125 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

2.míza u muže

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Adéla (anonym)
V určitém věku (40 - 50 a víc) muž zjišťuje, že je ještě "mladý", přitažlivý, že si vlastně ještě chce užít života, a že ženám se ještě líbí.A tak si to chce občas potvrdit. Máte k tomu co říct? Máte s tím osobní zkušenost? Ráda si přečtu názory jak žen, tak i mužů.
18. Červenec 2006 - 13:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Milá Adélko,přesně tak.Já tohle období právě prožívám.Mám už dost přes padesátku,ale teď je to prostě nádhera.Teprve teď vše náležitě vychutnávám.Tím nemyslím jen sex,ale život jako takový.Znovu jsem "objevil"jakou mám krásnou a milou manželku a vážím si každého společného dne s ní.Měl jsem jí rád vždy,ale bral jsem to jako samozřejmost.A společné prožitky v sexu nebyly nikdy tak intenzivní,jako teď. A to jsme spolu přes 30 let...Prostě takový pohled na vše jsem měl mít už ve třiceti! Zdravím Vás.P. P.S. Možná jsem nezodpověděl nic z toho co jste čekala,ale tak to se mnou je.
18. Červenec 2006 - 18:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Pepo, to je nádherný příspěvek, díky moc, že jste to sem napsal, mně je 45, manželovi 48, jsme spolu 22 let a máme se moc rádi, ale přece jen si říkáim, až to na něho přijde, tak jestli nebude nějak vyvádět, pokud ano, tak doufám, že to bude tak jako u Vás v manželství, ještě hezčí než je to teď, pokud je to vůbec možné, já si vždycky myslela, že když na chlapa přijde 2. míza, tak utíká za jinou, mladší, ale vidím, že to tak být nemusí, jste toho dokladem, a manželka ve Vás má poklad. Mějte se moc krásně.
18. Červenec 2006 - 19:20
Obrázek uživatele Návštěvník
romina (anonym)
Ahoj, musím okomentovat nádherná slova o tom, že manželku i po tolika letech máte rád, mě je 32, s manželem jsme 14 let, i já stále věřím, že lze milovat pořád stejně a vášnivě, když Ti dva chtějí. Tak nám všem, co tak chtějí, držím palečky.
6. Říjen 2006 - 9:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Věrka (anonym)
No to jseš teda frajer,mám teď problémy v manželství,ale takového muže bych si přála.Je vás moc málo takových super chlápků.
17. Prosinec 2006 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
dovolím si přidat trochu jiný přspěvek a zkušenost s druhou mízou mého muže.Byli jsme spolu 13 letkdyž mu v jeho témeř 40ti došlo, že nic nezažil a že mu utíká život/tohle pořád hlásal/ začal se doma hrozně nudit, začal chodit do restaurací a vracet se ráno, s tím, že já sem s ním nesměla a taky sem se nesmela ptát kam jde a kdy příjde a hlavně mi najednou nebylo nic do toho s kým chodí do rána pryč. Ačkoli sem,ať to zní jakkoli nadoukaně? atraktivní a hezká štíhlá žena, bylo mi to houby platné. Jednoho dne se odstehoval k dívce které bylo o 17 let méne než mě a on by jí mohl dělat tatínka. Vzal sebou všechny naše uspory a obě auta a nechal mi nehoráznou hypotéku na domě, který jsme spolu pořídili/splácet ho budu ještě 21 let/. Je fuč a moje zoufalstv je jim v jejich íbánkách směšné. Takže i takhle může vypadat druhá míza. Ztímco já sem s ním dřela našel si on nezamestnanou zlatokopku, která jak sám neveděl je tak temperamentní nebot její matka je čistokrevná cikánka. Budiž mu přáno, tenhle přbeh je už 7 měsíců za mnou a já si užívám svobody a volnosti a konečně se i já rozhlížím mezi volnými muži v mém okolí a musím říct, že to je krásné, to znovu namlouvání a lichotky a nadbíhání a dárečky a nové mazlení. Někdy je všechno zlé k něčemu dobré a příběh, který špatně začal možná krásně dopadne. Jsem dneska vděčná svému nezodpovednému manželovi,kterému se přesunul rozum do kalhot, dal mi totiž to nejdražší, svobodu. Málem sem zapoměla jak chutná. I můj bývaý byl totiž roztomilý dva roky, pak se zněj stal despota a uzurpátor, který koukal jen co bude k večeři a jestli má na kanapy dost "bulánků":-)))))) holky, hlavu vzůru, které potkalo to co mne. I to může být dar...
