9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Ta moje Marta....

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Vašek (anonym)
Ahoj!Jmenuju se Vašek,je mi 28let a jsem zamilovaný(neštastně).Pracuju v jedné firmě na severu čech.Mám tam celkem slušné postavení a jsem spokojený.Jenomže před sedmi měsíci k nám nastoupila nová holka.Ze začátku mi nebyla moc sympatická,sice byla docela hezká,ale drzá.Přibližně po měsíci jsem se s ní dal do řeči a zjistil jsem,že ve skutečnosti je celkem dobrá.Od té doby na ní bylo vidět,že má o mě zájem.Jen já jsem v tomhle takovej pomalej,protože chci nejdřív holku poznat a pak si s ní něco začít.Ze začátku mě párkrát nadhazovala,že bysme mohli zajít někam na kafe.Jenže mě se moc nechtělo,protože jsem si s ní nebyl moc jistý-měl jsem stále dojem,že si nebudeme rozumět.Na druhou stranu jsme si vždycky pokecali dobře,takže nevím,čeho se bojím.S holkama jsem to nikdy moc neuměl,ale mám špatné zkušenosti s těmi,co chtěj všechno brzo.Prostě říkám,nejdřív přatelství a pak něco víc.Otázkou je,jak dlouho takový přatelství trvá,že jo?Abych se vrátil k té mé Martě-tak se jmenuje.Na rozdil ode mne má ve svých 20letech víc zkušeností.Ve 14letech měla chlapa,kterýmu bylo35!!!Ale věřím jí to.No,takže jsme se jen tak kamarádili,ale začátkem prosince jsme šli na večeři.Strašně se mi tam libila.To byl asi moment,kdy jsem se do ní zamiloval.Další týden to mezi námi jiskřilo jako blázen.Jenže pak onemocněla a já jí pár dní neviděl.Pak jsme si dali další rande,ale to už na ní bylo vidět,že je jiná,ale přitom jsme si nic neudělali nebo něco podobného.To jak koukala na mobil,jestli ji někdo nepíše a jak strašne spěchala domu,mi zkazilo náladu.Od té doby to bylo takový jako mezi kamarádama.Až do vánoc.Od vánoc se mnou moc nemluví.Ráno jí vozím do práce a je v pohodě a sotva vlezeme do firmy,tak mě ignoruje.Nechce se bavit,odsekává mi-je prostě naštvaná.Nevím proč.Jsem z toho uplně v háji,protože jí moc miluju,ale nemám odvahu jí to říct.Myslím,že to nechce slyšet,že mě nemá ráda.Změnila se!!Ani nikam na rande nechce.Minulý týden jsem to už nevydržel a zeptal jsem se jí,co jsem jí udělal,že se ke mně chová tak hnusně a ona mi řekne:,,Copak musím mít furt dobrou náladu?
16. Leden 2006 - 20:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Kordík (anonym)
Vypadá to,že po té večeři čekala něco víc a myslí si o tobě,že jsi ňouma.A když je tak náladová,jak píšeš,tak pryč s ní.
16. Leden 2006 - 23:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Coufal (anonym)
Neopruzuj tady s Martou
18. Leden 2006 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Reya (anonym)
Ahoj Vašku,já tedy nejsem křišťálová koule a stoprocentně pravdivou odpověď Ti asi stejně nikdo nedá, ale já si myslím, že ten scénář v její hlavě probíhal asi takto:Zřejmě ses jí ze začátku opravdu líbil a těšilo ji to dobývání. Opravdu není dobývání jen mužská záležitost. I holky to dělají. A zvlášť ty, co jsou hezké a drzé. Nic ve zlém, ale často si taky tak trochu dokazují, že mohou mít kohokoli. Jí je navíc 20, a i když si ji netroufám hodnotit, z toho, co jsi napsal, nepůsobí zrovna jako moc vyzrálý a dospělý člověk; ono taky toho od ní nelze moc čekat. Ty jsi však byl ze začátku opatrnější a chtěl jsi ji víc poznat - a to je myslím, docela rozumné a je to znak zralého přístupu ke vztahu. Myslím, že ji to dobývání bavilo a věřím, že jí Tvoje společnost nebyla nepříjemná, dokud...SE TEHDY, KDYŽ ODJELA, NEOBJEVIL NĚKDO JINÝ!!!Z toho jejího chování (čekání na sms, pospíchání kamsi, výmluvy, změna chování, značné ochlazení, odmítání) si nemůžu vysvětlit nic jiného. Má na to do jisté míry právo, přece se teď k tobě nebude chovat tak, aby sis třeba ještě něco nemyslel, ale myslím, že by i od ní bylo jaksi fér říct Ti víc než jen, že: Co je na tom špatného mít občas blbou náladu...Promiň Vašku, ale zapomeň na ni. Podle mě je to nána. Ty se trápíš, obviňuješ, hledáš chyby v sobě, a ona zatím jen neví, co by a koho by. A ta její minulost, sex ve 14 s 35 letým chlapem!!! Ježišmarjá! Chyby děláme každej, ale někdy opravdu žasnu nad tím, co jsou lidi ochotní v zamilovanosti zkousnout, nad čím by v jiném případě minimálně zavrtěli hlavou. Važ si víc sám sebe a příště hledej někoho staršího a vyzrálejšího, kdo bude vědět, co chce, bude si vážit lásky a nebude se chovat jako sobecký a namyšlený puberťák.
19. Leden 2006 - 9:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Bajza (anonym)
Jojo Marta, tu šoupala celá parta!A tys naletěl blbečku!
19. Leden 2006 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Vašek (anonym)
Ahoj Reyo,myslim si,že asi křištálová koule jsi,protože jsem měl možnost setkat se svou nejlepší kamarádkou a ta mi říkala úplně to samé co ty.Takže jsi to odhadla velice dobře a moc ti děkuju,že jsem si v tom udělal jasno.Kamarádce je třicet,takže ví o čem mluví a ty taky.Jenom chci ještě dodat,že s Martou jsem už skončil.Zjistil jsem,že opravdu neví co chce a jelikož moje nervy nevydržely,tak jsem jí řekl svoje a mám klid.Nevím,proč jsem to neprohlídnul dřív.Láska je často slepá.Akorát jí potkávám v práci na chodbách a to mi není moc příjemné.Ale zvyknu si.Ještě jednou díky.
22. Leden 2006 - 10:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Koláč (anonym)
Tak co? Jaké jsou news ohledně tý tvý Marty???
8. Listopad 2007 - 16:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Hynek (anonym)
Já mám na Martu ty nejkrásnější vzpomínky. To krásné Moravské jméno. Na pravo od počítače visí její obrázek.Mám ji na webových stránkách "Příběhy lasky" (adresář končí slovy "love story") Bohužel nebylo mně 30 (nebo aspoň 40),ale 50. Byla tak krásná,dokonalá a "Moravská".
8. Únor 2009 - 17:32

Přidat komentář