0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

MMS - Jim Humble

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Podaný (anonym)
Dnes jsem ráno dostal knihu s přípravkem o kterém jsem si přečetl ve wm Magazínu. Tu knihu jsem před chvilkou dočetl. Je o údajně nejsilnějším imunitním preparátu, který dokáže udolat např. malárii do 4 hodin. To co se v té knize píše, je opravdu velká síla. Jestli máte někdo s tímhle zkušenost, sem s ní. Já to začal brát teď. Ale prý to sem lidi už dováželi ze zahraničí dřív, tak se ptám, zda o tom kdokoli cokoli ví. u nás se to dá sehnat na www.emms.cz Pokud je pravda polovina toho, co Humble v té knize píše, tak spousta nemocných lidí bude jásat! Moc dobře to ale nechutná. Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes. Nevím, ale ta kniha je naprostá bomba! A na tom vebu je to taky dost logicky vysvětlený. Takže jestli MMS už taky někdo máte, můžeme si tu radit. díky
24. Březen 2009 - 22:33
Obrázek uživatele Návštěvník
alt1 (anonym)
Doporucuju ti poctive dodrzovat davkovani a nesnazit se to zrychlovat. Nejakou dobu to vypada nenapadne ze se nic nedeje a pak pridas jednu nebo 2 kapicky a muze ti z toho byt blbe od zaludnku nebo dostanes prujem. Podle humbla to znamena, ze ti to zabira a cistis se a doporucuje snizit pocet kapicek o 2-3 a pokracovat.
25. Březen 2009 - 0:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Podaný (anonym)
Díky. Večer jsem si dal 4 kapky MMS a spal jsem jak dudek. To už dlouho ne. Zkouším to na sobě, protože to chci dát svýmu kamarádovi. Má rakovinu a Humble v knize píše, že MMS dokáže zvládnout i tuhle nemoc v poměrně krátkém čase. Ale chci vidět co to dělá předtím, než mu o tom vůbec řeknu.
25. Březen 2009 - 7:29
Obrázek uživatele Návštěvník
mirek (anonym)
Tak ta cena je síla,já mám litr 25% MMS z vodárny zadara.Dneska se používá chloritan na dezifekci pitné vody.Jinak perfektní věc.
25. Březen 2009 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
mirek (anonym)
tady je adresa výrobce http://www.eurosarm.cz
25. Březen 2009 - 12:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
to Mirek - obávám se, že tě nepochopí ;-)
25. Březen 2009 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
mirek (anonym)
ale pochopí,MMS funguje -vyzkoušeno
25. Březen 2009 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
chemik (anonym)
Funguje jako vyborny prostredek k dezinfekci vody... Vzhledem k tomu, kolik lidi veri tomu, že chloritan sodny v minimalnim mnozstvi panacea snad na vsechny choroby, bych se erozhodne primlouval na rozsireni vyuky chemie na zakladnich i strednich skolach. Slysel snad uz nekdy nekdo o tom, že by se nekdo zazracne vylacil hodinovym pobytem v bazenu za obcasneho popijeni libovolnecho ochuceneho napoje?
25. Březen 2009 - 15:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Tak hurá do vodárny? K čemu to mms je?
25. Březen 2009 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Podaný (anonym)
Chemiku, ty jsi tu knihu asi nečetl, viď. Ne ta desinfekce ale plyn co vzniká po smísení mms s kyselinou citronovou ničí brebery co v sobě máme. Chlordioxid. To už by ti něco říkat mělo. Ten v bazénu nenajdeš :-) Prý se uvolnuje do těla asi dvanáct hodin po vypití. Mě to přijde logický, ta kniha je plná zajímavejch věcí. Mirku, už taky vím, že se to dá sehnat podstatně levnějc ale nechci toho litry a bez informací který jsou v tý knížce je to k ničemu. Kdyby to umělo co Humble píše, tak je ta cena směšná a je mi jedno. Koupit si toho kanystr a pak to někde přelejvat, na to mě teda neužije. To balení je k okamžitýmu použití a v porovnání s prodejci ve světě o dost levnější. Ale osobní zkušemnost je taková, že mi ta chuť už vadí. Dnes večer si dávám 7 kapek, zatím jsem v pohodě, občas divné zvuky v břiše. Formole - co se obáváš že nepochopím? Z tvých příspěvků na jiných fórech, kde tohle téma už padlo, jsi ze sebe vyloudil o mms obrovské nesmysly, asi jako teď "chemik".
