895 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Močení ve stoje

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Někde na internetu jsem četla, jak je dobré, když žena umí močit ve stoje - např. při kempování nebo při návštěvě přelidněných stadionů atd. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti ? Já si to osobně nedovedu moc představit :)
7. Srpen 2002 - 3:48
Obrázek uživatele Návštěvník
mirka (anonym)
Není to tak velký problém, jen je třeba se o něco více rozkročit než muž a na rozdíl od muže nemůže moc dobře regulovat směr proudu moči. Myslím, že každá žena má zkušenost, že na veřejných záchodcích nelze z důvodů hygieny močit vsedě, takže poloha, kterou je tam nucena zaujmout, se od močení vestoje moc neliší. Jinak ovšem nevidím důvod, proč tento způsob využívat např. při kempování a na přeplněném stadionu mi to připadá jako nesmysl. Tuto polohu upředňostňuji pouze v případě, že chci uspokojit partnerovu potřebu pozorovat mě při močení.
7. Srpen 2002 - 11:41
Obrázek uživatele Návštěvník
jj (anonym)
Domnívám se, že ženy nejsou uzpůsobeny k tomu, aby močily ve stoje. Nevidím na tom nic erotického a už vůbec ne praktického. Vůbec nevím, jak to může někoho napadnout.
9. Srpen 2002 - 21:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Mohu potvrdit,že je někdy dobré umět se vyčurat ve stoje. Já sama jsem se to naučial ve vlaku,když jsem dojížděla na studia. Každý zná čistotu prkýnek WC ve vlaku,takže sednout si je nemožné a v podřepu by asi nespadla snad jen vytrénovaná cvičitelka aerobicu. A že se nedá vždy odhadnout proud moči? Nějaké to ucrnknutí na tak už špinavou podlahu vlaku nic nezhorší.Chápu taky Janu jak píše o přelidněném stadionu. využila jsem to sice jen jednou, ale byla jsem ráda,že mám cvik z vlaku. Bylo to na koncertě,kde jsme měly s kámoškama dobrou polohu přímo u podia. Odejít se vyčurat by znamenalo ztratit tuto dobrou pozici nebo ztratit čas protlačováním se zpět. Pokud se vám to zdá nereálné,tak polopatě: všichni se dívají na podium,to je hlavní předpoklad. Nenápadně se pak jen odhrne dolní část kalhotek na stranu , při fandění a pohupování se pak stačí jen více roztáhnout nohy a ...začít čurat... nic na tom není.Jistě mají tuto zkušenost i další příznivkyně folku,že?
16. Srpen 2002 - 16:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Ahoj Petruško,tvůj příspěvek v této diskusi o ženském čůrání mi připadá skvělý a velmi vzrušující. Díky za uvedení tvé e-mail adresy bohužel však nefunguje. Nechápu reakci toho blba co se vyjádřil před tebou! Jsem v celku mormální chlap, důstojný podnikatel ale dívčí čůrání je pro mne velmi, velmi vzrušující. Ty to vyditelně také nepovažuješ za nic ujetého. Moc rád bych si s tebou o tom psal a třeba se s tebou i potkal. Odkud jsi? Já z Prahy. Ozvi se prosím. Uvítám i příspěvky dalších dam. Díky Pavel
17. Září 2002 - 2:41
Obrázek uživatele Návštěvník
novakus (anonym)
Pokud budou dámy hromadně zvládat techniku močení vstoje, bude to zajisté praktické a osobně proti tomu nic nemám. Daleko víc mě udivilo to, že švédské feministky chtějí prosadit oficiální zákaz mužského močení vstoje. Tím prý muži vyjadřují svou nadřazenost a tudíž mají být zákonem donuceni čůrat pěkně vsedě, jako hlčičky, nezlobit a nevyvyšovat se. Takže, až je k tomu donutí, třeba zavedou povinné močení dam vstoje, aby se neponižovaly a skrze hektolitry moči se konečně domočí k vytouženému matriarchátu. Nakonec, taky metoda.
8. Říjen 2002 - 1:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Nevím jak to ty holky dělají, ale myslím si, že to moc není možné, hlavně ne na koncertě! Při dřepnutí si nebo sednutí se stydké pysky samy rozevřou, ale ve stoji NE. Šlo by to jedině tak, že bych se dost hodně počurala a a si by to nebylo moc estetické.
