6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Moje Ambulance - Olomouc

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Dobrý den, přestěhovala jsem se do Olomouce a sháním nějakého dobrého praktického lékaře. Slyšela jsem o Mojí Ambulanci, tak se chci se zeptat, jestli s tím tady někdo nemá nějaké zkušenosti. Jací jsou doktoři a sestřičky. Děkuji.
18. Leden 2011 - 20:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Dobrý den, Moje zkušenost je taková,že ve městě jsem vyplnil s promoutérkou - jak ona říkala (pouze anketu ohledně zdraví) nic víc nic mín.. no a pak jsem se dozvěděl,že jsem u jiného lékaře?:-D no pecka, tak jsem tam byl 2 x a 2 x hrazná zkušnost,naposledy dnes - personál nepříjenej hlavně starší blondýna hned na recepci zřejmě hl.sestra.. no strašn nikdy více nevrkročím do mojí ambulance
4. Srpen 2011 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Rillana (anonym)
Dobrý den, přestěhovala...I já se přidávám s velmi negativním hodnocením. Nejsme u nich já ale můj přítel. Byl tam zatím třikrát a pokaždé děs! Dvakrát tam byl s vysokými horečkami. Poprvé si lékaři vzpomněli, že přítel nevyplnil nějaké životně nutné formuláře, takže s téměř čtyřicítkami strávil hodinu vyplňováním nejrůznějších papírů. Podruhé, opět v horečkách, už se chtěl něčemu podobnému vyhnout, proto nejdřív ráno zavolal, zad může přijít. Bylo mu řečeno, že má smůlu, že je plno (hlavně že slibují bez čekání) a že by ho vmáčkli na program o půl šesté večer. Celková prohlídka trvala asi pět minut, poté přítel dostal recept a dobrou radu, že takhle večer už asi prášky nikde nekoupí, že musí vydržet do zítřka. Takže ne, zcela určitě nedoporučuji!
23. Duben 2012 - 18:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Dobrý den, bohužel se musím přidat s další negativní zkušeností. Byla jsem objednána telefonicky, čekala 45 minut a když uz sestra volala třetí svoji známou, která přišla až po mem příchodu, jsem se zvedla a nechala se radeji vyšetřit ve Fakultní nemocnici, kde i s rentgenem jsem pobyla némé než hodinu. Jelikož to za celý rok byla jediná návštéva, byla zřejmé mou poslední.
29. Prosinec 2014 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Dobrý den, také špatná zkušenost. Sestra v recepci roztřídí, kam má který pacient jít. Mého syna lékař vůbec neviděl a sestra ho poslala na krční. Nevím, na co tam ty lékaři jsou.
16. Únor 2015 - 12:25

Přidat komentář

Reklama

Reklama