25. Březen 2009 - 21:16
Obrázek uživatele Návštěvník
chemik (anonym)
Chlordioxid je anglicizmus, spravny cesky nazev je oxid chloricity. V bazenu se samozrejme muze objevit, zalezi na metode dezinfekce. Jde mimo jine o slouceninu radikaloveho charakteru, v tele ji velmi rychle zlikviduji systemy chranici pred poskozenim oxidacnim stresem. Ostatne, mnozstvi, ktere se podava, by nedokazalo vytvorit dostatecnou baktericidni koncentraci ani v tele, ktere by se branilo. Navic kdyby se podala "dostatecna" davka, tak si pravidelny uzivatel poridi do par let takovou aterosklezoru, ze by mu ji mohl i dvousetkilovy tezky kurak zavidet. Logicke je jen to, ze jsi chemii mel jen ten jeden rok na zakladni skole a neobtezoval jsi se dalsim studiem. Kdybys totiz mel alespon znalosti stredoskolaka, bylo by ti jasne, ze jde jen o podfuk. Mechanizmus zisku Humbleho si muzes vymyslet jako domaci ukol za to, ze neumis chemii.
25. Březen 2009 - 23:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
Myslel jsem, že Mirek se pokouší o vtip - ale to, že by to mohl myslet vážně, mě nenapadlo. Asi je to tím, že dokud se nepřesvědčím o opaku, předpokládám zdravý rozum...
26. Březen 2009 - 10:17
Obrázek uživatele Návštěvník
andílek (anonym)
kolik to stojí ?
26. Březen 2009 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Julča (anonym)
Chemiku, jsi debil.Koupila jsem si to už před rokem a pana Humbla poznala osobně v Německu. Napsat o něm, že je to v podstatě podvodník, může leda opravdu debil. Ta nefunkční věc vyléčila přes 25 tisíc lidí z Malárie a léčí pořád dál, u NIKOHO neselhala. Co to udělalo se mnou, nebudu psát, protože by mi tu asi nikdo nevěřil. Díky bohu, že to dorazilo i k nám. A pan učený chemik si může psát co chce. Přečti si nejdříve knihu o MMS a pak tady něco piš, hlupáku.
26. Březen 2009 - 17:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
jen škoda, že o tolika vyléčených referuje jen anonymní Julča v textu začínajícím způsobem jednoznačně porkazující odbornost a vytříbený vkus - "jsi debil" Julčo, přečti si nejdčíve učebnici chemie, alespoň tu pro základní školy - chemik má pravdu v tom, že je to jen podvod. A ty ji jasná ukázka toho, že i doporučováním poměrně snadno dostupné chemikálie lze vydělávat na lidské blbosti. Vždycky se najde dostatek Julč, které si to nic koupí za drahý peníz a dostatel Mirků, kteří sice přímo nepřispějí, ale zlanaří další blbé Julčy...
26. Březen 2009 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
alt1 (anonym)
Julco, mne to velice zajima a urcite nejsem jediny. Knihu jsem cetl, ale radeji to slysim primo. Ocenil bych, kdyby ses mi ozvala na alternativec1"seznam.cz, mohlo by to pomoct jedne me zname. Predem diky
26. Březen 2009 - 20:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Julčo zřejmě by to zde zajímalo mnohem více lidí. prosím nenech se odradit skupinou skeptiků a poděl se o své zkušenosti.
26. Březen 2009 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Klarinet (anonym)
Julčo, nenech se odradit skeptiky. Když ti bude nejhůře vzpomeň si na járu Cimrmana a terapii dynamitem. Dva pacienty se nepodařilo nalézt, takže určitě měl taky úspěch. To jen ti omezení skeptici poukazovali na předchozí desítky mrtvých a zraněných..
