11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

MINISISTON a otěhotnění?

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Ahoj ahoj, potřebuju poradit. Beru teď třetím měsícem HA Minisiston, menstruaci jsem dostala a skončila mi 16.2. (byla tak nějak stejná jako ta minule). Ještě v průběhu menstruace se mi asi 2 dny šíleně motala a bolela mě hlava, měla jsem vyšší tlak. Další den se mi objevil průhledný občas mléčný výtok z bradavek (jen po zmáčknutí, kapky) - to trvá do teď. Dnes je 19.2. a prsa mě pobolívají.. Myslíte, že je tu nějaká možnost těhotenství?? Nebo můžu mít ty příznaky vsugerované? Jsem z toho teď hodně ve stresu, je mi 16 let, takže mám hrozný strach. Přemýšlím nad tím každou minutu a pořád kvůli tomu brečím. Mám opravdu hrozný strach. Test jsem si ještě nedělala. Děkuji za odpověď.
19. Únor 2012 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Ahoj, jsem zoufalá, jsem ještě náctiletá holka, minisiston beru teprve první měsíc, mám za sebou 17 prášků a jsem velmi hloupá, měla jsem nechráněný pohlavní styk, hrozně se bojím, že antikoncepce nemůže ještě účinkovat, proto bych byla hrozně ráda, kdyby jste mi poradili, pokud možno uklidnili
20. Květen 2012 - 20:38
Obrázek uživatele Návštěvník
:-))) (anonym)
Ano, jsi velmi hloupá. Protože sis nepřečetla příbalový leták. http://www.sexus.cz/minisiston-pribalovy-letak "Kontracepce je spolehlivá již od prvého dne užívání a přetrvává i během sedmidenní pauzy, kdy přípravek není podáván." Takže pokud jsi začala brát prášky tak, jak máš (1. den menstruace), žádný nevynechala, nezvracela, neměla průjem apod., jsi chráněná.
20. Květen 2012 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Anet (anonym)
Ahoj, jsem zoufalá, jsem...Ahoj,bát se nemusíš,HA působí už od prvního dne užívání.Můžeš být v klidu.
22. Květen 2013 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
michaela (anonym)
Ano, jsi velmi hloupá....Prosim vas, kdyz jsem zacala uzivat antikoncepci druhy den menstruace a beru ji teprve treti den, jsem uz chranena?
7. Červen 2015 - 13:15
Obrázek uživatele Návštěvník
blbá 16-ka (anonym)
ahoj.. potřebuji radu, minulí víkend jsem si zapomněla HA Minisiston na intru a tím pádem jsem si nevzala dva prášky a hned v neděli jsem si prášek vzala a od té doby ji beru pravidelně. Včera jsem měla s přítelem nechráněný pohlavní styk a on neví jestli se do mě udělal. včera jsem si vzala poslední prášek z platíčka, mám osmi denní pauzu.. bojím se že budu těhotná.. je mi teprve 16 let nervíky pracují.. ¨děkuji za odpověď.
4. Červen 2017 - 20:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
Pokud sis dnes nevzala pilulku, udělala jsi další chybu. Ty dva vynechané prášky minulý víkend jsi měla považovat za zkrácenou pauzu a hned po tom jsi měla pokračovat dalším kompletním měsíčním balením bez přestávky!
4. Červen 2017 - 22:48
Obrázek uživatele Návštěvník
blbá 16-ka (anonym)
Pokud sis dnes nevzala...je tedy možnost že budu těhotná když jsem si prášky nevzala a budu čekat osm dní a pak začnu brát další prášky z nového platíčka?
5. Červen 2017 - 18:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
Ano, vyloučit se to nedá, ovšem jak velká je pravděpodobnost Ti nikdo neřekne. Děláš jednu chybu za druhou. Když jsi věděla o vynechaných prášcích, měla jsi partnerovi obléct kondom. Je zřejmě nezkušený a nedovede se ovládat, když neví, co je to přerušovaná soulož.
5. Červen 2017 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Ahoj ahoj, potřebuju...DOBRÝ den chtěla bych se zeptat lékař mi předepsal anti minisiston a říkal že mám začít uživat hned. Po osme pilulce jsme měly s přítelem nechraneny styk. Otázka je zda jsem chráněna už po osme pilulce když jsem nezačala uživat v den ms? Děkuji
13. Srpen 2017 - 13:50

Přidat komentář

Reklama

Reklama