35 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

MtF 33 let hledá lásku

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Péťa (anonym)
Je mi 33 let,SŠ,Praha, procházím hormonální léčbou, změnou fyzicky z muže na ženu.Zatím to není příliš poznat v obličeji,hormonky potřebují čas.Líbí se mi pouze ženy.Toužím po krásném vztahu plném lásky,důvěry,porozumění.Když miluji,úplně se tomu odevzdám.Nevím,kde hledat (snad bisexuálku,nevím),tak to zkouším i takhle...'
8. Květen 2008 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Péťa (anonym)
Případně je možno napsat na peta.pel"seznam.cz'
19. Květen 2008 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Sandy-TV (anonym)
Dalsi trandak? To uz zacina...Kdo neprožil,ten sotva pochopí jak těžké je žít v těle opačného pohlaví a hrát pro okolí roli muže,když se cítím být ženou. Není to móda,ale doba je příznivější než za mého mládí a dovoluje řešení i aspoň částečné pochopení okolí.Z toho vyplývá,že se více TS odhodlá k řešení změnou pohlaví. Další možnost je,že nás takových přibývá,ale to asi je těžké zjistit stejně jako důvod,proč se takto někteří narodí. Současná lékařská věda řeší nejčastěji následky,které jsou ekonomicky zajímavější,než je výzkum příčin a prevence. Aspoň dnes už leváky nikdo nepřeučuje na praváky,což je znatelný pokrok v pochopení odlišností. I v tom jsem zůstala na půl cesty,sice píšu pravou jak mě ve škole donutili totalitní učitelé,ale výtvarný projev zůstal v ruce levé. Tak se někdy ptám,jsem pravák nebo levák,jsem muž nebo žena? Rozhodují fyzické předpoklady nebo je určují vlastní mysl a vnímání sama sebe?
13. Prosinec 2010 - 21:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Sandy-TV (anonym)
až se staneš ,ženou napiš-také jsem sám-ale žena v mužském těle a jsem na dobré cestě to změnit.Ty potíže co popisuješ znám,ale to se změní uvidíš. Já to vše mněl stejně-levá ruka krásně psala,ale teď čmárám,kreslím nohou a mnyslí mi to úplně jinak.
20. Prosinec 2010 - 2:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Jsem MtF žena v mužském těle. Kdo to nepržívá, neumí si to neštěstí představit. Je mi přes 50, takže je to již neřešitelné. Musím s tím žít, přitom jsem typická žena. Nejsme technický typ, s mužskými pracemi si poradit nedovedu. Jsem dost citlivá. Strašně jsem zaviděla holkám prsa, tělo, v té době minisukně. A že mohou v bikinách na kouplaiště.A strašně jsem později záviděla, že mohou být těhotné a rodit děti. Asi ty biologické hodiny jako u každé jiné ženy. Dnes si pouze čas od času navléknu podprsenku a kalhotky, a nebo se nalíčím. Vy obdobně postižení zkuste něco napsat.Je to hrůza.......
20. Prosinec 2010 - 5:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikolo (anonym)
Plně s tebou souhlasím!! Mě je taky již dost přes 60 let a to co prožíváš až moc dobře znám.Dříve to nebylo možno řešit a co jsem od rodičů a jiných lidí vytrpěl se těžko nechá vyprávět.Mohu jenom říct,že ten život v cizím těle je opravdu dlouhý. Závidím dnešním mladým, že mají možnost to řešit a změnu podstoupit. Mě rodiče řezali jak koně za sebemenší náznak a neustálé bití a výhružky měli jen jeden účinek, nenávist k nim. Dnes už ale opravdu nestojí za to s tím něco dělat a tak jsem se již nějak s tím smířil. Dnes z důchodu mě na to stejně nezbývá. Těm mladej přeju aby s tím neotálely a šli do toho dokud jsou mladí.