26. Březen 2009 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Podaný (anonym)
Koukám, že se tady diskuse zvrhla. Já chtěl poradit. Julčo, napiš svoje zkušenosti. Kašli na Formola a chemika taky. Moc bych za to nedal, že je to jeden a ten samej člověk. Opruzuje i jinde v diskuzích na doktorce. Všechno je podle něj podvod a jediná jeho lékařská věda je ta pravá, nemýlí se. Teda v současnosti :-). Ta knížka je dost zajímavá a jsou v ní odkazy na skutečné lidi, které je možno kontaktovat. Na konci knihy je mailová korespondence té firmy co to tady prodává s nějakým slovákem, který trpěl herpesem. To je taky slušný počtení. Nepřijde mi to, že by to bylo vymyšlený. Ten člověk měl herpes 3 až 4 krát do měsíce tři roky pravidelně.Prolezl s tím snad vše, co šlo. Byl s tím u několika specialistů. Výsledek byl ten, že mu řekli aby se s tím smířil, že to bude mít nadosmrti. To je ta tvoje skvělá věda, Formole-Chemiku. Po nasazení mms a odeznění nějaký herx reakce se mu udělal jen jeden, který ani on neví, zda to byl nebo nebyl herpes, protože mu to do druhého dne zmizelo. Měsíc byl bez herpesu, což se mu už ty tři roky nestalo. Humble v knize popisuje vyléčení melanomu s vysokými dávkami MMS a jiné věci. Dovede si zde někdo představit člověka, který bude vydělávat na takových sviňárnách, že smrtelně nemocným lidem bude troubit, že je vyléčí něco za pár korun? Navíc co si může připravit doma každý? Co to je za logiku formole? Jeho kniha v A se dá stáhnout zdarma z webu. Oba díly, ne už jen ten první jako před rokem. Proč je tedy podvodník, jak píše chemikoformol? Na čem vydělává? Dnes večer jdu na 10 kapek. Spím po tom opravdu skvěle, přes den se trochu víc potím, jinak nic nepozoruji. Zase zítra napíšu.
26. Březen 2009 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
Vymyšlený pacient dokáže cokoliv :D:D A jen tak mezi námi - sviní vydělávajích na těžce nemocných nebo umírajících je v "alternativě" spousta (vlastně všichni, co se serou např. do onkologie). A to, že na tom může vydělávat (a vydělává) je celkem jednoduchá - logika dělá problémy spíš tobě. Jen pro opáčko - polotele jako např. Mirek si sice oxid pořídí za pár korun, ale dělá mu reklamu (nic tě nestojí), plnotele jako např. Julča si raději objedná od tebe (nepochybuji, že jsi dealer), takže na té už vyděláváš. Shrnuto - máš minimální vstupy a přitom máš několikanásobný zisk. Jen si musíš srovnat se svým svědomím, že jsi podvodník...
26. Březen 2009 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Podaný (anonym)
Jsem dealer? Aha. Chtěl jsem zkušenosti někoho, kdo to užíval. Místo toho se dozvím,že jsem podvodník a dealer. Formole, ten můj kamarád od té tvé vědy už nemůže čekat pomoc. Jeho onkolog řekl jeho ženě, že už se to nedá zvládnout. Humble se nikam "nesere" jen píše co je podle něj pravda. A ty píšeš, že je to nesmysl. Za ním jsou statisíce lidí, kteří to užívají a podle zahraničních diskuzí MAJÍ jednoznačné výsledky. Co stojí za tebou? Osočení, že kdo se sere do onkologie, je podvodník.
26. Březen 2009 - 22:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
Za mnou stojí filozofie sahající zhruba tři tisíce let do minulosti a z ní se odvozující celá moderní věda s jasně hmatatelnými výsledky. Za tvým chabým pokusem o sebepropagaci stojí pouze smyšlené internetové chiméry.
26. Březen 2009 - 23:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Fakt dobrý frmole. Tedy filozofie za tebou nestoji ale stoji pry za tebou nejaky Mornstein, ktery tento chemoterapicky marketing plati tim, ze te jeste nevyrazil. Dekujeme Mornsteine, zase vase jedina pravda zvitezila.
27. Březen 2009 - 7:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Mornsteine, Frmole, dekujeme, odejdete.
27. Březen 2009 - 7:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
jak poznáme pseudovědecký podvod? Například: (obecně) - místo námitek napadá oponenta - místo skutečných argumentů předkládá neověřitelné údaje - princip odporuje i základním poznatkům přírodních věd - proto zastánci negují vědu jako celek - "vyznavači" mají charakter sekty, např. uzavřenost a odmítání heretiků ("když tomu nevěříš, tak sem nelez") (v medicíně) - tvrzení podporují pochybné "autority" propagující se po internetových fórech, v odborném tisku o nich není ani zmínka - odmítají principy medicíny založené na důkazech (pokud je vůbec znají) - oponent je "zdiskreditován" (uvozovky jsou na místě, protože to může fungovat jen na polodementní jedince) obviněnín ze spolupráce s farmaceutickými firmami
27. Březen 2009 - 12:46
Obrázek uživatele Návštěvník
alt1 (anonym)
A jsou i lidi, kteri to zkuseji a bud jim to funguje nebo ne. A potom uz vychazeji z vlastnich zkusenosti, ktere jsou vetsinou nejlepsi.
27. Březen 2009 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ono je to tak že Formolové jsou nasraní a žárlí,protože oni to studovali několik let,někteří celý život,jsou chytří ja rádio,mají významné funkce,jsou důležití jak dvou metrové h...o,a teď příjde nějaký nevyštudovaný blb,který příjde úplně s něčím novým.a bude jim do těch letitých teorií kafrat a říkat že to je všechno jinak.Tak potom kolem sebe kopou, zuří a vykládají že to je nevědecké a takové a makové-prostě si hlídají koryta.A tak to vždy bylo a bude.
27. Březen 2009 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Podaný (anonym)
Tak jsem si dal práci a z knihy pár věcí přepsal. Tak si počtěte. Jsem na 9 kapkách dvakrát denně. K Frmolovi se už vyjadřovat nebudu,ať si píše co chce. Když jeden z lékařů v minulosti říkal svým kolegům, že si mají před porody a operacemi mýt ruce, tak se mu vysmáli a donutili ho aby skončil, a on se z toho pomátl. To je ta tvá věda, osle. ---------- To vše sděluji s těmi nejlepšími úmysly. Vím, že tím na sebe brousím spoustu seker, ale dělám to jen proto, abych přiměl lidstvo aby si tento ohromující zázračný minerální doplněk osvojilo. Nic neprodávám. (Snad jen tuto knihu, ale veškerý výtěžek z ní je příspěvkem k pomoci národům Afriky, aby mohli zvítězit nad svými nemocemi.) Každému zde sdělím přesný postup, jak si připravit MMS doma v kuchyni. Navíc místa, kde můžete zakoupit potřebnou chemikálii a úplné návody, co a jak s tím udělat. Mým jediným cílem je dožít se toho, až lidstvo přijme tento objev za vlastní. Je to pro mne příliš důležité a nezbývá mi čas, abych se mohl zabývat ještě něčím jiným. Můžete to produkovat sami a prodávat přes internet nebo jen sousedům. Ale nedůležitější je, abyste to udělali a zachraňovali tak životy. Stačí se držet zde uvedených pokynů a poskytnout to každému, kdo trpí nějakou děsivou chorobou. Můžete tím pomoci mnoha, mnoha lidem. Rozhlédněte se kolem sebe, všude jsou takoví, kteří to potřebují. Můžete pomáhat starým i mladým se zdravotními problémy. Kdybyste to prodávali prostřednictvím internetu, nedělejte tomu reklamu žádným tvrzením. Pokud to někomu dáte a on se uzdraví, můžete jeho příběh zveřejnit na internetu. Čas od času mne někdo obviní z léčení bez koncese. Někteří lékaři se vydrápali na své vysoké bílé koně odkud prohlásili, že vydávám v ohrožení lidské životy. Vždy jsem jim odpověděl, že musí být z něčeho pekelně nervózní, když se tak kriticky staví proti prostému užívání minerálního roztoku, který nelze považovat za lék. Ale všichni lékaři jsou do jisté míry kolečky ve zdravotnickém systému. Buď přímo schvalují to, co dělá Velká FARMA, nebo se mlčky podřídí. Jen ve Spojených státech každým rokem zemře na farmaceutická léčiva více než 975 000 lidí. To je více než z jakékoliv jiné příčiny. Je to 975 000 úmrtí, k nimž nikdy nemuselo dojít. Když hovořím o případech s lékařskými drogami mám na mysli ty lidi, kteří zemřeli, protože v nemocnici nebo na klinice dostali nesprávný lék. Jiné předávkovali nebo podlehli ADR (alergické reakci na příslušnou drogu). Jiným předčasně přestali podávat lék, další zemřeli na vedlejší účinky podané drogy (spousty). Proč myslíte, že reklamu na nějaký lék v televizi vždy provází mumlaná formule říkající, abyste se informovali o vedlejších účincích? Další z věcí, které k tomu říkají je, že se
28. Březen 2009 - 8:58
Obrázek uživatele Návštěvník
:-))))) (anonym)
Ta firma, co to prodává a propaguje, není k nalezení v obchodním rejstříku ani jinde... pouze p.o. box...
28. Březen 2009 - 16:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Propaguje a prodává to spousta firem, většinou v cizině. A propaguje se to samo svými výsledky.
28. Březen 2009 - 22:50

Stránky

Přidat komentář