7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co je se mnou?

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Ahoj, může mi někdo poradit co mám dělat? Trpím přes půl roku velkou nespavostí - pouze 4 hod. denně i méně.V práci se propadám stále hlouběji do problémů.nedokážu se na nic soustředit,neumín se od srdce zasmát.Mám tři dospělé děti, na kterých pozoruju, jako když se na ně můj špatný stav přenáší, přestávám si s nimi užívat radosti hrozně mi to vadí, ale nejde to změnit.Každou chvíli brečím neumím se souvisle bavit,musím se u toho hrozně přetvařovat.Skoro každý den myslím na to, že bude lepší si něco udělat,ale myšlenka na děti mě drží naživu.Jsem každý den slabší a slabší.Nechci chodit nakupovat vůbec mezi lidi.Mám poci,že si o mě každý bude říkat, že nejsem normální.Navštívila jsem psychosomatika, který se soustředil pouze na ten spánek, předepsal mi Tritico a k tomu Stilnox, měsíc uběhl a já se cítím pořád hůř. V manželovi mám takovou povrchní podporu, spíše žádnou.Poraďte mi prosím někdo co mám dělat.Zdravím Markéta
1. Duben 2004 - 23:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Lída (anonym)
Ahoj Markéto, asi se cítíš skutečně blbě, ale asi nenapsalas všechny problémy, co máš. Určitě nespavost způsobuje ještě něco, cos nepopsala. Zkus se nad tím zamyslet. Je mi tě líto, vím sama nejlíp, jaké to je když člověk hledí do tmy a nemůže usnout.Jinak na spaní je dobrá třezalka v tabletách, není to žádná chemie a působí celkem dobře. Ještě se ozvi. L.
2. Duben 2004 - 1:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Ilca (anonym)
Markéto, podle mě máš klasickou depresi, která možná po pár měsících odezní, ale možná taky ne (to je pravděpodobnější). Rychle navštiv doktora, myslím psychiatra, ten ti předepíše antidepresiva, a až se trefí s těma správnýma (na každého zabírá něco jiného), budeš mít pocit, jako kdyby ses znovu narodila. Píšu z vlastní zkušenosti, zbytečně se netrap, stejně to asi sama nezvládneš. Bude to lepší řešení pro tebe i pro děti, když budeš zase v pohodě. Opravdu to neoddaluj!
2. Duben 2004 - 6:47
Obrázek uživatele Návštěvník
věra (anonym)
Jsi asi v přechodu, Markéto, kolik je ti let? Máš 3 dosp. děti= předpokládám, že jsi už adept na klimakterium. Tyhle stavy jsem měla přesně já, nechala jsem si napsat HRT, a ačkoli se bojím rakoviny, beru to, protože tyhle stavy byly k nevydržení a za tři dny po první pilulce jsem byla zase fit.
2. Duben 2004 - 12:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Hned se mrkni na diskuze o "Deprese" a "Panicka porucha", myslim, ze se tam najdes. Typicke klasicke priznaky. Cim driv to zacnes lecit, tim driv se z toho dostanes. Zajdi si k nejblizsimu psychiatrovi a on Ti predepise nejaka antidepresiva. Antidepresiva nejsou navykova, mela bys je brat nejmene pul roku. Antidepresiva III. generace Ti trosku proberou mozecek, aby produkoval vic serotoninu. Niceho se neboj a jdi tam co nejdriv. Tyto leky zabiraji za 14 dni az mesic, tak at uz jsi v lete fit. Byla jsem na tom taky takhle, neboj. Podivej se na ty diskuze a uvidis co nas je. Drzim palce
2. Duben 2004 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Pajka (anonym)
Markéto, taky si myslím, že by Tvé problémy mohly souviset s klimaktériem. Doporučila bych Ti zajít ke gynekologovi a nechat si udělat test na hladinu hormonů a případně brát léky předepsané přímo Tobě na míru. Na trhu je i dost volně prodejných přípravků. Kromě toho odchod dětí z rodin.hnízda do dospělosti nese spousta žen těžce, nevesele, úzkostně a depresivně. Mně osobně nová situace zaskočila natolik, že u mě rozpoutala půlroční nápor panických atak. Stilnox osobně neberu, to už raději ponocuju. Cítím, jak mi víc škodí, než pomáhá. Zkus se zamyslet i nad svým životním stylem, volným časem apod. Určitě Ti ubyla spousta starostí, které představovala péče o děti, je potřeba, abys v nové životní situaci dokázala najít pozitiva a nabytou volnost i čas dokázala radostně využít a prožít. Pokud to nedokážeš sama, měl by ti v tom pomoci psycholog. Přeju Ti, aby bylo co nejdřív líp!
2. Duben 2004 - 14:19

Přidat komentář

Reklama

Reklama