4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Mirtazapin a marihuana

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele albertalbert
albertalbert
Zdravím všechny. Je tu někdo, kdo má zkušenost s kombinací mirtazapinu a marihuany? Mirtazapin užívám na noc, 45 mg, marihuanu bych si dal během dne, ne souběžně s tabletou. Na základě zkušeností s jinými antidepresivy předpokládám, že by mohlo dojít k menšímu či většímu zesílení účinků marihuany. Už ale nechci bezhlavě experimentovat, proto by mě zajímalo, jestli někdo ví, co to dohromady dělá. Zajímají mě, prosím, pouze relevantní zkušenosti, nikoliv prázdné moralizování či moudra notorických vyhulenců. Za odpověď předem děkuji.
11. Srpen 2014 - 20:13
Obrázek uživatele Steve
Steve
V Příbalovém manuálu je pouze varování před pitím alkoholických nápojů - to má samozřejmě nežádnoucí účinky a hlavně to mění účinek AD. O kouření cigaret či Marihuany tam nevidím napsáno nic. Takže fakt netuším. Nejlépe bude se zeptat doktora který to předepsal, jistě bude vědět jak se to ovlivňuje či neovlivňuje. U léčiv obecně nejde o nějaké moralizování ale hlavně o účinnost léku na který to má (či nemá) samozřejmě vliv. O to jde hlavně.
13. Srpen 2014 - 16:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Albert (anonym)
No jo, jenomže ono je logické, že se v příbalovém letáku o marihuaně nic nepíše, jelikož je to nelegální substance. Stejně tak psychiatři vesměs možnou kontraindikaci vůbec neřeší, protože proč by taky měli. Navíc takový psychiatr zpravidla řekne, že prostě neví a tudíž nedoporučuje. Což je pravda, klinicky tato kombinace zřejmě testována nebyla.
14. Srpen 2014 - 11:39

Přidat komentář

Reklama

Reklama