jonáše naprosto nevyjímaje!!!)
10. Listopad 2006 - 13:47
Obrázek uživatele Návštěvník
bozena (anonym)
chtela bych vedet kde v praze se da jit na hydrokolon terapii vite to poradite me nemohu sehnat na nikoho spojeni.pribkova b.
10. Listopad 2006 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Leni, proč jsi skončila po hydrcolonu na operačním stole? Praskly ti střeva? Nebo jsi měl střeva pořezané od té ostré trubičky? Pořezání střeva o trubičku je údajně časté zranění zrnění při hydrocolonu.
13. Listopad 2006 - 9:12
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Leni (anonym)
Reaguji ma tvůj příspěvek a dám ti radu.Existuje velice dobrý odborník,který ti řekne na základě vyšetření očí co tě trápí a předepíše i bylinky,já k němu chodím a jsem díky Bohu spokojená a ráda,že takový člověk existuje,jelikož si lékař gyndař nevěděl se mnou rady,stále opakující záněty kvasinky a močáku.Tenhle Pán mě řekl,že se musí problém léčit komplexně.Nebylo by vhodné mu veřejně dělat reklamu,jelikož se nepotřebuje jako každý pravý odborník zviditelňovat.Pokud chceš kontakt napiš mě na e-mail a já ti ho ráda dám.A víš proč?protože je mě tě líto co jsi musela postoupit a nezlob se já vím,že ukrajinci jsou neodborníci a velice dobře to s lidma sehrají.Mám svojí zkušenost ohledně baňkování.....Takže Hodna.N"seznam.cz
15. Listopad 2006 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
K Dr. Fiedlerové jsem taky chodila a už k ní asi nepůjdu. Ze začátku mi pomohla, ale určitě to bylo i tím, že jsem zcela změnila svou životosprávu, denní režim a přístup k životu. Všimla jsem si, že s pacientem vůbec nekominukuje. Něco předepíše a na co, to už vám neřekne. Na EAV vám něco změří a neřekne co. To mi teda hodně vadilo, navíc když to platím. Jsem astmatička a řekla mi, že bych měla vysadit léky. Ty léky ale opravdu potřebuji, jinak nemůžu dýchat. Na astma mi ale nic nedala. Beru hormonální antikoncepci - náplasti Evra, které jsou určitě lepší než prášky. Na to mi řekla, že to musím taky přestat užívat. Odpověděla jsem, že to přestanu brát, až dostuduju. Ale ona to brala jako hotovou věc a řekla mi, že za dva měsíce si mám přijít pro kapky. Takže to, že jsem nechtěla náplasti používat nebrala vážně a chtěla mi dát nějaké kapky na úpravu menstruace. Už dva roky jsem u ní nebyla a jsem úplně zdravá. Piju bylinkové čaje (zadarmo) z chalupy v Jeseníkách a cítím se dobře. A Ty její ceny se mi taky nelíbily. Myšlenka celostní medicíny se mi líbí, ale nesmí se zneužívat pro ždímání pacientů. Takže všem radím dělejte, co je vám příjemné a uvidíte, že sami se taky vyléčíte, protože každý své tělo znáte. Pevné zdraví všem!
4. Prosinec 2006 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Právě preparát Dr.Jonáše (OnHormon + ještě nějaké další po cca 300,- Kč) mi v případě špatné funkce štítné žlázy patrně pomohl (během měsíce), takže se endokrinoložka velmi divila. Dlouho jsem to pak při kontrolách měla bez problému, až porod mi to zase rozhodil,takže to teď zkouším alternativně znovu a jsem zvědavá.Jinak funkce štítné žlázy řídí hypofýza, příp. hypothalamus a ty bývají u žen často intoxikované (viry, bakterie, plísně, metabolity...). V Kutné Hoře léčí údajně jeden praktický lékař štítnou žlázu jedině pomocí preparátů Dr. Jonáše a prý úspěšně.
6. Prosinec 2006 - 17:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Lidi, vzpamatujte se! Myslíte,že když u klasického lékaře nic neplatíte, je to zadarmo?! Vždyť každý obvoďák dostává skoro 50,-Kč měsíčně paušál za každého pacienta, aniž by ho viděl a další výkony nepočítám. A alternativním lékařům žádná pojišťovna z kapes plátců nic nedá, i když často pomohou u chronických nemocí lépe a ekonomicky levněji, jenže to nikdo nevidí, poněvadž to za něj holt u klasika zaplatí pojišťovna.
6. Prosinec 2006 - 18:06
Obrázek uživatele Návštěvník
John (anonym)
NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA. DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ : Motto :
3. Leden 2007 - 23:12

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama