Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

MODERNÍ ZPŮSOBY KOMUNIKACE - Klady/Zápory

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
Hezkou chvíli dámy a pánové, Tak co !? Co Vy na dnešní možnosti a způsoby komunikace !? Má to určitě mnoho výhod, ale nevymizí tak například pevné slovo, dochvilnost, zodpovědnost kdy se lidé dohodli třeba na schůzce 3 dny předem a pak vážně museli přijít a nezrušit ji třeba SMSkou na poslední chvíli !? Zajímají mě vaše názory, které se týkají typu komunikace mezi lidmi, jejich všemožných podob atd. Od emailů, komunikačních aplikací, přes SMS, klasické dopisování až k video-přenosům atp. Co Vy na to !? ... Klidně se rozepište, co Vás napadne, vyzvedněte nevýhody, výhody, vliv na chování lidí a třeba i budoucnost, jak myslíte, že se bude vyvíjet ... Děkuji za příspěvky a přeji fajn diskusi ...
19. Leden 2007 - 23:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamélie (anonym)
.....další zapeklitá za zapeklitých otázek Jakuba...:)) ....Pandémie 3tisíciletí,jakožto člověk zasažený touto epidemií,budu oponovat lidem,kteří mají názor,že se s rozvojem ubíjí komunikace v tváří v tvář...,pro příklad..,třeba zde...,kdyby nebylo internetu,s kolikati všemi zde,bychom se setkalii v tváří v tvář..??Promiňtě,že použiji slovo,žádným. Samozřejmě,bylo by nejlepší,kdyby domněla komunikace se promítla do běžné...,všichni bychom byli spokojeni.. Vždy máme na výběr..,jakým způsobem chceme komunikovat...,kdy moderně.,kdy v tváří v tvář..,kdy nechceme komunikovat Není to paráda,když je Vaše "láska" na cestách a můžete ho,jí kdykoli slyšet..??? Neexistuje mustr,dle kterého se musíme řídit,kdy,kde,jakou,proč..atd...komunikacu použít.!! Zaplať pánbů,že máme právo volby se "zatím" svobodně rozhodnout!!! To platí i v životě.... Alena
20. Leden 2007 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Souhlasím, ale například na VŠ už převážně vymizela komunikace mezi profesorem a studentem :-) Nestěžuji si, jen tím chci říci, že méně problémů člověk řeší osobně, tudíž třeba při problému místo osobního kontaktu použiji mail. Je to skvělé, ale kde se ztratilo třeba to, že člověk by šel v případě takového problému za někým osobně, vystrojil se, uměl (snažil se) jednat, rozmýšlel každé slovo atd. !? Dle mě se potom člověk vážně může umět vyjadřovat skvěle písemně, ale při osobním kontaktu se neumí dívat do očí ... Jen takový další postřeh ...
20. Leden 2007 - 17:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamélie (anonym)
Taky souhlasím...,nechceme,neumíme se problému postavit v "tváří v tvář"..dáváme přednost jednodušší cestě,která je jen jednoduchá na první pohled a hhned nám to vyřeší danou situaci,ovšem daný problém nevyřeší...je to jak strom,pokud se vyrve s kořeny-nemůže růst dál.pokud kořeny zůstanou,prohlubují se..
20. Leden 2007 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamélie (anonym)
S Tebou se Jakubbe taky dnes rozloučím,příjemný zbytek dnešního večera...,jdu se sportovně a společensky znemožnit...Bowling.:)
20. Leden 2007 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Měj se krásně Kamélie !!! Raději se zmož, než znemožni !!! :-))
20. Leden 2007 - 18:41
Obrázek uživatele Návštěvník
dan (anonym)
ja jsem zvedavy,jak se to bude dal vyvijet. Je pravda, ze driv bez takovych technickych vymozenosti prece jen vic lidi umelo jednat mezi ctyrma ocima.
22. Leden 2007 - 1:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Kdyby nebyla taková moderní komunikace, tak ani tady nebudeme :-) No a umí si to někdo vůbec představit ... žít najednou bez mobilů, počítačů, internetu a televize .. Já tedy už né :)
22. Leden 2007 - 10:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Narazil jsem na perfektní možnost komunikace ze školy, nebo práce, pokud máte zakázané jakékoliv zásahy do počítače. Na www.meebo.cz si můžete popovídat s každým odkudkoliv !!!
9. Prosinec 2007 - 2:49

Přidat komentář

Reklama

Reklama