Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
109 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

po miniinterupci

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Máša (anonym)
prosím o radu jsem třetí týden po miniinterupci ,nemám žádné problémy ,je nutné dodržet šestinedělí nebo už bych se mohla koupat ,mám před dovolenou a tyhle vedra.. za jak dlouho bych měla dostat menstruaci? děkuji za rady
31. Červenec 2008 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Ms. CF (anonym)
V českých nemocnicích se pořád mluví o šestinedělí, ale co vím ze zahraničních klinik, tak všude říkají týden, maximálně dva, pokud je děložní čípek uzavřený (což až na výjimky je) etc. Jestli víš jaký má být na omak, tak si kup sterilní lékařské rukavice a osahej ho jestli je OK.
5. Srpen 2008 - 0:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Kathy (anonym)
No jak v kterych zahranicnich. Mne rikali 4 - 5 tydnu. Nevim ale jestli bych to riskla. Bacha na zanet. A menstruaci bys mela dostat prave do tech 6 ti tydnu, je mozne ze i driv.
5. Srpen 2008 - 9:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Rita (anonym)
Sohlasím s Kathy. I miniinterupce je pro organismus šok, takže je namístě opatrnost. Samovyšetření, jak jej radí Ms.CF je problematické i v plném zdraví :-))
5. Srpen 2008 - 10:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
Mášo, já bych se bála, kvůli infekci. Přece jen jsi po operačním zákroku...Teď ty vedra trochu polevily, zkus to vydržet.
5. Srpen 2008 - 12:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Ms. CF (anonym)
Sice je to operační zákrok, ale šest týdnů je prostě absolutně přemrštěné. Šest týdnů je pro porod, kdy skrz děložní čípek projde celé mimino, a ne pro miniinterrupci, kdy se tam prostrčí tenoučká hadička.A vážně... zkazit si dovolenou kvůli strachu z infekce? Do toho bych teda nešla.
5. Srpen 2008 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Mášo,určitě si dávej na sebe pozor,aby sis pak nezkazila dovolenou čekáním někde na pohotovosti v cizině.
5. Srpen 2008 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
Chtěla jsem se zeptat,zda jste někdo měl po miniinterupci zánět.Byla jsem v 5tt, před 6 dny,2 dny po mě skoro nic nebylo,ale od 3 dne po zákroku jsem začala mít časté křeče,bolest podbřišku a místo slabého krvácení jsem začala silně hnědozeleně špinit a cítím se najednou dost unavená.K doktorce jsem objednaná na pátek na kontrolu.Napadlo mě,zda jsem nemohla dostat infekci anebo zda jsou takovéto následky vždycky po zákroku? Děkuji za Vaše zkušenosti
18. Říjen 2009 - 17:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Chtela bych se zeptat,jestli je normalni krvacet po miniinterupci jeste vic jak tyden po ni,ale sylne a pichani pravidelne po casovych intervalech.Jeden den jsem cista a dalsi den krvaceni.
1. Únor 2010 - 11:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Dobrý den chtěla bych se zeptat.Jsem 3 den po miniinterupci,nemám teplotu ani nekrvácim,ale mám hrozné bolesti v podbřišku a problém se stolicí.Má s tim někdo skušenost? je to normální? Děkuji
27. Červen 2012 - 15:35
Obrázek uživatele Návštěvník
TerkaK (anonym)
Heleno, já bych Vám odsobně doporučila navštívit gynekologa. Po miniinterupci je sice děloha "rozvrtaná", ale neměli by být bolesti nebo krvácení delší jak tři dny.Podle osobní zkušenosti, já jsme krvácela pouze den po miniinterupci a břicho mě boleloo také jen asi dva dny, jako při měsíčkách. Mě i gynekoložka v nemocnici řekla, že pokud budu krvácet silně nebo více dnů s bodavou bolestá v podbřišku, že mám hned přijet. Nechci strašit, ale šup na gynekologii!!!
27. Červen 2012 - 15:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Iiv (anonym)
Dobrý den. Mně můj pan doktor rekl, že sestinedelí po miniinterupci je nesmysl...Ze jsem nerodila. A má pravdu. Byla jsem pouze odsat plod a to je, jak jit vyriznout treba znaminko. Jisteze po zakroku je to nejaka bolistka a mela by se dodrzovat urcita hygiena, ale myslim si, ze sest nedel se omezovat ve vsem je holy nesmysl...
