14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Môj život

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Ahojte volám sa Tomáš a mam 18 rokov. Môj život je odmala ku mne niekedy dobrý niekedy zlý . Ako som sa len narodil mal som vrodenú chybu a to bol raštep podnebia neviem či viete čo to je ale ak neviete je to že mam problém z rečou . Od mala ako som vyrastal sa môj život viac a viac stáva utrpením a bolestným životom . V škole sa mi nedarí ako by som chcel doma to je tiež taká zla atmosféra je napätá plna nervozity , stresu . V mojom živote mi veľa ľudí ubližuje ako psychicky ako aj fyzicky . Často ľudia v mojom veku vyvyšujú nado mnou . stále mi hovoria nikdy nebudeš lepší vždy ostaneš taký aký si . Hoci poviem že chcel by som lásku a už hneď sa smejú a hovoria ktorá by ta chcela veľa ľudí na mňa pozerá ako som sa narodil a berú ma ako nulu , ktorá nepatri na tento svet . Prečo ľudia sa smejú z ľudí za ktorý oni nemôžu ? prečo ľudia tak vedia ublížiť človeku a nevedia ich pochopiť ? dakedy mam aj chuť zomrieť lebo nemám chuť žiť v tomto svete kde len sa ubližuje :/ nevládzem nemám silu isť ďalej keď mi každý ubližuje . Zato že som iný ? zato že mam vrodenú chybu ? prečo ľudia nemajú vo svojom srdci aj pre takých ľudí ako som ja ? Mama mi rozprávala že keď som sa narodil tak sa jej spýtala sestrička že čí ma nechce dať utratiť , že by sa len trápil v tomto život a mala pravdu . Ani dievča si nemôžem nájsť lebo každé dievča len pozerá na krasu peniaze svaly a čí ma auto. Nepozerajú nato čo ma človek vo vnútri ale čo ma navonok :( nikdy si nenájdem také dievča čo ma bude brat takého aký som :( a čo mam skryte vo vnútri Neviem čo mam robiť , ako mam ďalej žiť .
26. Prosinec 2011 - 0:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Evelyn (anonym)
Ahojte volám sa Tomáš a...Ahoj Tomáši. Tvá duše si pro tento život nevybrala lehký osud, to věru ne. Nevím, jestli se zajímáš "o věci mezi nebem a zemí", takže se nebudu rozepisovat více tímto směrem. Napadlo mě, že by sis mohl přečíst knihu "Poznej svého anděla" od Benjamina Kleina. Je o dívence, která se narodila tělesně postižená, neschopná pohybu, řeči. A v knize se popisuje její vnitřní život, rozhovory s jejím andělem. Možná by Tě něco z toho mohlo oslovit, přivést alespoň částečně k pochopení. Pokud lidé kolem Tebe nejsou ochotni, spíše schopni podržet Tě, povzbudit, porozumět, měl by sis zkusit pomoci Ty sám sobě. A můžeš začít tím, že přestaneš poslouchat jejich názory o Tobě a nebudeš jim věřit. Ať si druzí říkají, co chtějí, Ty se drž své vnitřní Síly. Vnímám, že si ji uvědomuješ, cítíš, že Tvé nitro je krásné. Že ho druzí kolem Tebe nevidí ... no možná nemohou kvůli své vlastní slepotě, možná ho skrýváš z obav před dalšími zraněními z jejich strany. Tomáši, stůj při sobě, podpoř sám sebe. Tvůj život má smysl, to mi věř. Opatruj se. Objímám Tě. :)
27. Prosinec 2011 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
hana (anonym)
Ahoj Tome.Evelin má pravdu. Vím, že to nemáš lehké, ve tvém věku by se člověk měl bavit. Máš vlastně na výběr ze dvou věcí a je jen na tobě, jak se ke svému životu postavíš. Můžeš se nechat ničit názory ostatních. Ale taky se na ně můžeš vykašlat. Ujasni si, co bys chtěl od života, co chceš dělat, co tě baví a běž si za tím. Jestli budeš opravdu chtít, dokážeš to! Jeden muž se živí tím, že dělá přednášky pro podnikatele, prodává cd a pod. Na tom by nebylo vůbec nic divného, až na malý detail- je to člověk s vadou řeči. Někdo, koho bys "normálně" neměl zájem delší dobu poslouchat. A oni mu za to platí- sám si z toho dělá srandu.Omlouvám se, jestli jsem špatně napsala, jaké přednášky dělá- ono je to jedno. Podstatné je, že je dělá a je o ně zájem. Je ženatý, bohatý a spokojený. Doufám, že si vybereš druhou možnost a bude se ti dařit. Nemusíš být zrovna známý podnikatel (i když kdo ví), stačí, když budeš úspěšný spokojený mladý muž. Snadné to nebude- ale to není pro nikoho, kdo něco chce. Měj se dobře- moc ti držím palce.
