642 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Moje dcera masturbuje

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
miro (anonym)
Ako mám nato reagovať ked som ju pristihol ako si to roby? (dosť trápne!!!)
26. Červen 2006 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
miro,mluvíte doma o sexu.Moji dceři je skoro 13 let a asi před dvouma měsícema se mi stalo to samé a jen díky tomu že jsme se s dcerou o sexu bavili a ona věděla žese mě muže zeptat na všechno např.co je to orgasmus,jak se chlapi udělaj atd.otázek podobného charakteru bylo opravdu hodně a na každou jsem já i manželka beze studu odpověděli,tak jsme se jen zasmáli,později jsme to probrali.5ekli jsme jí že je to úplně normální,že to dodnes dělá i maminka i já.Ona nám řekla že to ví,mi se začervenali a pohoda.
26. Červen 2006 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
Myslím si, přestože děti ještě nemám, že to Honzíku zjednodušuješ ...
26. Červen 2006 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Honza zjednodusuje asi proto,ze odmala tu dceru dobre vychovava.Pro jineho je to slozite,kdyz s detmi o "tom" mluvi vyhybave.
26. Červen 2006 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
No, Honzo, tak nějak nevím, co si o tvé odpovědi myslet. nevymýšlíš si trochu?
26. Červen 2006 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukas (anonym)
Zalezi kolik ji je. Pokud neni moc mlada, tak ji nech napokoji. Ja jsem mival nocni poluce aspon 1x tydne. Pak jsem zacal honit a poluce prestaly, coz asi matka privitala, protoze mne nemusela tak casto prevlikat postel. A nez tvy dceri vlezes do pokoje, tak nejdriv zaklepej.
26. Červen 2006 - 21:26
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
jo, klepání se v určitým věku už hodí
26. Červen 2006 - 21:42
Obrázek uživatele Návštěvník
luna (anonym)
No já už jsem měla za sebou ve třinácti první jemné sexuální zkušenosti_a rozhodně jsem nebyla sama_naopak_určitě jsem věděla že si spolužáci honí a s kamarádkou jsme taky probrali jak to děláme mi_a to je to už 10 let_dnešní 13tiletí jsou určitě o krok dále_tak doufám že jednou budu jak Honza_jako dítě jsem si takové rodiče přála_ale naši byli taky fajn )
26. Červen 2006 - 21:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Nevar (anonym)
Určitě lepší když masturbuje a doma,než kdyby byla kurva.Asi bude rozumné ji dát klid anebo si ujasnit nějaká pravidla.
27. Červen 2006 - 0:55
Obrázek uživatele Návštěvník
IGNACIUS (anonym)
Bože můj! Šálí mě snad zrak? Tato ohavná diskuze,která je popřením dobrého vkusu, stále ještě pokračuje? Jsem z toho tak rozrušen,že musím dojíst ty zákusky v ledničce a vyprahlé hrdlo svlažit Svěženkou dr.Nuta! Všechny vás zahrnu do své knihy Obžaloba lidstva, nestoudníci. Zasloužíte zbičovat do bezvědomí. IGNACIUS.
27. Červen 2006 - 1:36
Obrázek uživatele Návštěvník
xxab (anonym)
xxcd,ty začni přispívat do diskusí,až trochu poznáš,o čem je život,podle tvých příspěvků jsi mlaďas bez zkušeností.
27. Červen 2006 - 7:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
JKwzis zajimalo by me, kdo to nedela! V dnesni dobe se to akorat posune k nizsim hranicim, pokud to tam i driv nedelali i 13-lete deti. Pokud uz zacinaji ted ve 14 se sexem (neni to zadna novinka), tak tohle ve 13 v dnesni dobe je normalni. Neresila bych to. Navic o sexu jsou mnohem poucenejsi nez my.