19. Listopad 2002 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Simčo jde to. Občas to také využívám, zvláště ve vlaku nebo v přírodě, kde si nemohu dřepnout. Nohy musím roztáhnout více než muži a mírně se předkloním. Máš pravdu v tom, že stydké pysky pro úplné otevření potřebují, aby žena seděla. Tak jim pomůžu. Asi v místech klitorisu, tedy nad vyústěním močové trubice, si musím rukou stydké pysky - malé i velké
25. Listopad 2002 - 8:51
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
já chodím v od jara do podzimu, takže to mám lehké. Pro ostatní můžu říct, že to opravdu jde čůrat ve stoje a je to velká pomoc nejen v přírodě, ale i např. ve městě.
26. Květen 2003 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Já zase jsem rád,že se někde můžu vymočit v sedě-převážnš doma-ani holky nevíte jak je to nepříjemné,když stojíte vedle někoho a máte ho ven ze slipů a nutíte se čurat.Mě to tedy nejde.A navíc ten zápach na pánských záchodcích.Závidím vám i když musíte někdy vystát frontu ale zase ten nádherný pocit,že jste pěkně v soukromí a v klidu čuráte.Jo a chtěl jsem se zeptat-když čuráte ve stoje tak jste obráceny jako kluci nebo jako holky ?
16. Červen 2003 - 21:46
Obrázek uživatele Návštěvník
michaela (anonym)
Pro Karla -jako v sedě,ale stojíme při tom
5. Červenec 2003 - 6:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Máte pravdu-někdy na veřejných záchodcích také musím močit ve stoje.Při troše trénigu to jde
5. Červenec 2003 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Sunny (anonym)
Mocenie postojacky je celkom lahke, chce to vsak trochu treningu. Prud mocu sa da lahko usmernovat.Na niektorych miestach USA uz instaluju pisoare aj na zenskych zachodoch.Pre blizsie informacie o problematike odporucam stranku: http://www.inzine.sk/article.asp?art=5903a hlavne:http://www.restrooms.org/device-free.html .Tu sa dozviete podrobny navod, ako to robit cisto a hygienicky a lahko...trosku cviku vo vani a je to...
26. Srpen 2003 - 18:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Robin (anonym)
Já taky močím vestoje, v sedě jen při velké. Když jsem na velké, tak se mi tlakem na močový měchýř trochu zvětší penis a směřuje skoro ven ze záchodu. Pak si ho musím tlačit dolů a to se mi pak špatně močí. Hrozně by mě vzrušovalo kdyby jsem stál u záchodu, za mnou nějaká dívka a ta by mi ho držela při močení. Je to můj sen.
5. Únor 2004 - 13:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Prošel jsem několik stránek na vebu a opravdu ono to jde močit ve stoje a snad podle orbrázků dámských pisoárů je to běžné v západních zemích.Pokud najdete nějaké další příspěvku nebojte se je poslat do diskuzeSám odobně jsem viděl jednu ženu jak močí ve stoje-tedy téměř-nebylo skoro nic vidět,jen tenký pramínek moči jak s ní vytéká-měla volnější sukni-co mě zarazilo bylo to ,že byla jen mírně pokrčená a moč stékala skoro kolmo dolů-přímo do trávyhttp://www.urinal.net/dairy_queen/http://www.urinal.net/archive/Womens.htmlhttp://www.urinal.net/us_26/http://www.p-mate.com/eng/product.html
3. Listopad 2004 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
FRANTA (anonym)
ODPOVĚĎ PRO PETRUTo jsem opravdu nevěděl ,že jste vy holky tak šikovné, když se dovedete vyčůrat ve frontě i na stadioně na koncertu.Já bych se nemohl klidně vyčůrat před tolika lidmi.Holky, jste super!!Mám se od vás co učit!FRANTA
17. Prosinec 2004 - 16:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Julča (anonym)
Kdyz Buh stvoril Adama a Evu, zbyly mu jeste dve veci, které jim chteldát. Buh rekl: "Mám pro vás jeste dva dárky, pro kazdého z vás jeden. Tenprvní je moci curat vestoje. "Adam ho prerusil: "Já to chci, já to chci!To bude bájecné a muj zivot bude mnohem jednodussí a veselejsí!" Pak sepodival na Evu a Eva prikývla a rekla: "No proc ne, pro mne to není tak dulezité." Tak dostal Adam od Boha tento dárek. Adam výskal radosti,poskakoval a cural tu zde, tu onde, bezel na pláz, cural i tam a obdivovalse obrazcum, které se mu podarilo vytvorit v písku. Buh s Evou pozorovali Adamovo nadsení a pak se zeptala Eva Boha: "A ten druhý dárek, který jsi nám chtel dát?" "To je mozek, Evo. To je mozek."
20. Prosinec 2004 - 13:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Skala (anonym)
Priznam sa, doteraz som netusil, ze to sikovnejsie holky zvladaju tak, ako tu o tom pisu. ja mam s dievcenskym mocenim postojacky iny zažitok. Už roky si spestrujem sex cievkovanim. Pred rokmi ma moja vtedajsia partnerka raz poziadala, ked je zavediem cievku aby som jej nevypustil moc. Tak som nechal cievku zastuplovanu. Ona sa zdvihla a odisla na WC. ked prisla, cela vysmiata mi povedala, ze si pomocou cievky chcela skusit, ake to je mocit postojacky ako muzi a ze to bol pre nu prijemny zazitok.
16. Květen 2005 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Také patřím k těm holkám, které to umí. Když jdu venku a mám sukni, tak vždy ve stoje. Někdy si toho ani nikdo nevšimne.
2. Listopad 2005 - 10:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Míra (anonym)
Zdravím Lindu.Nevadí ti čůrat na veřejnosti.Já být holkou bych se asi styděl.Kolik je ti let?Jaké máš s čůrámí ve stoje zkušenosti a jak jsi se to naučila.Zajímá mne toto téma.
4. Prosinec 2005 - 20:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Debora (anonym)
No ale dotaz: A jak to děláte, když máte kalhoty, to jde taky? To si je ale musíte slíknout až na zem ne? A stejně, to s kalhotama přece nejde!
26. Červenec 2006 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Ceska firma Acron vyrabi "adapter" pro zeny na curani ve stoje.Cena 148.-kc za 5 kousku:-))Pry to fakt funguje a pro nektere naprikl.po operaci kycli a podobne je to velky prinos.Jak jsem precetla,tak to tu tlumocim.
26. Červenec 2006 - 18:45
Obrázek uživatele Návštěvník
kremilek (anonym)
http://www.amateri.cz/g119692-piss
13. Září 2006 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
mě to prostě nejde, teče to všude okolo, musím si aspoň trochu přidřepnout.
13. Září 2006 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
pavel (anonym)
Ženy uvítali by jste dámské WC, kde by bylo možné normálně močit napříkld v podřepu do upravené mísy ? Nebo ve stoje na stěnu ?
27. Listopad 2006 - 17:35
Obrázek uživatele Návštěvník
pavel (anonym)
Ženy uvítaly by jste dámské WC, kde by bylo možné močit například v podřepu do upravené mísy ? Nebo ve stoje na stěnu ?
27. Listopad 2006 - 17:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Letošní podzim je nebývale teplý, dokonce sem tam zasvitne sluníčko. Mráčky plují oblohou, větřík zafouká, listí opadalo a zvířátka se chystají k zimnímu spánku. Nepotřebují diskutovat o tom, co je dáno. Jen pán tvorstva, stále nespokojen se svými dary od matky přírody, podezřívá tuto, že ho dozajista nějak ošidila a na bohem zapomenuté výspě svého rozumářství nechává ženu močit ve stoje na stěnu.
27. Listopad 2006 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Věrka (anonym)
Já jo, hlavně aby nebyly takové fronty.
28. Listopad 2006 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
p.pissing (anonym)
Ahoj pavle, sem normalni kluk a take se mi libi moceni...chtel bych si s tebou o tom popovidat a pripadne vymenit nake to freefoto....:) budu moc rad kdyz se mi ozves! "p.pissing"email.cz"
28. Listopad 2006 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Zdravím všechny slečny a paní, které zajímá téma pissing obecně. Zatím jsem neměl možnost vyzkoušet, máte už některá za sebou tuto zkušenost? Pokud ano, prosím pište na piss_x"atlas.cz
19. Prosinec 2006 - 10:26

Stránky

Přidat komentář