20. Prosinec 2010 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Ti tvrďáci (anonym)
jsou hlupáci! Ať si zkusí představit: probudí se a mají velká prsa, mwzi nohama otvor místo pincka, a jak si musí kupovat třeba vložky či tampony, . Jak by se jim líbilo vydržet gyn. vyšetření...., pak třeba jak by se jim líbilo, když by kluk od nich chtěl vykouřit ptáka. A nákup podprsenky, situací X. Tak co vy nato???? Být fyzicky ženou a cítit se chlapem.......
22. Prosinec 2010 - 4:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Cau ! Anketa Ja (anonym)
Kluci, přdstavte si, že máte možnost se jednou ráno probudit v ženském těle. Jaké tělo by to mělo být, které známé osobnosti? Vybrat je možno zpěvačku, herečku, političku, reportérku apod. Já bych začal - a . Chtěl bych se probudit v těle Lucie Králové, bývalé miss...je to super tělo. Ne pouze transky, zkuste se vcítit i vy normální kluci. Tak do toho.
7. Leden 2011 - 5:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan(a) (anonym)
Je mi 20, procházím léčbou z muže na ženu. Postavu mám již pěkně "zakulacenou", prsa již má 4. Nebudu žádný diblík, ale vždy jsem si přála drobnou dívčí postavu postavu s malými prsy, štíhlými nohami. Takže kdybych si mohla vybrat - poptavičku, jakou má Ewa Farna- ale jsem vděčná i zato co se podařilo. Teď čekám na odstranění pindíku a na vytvoření vagíny. Už aby to bylo. Ahoj.
10. Leden 2011 - 4:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Také zavdím těm (anonym)
Plně s tebou souhlasím!!...Jsem také MtF a je to děs. Prčostě se jako chlap nemumím chovat, jsem typická žena, citlivá technicky nepříliš nadaná. Tedy vlastnosti které mi jako chlapovi vyloženě chybí......Příroda to dokáže někdy zvorat. A k té anketě....tomě nikdy nenapadlo. Postačilo by být ptrůměrmou pohlednou ženou s vaginou a většíma prsama.
14. Leden 2011 - 5:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
bych bral tělo Lucie Borhyové.......
19. Leden 2011 - 5:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Zpět na začátek (anonym)
Já myslím, že bude těžko hledat. Normální kluky to dost odradí. Přitom to tajit a pak když to následně praskne, tak je to malér. Ne tudy cesta nevede. Krom toho jsme už po celý zbytek života na hormonech. Já prožila několik vztahů, ale chlapům šlo vždy o to mi ho tam strčit a vystříkat se. Jistě, je to příjemné, ale že jde jen o toto, to zase......Pokud jde o sex, mohla bych mít mobil plný. Ale normální vztah _ to se nechytám. Asi se s tím smiř a užívej si. Ale třeba na někoho narazíš. Také je problém v tom, že nemůžeme mít děti...S tím se nedá nic dělat. Tak ahoj, transka Milena.
21. Leden 2011 - 4:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Ano, pro nás (anonym)
Je mi 33 let,SŠ,Praha,...co s tím muséme žít je to hrozné. Alepsoň ti mladí mají šanci. Já to cítil (MtF)už v dětství. Terapie už mohou začít, ale přeměna až v plnoletitosti. Jen doporučuji, pokud to víte, neváhejte. Stojí to za to. Když vše dopadne dobře, tak kluk už prý může být ženou ve 20. A pak si užívat to ženství (a také třeba chlapy!)
