Reklama

Močení ve stoje

Default User Image
Tatiana (St, 18. 10. 2023 - 08:10)

Já čůrám už od mých dětských let ve stoje . Ukazováčkem a prostředníčkem si roztáhnu malé a velké pysky popotáhnu kundičku trošku nahoru a krásně se vyčůrám souvislým proudem , těch pár kapek moči co vykape při konci močení vytřu do papírového kapesníčku.

David (Po, 7. 8. 2023 - 07:08)

Byli jsme s přítelkyní na dovči v Jeseníkách a vylezli jsme tam na rozhlednu 30m vysokou , tam ji chytlo čůrání že už to dolů nestihne tak se rychle svlíkla bermudy a kalhotky až přes boty přitlačila se k zábradlí prsty roztáhla pysky rozkročila nohy a krásným obloukem pustila splav dolů z rozhledny . já jsem měl v ruce telefon tak jsem ho dal přes zábradlí a vše jsem natočil jak ji to čůralo asi tři metrovým obloukem , dala mi do ruky papírový kapesník a pičku jsem ji vytřel do sucha. Ale i mě vzalo čůrání jak jsem to viděl tak jsem ho taky strčil mezi zábradlí a spustil dolů oblouk a zase ona to natočila na telefon ,. doma jsme si to pak pustili na počítači, bylo to krásně natočení , tu její močící dírku jsem točil tak z deseti centimetrů a ještě jsme to na počítači přiblížili ale i mě přítelkyně natočila z blízka tak že to bylo taky super . Podotýkám že dokola nikdo nikde nebyl tak že jsme nebudili pohoršení. Usoudili jsme že ten její splav byl delší a mocnější než ten můj pramínek.

Karel (Po, 7. 8. 2023 - 11:08)

Davide, a nenapadlo tě, že bys té přítelkyni na té věži po tom čůrání dal čuráka do kundičky?

Kamil (Út, 20. 6. 2023 - 06:06)

Kdysi jsem chodil s holkou bylo ji tehdy 17 let a ta zásadně v létě naostro a v takových letních šatičkách. Pitku měla luxusní , malé pysky jen takové závojičky jeden centimetr a poštěváčka ven s kapucky když se vzrušila tak centimetr i více. Ale to její močení ve stoje, ukazováčkem a prostředníčkem si roztáhla pysky trošku potáhla pičku nahoru a krásným obloukem čůrala i dva metry daleko , když už končila tak si dala pod dírku papírový kapesník a vytřela a bylo to. Vždycky když jsem to viděl jak ji to jde tak se mi postavil.

Karel (Út, 20. 6. 2023 - 06:06)

A strčil jsi jí tam někdy čuráka, když jí měla počůranou?

Návštěvník (Pá, 28. 4. 2023 - 13:04)

Naucil som sa curat v sede a na stojaka mam fakt problem to zo seba dostat :-(

Návštěvník (Pá, 28. 4. 2023 - 12:04)

Moje piss holka se loni v létě na procházce zastavila, prohlásila, že už to neudrží a pustila to. Džíny krásně tmavly. Super pohled.

Návštěvník (Pá, 28. 4. 2023 - 15:04)

jenže když to neměla svlečené tak si neviděl jak čůrá ale jak se jí namáčejí kalhoty

Návštěvník (Čt, 27. 4. 2023 - 09:04)

Měl jsem takovou upřímnou dětskou lásku. Vendulka přede mnou pravidelně provokativně čůrala. Vždy si našla vyvýšené místo, abych dobře viděl, roztáhla si žabku a po výkonu si jí ode mne nechala vytřít kapesníčkem. Většinou to končilo hrou na doktora a vzájemným osaháváním pohlaví.

Karel (Čt, 27. 4. 2023 - 09:04)

A kolik tobě a Vendulce bylo let? A kolik let jste to dělali?

Tamara (Čt, 27. 4. 2023 - 08:04)

Taky jsem už močila před klukama ve stoje umím to už od mládí kdy jsme chodili na hokej tam byly ženské záchody narvané ta jsme chodily na pánské postavili se k pisoaru a vymočily se vytřely kundičky a bylo to. A teď to chtěl vidět můj nastavající švagr. Byli jsme na houbách a tam jsem mu to ukázala tak z deseti centimetrů se mi díval na kundičku jak močím až se mu s toho postavil tak na oplátku se přede mnou zase on vyhonil a vystříkal taky mu to šlo stříkal krásně daleko a měl toho hodně.

Honza (Pá, 14. 4. 2023 - 13:04)

Asi ve 13 letech jsem viděl čůrat svojí o rok mladší sestřenici. Bylo to na zahradě u takového žlábku. Ona si stáhla tepláky, dřepla a roztáhla nohy. Oběma rukama si chytla stydké pysky, trochu je stiskla a začala čůrat před sebe do toho žlábku. Vůbec se přede mnou nestyděla. Já jsem u toho byl strašně vzrušený. Rychle jsem vyndal svého ptáka z tepláků a hned jsem vystříkl. Ani jsem si toho čuráka nestihl stisknout. Jinak bych vytekl do tepláků. Zajímavé bylo, že tu sestřenici to tehdy vůbec nepřekvapilo. Možná to udělala schválně, aby viděla můj výstřik.

M (Po, 6. 3. 2023 - 13:03)

Má to dobrou chť taky to mám rád. V pornu holky po sobě i blejou a serou holt prachy dokážou hodně.

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 08:03)

Holky rády chčijou ve stoje.I když jim chybí čůrák,jde jim to dobře.Píču si musí utřít tak jako tak.

Karel (Po, 6. 3. 2023 - 12:03)

No, ale když holky čůrají v pornu, tak si většinou píču neutírají. Nechápu, že jim to nevadí. A to ani tehdy, když jim tam hned po tom čůrání strčí nějaký chlap čuráka.

Návštěvník (Po, 6. 3. 2023 - 13:03)

Já jí bez utření i vylížu.

Leona (Pá, 3. 3. 2023 - 08:03)

Byla jsem se svoji sestřenici na procházce ,šel s námi i můj přítel . V lese jsme objevili myslivecký posed tak jsme se tam vylezli podívat jaký je tam výhled a sestřence se zachtělo čůrat , tak šla na kraj posedu a vytáhla si sukni sundala kalhotky a prsty roztáhla kundičku a krásným obloukem se vyčůrala . Byla to paráda jak to krásně zvládla přítel ten čuměl jak ji to chčije ,Pak si vytřela buchtičku kapesníkem nasadila kalhotky a bylo.

Návštěvník (Čt, 27. 4. 2023 - 09:04)

úžasné to musel mít tvoj přítel nádherný výhled a zážitek

Marcela (Čt, 13. 4. 2023 - 07:04)

Taky se mi chtělo čurat a přítel chtěl vidět jak daleko mi to dočůrá tak jsem zase z mostku do potoka pustila splav . Byl s námi i jeho brácha tak byl úplně mimo jak to viděl . Čučel mi na pičku tak z půlmetrové dálky a když se narovnal tak měl bouli na bermudách jak mu stál. Jenom i řekl Marci to byla krása a šel do lesa si ho vyhonit.Pak to nám říkal že ho to tak vzrušilo že musel.

David (Čt, 13. 4. 2023 - 13:04)

Marcelo, já se vůbec nedivím, tomu klukovi, že musel hned onanovat po tom, co tě viděl močit. To je přirozená reakce na takový zážitek. Jenom se spíš divím, že šel kvůli tomu do lesa. Proč neonanoval rovnou před tebou? A ideálně ještě v okamžiku, kdy jsi močila. Myslíš, že se styděl?

Reklama

Přidat komentář