18. Září 2012 - 8:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
Ale v každém případě musíš teď používat kondom a být opatrná jako nikdy předtím, protože další potrat je u nás povolený až po půl roce!
18. Září 2012 - 9:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Dobrý den,jsem po miniinterupci,čtvrtý den ráno se objevily velké křeče a vyšel ze mě nějaký kousek krve nebo něco,pak se to uklidnilo a v noci se to stalo znovu.Nekrvácím moc,ani nemám teplotu,ale mám strach,je to možné nebo je problém?Děkuji
15. Říjen 2012 - 6:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
To byly zbytky sliznice, které v Tobě zůstaly, taková věc se může stát. Pokud nemáš horečku, mnoho nekrvácíš a nemáš velké bolesti, tak nemusíš mít strach. Buď ráda, že už nejsi těhotná, ten nepříjemný zákrok jsi úspěšně zvládla a dokázala jsi, že jsi zkušená žena. Pamatuj ale, že se plodnost po potratu velmi rychle obnovuje, takže musíš být velmi opatrná a v žádném případě si teď nesmíš užívat bez kondomu!
15. Říjen 2012 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta (anonym)
Dobrý den, chtěla bych se poradit. Ve čtvrtek jsem byla na mini interupci a furt krvácím jako při menstruaci a pobolívá mě v podbřišku jako vždy. Je to normální? Pan doktor říkat, že bych měla krvácet jen první den a pak jen tři dny špinit. Tak mám strach... Děkuji.
17. Prosinec 2012 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
Dobrý den, píšu Vám ohledně dotazu na menstruaci po miniinterupci. Byla jsme na ní 28.listopadu 2012 ve středu. Všechno proběhlo bez komplikací a byla jsme hned po obědě propuštěna. V podbříšku mě trošku bolelo jako při men.,ale nekrvácela jsem a o dva dny později tedy v pátek jsem začala krvácet krvácení trvalo tak cca 4 dny. Pak nic. A od té doby jsme neměla menstruaci tedy celý prosinec a já začátek ledna a menstruace se stále nedostavila. Je něco v nepořádku? Děkuji
3. Leden 2013 - 16:01
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
To znamená žes přišla o plodnost. Nechtělas tohle děcko, nebudeš mít žádný.
3. Leden 2013 - 16:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýno, (anonym)
Dobrý den, píšu Vám...tady přesnou odpověd nečekej,proč jsi hned dneska nešla k ženské lékařce?
3. Leden 2013 - 17:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
Po potratu dostávají ženy menstruaci nejčastěji po 6 týdnech - proto šestinedělí - ale toto období se může pohybovat mezi 4 až 8 týdny. Pokud jsi tedy neměla nechráněný styk, potom je všechno v pořádku. Buď ráda, že tu nepříjemnost úspěšně zvládla a že už nejsi těhotná. Pamatuj ale na to, že plodnost se velmi rychle obnovuje, a že další potrat je u nás povolený až po půl roce!
3. Leden 2013 - 17:31
Obrázek uživatele Návštěvník
šaryvary (anonym)
taky se interup. nemusela povést a jsi furt těhu. měla bys jít na gyndu.
3. Leden 2013 - 17:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Luci (anonym)
Pro Zdeňka2: jo, když má ženská štěstí, tak se plodnost velmi rychle obnovuje. Jenže interrupce, jakožto jednoduchý zákrok (žádné řezání apod) dělají často mladí a nezkušení lékaři, kteří neodhadnou intenzitu a odsají toho moc - děložní sliznice je pak ztenčená a té ženě se pak už nikdy nemusí povést donosit dítě :(
3. Leden 2013 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Krstýna (anonym)
Byla jsme dneska u gynekologa, dívala se mi i na vaječníky a říkala že jsou připravené na menstruaci, že ji každým dnem mám čekat.. A pokud jak tady píšeš ten určitý neznámý, že tady žádnou odpověd nedostanu, tak proč vůbec se tady ty stránky zakládají?? Nechtěla jsme po Vás přesnou odpověd to je mi jasný, že pokud mě nikdo neprohlídne nestanový přesnou diagnostiku, chtěla jsem jen poradit,jestli se s tím náhodou někdo nesetkal,třeba i uklidnit..:))
4. Leden 2013 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Napsala (anonym)
Byla jsme dneska u...jsem pouze,at nečekáš přesnou odpověd.Já na tvém místě,bych se na takovou věc ani neptala a hned bych zašla na gyndu,na nic bych nečekala,chtěla bych se ujistit,zda nejsem znovu těhotná.
4. Leden 2013 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
Aha tak asi už ani neumím číst nebo nevím co to je tady za mozky..., pomalu každá druhá tady píše o miniinterupci. A navíc stránka je o diskusi " po miniinterupci" Je to nahoře velkým napsané, kdyby někdo nevěděl o čem se tady píše!! Proč ta stránka tady vůbec je? Když si člověk pomalu nemůže napsat o radu?? A těhotná být určitě nemůžu nepsala jsem že jsem měla pohlavní styk!!
4. Leden 2013 - 19:11
Obrázek uživatele Návštěvník
noctu (anonym)
Aha tak asi už ani neumím...no to teda můžeš ty chytrá. Nemusí se povést odstranit celý obsah dělohy a plod tam může zůstat.
4. Leden 2013 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
je nechutný (anonym)
no to teda můžeš ty...s jakou radostí ji děsíš.
4. Leden 2013 - 21:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
Vůbec mě neděsí!:) PO zákroku jsme byly všechny na "ultrazvuku" a žádný plod:) Totéž mi potvrdila v pátek i gynekoložka a navíc menstruace dorazila,tak si mě děste jak chcete..Opravdu velice divná diskuze!!
5. Leden 2013 - 8:14
Obrázek uživatele Návštěvník
No (anonym)
Aha tak asi už ani neumím...vidíš,ted tu píšeš,že jsi ani pohlavní styk neměla,ale to je první,co každého napadne,že jsi těhotná,tu základní věc,co jsi tu měla napsát,jsi nenapsala.Jinak s tebou souhlasím,tuto diskuzi nemůžeš brát úplně vážně,něco se tady řeší,nakonec někdo napíše,že to psal mužský,no hokej.Škoda,kdyby tu byli normální lidé,byla by to prima diskuze,ale obávám se,že většina sem chodí z pouhé nudy,psát kraviny,ne normálně diskutovat.Takže,pokud už tu někdo začne psát třeba každý den chvíli,tak ho to brzy přejde a na tuto diskuzi přestane chodit.Takže tu zase zůstanou jedni a ti stejní.
5. Leden 2013 - 9:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Kristýno, je mi z tebe smutno. O interrupci mluvíš se stejnou lehkostí jako o nakupování hadříků, hýříš smajlíky... Copak ti není tvého miminka vůbec líto? Neuvědomuješ si následky, který tento zákrok může mít?
5. Leden 2013 - 15:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
No ještě můžeš přijít...Opět Tě asi zklamu,ale plodná jsem a určitě budu chtít další miminko máme ročního syna a tady toto byla nehoda antikoncepci jsem brát nemohla protože mi nesedla k vůli kojení,selhaly bohužel kondomy. Musely jsme se rozhodnout na potrat jelikož jsme mladí téměř bez peněz žijeme od výplaty k výplatě,jsme rádi,že ten náš prcek je spokojený a může"mít všechno",druhé miminko nemohlo být ani myšlenkou a jelikož tenhle stát je totálně ztracený,chrtí se o každou korunou,radši dá peníze romským rodinám,než bílým tak se není ani čemu divit..Další miminko bude až za pár let,až si budeme jistí že ho zabezpečíme:)) Ale tohle je věc názoru..A jak tady někteří píšou že potrat je svinstvo,tak proč je to legální???
5. Leden 2013 - 15:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Odpověď (anonym)
Kristýna: co to blábolíš? Jak můžeš říct "plodná jsem"? Co když UŽ plodná nejsi? Interrupce to může způsobit, přečti si to kdekoliv na netu. Akorát se vymlouváš, tenhle stát nikdy lepší nebude a jestli jste na tom s prachama blbě teď, za pár let milionáři nebudete. Jsi nechutná, v čem je to dítě, které jsi teď nechala zabít, horší než tvoje první nebo to, které plánujete???Spoustu svinstev je legálních, stačí se podívat na náš stát, který tak kritizuješ.
5. Leden 2013 - 17:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
Kristýna: co to blábolíš?...Bože pokud nečteš všechno co tady píšu tak radši ani neodpovídej!! Tak ještě jednou pro ty "chytré" existuje doktor,kterému se říká gynekolog a právě u něho jsem byla a jsem naprosto v pořádku,tedy jsem i PLODNÁ! Neříkám,že musíme být milionáři,aby jsme si mohly dovolit druhé dítě,jen prostě mít něco našetřené,aby se mohly koupit potřebné věci pro to malé,nic není zadarmo!! A prostě na to nemáme když žijeme od výplaty k výplatě.. Kdyby to bylo plánované,tak bych asi na potrat nešla,jak jsem psala selhala ochrana antinu jsem brát k vůli kojení nemohla( jsou to jediné prášky,které kojící žena brát může),samozřejmě jsem ji vyzkoušela, ale nesedla krvácela jsem silně i když men. nebyla. Na stát se rozhodně nevymlouvám, k čemu by mi to bylo?! Jen jsem se zmínila jak to je,realita! Dítě přece musí být plánované.. Plno lidí chodí na interupci,znám spoustu dívek, dokonce i rodin co už třeba mají dvě děti, takže mě neodsuzujte za to jak jsme se rozhodla,nejsme nijak výjimečná..
5. Leden 2013 - 18:19
Obrázek uživatele Návštěvník
I (anonym)
Bože pokud nečteš všechno...já to moc nerada slyším,co se týče interupce atd.,ale naprosto souhlasím,že dítě musí být především CHTĚNÉ.A i já sama budu mít raději jedno dítě,ale dopřeji mu všechno,co potřebuje,než mít dětí deset a žít bídu.A to mám děti moc,moc ráda.
5. Leden 2013 - 18:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
já to moc nerada slyším,co...Ano, přesně tohle tu celou dobu píši. A jsem za to akorát tak napadena bůh ví jak nelítostná nejsem. Pokud bych byla finančně na tom líp ne, tak jak na tom jsme,interupci bych v žádném případě nepodstoupila!
5. Leden 2013 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Kristýno, nezlob se, ale neplodnost se obvykle zjistí až tím, že žena není schopna 1 rok otěhotnět. Na běžné prohlídce ti lékař nemůže říct, zda jsi stále ještě plodná. Po umělém potratu se to může stát, že se ženě nepodaří už otěhotnět, nebo v horším případě dítě donosit (to ani IVF nepomůže). Tak abys jednou nelitovala.
5. Leden 2013 - 20:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
Kristýno, nezlob se, ale...Gynekolog mi řekl, že bych neměla mít problém v dalším otěhotnění,dělohu,čípek,vaječníky všechno v pořádku,ale ovšem nikdy není napsáno že musím být plodná,jenom prostě věřím gynekologovi a snad až budeme další mimčo zkutečně plánovat tak se otěhotním. A myslím, že ta neplodnost po potratu, je výjmečná. Například kamarádka půl roku po potratu otěhotněla těhotenství naprosto v pořádku i porod a vím o dalších případech, které dopadly v pořádku. Každopádně je to risk,ale když to nejde jinak tak bohužel.
5. Leden 2013 - 20:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Kristýnko,já tě v žádném případě neodsuzuji za tvé rozhodnutí. Ty jsi sama svým soudcem,ne ostatní,ale jedno ti řeknu se zkušenosti mé známé. Nikdy v životě se s tím nesmíříš,to mi věř i když si to teď sama namlouváš. Když píšeš,že dítě musí být plánované,tak toto je pěkná blbost. Já sama mám dvě už dospělé a pláovala jsem jen to první. Za žádnou cenu bych nedla vlastní dítě,co bych nosila pod srdcem. I kdybych čekala třeba čtvrté. S manželem žijeme taky od výplaty k výplatě,ale žijeme úplně normálně. nejsme žádní boháč,ale chudáci taky ne. Děti nepotřebují být zahrnuti přepychem,tan je jenom kazí,ale hlavně láskou a tu může dát každý rodič a věř mi úplně zadarmo. Nikdy bych na interupci nešla,ale jak už jsem psala meodsuzuji tě,je to tvoje volba...kAŽDÉ DRUHÉ DÍTĚ,KTERÉ SI NAPLÁNUJETE A PAK SE NARODÍ,TI BUDE PŘIPOMÍNAT TO CO UŽ SE NIKDY NENARODÍ.JE TO SMUTNÉ,ALE JE TO TAK.cELÝ ŽIVOT BUDEŠ SI ŘÍKAT,CO BY TO BYLO A KOLIK UŽ BY MĚLO ROKŮ. Moc bych si přála,aby ty jsi byla vyjímka a tak to u tebe nebylo.
