350 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

MORGELLONS

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Prosím všechny, kdo mají k této nemoci nějaké poznatky, aby přispěli do této diskuze. Jedná se o poměrně novou nemoc, v ČR ještě neuznanou, možná i neznámou. Jelikož máme podezření na tuto nemoc u jedné mojí blízké osoby, tak se snažím získat co nejvíce informací. Články na webu jsem si již našla, na youtube.com videa také. Teď se mi ale jedná spíš o ZKUŠENOSTI konkrétních osob. Děkuji.
4. Březen 2009 - 13:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Domino (anonym)
zkušenosti naštěstí s touto nemocí žádné nemám, ale někteří lidé morgelonů zbavili díky pití koloidního stříbra
23. Červen 2009 - 22:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
O Morgelons se píše i na webu borelioza.cz
31. Srpen 2009 - 13:49
Obrázek uživatele dervis
dervis
Prosím všechny, kdo mají k...nikdo se na ot. "Morgellons" neozval,tak to činím já. Zjistil jsem u sebe Morgellons a i když jsem o tom informoval několik Mudrů,tak slušně řečeno se mnou vyrazili dveře. To se dalo i očekávat,když mají problém s vyléčením boreliozy a nepodařilo se jim to ani za 9 roků ,tak potom co dělat s nemocí ,o které se nic neví.O borelioze se ví už docela hodně (viz.borelioza.cz) a stejně se vědomosti v praxi nepoužívají.
11. Říjen 2009 - 11:02
Obrázek uživatele Návštěvník
m.kadly (anonym)
Prosím všechny, kdo mají k...Ahoj Všem, tak by mne zajímalo jak to opravdy je, hodně serverů ve světě o tom píše(někde jsou komunikace vymazány) proč?, ale není nikde nic oficiálního. S pozdravem MK
1. Prosinec 2010 - 3:28
Obrázek uživatele ggv
ggv
zde se muzete o Morgellons dozvedet vice je tzo preklad z nemeclkeho serveru za pomoci Google a z vetsi casti tomu i potozumite. http://translate.google.com/translate?hl=de&sl=de&tl=cs&u=http%3A%2F%2Fwww.chemtrails-info.de%2Fchemtrails%2Fmorgellons.htm
17. Březen 2011 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Mor.abcd@email. (anonym)
Já s Morgelony bojuji víc jak 7 let a když mi nemoc začala, tak nebyly na webu žádné informace(aspoň ne v češtině) a žádnej doktor mi nepomohl. Za tu dobu jsem na naučila pár technik, jak tuhle nemoc "zmírnit" a pomáhá mi třeba solanka(koupel v hodně slané vodě/na litr dáme cca 100 g obyčejné kuchyňské soli), pak pomáhá čerstvý(český česnek), taky jsem zkoušela koloidní stříbro(po něm došlo k vysokému vyplavování morgelonů, ale je pravda, že bylo pak nějakou dobu vše lepší, ale je tam nevýhoda, že se to pak z těla dostává hodně let/stříbro) a v současné době na sobě testuji i mladý ječmen(z Nového Zélandu). Ale na zmírnění je dle mých zkušeností nejlepší ten česnek a koupele ve slané vodě, kterou doplňuji reflexními masážemi. (Jsem samouk) Člověk se s tím naučí žít a myslím, že právě česnek je lék, který by se na tuhle nemoc mohl úspěšně používat. (čerstvý, ale teď jde o dostatečné dávkování a dobu podávání) Pokud máte nějaký dotaz, tak jsem právě založila mail: Mor.abcd@email.cz a ráda vám na něj odpovím.
26. Duben 2011 - 21:56
Obrázek uživatele Návštěvník
maja (anonym)
Já s Morgelony bojuji víc...Hoj Morgelonů se nezbavíš, pokud tělesnou chemii nedostaneš do rovnováhy. Veškerá zevní péče nemá na morgelony, kteří se nachází ve tkáních a kdo ví kde ještě, téměř žádný vliv. Je to jen snaha o léčbu příznaků, ale problém se nachází hluboko uvnitř těla. Koloidní stříbro a česnek je dobrá věc, ale pokud budeš MG dodávat živiny, tak se jich stejně nezbavíš. Zkus na měsíc zařadit kvasinkovou dietu a uvidíš co se bude dít :-)
15. Srpen 2011 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Prosím všechny, kdo mají k... Včera jsem po nahrání stavu své pokožky na video a prostudování internetu zjistil, že jsem také někde k té bestii přišel. Příznaky má i moje žena a asi i děti.Prosím o informaci, který lékař v ČR se tímto problémem korektně zabývá?? Mám půlroční dítě, takže jsem v šoku a opravdu cítím obavy. Četl jsem o tom stříbře, a malé děti ho prý nesmí????
