4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Modelove

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Co se vám holky líbí na převoněných a natužených ""modelkách""? Nezastávám názor, že by měl chlap smrdět a chodit jak trhan, ale to co často potkávám je opravdu síla. Nemohu si pomoct ale gay-style v dnešní fakt jede. Připadá mi že čím víc přiteplneně kluk vypadá, tím víc na něj holky letí. Je to zajímavý, o jednom spolužákovi vím že je gay, přitom by to do něj nikdo neřekl. Denně potkávám mraky modelů u kterých si říkám že musí být na 100% gayové, ale vedou se za ruku s holkou.
20. Červen 2009 - 4:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Model (anonym)
Pletes si pojmy, nejde o "modely", ale "metrosexualy", ale tech u nas moc neni, tak by mne zajimalo, kde jich potkavas "mraky". Cizinci, kteri navstivi Cesko, si vsimnou ze Cesi spis pachnou potem, nez ze by byli navoneni. Taky se pletes, jestli spojujes "modely" s homosexualitou. Je fakt, ze hodne navrharu a fotografu je gay a to se promitne do reklamnich fotek, ale to neznamena, ze model na tech fotkach je nezbytne gay. Ja jsem model a jsem na fotkach s homoerotickym zamerenim, ale gay nejsem.
22. Červen 2009 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Já vim že jde o metrosexuáli. Taky jsem to o modelech dával do uvozovek. Každej jim říká jinak.. metrouši, tužouni, diskánci, modelové atd.. :o), ale v podstaě každej myslí to samý. Prostě holčičky s klučičím tělem. Jasný že většina z nich teplejch neni, ale vypadají tak na 100%. A kde je potkávám? Hele čeče všude :o) V metru, práci, škole, hospodách atd. Třeba naše "slavná" fotbalová reprezentace je jima narvaná k prasknutí.
25. Červen 2009 - 3:08

Přidat komentář

Reklama

Reklama