26. Leden 2011 - 5:26
Obrázek uživatele Návštěvník
milan (anonym)
pokud jde o transky tak já třebe hledám něco takového proživot. je mi 40. pokud má nějaká transka chuť na sportovce ať píše na - gigoloboy39@seznam.cz. to gigolo je jenom název .pa
14. Říjen 2012 - 8:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Paja (anonym)
Já myslím, že bude těžko...ahojky:) jsem mtf a je to docela masakr porad neco predstirat...fakt me to neba...tak jsem do toho sla po hlave a komu se to nelibi, at si prdel polibi...jde hlavne o to aby bylo dobre me a copak zalezi na nazoru debila?normalnim lidem to je jedno ne?at si kazde dela co chce, preci.. jinak pokud by mi nejaka mtf uu behem premeny mohla s par vecma poradit ohledne zenskych veci, byla bych moc rada a muzete mi psat na nicola.niki.novakovav@gmail.com
13. Listopad 2012 - 16:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Mazlik (anonym)
Ahojte Všichni tady co to budete číst.Jmenuji se David Jsem z Jihočeského Kraje,Taky Jsem před rozhodnutím Změny pohlavý na ženu.Nemužu dál žít jako muž,prostě to nejde, nejsem tak se sebou spokojený a brzy to budu zž buset nějak dořešit.Nejlépe u sexuologa.Jinak proč píšu..Rád bych dal komukoliv příležitost se semnou seznámit na trvalý dlouhodobý vztah,Orientuji se Bisexuálně,takže mi je jedno jestli to bude žena co byla mužem,nebo muž co byl ženou..Je o to kdo bude rychlejší..Sex není mou prioritou,jen potřebuji někoho milovat a být milován,mít oporu při přeměně na ženu a ten kdo bude semnou aby mě v om podporoval a byl oporou a stál/a při mě za všech podmínej.Jsem věrnej moc milej hodnej slušnej.Kontakt na mě je: stinovec11@seznam.cz budu se těšit pa..
21. Srpen 2014 - 17:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Od David.. (anonym)
Je mi 33 let,SŠ,Praha,...Ahojík škoda,že nejsi z jiho česka.Já jsem ůplně na začátku. a chci být taky ženou, nevím jak to vydíš ty ale když víš že pak budu ženou jako ty..i když nevím za jak dlouho..možná by ses mohl taky jako já vyjímečně orientovat bisexuálně, je to vážně výhodou a tvá šance někoho poznat je vyšší :) taky hledám vztah,někoho kdo mi při proměně bude oporou a milovat mě, ze začátku jako ženu v těle muže,pak časem už jen jako ženu.Prosimtě Jak přesně fungují ty hormony? co to s tebou dělá? A jak se řeší problém s tím obličejem? abych pak vypadala jako žena.?prosím napíšeš? děkuji David.Kontakt je:stinovec11@seznam.cz
21. Srpen 2014 - 18:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Je mi 33 let,SŠ,Praha,...MtF znamená multifunkční?
22. Srpen 2014 - 20:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Ne, (anonym)
MtF znamená multifunkční?znamená to Male to Female.
22. Srpen 2014 - 21:55
Obrázek uživatele Návštěvník
:) (anonym)
Ahojky.Přesně tak,Máte se vším pravdu.Mě je 28 bude 29 v prosinci,A taky se cítím být víc ženou než mužem, uvnitř.Je naprosto nezbytné začít co nejdřív než se psichycky zhroutím z těla které neodpovýdá mím ideálům.-Pro všechny kteří jsou na začátku jako já přeji pevné nervy,trpělivost,.A nevzdávat to ani přes nátlak ze strany veřejnosti,.(přeci tady jde o to abysme byly my štastní.Mějte se.
27. Srpen 2014 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Frrrrr (anonym)
Přeji vám aby vám vše vyšlo! Sám vím co to je, být uvězněná žena v mužském těle. Jenže k vůli věku s tím už nic nemohu dělat. Nečekejte, není na co a čas tak rychle utíká! Na každého kašlete a ty jejich blbý řeči ignorujte! Jde přece jen o vás a žádný blbec který o tom nic neví vás nemůže pochopit a taky vám nepomůže.To jen ten který to sám zažije. Držím vám všem palce a ať to aspoň vám vyjde když už jsem já to štěstí neměl!
27. Srpen 2014 - 12:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Dotaz (anonym)
Prosím poradí někdo? Jak mám přesvědčit Sexuologa k tomu aby Mi umožnil hormonální léčbu?Nebo co mu mam říct až k němu pujdu poprvé?.. Mam na něj udělat dojem tím že se k němu vydám převlečená za ženu,a tak pozná hned muj problém? Jde o Koming Out pokud výte o co jde, pokud tak pochopí, že mi to nedělá problémi možná bude schovývavější ke mě.. poradí někdo kdo tím už prošel? děkuji..
31. Srpen 2014 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
- (anonym)
Taky seem Všem Mtf.a Ftm chtěla poděkovat za to , že tu píšete své názory k této naší problematyce.Ano občas tu někdo napíše něco negativního jen proto, že není dostatečne informovanej, nevý co si proživáme a jak se trápíme.A taky děkuji všem co se druhým snaží jakkoliv pomoct nebo informovat, pomáhejmesi navzájem v těchto těškých dnech zkoušky naší vůle,být tím čím jsme.Nestidím se za to že jsem Mtf.Jsem na sebe hrdá.Tolik let sem to zkrývala,naprosto dokonale,nikdo nic nevěděl..ale psichyka mi už prostě nedovolí to skrývat pravda musí ven. mé já chce být já.to potlačované pravé ženské já :) Jak dlouho to bude trvat nevím.ale udělám proto vše když bude třeba i opustím všchni bližní pokud se s tím nesmíří.. jde o mé štěstí můj život. já rozhodnu o tom co chci já..Také bych ráda poznala někoho Z jižních čech bud Mtf nebo Ftm..Kohokolif. at už na počátku nebo v polovině změny.. jen tak si někam sednout.. a klábosit poradit si vzájemně a tak :).. vždit jsme to právě mi co si sobě vzájemě nejvýce rozumíme..Ahojík..
31. Srpen 2014 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
- (anonym)
Jo a prosím poradte s tím sexuologem co jsem psala výše..prosím prosím :)
31. Srpen 2014 - 17:28
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Hledá se Mtf nebo Ftm Na kamarádění :).Pokud se orientujete Bi,pak kdo vý co může být časem.Jihočesko.Zájemci?...
31. Srpen 2014 - 17:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Michael (anonym)
Zajímavé čtení zde a ač je článek starší tak jsem si ho přečetl. Sám jsem FtM a tak vím jaký to je život transsexuála.
12. Duben 2015 - 5:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Někdo tady psal, že už měl 50let a že je na to starý, tedy na přeměnu (MtF). Ale není to tak, záleží na tom jak se cítíme a jak moc ten náš život chceme změnit a poznat jaké to je být sám sebou a být šťastný.
23. Únor 2017 - 14:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Ahoj všichni , je celkem zvláštní jak zde uvažujete o mužích? Já se například dívám na TS ženy především jako na lidi a na krásné ženy .Jinak ano zkrz děti je to trochu složitější ale existují adopce a když s ti dva sednou tak není v tom zas až takovy problém.Jde o to jak se muž dívá na TS ženy? Pravda je že plno chlapů tak uvažuje o TS ženách jako o sexuálních objektech nebo dalších zářezech na pažbě.Ale ne všichni chlapy tak uvažují,já jsem přečetl plno věcí na internetu,viděl jsem plno filmu o této problematice a zažil 5- letý vztah s jednou TS holkou, bohužel to nevyšlo ale hledám dál , jde taky o to jak se ta Dana TS slečna chová jde o to že plno žen chtějí aby je chlapy respektovaly a když ten chlap tě ženě pomůže tak jo ta žena třeba využije a odkopne pak se tedy není čemu divit že chlap vidí v TS ženě jen zářez . Takže když se ta Dana slečna chová normálně přirozeně tak si myslím že může i najít toho pravého jen můj názor.Martin
21. Červenec 2017 - 20:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Ja take (anonym)
Bych chtel byt zenskou. Mit pekne kozy pipinu a zenskou postavu. Byt chlapemje pro mne utrpeni. Aleuz s tim nejde nic delat.
22. Červenec 2017 - 4:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Stejně (anonym)
by mě zajímala příčina,jak je možné,že se tak někdo narodí a nevěřím tomu,že je to samo sebou,že stejně v té rodině něco muselo být,nějaké duševní poruchy.
22. Červenec 2017 - 11:32

Stránky

Přidat komentář