27. Červen 2006 - 7:21
Obrázek uživatele Návštěvník
dodod (anonym)
Začínat se sexem ve 14 nebo i dříve není žádná novinka.V padesátých létech ,kdy jsem dospíval ,některá děvčata už to zkoušely ze zvědavosti.Pochopitelně že je zajímaly starší kluci a my jsme byli pro ně blbečci.Ale našli se vyjímky,obvykle to byla iniciativa holek,já jsem to zkoušel už ve 12 letech a později už doopravdy ještě jsem nevyšel školu ze 3 spolužačkami.Ve třídě jsme měli dvě a ty chodili ze ženatými,jedna chodila tancovat do nočního baru a druhá se scházela z chlápkem o 26 starším.Že jim nevyprávěli pohádky o tom nemusí být pochyb.Na druhou stranu něktaří spolužáci,kteří byli zdatní teoreticky v sexu,poučovali druhý,vytahovali se různě,mluvili sprostě,tak ti si ani nevrzli a ve finále zůstali svobodní,bězdětný.Holky o ně neměli zájem anebo se styděli.Na střední škole jsem měl spolužáka,psal veršíčky,mluvil o lásce,ale když byl s holkou sám nezmohl se na nic.Byl panic až do 25 roků.Ve třídě byli vždy nějaké napíšu to slušně ,,milovnice" ,na takzvané rychlovky měli čuch a vybrali si toho správného milence.Ale to už je jiná kapitola
27. Červen 2006 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Marki (anonym)
Masturbace u dětí je normální. Navíc je prý zdraví prospěšná a zvláště chlapcům se doporučuje jako prevence rakoviny prostaty v pozdějším věku... Měla jsem na základce spolužačku, která se ukájela o roh lavice cca od 10ti let a já jsem to poprvé zkusila ve 12ti (jinak). Zkrátka nějak se ventilovat musíme všichni a děti nemají prakticky jinou možnost. Takže klid, klepat a neřešit :-)
27. Červen 2006 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Uška (anonym)
No mě se celkem příspěvek od Honzi líbil! Sama děti sice nemám, ale moje sestra už pár věcí se svojí 10letou dcerou řešila...teda né, že by už taky masturbovala, ale bavili se o tom, co je to vůbec sex a antikoncepce...zatím takový obecný věci. ségra nejdřív nevěděla, jestli si má něco vymyslet, ale nakonec jí to všechno rozumně vysvětlila. Ona se jí zeptala, jestli se to těm dvěma líbí, když to dělaj... :o) Nemá cenu nic zakecávat, ty děti se to stejně časem doví a pak by rodičům asi moc nedůvěřovali... A to že začínaj masturbovat kolem 12ti let, je celkem normální, sice si některý ty děti u toho nedovedu představit, ale to je spíš můj problém :o)nechala bych to být.
27. Červen 2006 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Masturbují i zvířata. Nezapomenu jak jsme pubertálně upadali smíchem do mdlob, když v pouťovém ZOO přišla klasická rodinka se 2 dětmi před klec opic a ten největší samec si pololehl, polosedl před ně a začal si mastit brko. Myslil jsem, že smíchem umřu, jak ta rodinka prchala. Chvili jsme ještě čekali na další rodinku ale už se nic nekonalo.
27. Červen 2006 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
andrea (anonym)
moje dceruška si to dělá ve čtyřech letech. mám co dělat, abych doma vymýšlela zábavu, jinak u televize leží hned na rohu gauče..... zatím přemýšlýme, jak to řešit. máte podobné zkušenosti?
29. Červen 2006 - 23:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza 1 (anonym)
No a má dcerka s tím nějaké problémy, třeba zdravotní? Když ne tak co chcete řešit? Nevytvářejme umělé zbytečné problémy, kde nejsou.
30. Červen 2006 - 7:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Je to člověk,který poznává,že jeho tělo nejsou jenom bolesti,ale také slasti.A to patří k životu.