18. Prosinec 2006 - 7:47
Obrázek uživatele Návštěvník
JOHANZ (anonym)
JSEM S ŽENOU 35 LET A NĚKDY JE TO FAKT K ZBLÁZNĚNÍ...POŘÁD CHCE ABYCH SI UKLÍZEL VE SVÉM POKOJÍKU(PRACOVNĚ)VADÍ JI NA ZEMI PONOŠKY A SLUPKA OD BANÁNU....UŽ JSEM JI ZAKÁZAL VSTUP DO TĚCH MÝCH 3X3 PROTOŽE JENOM PROJDE A JÁ NIC NENAJDU....JINAK MILOVÁNÍ OK JEN UŽ TO NENÍ TAK VÁŠNIVE JAKO ZA MLADA.... PRO XY VŠECHNO ZLE JE K NĚČEMU DOBRÉ VŠUDE JE PLNO DOBRÝCH MUŽŮ JEN ŽIVOT JE KRÁTKÝ....
18. Prosinec 2006 - 9:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Slávek (anonym)
Brzy oslavím padesátku spolu s manželkou. Slavíme tak vlastně stovku. Byla by to také nádhera, jenže ona sekla se sexem. Trvá to už déle, říká že uuž to v jejím věku nemohu chtít, bolí jí to a o chuti se nedá mluvit. Je mi, jako bych umřel. Jestli budu žít ještě 20let, tak se 20 let budu trápit s tím že mi chybí milování james50"seznam.cz
8. Srpen 2007 - 19:40
Obrázek uživatele Návštěvník
manželka 36 let (anonym)
Je super když chlap prohlásí, že druhou mízu prožívá ze svou zákonitou manželkou a nic si nepotřebuje dokazovat mimo domv. Jen víc takových mužů a přeji jim super manželky. Ps. mě to teprve čeká :-), doufám , že to bude v pohodě
9. Srpen 2007 - 11:46
Obrázek uživatele Návštěvník
jurass (anonym)
Pokud někdo z manželů ztrácí biologicky zájem o sex , je to problém a trpí tím ten druhý, i když se mají rádi. Pak se může stát že o něm okolí řekne něco ošklivého , ale co má dělat , když má na sex ještě chuť. Třeba druhá míza. Mě třeba milování moc chutná , i když by někdo z mladších řekl " vrať se do hrobu " ! Průser je , že pracovat můžu do 65let , ale všeobecné mínění o starších lidech je , že už nesexují. Já jsem si to taky ve 20ti myslel. A navíc s přibývajícím věkem mám rád alternativní metody milování.
9. Srpen 2007 - 12:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Láďa (anonym)
Mně je 42 let a ještě mně ani neopustila první míza. A hnedtak mně neopustí.
9. Srpen 2007 - 17:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Tea (anonym)
Tak to můžu jen tiše závidět/v dobrém/,že některý chlap prožívá 2mízu se svojí ženou.Ten můj před 3 lety "objevil"počítač,chat,virtuál a tím skončil náš sex.Trávil a tráví tam celé dny i noci,virtuál přešel v reál a on se chová jak mistr světa.
20. Říjen 2008 - 10:40
Obrázek uživatele Návštěvník
G (anonym)
TEN MŮJ HO OBJEVIL PŘED DVĚMA LETY A OD TÉ DOBY SI TO DĚLÁ SÁM S KRÁSNÝMI SLEČNAMI.TÍM TAKÉ SKONČIL NÁŠ SEX
1. Únor 2009 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
sly (anonym)
můj manžel také přešel do druhé puberty a snaží se držet krok s mladýma. Pak si 2 dny líže rány, není už žádný mladík. Doma si ničeho nevšimne, žije si pro svoje zájmy a pro svoje pohodlí. To jsme tedy dopadly
1. Únor 2009 - 13:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Edita (anonym)
a u nás jsem na netu skončila já - únik z reality - protože ten můj v 45 letech jen kňourá o únavě a není s ním nic - ani sex ani zábava, ani společný koníček - on spí nebo čumí na sport a taky žije prací. A je z něj morous. Někdy otravný. Kde je ten fajn chlap, jak jsem ho znala - pryč v nenávratnu. Přišlo to dost brzy. Škoda. Někdy mám chuť ... no nic.