16. Září 2011 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
maja (anonym)
Včera jsem po nahrání...Promiň ale s odborníkem ti neporadím. I na západě pacienti zápasí s diagnostikou a rozlišením mezi psychickým a fyzickým, onemocněním. Jediná rada je pročíst zahraniční weby.
16. Září 2011 - 20:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Loutocký (anonym)
nikdo se na ot. "Morgellons"...po letech jsem objevil možnou léčbu : 1) Ivermectin 2) MMS 2 začal jsem s ivermectinem (+ albendazol) a zatím jen koupele v MMS 2. (po prvním vykoupání se vlákna vytratila a od té doby nejsou. Potom jsem začal pít jablečný ocet.(+samozřejmně hodně vitamínu) Něco zajímavého je zde : http://www.morgellonsuk.org.uk/micromyiasis.htm myslím, že MG bude parazit a možná budou zapojeny i bakterie ,viry, plísně , houby
5. Říjen 2011 - 14:12
Obrázek uživatele anasta
anasta
morg.nemoc nemám, ale dávám si věci do souvislosti. Tato nemoc je neplánovaný důsledek sprejování oblohy nanovlákny-chemtraily. Pokud tělo odmítne nanovlákno, je to podle mě pozitivní jev,i když nepříjemný, v opačném případě, pokud tělo nanovlákno přijme, slouží jako nástroj zotročení, přijímač i vysílač. Viz video Code X na youtube aj. Doporučuju užívat MMS na tyto parazity uvnitř těla. Jinak doporučuju Germánskou novou medicínu kvůli pochopení běžných nemocí, hlavně rakoviny, viz www.paprsky1.de. Tyto informace jsou pouze pro lidi otevřené mysli, ne pro zombíky... s prominutím, nic ve zlém
9. Leden 2012 - 19:39
Obrázek uživatele Návštěvník
jimmy (anonym)
presne tak, jak pise anasta. lidi zacnete se probouzet kua, je mi 22 takze znam prdlajz, ale tohle neni mozny!!! info zde: http://www.orgo-net.blogspot.com/2012/01/morgellony-je-forma-rizene-evoluce.html
31. Leden 2012 - 23:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Dobrý den, jak jsem zjistila, touto nemocí se zabívá zdarvotní sestra Trisha Springstead. Tvrdí, že na těle pacienta se vytvoří biologický film, který je živnou půdou pro všechny možné choroby. Přitahuje houby, plísně aj. rostlinné nemoci. Rozhodně nedoporučuje samoléčbu chemikáliemi, kterými byste si akorát přivodili další choroby vč. rakoviny. Tvrdí, že je nutné odstranit biologický film z pokožky, jinak se nemoc bude vracet znovu. Jakým způsobem se toto dělá bohužel nevím. Nicméně veliký vliv na to má lidské pH. tzn., že lidé by měli změnit stravu na zásadité potraviny, testovat svou moč lakmusovými papírky a prý dokonce existují nápoje, které tělu zásaditost dodávají. Má skušenost s vyrovnáváním pH těla je v užívání jedlé sody (rozpustit ve vodě, koupele a zeleného ječmene - také rozpustný ve vodě, nicméně tato varianta je poměrně drahá). Nevím na kolik je tento web důvěryhodný, ale myslím, že jako odrazový můstek by mohl postačit http://www.espbotanicals.com/ Na stránky výše zmíněné zdravotní sestry se nelze dostat, jsou blokovány.
16. Březen 2012 - 10:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
včera jsem viděla v ordinaci své homeopatiky poprvé toto onemocnění a připadala jsem si jak ve scifi filmu. Homeopatií se zatím nepodařilo paní vyléčit, ale příznaky zmírnit. Uvidíme, co dál.
14. Červen 2012 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
foo (anonym)
nj dokud vas budou postrikovat z letadel cilenejma srackama jedu ktere tyto nano cervy take krom jineho obsahuji a budete delat ze je to ok, tak budete lidi nemocny. co chcete ovce?
15. Červen 2012 - 23:07
Obrázek uživatele Návštěvník
tt256 (anonym)
Pokud mas nejakou vyrazku, nemel bys sukat stetky bez sprcky a pak to svadet pred starou na nejakou Morgellonovu nemoc. Ty ostatni blaboly typu aerosoly, homeopatika, celosvetove spiknuti CIA apod... nema vyznam komentovat. Takze jeste jednou pro tupejsi: nic takoveho jako Morgellonova nemoc neexistuje ani nikdy neexistovalo. Vymysleli to nejspis lide kteri honi penize na reklamnich banerech zobrazovanych na strankach s temito zvasty k cemuz jim idioti typu "vetsina ucastniku teto dizkuse" vydatne pomahaji.
16. Červen 2012 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
morgelonka (anonym)
Pokud mas nejakou vyrazku,...Kdyz tvrdis ze neexituje pockej az to treba chytnes a tvuj zivot se zmeni v peklo a nevis jak z toho ven DR na tebe budou kaslat ty budes naskutecne trpet a uvazovat o sebevrazde proto ze ta nemoc exituje a bude nas cim dal vic take ingnoranty nesnesu a prala bych jim to utrpeni co prozivam jsi vul a nebo doctor
10. Srpen 2012 - 16:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Blah (anonym)
tt256: Zjistěte si něco o CHEMTRAILS např. - http://www.youtube.com/watch?v=TFekoY0Fyuo A potom tu vykřikujte chytré řeči. Kdyby lidé začali číst nemasová média (doporučuji ac24.cz) a nesledovali v televizi TV Hovna nebo Prima, tak by pak viděli jinak.. Já vám nabízím jen jednu alternativu pravdy.. Ale tu si musí každý vyhledat sám..
1. Říjen 2012 - 22:29
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
včera jsem viděla v...www.emms.cz a je po nemoci
2. Listopad 2012 - 14:48
Obrázek uživatele Návštěvník
sindulka (anonym)
Prosím všechny, kdo mají k...mě to postihlo letos v lednu nedřív jsem myslela že je to svrab,vyléčila jsem se během 14dní odvarem z listu konopí,po osprchování utřít a celé tělo pak potřít odvarem nechat zaschnout.
13. Listopad 2012 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzana (anonym)
mě to postihlo letos v lednu...Dobrý večer, máme s touto nemocí zkušenost v nejbližší rodině. Pokud někdo máte seriozní informace, kam se obrátit ohledně případné léčby, napište.
11. Leden 2013 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
nepovímanizanic (anonym)
vemte rozum do hrsti
12. Březen 2013 - 16:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Gandam (anonym)
Prosím všechny, kdo mají k...Chemtrails rozprasovnie nano castic.Ten pel ktory sa zda poletuje z topoli je pricina
28. Květen 2013 - 9:12
Obrázek uživatele Návštěvník
doroti (anonym)
1 lzece kerasina pro letadla před jdlem rano. pravda pomuze!!!!!!! verte!!!!
13. Srpen 2013 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Haluzakfest (anonym)
Dnešní den , jsem úplně všoku ... modlím se abych se ztéto noční můry probudil.. Nemám slov, jsem doslova paralyzován tímto čím vůbec cotozesebe vytahuju lidi řekněte mi že to není pravda. Toto bude poslední bod a začnu provádět krátké procesy ručně stručně, VLÁDO NECHTĚJ ABYCH ZISTIL ŽE ... JÁ UŽ NĚJAKÝ ČAS NEMÁM STRACH ZE SMRTI, VŽDY JSEM SE DRŽEL V REALITĚ A BYL PLNĚ PŘI SMYSLECH, TOTO BUDE POSLEDNÍM VAŠIM ČINEM, PŮJDU K DOKTOROVI ALE S BOUCHAČKOU ZA PASEM A JEN CEKNE NEBO JAKKOLI SKEPTICKY ZAREAGUJE TAK BUDE ZNĚHO BORDEL VCELE ORDANICI.. MĚ UŽ JE TO JEDNO... NEEXISTUJE ABY JAKÝKOLI CYP V BÍLEM SE ODMÍTAL ZABÝVAT TÍMTO.. LIDI ,,, TOTO JE JAK ZE ŠPATNÉHO SCIFI HORORU... POKUD VY ZRŮDY CHCETE VIDĚT PSYCHOPATA UVIDÍTE HO !!
10. Prosinec 2013 - 1:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Tatanka Ohitika (anonym)
Dobrý večer, máme s touto...http://uzdravenibeztrapeni.blogspot.com/ https://lh4.googleusercontent.com/proxy/Ar4LvBpoD6g_N5LzsKyYMyTj6d9zfa107HlgMAbAc4gjR269Bcjpp7cFWVnKb0cqdFymT1JKruBI7ejYdtMl6w=w426-h320-n
22. Leden 2014 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Zkušenost (anonym)
Pokud mas nejakou vyrazku,...Ty cype tupý, budeš mezi prvníma co poleti z okna jak to tvuj slepičí mozeček napadne... MMS2 doslova zázrak na tuto sračku, ostatně jako na většinu ( má zkušenost prozatím vše svinstvo to razantně vymetlo za práh mého těla )proto tupcům nedoporučuji toto užívat jelikož by povás mohlo zbýt jen to vymytene svinstvo.. pochybuju že obsahujete víc..
22. Duben 2014 - 2:11
Obrázek uživatele Návštěvník
rezina12345@sez (anonym)
...prosim o pomoc mam problem. Vyraska ve vlasech po krku nekdy kousanec po celem tele i v oku pichne.Lkari nic.Kdyz je horko je to strasny jako kdyz se to na hlave mnozi prosim paradte dekuji
30. Červen 2015 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
rezina12345@sez (anonym)
Včera jsem po nahrání...martine uz vis neco o morgelomu ja zjistila ze to budu mit take dik EVA
30. Červen 2015 - 18:15

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama