8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Molekulární vodík

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Přátelé, před měsícem a půl mi hrozila operace s ramenem, nevím přesně co jsem si s tím udělal, ale asi něco s vazy, zvedal jsem nějaké váhy v posilovně a najednou mě tam strašně zabolelo. Naštěstí pro mě, jsem se dozvěděl o molekulárním vodíku a po měsíci se rameno dostalo do pořádku. Proto jsem se o to začal zajímat a účinky vodíku spolu s lékařskými studiemi mě doslova ohromily. Dozvěděl jsem se, že to někomu prý pomohlo překonat rakovinu a to je super! Mám odkazy na pár webových stránek se spousty dalších informací. Neváhejte mi napsat na trnkar94@gmail.com Jsem z toho tak nadšen, že jsem se musel o tom s vámi podělit. Třeba to pomůže i někomu jinému. :)
31. Květen 2015 - 17:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman 2 (anonym)
Přátelé, před měsícem a...Molekulární vodík je dobrý, ale molekulární hélium ještě lepší. Kdo má zájem, ať si mi napíše o další informace na molekularnihelium@centrum.cz Těším se na vaši odezvu, budoucí obchodní spolupráce možná!
23. Červen 2015 - 18:29
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Jak známo, s vodíkem experimentoval již Jára Cimrman. Plnil s ním dopisní obálky, aby byly lehčí a platil tak nižší poštovné. Bohužel některé zásilky nedorazily k adresátům, protože se na poště pod prudkým úderem poštovního razítka vzňaly.
23. Červen 2015 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Romana (anonym)
Jak známo, s vodíkem...Děkuji, že jsem se dozvěděla na co si mám na své cestě s vodíkem dávat pozor, abych nevzňala - na prudký uder poštovním razítkem.
17. Březen 2016 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Angel (anonym)
Asi nejlepší možnost, jak si užívat výhod Molekulárního vodíku najdete zde: http://zachranny-plan.cz/1/firmy/edenlive/produkty/h2.htm
1. Prosinec 2016 - 23:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman26 (anonym)
Molekulární vodík je...a jaké testy a studie dokazují, že je helium lepší? na www.vodik.info je dost jasných odborných studií o vodíku
25. Srpen 2018 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman26 (anonym)
Asi nejlepší možnost, jak...Tak to je trochu mimo i když částečné přínosy připouštím, na tablety to nemá
25. Srpen 2018 - 15:17

Přidat komentář

Reklama

Reklama