1. Únor 2009 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
k. (anonym)
U nás také skončil sex cca před rokem po zavedení internetu. Má to ale opačný důvod. Musím napsat, že jsem muž. Na netu jsem proto, že chci donutit manželku, aby se o sex začala zajímat. Asi jako většina žen stále čeká, že muž bude ten aktivní. Mě už to přestalo bavit a chci situaci otočit. Není to případ i mnoho další žen, kteří si sem pořijdou postěžovat ?
1. Únor 2009 - 14:23
Obrázek uživatele Návštěvník
sly (anonym)
Manželku nepřinutíš k sexu tím, že se ubytuješ na netu. Zkus se věnovat manželce, žádné podlízání, ale aktivní zájem, maličkosti pro radost, úleva při péči o domácnost, fajn víkend. Muž by měl být CHLAP, nadhled a tak a ne využívat sil manželky k prezentaci mimo hnízdo.
1. Únor 2009 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Edita (anonym)
aktivní by měli být oba - jak ale být aktivní, když protějšek pořád heká, kde ho co bolí, jak je unavený a po večeři usíná u televize ? To by aktivita přestala bavit každou. Jsem na tom možná dost špatně - mám erotické sny a můj muž už v nich nevystupuje ... jeho únavu chápu, má náročnou práci. Já jsem z práce taky unavená a mám druhou směnu doma na rozdíl od něj. Ale proto ještě nechci skončit s tím hezkým, co sex bezesporu přináší. Nebo to mám ve čtyřiceti zabalit ? Tedy milostný život ? Chci ještě život vychutnávat, je tolik hezkých věcí, když je umíme hledat, trénovat skok do dřevěného spacáku obrazně se mi nechce - nechce se mi být stárnoucí, zapšklou fňuknou.
1. Únor 2009 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Otik (anonym)
No my jsme spolu krásných 25 let a vždy to bylo super.....v posledním roce,ale pozoruji,že si manželka rozumí vice s dcerou a synem........věci,které celý společny život tolerovala,mi nyni vyčitá..stačí málo a je vytočená celý den..nikdy bych ji neublížil ani slůvkem...miluji ji,ale mám pocit,že ji přestávám rozumět...mám chyby ,kterych se asi nedokážu zbavit....nikdy ji ,ale nevadili a ted ano...
1. Únor 2009 - 15:58
Obrázek uživatele Návštěvník
sly (anonym)
ano, musí spolu mluvit, ale když jeden nechce, tak se pak společná dobrá vůle hledá špatně. Když není dialog, jde to do kopru. U nás, aby měl manžel klid, tak v pravidelných intervalech říká to jsem čekal, nebo naopak nečekal, ahá, to jo, jo?, jejej, jak myslíš, taková ta univerzální citoslovce a pak se diví, že nic neví, že jsme se proti němu spikly. Neví, že syn začal kouřit, nevidí, že je syn závislý na PC, neví, že dcera má problémy v práci, neví, ani snad nechce vědět, co mě trápí, jak mi dopadla vyšetření u lékaře, mám velké zdravotní problémy a to mi řekl, že je to z toho, že se nemeju. Manžel je ve vedoucí funkci, ale chování má horší, než nevím kdo. Sám musí mít zájem, ale když není vůle, tak už se ani nesnažíme. Děti komunikují s tátou jen když něco potřebují, vím, že je to špatně, ale jsou již dospělé, tak už s tím nejde nic dělat. Hlavně žádný pozitivní cit, žádný zájem. Utekla bych za prvním vlídným slovem. Nejsem domovnice ani hospodyně, oba máme solidní práci, děti zaopatřené, co by nám chybělo? Ano, chybí zájem a ten koupit nejde a prosit o něj nebudu.
1. Únor 2009 - 16:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Pajka (anonym)
Já si myslím, že po té 40 a 50 se jedná spíš o třetí mízu. Jsem s manželem 25 let a největší krize byla tak kolem 35 let. To byl pořád někde v trapu, ranní příchody nebo taky žádné příchody, nevrlý na dotazy, prostě klasika popisovaná v jiných příspěvcích. O jiné ženě v té době nevím, po ničem jsem nepátrala, ale myslím, že něco proběhlo. Také jsem si tím prošla, měla jsem docela divoké období, takže jsem měla jiné zájmy než řešit nějaké manželovo zálety. Ted je vše v pohodě, dokonce jakýsi stav, jak ho popisuje Pepa, ale čekám na úder třetí mízy. Nebo možná už k tomu "vyblbnutí" došlo a bude klid... Neevím. Máte někdo stejnou zkušenost?