30. Červen 2006 - 11:39
Obrázek uživatele Návštěvník
marka (anonym)
Od mé kamarádky dcerka to dělala taky asi do tří let, řešily jsme, co s tím, nechaly jsme to mu volný průběh. Od té doby uběhlo přes dvacet let a nijak se to na ní neprojevilo. Je z ní skvělá mladá dáma a mamča.
30. Červen 2006 - 13:45
Obrázek uživatele Návštěvník
hmm (anonym)
ja si myslim ze je to normalne, kupte jejknihu o sexe s obrazkami, ved to maju uz v kazdom knihkupectve, tak zjednodusene pre rozne vekove kategorie, ak sa uz ot om s nimi nechcete bavit otvorene
27. Prosinec 2006 - 10:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Alexandr (anonym)
miro, jediné řešení vidím v obřízce...uříznout poštěváček a odstranit vaječníky, aby se dcera takového vola jako jsi ty nemohla namnožit...
27. Prosinec 2006 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Ja to zacala delat ve 13 letech tajne, sprchou a snad me to nijak neposkodilo:-)nevim jak je to ted ..deti jsou nejak driv dospele..
28. Prosinec 2006 - 3:47
Obrázek uživatele Návštěvník
žena (anonym)
Masturbovala jsem od 3-4let.Naši mne za to bili, bylo to hrozné.Ale byla jiná doba...Časem jsem si masturbace spojila s představami, jak dostávám nařezáno...To se dalo čekat...To protože jsem nevěděla, co to vlastně je, co to dělám, že mi to působí takovou rozkoš.Nepřestala jsem s tím nikdy.I teď to dělám, i když už mám přítele a vše je naštěstí, jak má být. Mám syna a vzhledem k děsné výchově, kterou mi dali mí rodiče, dělám vše jinak. Nejsem pokrytecká, na co se zeptá vysvětlim, poradím, ví, že i já mám potřebu masturbovat, ale že se to musí dít v soukromí toho člověka a ne na úkor jiných věcí(ne od rána do večera).Má doma dvd s pornem, vím o tom, občas si to sama pustim, ví o tom.Protože nežiji s přítelem ve společné domácnosti a syn je už skoro plnoletý, musí fungovat dohoda, teď ty vyklidíš pole a naopak, oba víme o co jde a vycházíme si vstříc. Nevim, zda je to správně.Každopádně je to to nej řešení, při kterém je bráno na zřetel, že sex neni okrajovou záležitostí života, nýbrž k němu patří, je součástí života.
28. Prosinec 2006 - 12:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Já taky začala masturbovat už v předškolním věku. Když mě máma načapala, křičela na mě, že jsem nemocná a budu muset k doktorovi a že to všem doma řekne !!! Fuj, mám z toho ještě teď husí kůži :-/ Už teď vím, že moje děti takovýmu ponížení nikdy nevystavím.
28. Prosinec 2006 - 14:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
taky me matka kdysi davno pristihla,asi v 11 letech,mlatila me pres ruce jakousi metlickou.delam to dodnes a moc me to bavi.
29. Prosinec 2006 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
e (anonym)
Vidím,že se to nedělo jenom u mě doma když mě mamka nachytala asi v 8 letech a řekla ať to nedělám, že kvůli tomu jednou nebudu moct mít děti.Dneska vím pravdu a dělám to vesele dál.Je to super
13. Duben 2007 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
San (anonym)
Ja jsem to poprve zkusila bylo mi 17let..jen tak z nudy jsem to zkusila s tim,ze to asi bude bez visledku,ale nebylo..:-)dokonce se mi to tak zalibilo,ze jsem si to udelala i 4x dene..nastesti uz me ta masturbacni manie davno presla..:-D
13. Duben 2007 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivoš. (anonym)
U nás masturbujeme všichni. Já, manželka, milenka a děcka určitě taky, vždyť jsou po nás.:-)
17. Duben 2007 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Alojs (anonym)
A co má proboha dělat, když ji nedovolíš dovopravdicky mrdat ?
17. Duben 2007 - 15:07

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama