Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Mizící zuby

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Ííí (anonym)
Dobrý den, mám jeden problém, nevím, co s ním dělat, jsem zoufalý. Jsem zdravý, u lékaře jsem nebyl ani si nepamatuji, léky neberu. Se zuby jsem neměl nikdy žádné problémy, ještě před týdnem mi zářily bělotou. Teprve dnes jsem si všimnul, že mi nějakým záhadným způsobem "mizí" zuby. Přední dva horní řezáky mi jakoby po stranách prosvítají, respektive vypadají, jakobny ztrácely bílou výplň (stačí pohlédnout do osvětleného zrcadla a jde vidět bílou barvu a šeď), a jeden z nich se jakoby nepatrně uštípl, takže místo hladkého zaoblení cítí jazyk ostrou hranu. Oba dva řezáky pak mají ze spodní strany jednu malou puklinku, ze které vystupuje nahoru další šeď. Prosím, nevíte, co by mohlo být příčinou? Je nějaké řešení? Zuby mě zatím nebolí. Díky moc.
27. Únor 2013 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Silvie (anonym)
Dobrý den, mám jeden...Možná je problém právě v tom, že jsi nechodil k lékaři, preventivní vyšetření u zubaře je přece jednou za půl roku samozřejmostí. Možná ti chybí vápník, ale zjistíš to nejlépe u zubaře. Určitě bych na tvém místě návštěvu neodkládala.
3. Březen 2013 - 11:36
Obrázek uživatele Návštěvník
hanka (anonym)
ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nevíte, jak správně čistit zuby :) jak dlouho, co všechno je potřeba dělat atd. mam sice super zubařku, která se mi výborně stará o zuby ale je hrozně zaneprázdněná, takže na podobné dotazy většinou není při návštěve čas :/
24. Listopad 2017 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
antireklamka (anonym)
ahojky, chtěla jsem se...však ty víš, tak zas sem dej, ať víme co nekupovat a kam nemrkat
24. Listopad 2017 - 15:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Nika (anonym)
ahojky, chtěla jsem se...Hani, zkus zajít na dentální hygienu. Není to nejlevnější, ale určitě se to vyplatí. Jednak ti ukáže techniku čištění, řekne ti vhodnou velikost mezizubních kartáčku (velmi důležité), typ klasickýho kartáčku a odstraní ti zubní kámen. Já lituju, že jsem nešla dřív. K zubní lékařce chodím pravidelně, ale taky nemá moc čas řešit "detaily" . Já už jsem měla i krvácivost dásní a jen vhodnou hygienou jsem to dala do pořádku.
24. Listopad 2017 - 15:59
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
ahojky, chtěla jsem se...zkus mrknout na nazuby.cz, je tam spousta článku a i nějaká videa, tak snad to pomuže :)
26. Listopad 2017 - 14:23
Obrázek uživatele Observer
Observer
mizej mi fest.
26. Listopad 2017 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Mne mizi stolicka. Zubarka mluvi o vnitrni resorbci zubu. Pry se nevi, proc se to deje. Nekde ve stomatologickem casopise pry byla hypoteza, ze by to mohlo souviset s kockama a toxoplasmosou. Nevite nekdo neco vic?
26. Listopad 2017 - 20:20

Přidat komentář

Reklama

Reklama