2. Únor 2009 - 9:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Poradíme Vám jak zdravě, bezpečně a dlouhodobě zhubnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i životnímu stylu. Garantujeme Vám dosažení cíle, veškeré informace, 7 denní kurz hubnutí zdarma, registrace na: www.snama.cz/dieta
2. Únor 2009 - 9:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ty debile, fakt k tématu!!!!
2. Únor 2009 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Pajku (anonym)
tak to znam taky, jsme spolu 20let a mame oba 40let,no a pak je snad nejhorší, že až už mame kde a čas, tak nechtějí děti spát a to už pak přejde
2. Únor 2009 - 10:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Pajka (anonym)
Tak naštěstí tohle už neřešíme - myslím děti doma. Spíš máme ted tolik aktivit, že na sex není až tak moc času. Což je chyba, na tohle je třeba si čas udělat, obzvlášt když nechybí chut. A ta naštěstí nechybí.
2. Únor 2009 - 10:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jáchym (anonym)
Mně je 47 let a žádné projevy druhé ani třetí mízy u sebe nepozoruji. Rozhodně nemám pocit, že bych měl potřebu nějak užívat života. Snažím se to nějak doklepat, než děti dospějí a těším se, že potom snad nenápadně v tichosti umřu. Jsem zdravý, vzdělaný, snad docela pohledný, v práci úspěšný, mám milou ženu, dvě nadané děti, dva domy, několik aut.. celkem idylka. Jenže to všechno jsem si pořídil z ničeho úmornou poctivou prací a kdo to nezažil, neuvěří, jak neuvěřitelně to je vyčerpávající. Už toho mám prostě všeho dost. Být pořád hodný, čestný, věrný, ochotný a pracovitý je velmi zničující.
2. Únor 2009 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
muž 45 let (anonym)
No..záleží jak u koho. Spíš si myslím, že je to blbost. Jsem rozvedený, docela atraktivní ale chtěl bych najít už spíš něco trvalého a vyváženého věkově. Taky člověk pozná, že mladým ženským jde hlavně o zajištění a životní úroveň, řečeno dilomaticky. Už jsem toho najel docela dost a chtěl bych mít klid a souznění. Případnou změnu partnera po 5 letech nepovažuji za druhou mízu
2. Únor 2009 - 22:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Paja (anonym)
Jáchyma chápu, je mi 46 a znám to. Chápající partnerka jakou má Jáchym je výhra, člověk spíš pochopí kdy dochází síly. Svým způsobem je to ulehčující pocit
2. Únor 2009 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Pajka (anonym)
Jáchym: naprosto chápu, že budování kariéry, zabezpečení rodiny atd. je velmi vyčerpávající a odsává to energii i pro to užívání. Ale trošku mi k celému tvému příspěvku nesedí ta poslední věta: "Být pořád...je velmi zničující." Nevím, ale působí to na mě dojmem, že zrovna ty jsi potenciální "pes utržený z řetězu". muž 45 let: ono je rozdíl prožívat tohle období jako ženatý/vdaná nebo rozvedený. Když je člověk sám nebo vážně nezadaný, nic ho samozřejmě neomezuje v tom smyslu: nesmím, nemám, musím vysvětlovat,... Ale vše se přejí, i ta volnost.
3. Únor 2009 - 7:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jáchym (anonym)
Pajka: Děkuji za pochopení. Asi jsem to neformuloval právě šťastně, ale potenciální utržený pes, to já tedy opravdu nejsem. Vůbec nevím, jak bych takové "utržení" realizoval, když pro to nemám žádné předpoklady. Nekouřím, nepiju, netančím, vztahy se ženami nenavazuji (ani s muži :-), v hospodě jsem byl naposled tak možná před deseti lety..prostě jsem suchar a to už se k stáru těžko změní, leda k horšímu. Možná ze mně nakonec vyroste vzteklý zatrpklý důchodce - ale utržený pes už asi ne. A rodinný stav na to nemá žádný vliv, i kdybych byl svobodný nebo rozvedený, choval bych se úplně stejně. Jenom bych měl méně starostí o rodinu a víc času na práci.
3. Únor 2009 - 9:16

Stránky

Přidat komentář