4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

MMS-fotky v mobilu

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
*L*E* (anonym)
Je to už trochu dávno,co se objevila nová funkce mobilního telefonu-MMS.Pro nezasvěcené,jedná se o možnost okamžitě něco vyfotit a zaslat svým známím a rodině.Mě se ovšem zdá,že se to vůbec neuchytilo.Např.SMS se začaly využívat prakticky okamžitě,taktéž obrázkové zprávy,ale MMS???Ptám se tedy-využíváte této služby?Musím říct,že z mích známích a z rodiny to nemá skoro nikdo.Opravdu jen pár výjimek.Počítám se mezi mladé(21 let),takže se o tyto trendy zajímám a dotýkají se mě,ovšem tohle mě nějak minulo.
3. Duben 2005 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
katy (anonym)
takhle fotky neposílám, protože je to drahé, používám bluetooth, ať žije free technika:)focení a poslílání si z mobil na mobil se podle mě uchytilo, ale opravdu jen před bluetooth nebo infraport...
3. Duben 2005 - 18:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Obalil (anonym)
No, vidíte to, a já si mobil dodnes nekoupil. Mám služební, je to ještě Nokia 5110 a ten po práci vypínám. Doma mám normální linku, na net mám na ní ADSL. Když mě někdo chce sehnat, buď mi zavolá večer a nebo mi pošle mail. Podle mě totiž mobil není žádné "plus", ale obrovské omezení. Nebo to je normální, nechat se dobrovolně napojit na dálkové ovládání? Mám zařízení domácí výroby, které umí, pokud je třeba, tak na 15-20m zcela odstranit signál mobilních telefonů a umlčet je. Kino, divadlo, hospoda-nejlepší řešení.
3. Duben 2005 - 19:00

Přidat komentář

Reklama

Reklama