27. Prosinec 2011 - 10:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
Ahoj Tomáši, souhlasím s tím, co ti napsala Evelyn. Otevřít své srdíčko, to tě posílí, budeš více vnímat své okolí a lépe se i bránit. Je třeba být nohama na zemi, nevytvářet rozumem emoce a nepodléhat iluzím. Je také si uvědomit, že nic na světě není náhoda, ani tvůj život zde na zemi.
27. Prosinec 2011 - 19:51
Obrázek uživatele Návštěvník
suei (anonym)
Jsi hodně mladý a tak to jistě hodně řešíš, tuhle tvoji vadu. Máš pocit, že když tě nebudou chtít ty krasavice, že jsi vyřízený... Nakonec je život i o jiných věcech, než je fyzická krása. Snaž se vždycky myslet co nejracionálněji, v budoucnosti si přece můžeš našetřit peníze a zbavit se tvé největší chyby na kráse - jít na operaci. Další věcí je možnost, že trpíš, abys třeba dokázal oddělovat vnitřní obsah duše od vnější chyby těla... Vě mi, že pocitem, že jsou na světě nevítáni a že jsou "nuly", trpí dneska pod vlivem mnoha negativních manipulací spousta naprosto zdravých "bezchybných" lidí. Jsi prostě v hodně citlivém věku, tak se trápí plno lidí, přesně v tomhle věku. Uvědom si, že je celý život před tebou, se svým problémem můžeš něco dělat (je fyzický a dá se říct, že i odstranitelný) a tvůj neduh tě určitě naučí větší shovívavosti vůči tělesné "atraktivitě", která člověka člověkem sama o sobě nedělá.
27. Prosinec 2011 - 20:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Ďakujem veľmi si to važim , viem mam to tazke žiť stým . Robim to co my poradili vy aj iny ludia na ktorých mi zalezi ale ty ludia ktory ma nevedia pochopit a robia zle ich vidim kazdodenne a to v skole aj vonku . Je tazke ist niekde medzi ludi ktorych nepoznate a sa snimi rozpravat . Ja viem nemozem zato ale citim sa pred ludmi ako menej cenny a akoby som nezapadol medzi nimi. Citim sa ako menej potrebny pre nich
28. Prosinec 2011 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
Ahoj Tomáši Napsal jsem, že nic na světě není náhoda, ani tvůj život zde. Mám pokračovat, jak tvůj život vnímám já?
28. Prosinec 2011 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
ak chces Zdenek mozes :)
28. Prosinec 2011 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
suei (anonym)
Jde o to, jestli se cítíš vyděděný svým přístupem k životu, nebo čistě svým fyzickým handicapem. Asi je to těžký to oddělovat, přece jen tělo si člověk nemůže vyměnit. Ale je dost možný, že by ses cítil vyděděný i jako naprosto zdravý. Promysli si to. Jestli jsi víc senzitivní vůči okolí, než jiní, "dravci", tak tě ten pocit neopustí nikdy. Zkus se trochu odpoutat v mysli od své chyby na kráse a zaměř se na sebe, na své vjemy, co tě ovlivňuje ve tvém názoru na život. Nekoukej moc na televizi, tam jsou jenom samé nereálné příběhy o naprosto nereálných lidech, většinou krásných ... pokud se díváš příliš na televizi, ať chceš nebo ne, stává se to pak pro tebe "normální svět", který očekáváš i venku. Realita je ale vždycky jiná. Tví vrstevníci se často ženou za nereálnými nalinkovanými hodnotami, bezohledně, žádný handicap nemají, nic je nenutí se jaksi ponořovat do hlubin "spravedlnosti". Pokud máš složitější duši než tvoji vrstevníci, asi tě to teď moc neutěší, ale máš svým způsobem štěstí. Věnuj se hlavně tomu, abys měl zdravého ducha a abys dokázal upřímně milovat. Pak už se tvůj handicap stane tak nedůležitým, že ho nakonec docela odstraníš i fyzicky, pokud si to dovolíš.
