200 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Močení v sedě

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Nejraději čurám vsedě na prkýnku.Je to rozhodně lepší než stát a trefovat se do mísy.A ani nemusím otřepávat.Třebas i na návštěvě u někoho.ale to také přidžepávám.Hrozně se mi hnusí ,že chlapi musí čurat do těch korýtek a pisoárů-hrozně je to tam cítit-jsem normální chlap,ale to že holky mohou do mísy a pak spláchnout-to jim závidím.
13. Červen 2003 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
tom (anonym)
Jelikož si doma musím uklízet sám, tak praktikuji také tento způsob. Při sezení se člověk také lépe uvolní.Ono nejde ani tak o to trefování do mísy, ale pokud máme starší typ záchodu, tak to stejně cáká do stran.
30. Červen 2003 - 10:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Kacice (anonym)
Jeeeeee, to je prima, ze jsou i takovi chlapi, kteri to neberou jako ponizujici "sednout si na misu jako zenska" :o)) Vsak jsem si rikala, ze sezeni musi byt i pro vas prijemnejsi :o)) A mezi nama, na cizich zachodech, stejne jako v praci, si velka vetsina zen neseda, aby neco nechytla, takze stejne to odbyva v polosedu. V tom zase mate vyhodu vy, protoze stani je prijemnejsi nez polosed a trefovani se do misy :o)))
24. Červenec 2003 - 13:57
Obrázek uživatele Návštěvník
romain (anonym)
no jo holka sedne a počká odkud to půjde první, to j á se musím rozhodnout, ne vážně taky si sednu , ale jenom doma
24. Červenec 2003 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Pro kačiciNemysli si ,že je lepší čurat do mísy ve stoje u kluků Také to stříká na všechny strany a je problém se trefit.Lepší je to opravdu v sedě nebo v polosedu-nevím proč by ženy v polosedu měly potíže s trefováním
24. Červenec 2003 - 23:37
Obrázek uživatele Návštěvník
V (anonym)
Karle viděl jsi někdy čůrající ženu? A je jedno jestli má přírodní ochlupení nebo oholená. Pokud přímo nesedí, tak to někdy můž téct až po stehně. Alespoň já nikdy nevím kam to poteče. Muž si může lépe nasměrovat proud.
25. Červenec 2003 - 7:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Pro VJak nevíš kam to poteče?Přee to musí téct dolů kolmo ne ?
25. Červenec 2003 - 23:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Pet (anonym)
"V" ma pravdu ne vzdycky to tece kolmo dolu:)
26. Červenec 2003 - 4:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Já tedy neviděl holku přímo čurat,ale zajímá mě to proč to nemůže téct dolů přímo ?já když sedím u toho tak nemám žádné problémy.
26. Červenec 2003 - 7:34
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
protoze tobe to visi kolmo dolu a tim padem to tece dolu...u zen to zalezi na sile proudu a tak...a teoreticky je myslim nelogicke, aby to teklo kolmo dolu s ohledem na umisteni moc. vyvodu...ale nevim...neprohlizela jsem se
27. Červenec 2003 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
V (anonym)
Karlíku ono to teče dolů, ale až se dostane ven. Močová trubice u žen ústí mezi malými stydkými pysky a ty mohou směr natočit třeba téměř vodorovně, až se proud dostane ven, pak začne působit gravitace a jde dolů. Ale to už může být i na stehně. V sedě se to nestává, v polosedě může. A pak stačí pár chloupků nebo jen jeden a je to úplně jinde a není to proud, třeba dva nebo tři pramínky.
28. Červenec 2003 - 7:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Pro ivuAle na orázcích je vidět,že to ženám teče kolmo dolů .Nebo před sebe ?Já když sednu a čurám,tak to teče ne kolmo,ale asi tak 45 st.před
28. Červenec 2003 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Pro VJá viděl na obrázcích a videu,že ženy když si ji roztáhnou třeba i ve stoje tak proud teče pěkně jako u muže? Copak to nemohou dělat i na záchodě tak ? Nebo v přírodě ?Já když čurám,tak také musím stáhnout předkožku
28. Červenec 2003 - 22:22
Obrázek uživatele Návštěvník
V (anonym)
Samozřejmě že to jde Karle. Já mluvím o běžném čurání. Přijdu, doma sednu, venku sï přičapnu a čurám. Proud si musí najít cestu jak jsem napsala. Doufám, že ostatní ženy mají stejnou zkušenost. Zkoušela jsem čurat ve stoje, v Dánsku na návštěvě u kamarádky, mě zavedla na WC, kde si žena mohla vybrat čurat klasicky nebo ve stoje. Jenže to chce uvolnit cestu a přitom se nevyhneš tomu, aby jsi si prsty nepočurala. Ty, i když si stáhneš předkožku, pořád držíš penis vzadu za místem odkud to teče. U ženy jsou prsty vepředu a proto se to dá dělat třeba ve sprše, kde si je můžu hned umýt. Fotky, které jsi viděl byly zřejmě vybrány z mnoha,kdy pramínek tekl rovně nebo žena byla připravena, vyholena a roztažené pysky.
29. Červenec 2003 - 7:18
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
ja jsem to az tak nezkoumala...kdyz sedim na bobku, mam pocit ze to tece sikmo prede me...mozna to ma nejaky uhel, mozna to je kolmo, ono asi zalezi, jak se clovek na to diva a odkud se ten uhel bere...nejlepsi bude, kdyz se u sve pritelkyne podivas a budes mit po starosti...
29. Červenec 2003 - 10:32
Obrázek uživatele Návštěvník
V (anonym)
Karle můj přítel, je-li možnost,tak se rád dívá jak čurám. Podívej se na tvoji přítelkyni uvidíš, kdy to teče pramínkem a kdy naprosto nevypočitatelně. Iva má pravdu v tom, žekdyž se sedí na bobku, tak je pramínek většinou jeden. To jsou hodně pokrčené nohy, stydké pysky natažené a proud usměrňují rovně. Při normálním posazení, nezapomeň, že máme kalhotky, které omezují roztažení nohou, tak to teče všelijak. Když jsem četla Ivin příspěvek, tak mě napadlo, že když jdu wecko před sprchováním, jsem nahá a přítel se chce podívat, roztáhnu hodně nohy a pak má pramínek volno a teče také dopředu a dolů.
29. Červenec 2003 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Kacice (anonym)
:o)) Tak tak, zrejme proto se vzilo oznaceni pro samicky - krivochcalky :o)) Tedy ja to slysela jen u fen, ale vzdycky si na to vzpomenu, kdyz musim korigovat svuj posed kvuli nahodnemu praminku :o)))
29. Červenec 2003 - 14:47
Obrázek uživatele Návštěvník
V (anonym)
Nejsem tedy jedina, které někdy pramínek jde do boku? Taky měním posed. V tomto to mají chlapi snazší. Kacice také jsem ten název slyšela, až tvým příspěvkem jsem si to dala do kupy. Dává to smysl.
29. Červenec 2003 - 15:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Pro VJá něco o močení ve stoje na záchodě četl,ale nedovesu si to představit,že by byly veřejné záchody i pro ženy.To jsou tam i ty mušle jaké jsou pro pány ?A hlavně jak se žena po tom utírá? To hází papír do koše nebo kam ?Škoda,že není něco takového i pro muže,i když si ho otřepu,tak pár kapek vyteče do slipů.Proto bych uvítal na pánských i papír.
