17 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

modeling

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Eiv (anonym)
Dobrý den! Chtěla bych znát váš názor na modeling a modelky! Co si myslíte o povolání modelky atd.! prosím pište :-)
26. Květen 2006 - 23:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristina (anonym)
Řeknu ti,že si většina lidí myslí,že modeling je nic nedělání,jen ukazování hezkého těla,ale modeling je dřina,možná se tam nadřež víc než v kanceláři. Musíš se naučit spoustu názvů,mít talent,být nejen hubená,ale i zajímavá. Musíš umět chodit na botech s 8-10cm podpatkem a řeknu ti po 1,5 možná dřív bolí nožky hafo. Jezdíš sem a tam. Každá holka by chtěla být modelka,ale neuvědumuje si kolik úsilí do toho musí dát!
2. Červen 2006 - 21:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Eiv (anonym)
A ty sama si modelka?
9. Červen 2006 - 16:39
Obrázek uživatele Návštěvník
sona (anonym)
Me se to povolani libi. Sama jsem to chtela delat. Ale nechtela jsem nikdy patrit mezi namyslene a vecne drzici diety...ale libilo by se mi cestovat, poznat zajimave lidi, fotografovat se, mit penize, slavu...:)
20. Listopad 2006 - 10:45
Obrázek uživatele Návštěvník
jmenabez (anonym)
Máte, prosím vás někdo zkušenost s agenturou Koreka-RevolutionModels v Ostravě? Děkuji za jakékoliv info..
3. Září 2007 - 23:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Martinka (anonym)
Ano ja mam s touto agenturou velké zkušenosti!!! Je to ta nejhorší agentura kterou jsem si mohla vybrat! jen mě oškubali o peníze a stejně se mi to nevrátilo prosím holky nechoďte do této agentury ani kdyby byla poslední na světě ... jsou tam vážně jen ženské které chtějí peníze ale o vás se vůbec zajímat nebudou (zajímají je jen vaše peníze)..... to je varování i pro kluky a všechny kdo by přemýšleli o této podřadné agentuře
16. Březen 2009 - 18:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Apple (anonym)
Ahoj, jen bych vás všechny chtěla varovat před modelingovou agenturou působící na Zlínsku - Studio 365. Naslibují vám spoustu práce, ale pod podmínkou kurzu - přes 11 000,-Kč. V kurzu se flákáte a focení je šílené, neprofesionální, bez vizážistky, s opilým fotografem... Jednou či dvakrát jdete přehlídku (a to se ještě stydíte, že vystupujete na tak neprofesionální akci) a dostanete 300,-Kč. Toť vše... pak zase naberou nové holky do kurzu za 11000,-Kč, na příští přehlídku pozvou je a vy sedíte doma a bijete se do hlavy, jak jste mohli takhle naletět....
15. Říjen 2009 - 18:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Maras (anonym)
jedenáct tisíc...a co takhle holky pražské agentury
15. Říjen 2009 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Něco pro nastav (anonym)
Modelka by měla mít aspoň 170cm a to je opravdu extrémní minimum!! Výbornou pleť, rovné, bílé zoubky, souměrný, zajímavý obličej, kvalitní a husté vlasy, štíhlou postavu. Nemusí mít míry 90-60-90, figura musí být souměrná. Zkuste se podívat na fotografie modelek typu Petry Němcové, Terezy Maxové, Hanky Soukupové, to jsou ty typy, které modelingové agentury hledají. Pro to, dostat se do modelingové agentury nepotřebujete žádné profesionální fotky ani kurz modelingu. Prostě si do agentur, do kterých chcete, zavoláte, domluvíte si osobní schůzku a zajdete se tam ukázat. A oni už vám řeknou, zda o vás mají zájem či ne. Doporučuji vyzkoušet více agentur, nevzdávejte to po prvním odmítnutí, ovšem pokud vás odmítnou v 10-ti agenturách pak je to znamení, že na modeling opravdu nemáte. Solidní modelingová agentura nepožaduje žádné poplatky za vstup do agentury!!!!! Doporučuji tyto agentury: Scouteen, Glamour management, Unique One, Studio 91, Elite model management, Bohemia models, Czechoslovak models, Seven Management, Jaro management, Nova models. Pokud nesplňujete tyto parametry, podívejte se na www.castingoveagentury.cz a najděte si TOP 20 castingových agentur a zaregistrujte se u nich. Tam získáte možnost dostat se na role v televizních reklamách, popř. komparsních a menších roliček do filmů.
15. Říjen 2009 - 19:20
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
agentura 365 přesně takhle funguje, jak popsala apple
24. Duben 2010 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
ahoj (anonym)
Modeling i fotomodeling je dřina:-)
4. Srpen 2011 - 18:18
Obrázek uživatele Návštěvník
gorystone (anonym)
Ahoj, jen bych vás všechny...Se vším souhlasím. Je to už pár let co mám tohle za sebou. kdysi to bylo 15.000,- fotky mám doma ,víkendy proflákaný, a focení probíhalo u neprofesionálního fotografa v takové místnosti s oprýskanou stěnou.... NEDOPORUČUJI!!!!!
16. Březen 2012 - 8:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Péče o tělo (anonym)
http://kohout-maser.webnode.cz/
18. Duben 2012 - 8:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Nick Rogers (anonym)
Hello people! My name is Nick Rogers, a famous jeans model. I do not do modeling now. Modeling is not important. I remember like the obsessive Partiers with a bunch of cocaine, penis in my rectum with a joint in my hand and liters of alcohol. Hooray, modeling is still a decent job. Many much money on drugs, alcohol and whores. That is better than I'd worked as a digger. Love to all!
24. Duben 2012 - 17:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina Rovklov (anonym)
Dobry den, chtela bych durazne varovat pred "modelingovou" agenturou Belles Models z Prahy, kterou zastupuje slecna Veronika Rytinova. V inzeratech uvadi vek 34let, nejspis pro vyssi duveryhodnost, pravdou je, ze se jedna o 21 slecnu, ktera ma za sebou pestrou minulost. Posledni dobou toci pornofilmy a jeji "agentura" nehleda modelky, ale herecky. Osobne jsem se s ni setkala a protoze mam uz slusne zkusenosti, bylo me jeji chovani od prvniho okamziku podezrele. Neni slozite zadat jeji jmeno do vyhledavace a odkazy na produkci, ktere je soucasti se zobrazi. Jeste jednou velice varuju, slibuje zisky a prisun penez, ktery je neprosto mimo, ale mlade holky se muzou bohuzel chytit. MartinaR
29. Září 2014 - 3:29
Obrázek uživatele Návštěvník
MIKI (anonym)
Nějaká zkušenost s JARO management ?
3. Únor 2016 - 18:53

Přidat komentář

Reklama

Reklama