28. Prosinec 2011 - 16:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
Pro Tomáše. Nikdo nemá právo brát jinému život, ani sám sobě, to píši jako odpověď na to, co jsi napsal o svém narození v porodnici Ve Stvoření existují zákony, jedním z nich je zákon stejnorodosti. Vše stejné se přitahuje. Duch člověka si vybírá kde a kdy se v dalším životě narodí, jeho výběr je ale omezen tím, čím je zatížen z minulého života. Dalším zákonem je zákon zvratného působení. Nic nemůže být zapomenuto, nebo odpuštěno, vše musí být odčiněno. Co člověk nestihl odčinit v jednom životě, musí si odčinit nyní. Možná jsi byl stejný jako ti, kteří se ti posmívají, nebo se nad tebe povyšují. Máš odpovědnost sám za sebe. Na světě je spousta krásy, kterou je možné vnímat hlavně srdíčkem, tak nech svého ducha se projevit. Projeven ducha je cit. To je záležitost, kterou může každý rozvíjet a prohlubovat celý život. Řídit se citem, to je důležité, abychom věděli, jak máme žít. Ruzum musí být podřízen citu. Před rokem jsem viděl v televizi, v pořadu Talentmania Patricii Janečkovou, zpívala srdíčkem, její vystoupení je pro mne stále tím nejhezčím, co jsem v posledních letech viděl a slyšel. Kdo se chce podívat: www.youtube.com/watch?v=doACYpW_XzQ -
28. Prosinec 2011 - 18:15
Obrázek uživatele Návštěvník
hana (anonym)
Ahojte volám sa Tomáš a...Taky je klidně možné, že nic odčinit nemusíš Třeba jsi patřil mezi úspěšné studenty "univerzity život" a tak sis pro tento život vybral těžší zkoušku. Jak píšeš, tak máš kolem sebe lidi, na kterých ti záleží. A kterým záleží na tobě. Těch se drž. Časem najdeš jistě i další. Na blbce narážíme všichni, těm se nevyhneš. Důležité je neřídit si život podle jejich názorů. Také by nebylo od věci, aby ses věnoval svým koníčkům- čemukoli, co tě baví a v čem jsi dobrý. Tam jistě najdeš lidi, se kterými se máš o čem bavit.
28. Prosinec 2011 - 21:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
ved prave dnes som zrusil Facebook bo uz vsetci pisali ze mam zrusit ze somariny pisem a nikto nie je zvedavy co tam pisem :/ aspon znam ze kazdemu vadim ze som tu ale mate pravdu musim ich ignorovat a ist tam kde sa citim lepsie a lepsie teraz chcem zacat co najlepsie a pripravit sa aj poriadne na maturitu
1. Leden 2012 - 23:35
Obrázek uživatele Návštěvník
hana (anonym)
ved prave dnes som zrusil...Na maturitu se připrav co nejlíp :-)Se zrušením fb jsi udělal dobře- proč být tam, kde se cítíš špatně. Navíc si už víc lidí stěžovalo, že právě tam je lidé (spolužáci a pod.) šikanují. Určitě jsou lidé, co se s tebou baví bez problémů. Přeju ti dobrou volbu kamarádů a vůbec jen to nejlepší do nového roku.
2. Leden 2012 - 11:16

Přidat komentář

Reklama

Reklama