30. Červenec 2003 - 3:31
Obrázek uživatele Návštěvník
V (anonym)
Já jsem si vybrala klasiku. Kamarádka, která je v Dánsku 10 let vdaná, mně řekla, že nové se už nestaví, tyto jsou ze 70. a 80. let kdy nastal velký rozvoj feministického hnutí. Vždy je tam údajně možnost i klasiky. Já si vybrala klasiku. Papír se neháže do koše, ale splachuje. Mušle jsou trochu jiné než na pánských pisoárech. Připomínali mně nové záchodové mísy, které jsou upevněné na zdi. Mušle pro ženy jsou trochu užší, delší a výše usazené, nedá se na ně sednou, dá se o ně opřít. Horní strana není rovná, ale šikmá. Autor počítal s tím, že ženy se po vyčurání utírají a papír takto hromaděný v odpadkovém koši by asi nevoněl, tak je tam splachování ovládané fotobuňkou. To je mimochodem i u klasiky. Umyvadla mají bezkontaktní baterie a pro osušení rukou si můžeš vybrat papír nebo horkovzdušný sušák. Jak se skutečně používají nevím, nešmírovala jsem a po krátkou dobu, kterou jsem tam byla, tak všechny ženy použily klasiku. Kamarádka mně říkala, že to není zdaleka na všech záchodcích a podle ní většina žen používá klasiku. Sama také neviděla žádnou ženu tuto vymoženost používat.
30. Červenec 2003 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Dnes ráno jsem schválně pozoroval jaké je to na míse čurat a kam to teče.sedl jsem si na prkýnko a jednou rukou odhrnul tricko na spaní bokem .Roztáhl jsem nohy asi tak do 45 st. a díval se jak to začne téct.Napřed jsem cítil jak si moč razí cestu podbriškem od močaku astéká do trubice v penisu.Potom jsem ji cítil na konci žaludu,jak naráží na slepenou kůžičku-Pokud je delší předkožka ,tak je to u kluků normální.A Opravdu ten první okamžik to šlo hodně do strany jako u holek a potom mírně před sebe a dolů.Bylo to strašně příjemné.Raní čurání je opravdu velká ůleva.A dlouho to trvá.jak jsem dočůral,tak jsem asi ještě dvakrát zatlačil,abych vytlačil zbytek moči a poslední kapičky jsem osušil do papíru.Holky to mají asi lepší při utírání,že si jen kundičku přejedou.U nás musíme to otřít jako třeba nos.A tak mě zajímá,zda kluci také tak močí nebo ráno u toho stojí.Já když stojím,tak toho tolik nevyčůrám jako v sedě.To spíš více tlačím na močák.A holky vy také čůráte také tak nějak ?Dnes odpoledne jsem konec penisu založil do žlábku mezi volnou kůži varlat a hodně zatlačil žalud do předkožky,abych tam vytvořil něco jako stydké pysky a přelepil náplastí aby to vše drželo.Párkrát jsem s tím byl čurat jako holka v polosedu a musím říci,že to co tady píší je pravda-také to teklo do boku.Ale zase se to dobře utíralo-byla větší plocha a žádné výčňelky.Chtěl jsem se holek zeptat,když se utřou po močení,zda jim také ukápne do kalhotek ?Mě tedy vždy něco do slipů ukápne.A pak jsem se chtěl zeptat,zda je to pravda jak se píše v povídkách a tak,že při vzrušení mají mokré kalhotky,že si je musí sundat
31. Červenec 2003 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
Karle, cozpak nemam dulezitejsi veci na reseni, nez moceni...samozrejme, ze kdyz je velike vzruseni, jsou i kalhotky mokre...ale nevim, plati-li to obecne...nejlepsi bude, kdyz vzrusis hodne svoji pritelkyni a kdyz ji budes sundavat kalhotky, tak si sahni...duveruj, ale proveruj :)))
3. Srpen 2003 - 9:16
Obrázek uživatele Návštěvník
V (anonym)
"I" asi máme, ale chápu chlapy. Můj přítel před léty navrhl, že se podíváme jak ten druhý čůrá. Mě to nějak nevzrušovalo, ale jeho i teď po letech manželství. Když může, tak se podívá jak čůrám a vidím, že se mu na kalhotech dělá boule. "I" chlapy to asi víc vzrušuje vidět močící ženu. Proto si o tom asi chtějí psát, tak jim to dopřejme.
4. Srpen 2003 - 7:10
Obrázek uživatele Návštěvník
liza (anonym)
holky, taky máte občas problém se vymočit, když jste v polosedu? Mě trvá občas docela dlouho než uvolnim ty správné svaly.
20. Srpen 2003 - 3:06
Obrázek uživatele Návštěvník
andrea (anonym)
Já mám asi ty samé problémy co ty.Dlouho mi to v polosedu trvá než začnu a pak ještě bolí pod koleny.čau
21. Srpen 2003 - 22:03
Obrázek uživatele Návštěvník
andrea (anonym)
Já mám asi ty samé problémy co ty.Dlouho mi to v polosedu trvá než začnu a pak ještě bolí pod koleny.čau
21. Srpen 2003 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Kacice (anonym)
Chm, a nejlepsi je to v kymacejicim se vlaku anebo v letadle :o))
25. Srpen 2003 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
adéla (anonym)
Kačice má pravdu-ve vlaku to opravdu je veliké vzrůšo se vyčurat.Já si vlastně nesedám,jen stáhnu kalhotky asi do půlky stehen,hodně se rozkročím a vystrčím zadek dozadu a spustím to.Ale to hlavní je,že jsem obrácená směrem k míse jako muži.Dvěma prsty roztahuji,ale napřed se přesvědším zda teče voda.Většinou se trefím bez problémů.Když jsem dříve močila normálne,tak vžy něco ucvrklo na podlahu.V práci a u někoho na záchodě také čurám v polosedu.A také obrácená čelem ke splachovači-teče mi to většinou šikmo před sebe a tak mohu lépe regulovat proud.Nevýhodou je to,že musím mít kalhoty a kalhotky spuštěné co nejníže.Pokud mám sukni tak je stahuji . :-) Adéla
29. Srpen 2003 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
jiřina (anonym)
U žen je to normální,ale proč ne u mužů.Co já jsem se nasundávala prkýnka a utírala mísu když jsem ještě bydlela u našich.Měla jsem dva bratry a taťku.Jen ženy si dovedou představit,jaké je to pořád po nich uklízet-nikdy prkénko nebylo sklopeno a vždy nějaké kapky namíse.Kyž jsem se vdala,tak se vše opakovalo.Nepomohlo,když jsem manžela napomínala ať alespoň po sobě utře okraj papírem,vždy tam něco bylo.Asi před 10 lety jsme byly na dovolené u moře a tam bylaspolečná koupelna a záchod.Před obědem jsme se stáhli na hotel a a před jídle šel manžel do koupelny se vymočit.Já se zrovna chystala sprchnout a tak jsme šli spolu.Nevím co mě to napadlo nu jen tak navrhnou,aby si sednul.Manžel kupodivu uposlechl a ještě se z žertu utřel papírem na penisu.Po celou dovolenou pokud jsme byli spolu v koupelně, neznal jiný způsob .Po návratu domů nečural jinak než v sedě.Jak mi prozradil tak i v zaměstnání-pokud to jde si sedá. Výsledkem je vždy krásné prkénko bez kapek a zažlotlých fleků a hlavně neví cítit pach moči.Náš devítiletý syn-poučen od otce si doma také vždy sedá.jiřina
2. Září 2003 - 2:07
Obrázek uživatele Návštěvník
*** (anonym)
To je sranda pročítat všechny příspěvky na toto téma......co se týká "ženského čurání"naprosto se vším souhlasím(i když to, že si žena někdy nesedá způsobuje totální bordel na toaletách),někdy pomáhá silně moč vytlačovat, pak to totiž teče silnějším proudem a rovně(snadné trefování)... co se týká mužů ať si čurají ja chtějí, ale bohužel mám špatné zkušenosti (z domu)s močením vsedě (u mužů). Manžel toto nepraktikuje a snad nikdy se mi nestalo, že by po něm byl záchod počuraný, ale co se k nám nastěhoval brácha, tak jsem pozorovala, že je záchod vepředu počuraný a úplně jsem se zděsila, že je to snad ode mě, ale pak jsem zjistila, že si brácha sedá a rozstřikuje to po celé přední části záchodu, včetně prkýnka a já denně šílím, protože než jdu na záchod, tak si ho musím prvně umýt..... :-( fuj
4. Září 2003 - 10:01

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama