33 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

!!! MOBILY !!!

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Krosek (anonym)
Ten , komu záleží na tom , aby se zpochybnily prosakující zprávy o negativním vlivu mobilů se dopustil školácké chyby s uveřejněním zprávy o výsledku údajného výzkumu v Dánsku (MOBILY RAKOVINU NEZPŮSOBUJÍ), která proběhla médii. Všechny studie se dělají tím způsobem, že pozoruji skupinu pod nějakým vlivem a SROVNÁVÁM ji se skupinou, která v tomto vlivu není. KDE MAJÍ DÁNŠTÍ PSEUDOVĚDCI ČI PODVODNÍCI SROVNÁVACÍ SKUPINU 420 000 LIDÍ KTERÁ NEPŘIŠLA DO POLE MOBILU? Kde žije, kterým autobusem jezdí, a kde má rezervaci bez mobilových věží, kterou NIKDO Z TÉTO SKUPINY nikdy neopustil? I v Dánsku má mobil i kojenec a je v expozici díky mobilu matky už od prenatálního stadia. NIKDE V EVROPĚ UŽ NENAJDU VĚTŠÍ SKUPINU LIDÍ PRO SROVNÁVACÍ STUDII, VŠICHNI JSOU V POLI MOBILU. I TI CO HO NEMAJÍ A ŽIJÍ V LESE MAJÍ V DOHLEDU VĚŽ A MUSÍ JÍT NAKOUPIT. Takže se zamyslete nad tím, jak může být vážný důvod zamlžit vliv mobilů, pokud se někdo tak sníží, že zaplatí a rozšíří tento naprosto LŽIVÝ VÝMYSL. Užijte si nekončící volání a esemeskování......
20. Prosinec 2006 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Zdravim vespolek, techto diskusi okolo skodlivosti mobilu v posledni dobe pribyva jako hub po desti. Jedni veri, ze mobily skodi, druzi veri, ze neskodi. Nekteri si ovsem stezuji, ze maji zdravotni potize. Ono v soucasne dobe zatim nikdo neprokazal skodlivost, ale ani neskodnost. Zajimave je ovsem, ze se takoveto diskuze vubec objevuji. To spis ukazuje na fakt, ze je zrejme neco s mobily v neporadku. Vzdyt treba diskuze o TV nebo radiovych vlnach zadna neni. Proc zrovna mobily ? Samozrejme, jedou na jine frekvenci. Nedavno jsem nekde cetl clanek, ze v Britanii rusi Wi-Fi anteny na skolach z obav pred negativnim vlivem tohoto zareni na deti. Kdyby to bylo v Iraku, tak nereknu (ty jsou hotovy), ale v Britanii ? Zajimave ... Karel S.
21. Prosinec 2006 - 7:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Dutý, ale free (anonym)
Já furt přemejšlím o tom, proč se tyhle diskuze objevují. Proč si lidé stěžují, že je jim u věží blbě. Jasně, existují profesionální hypochondři, ale tohle je už moc. Člověk, který se cítí dobře, si nebude stěžovat, že je mu blbě a radši si bude užívat života. S ženskejma nebo u ledničky, vyberte si sami. DF
21. Prosinec 2006 - 11:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Tak nevim (anonym)
Ted jsem nekde cetl, ze mobily leci a ze se budou pouzivat misto zaricu na onkologii Ha ha:-))
24. Únor 2007 - 0:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Agata (anonym)
Více než tyto problémy mě vadí závislost na mobilu......Má dcera má těžkou závislost na SMS.Je to hrozné.Máte prosím někdo také takovou zkušenost?????
11. Prosinec 2007 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Monča (anonym)
Ahoj Agáto, sama jsem závislostí na sms trpěla. Pokud to mám nějak blíž popsat, začalo to hned, jak jsem si koupila první mobil, což je před cca 8 lety, tehdy mi bylo 20. Projevovalo se to tak, že jsem na tel.neustále koukala, hned jak se rozsvítil a přišla sms tak jsem okamžitě odepisovala, ať se kolem dělo, co se dělo a když jsem jela třeba v autobuse, tak jsem snad každý 2 min.mobil vytahovala a kontrolovala, jestli tam nemám nějakou zprávu:))) Pak mě to ale samo přešlo asi po půl roce, takže o dceru neměj strach:)
11. Prosinec 2007 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Agata (anonym)
Ahoj Mončo,děkuji za Tvou reakci.Já vím,že se vše časem omrzí,ale mé dceři je již 25let,má dvě malé děti a tři telefony.A mám pocit,že nic jiného nedělá než že píše sms......Ale vůbec nemám představu ani ským si píše. Dokáže odeslat i 600 sms za měsíc. Vzhledem k tomu,že zůstala s dětmi sama je to i finančně nákladné.Nevím,jak jí vysvětlit,že to takhle dál nejde. Jsem z toho zničená.......
12. Prosinec 2007 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Agato, (anonym)
a komu pořád proboha píše? To opravdu není normální poslat denně 20 sms. Neboj on jí exekutor vyléčí až jí dojdou peníze.
15. Prosinec 2007 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Té blbce přede (anonym)
Co to tady plácáš o exekutorovi, vždyť 20 sms nikoho nezruinuje, naše Jarmila smaží o vánocích řízky, v jedné ruce mobil a píše a píše, 40 sms během 2 hodin, a žádnej exekutor u nás ještě nebyl. a to jsou debilové, kteří nepřetržitě s mobilem u ucha tlachají a ti utratí víc než za nějkaé písmenkování,
15. Prosinec 2007 - 15:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Té blbce přede (anonym)
Exekutor ti haraší v kebuli
15. Prosinec 2007 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Té blbce přede (anonym)
Jarmila musi být stejná blbka jako Ty!
15. Prosinec 2007 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana M. Navrati (anonym)
www.lecitel-navratilova.cz a) Samozřejmě, že mobilní telefony poškozují zdraví, tak jako vše, co vyzažuje elektromagnetický smog. b) Samozřejmě, že to bez nich bohužel nejde. Maximum, co můžete pro své zdraví udělat, je, že netelefonujete zbytečně, dlouho a že mobil nenosíte na těle, ale v tašce (kterou si hlídáte) a doma ho máte na skříňce, ne v kapse. Zdravím a přeji mnoho sil do další diskuze. Jdu zavolat muži, kde je.. :-) Jana M.N.
12. Leden 2008 - 16:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
ad a) hmm, az na to ze skodlivy vliv mobilu je zpusoben uplne necim jinym nez jeho elektromagnetickym zarenim ad b) jde to, a skvele ....
12. Leden 2008 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
dotaz (anonym)
kdyz znam telefon,jde nejak zjistit komu patri?
13. Listopad 2008 - 23:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
A to už jste viděli to videjko, tak dají 4 mobily proti sobě, doprostřed kukuřičná zrnka, začnou volat na všechny mobily a při tom vyzvánění těmi vlnami z těch zrnek se udělá normální popkorn??? Bompa. A to bohužel nejí prdel. Aspoň víme, co so sladkého pouštíme do ouška při telefonování. Ikdyž upřímně, to bychom museli denně prosedět s voláním mobilem u ucha několik hodin. To mi fakt nehrozí. Už kvůli kreditu. :oD
14. Listopad 2008 - 6:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Oprava: Ne NEJÍ PRDEL, ale NENÍ PRDEL. :o) Ráno si ta písmenka na lávesnici hrají na schovávanou... :-D
14. Listopad 2008 - 8:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Věrka (anonym)
http://www.tosevyplati.cz/sleva/samsung-s5-galaxy-o-6000-levneji úžasná akce
24. Září 2014 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
chichi (anonym)
A to už jste viděli to...Nesmíš věřit všemu. Dělal se ověřující pokus a tohle bylo prokázané jako podvod. Žádná kukuřice nepuká.
24. Září 2014 - 15:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
ráda bych si tady pokecala na téma virtuální operátor.Po dlouhé době se mi podařilo odejít od O2.Hledám levného virtuála,jen volání bez dat.Ale jak si vybrat,je jich hodně.Máte někdo zkušenosti?Kdo je nejlevnější.Nechci dělat nikomu reklamu,jen mě zajímá názor vás co virtuála máte.Dík za radu.
19. Únor 2015 - 10:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka B. (anonym)
ráda bych si tady pokecala...Hanko,já mám virtuála Mobil.cz.Internet je zdarma,ale ten asi nepotřebuješ jak jsi psala.Volání 2,20kč a nebo si můžu aktivovat balíček 30 minut za 57kč každý měsíc.Takže s baalíčkem to mám 1,90.Zatím jsem nenašla nic výhodnější,ale třeba někdo poradí.Paušál bych nechtěla,nejsem přesvědčená že by byl výhodnější než předplacenka.
19. Únor 2015 - 13:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Internet (anonym)
na mobilu bych třeba já moc nechtěla,je to dobré,když někde jste a můžete se kouknout třeba,jestli vám nepřišel mail,ale jinak bych já asi přišla o zrak,i tak s ním mám problémy.A že je zdarma,tak to je zase fajn,to jsem myslela,že je vždycky placený.
19. Únor 2015 - 13:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka B. (anonym)
na mobilu bych třeba já moc...ano internet mají opravdu napořád zadarmo.Sice jde pomaleji,ale mě to stačí.Používám ho jen málo tak mi to nevadí.Ono co bych chtěla zadarmo,vidte?Je to dobrý hlavně pro mě,co s dotyk. mobilem začínám.Někdy se omylem dostanu na internet a tedy není problém když je zadara.Taky je dobrá Oskarta volání 2 kč.Na www.oskarta.cz můžete objednat simku bez kreditu zdarma.
20. Únor 2015 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Určitě,pokud ho používáte jen málo,pak je to dobrá věc.Já sem ted doma,takže net mám zapnutý po celý den,na mobilu bych nemohla,to bych přišla o oči.Po víkendu se asi unudím,nebudu mít možnost ani na tom notebooku.
20. Únor 2015 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Určitě,pokud ho...Tak si zajdi do internetový kavárny.
20. Únor 2015 - 12:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Nebude (anonym)
to nezbytně nutné.To tak důležitě zase nebudu potřebovat.Jen,když jsem doma,tak z dlouhé chvíle.
20. Únor 2015 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
??? (anonym)
Když máš dlouhou chvilku, tak si zapni vybrace a použij ho místo Robertka a aspoň bude využitej!
20. Únor 2015 - 13:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Toho (anonym)
jsem už dávno vyhodila,ha,ha.Co potom? Celý den to zase dělat nemusím.Ha,ha
20. Únor 2015 - 14:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolina (anonym)
nemáte někdo kryt na iPhone Teribear? jaký je?
26. Únor 2015 - 19:47
Obrázek uživatele Návštěvník
petula (anonym)
Musím dopuručti stránky http://doogee-shop.cz/ nakupujeme od nich celá moje rodina a přízen a nikdy s žádným mobilem nebyly problémy a ani s pozářučním servisem , když už jsme potřebovaly náhradní díly baterie atd nebyl s nimi problém jsou moc ochotní a rozhodně žádní podvodnici. značka doodgee a HOMTOM nemají chybu. nekupujte lenova huawei atd atd.
21. Březen 2017 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
Musím dopuručti stránky...jakého mobilního operátora si vybrat?Končí mi smlouva s O2 a hledám zkušenosti s předplacenou kartou. Jedná se o volání.bez dat a sms.Nechci dělat nikomu reklamu,jen mě zajíma jak si vybrat levné volání.Předem odmítám velkou 3.
22. Březen 2017 - 10:53

Stránky

Přidat komentář