5. Leden 2013 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Omluva.To tlustě napsané není úmyslně,ale nechtělo se mi to mazat,tak promiň.)))
5. Leden 2013 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Ještě jsem ti chtěla říci,že dítě se sice může plánovat,ale pak se může stát,že se otěhotní zrovna tehdy,když to nechceš. Tak to bylo u mě u druhého. Půl roku to nešlo a když by se měl narodit v září,tak to jsem nechtěla a ejhle. Narodil se v polovině září.Nedala bych je ani za miliony,to mi věř,jsou moc hodní.
5. Leden 2013 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Všichni co chcete jít na interupci,tak se prvně podívejte na film,,němý výkřik''Uvidíte,že vás většina už na interupci nepůjde. Něco tak hrozného co ten plod prožívá a jak se schovává u mámy v děloze jsem ještě neviděl. Už bych neměl odvahu to vidět podruhé.Doslova ten plod roztrhali a hodili do kýblu.Je to nafilmované přímo ze sálu a je to i o mini interupci.Takže si to fakt rozmyslete,nebo radši používejte antikoncepci.
5. Leden 2013 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Výmluvy na peníze... To už tu dlouho nebylo. Pokud Kristýna již jedno dítě má, mohlo by to druhé mít výbavičku po prvorozeném, levně se dá nakoupit v sekáčích nebo na internetových bazarech, něco mohou dát kamarádky/příbuzní po svých dětech. Finanční rozdíl mezi jedním a dvěma dětmi není závratný. Stačí se někde uskromnit nebo si najít přivýdělek... Nejhorší je, když na nedostatek peněz nadává a radši na potrat jde rodina, kde taťka denně vykouří krabičku cigaret a večer u TV vyžahne dvě piva, litr kofoly a pytlík chipsů.
5. Leden 2013 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
Ještě jsem ti chtěla...Ano vím,že na to do smrti nezapomenu to je jasné, bylo to přece MOJE dítě,ale věřte mi,kdyby jsme opravdu měly o pár tisíc víc tak bych se tak nerozhodla,v životě ne,kdybych neměla rodiče a rodiče od přítele,vždycky od nich pravidelně dostáváme ke konci měsíce peníze na jídlo,žijeme s moji mateřské, přítelova výplata jde na nájemné a poplatky,nic víc nemáme. Tak mi věřte, že interupce byla opravdu nutná. Jsme mladí je nám okolo 20 nic nemáme nic nevlastníme, jen toho našeho malého miláčka máme a rodinu co nám zatím pomáhá.Kdybych byla tak bezcitná tak bych neměla ani toho prvního syna.
5. Leden 2013 - 21:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
Výmluvy na peníze... To už...Opravdu se nevymlouvám. Výbavičku nemám,nemám nic z toho jak byl maličký,měla jsem téměř všechno půjčené od tety i ted mi pravidelně posílá věci co jsou bratránkovi malé. A věci,které jsem mu koupila, no spíš babičky postupně prodávám,které už nepotřebujeme,nebo jsou malé postupně prodáváme,aby bylo na nové.
5. Leden 2013 - 21:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýno, (anonym)
Opravdu se nevymlouvám....nemusíš nikomu nic vysvětlovat. Kdo tě napadá, ten stejně nepochopí, protože pochopit nechce.
5. Leden 2013 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Patrika (anonym)
Všichni co chcete jít na...5 nedělní váček se nikam neschovává.
5. Leden 2013 - 22:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Friday (anonym)
Kristýno, tak ses měla ty i manžel líp učit, abyste měli slušně placenou práci a nemuseli živořit a nechat zabít vlastní dítě!!!!
5. Leden 2013 - 22:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Friday (anonym)
Teda přítel, když si tě ani nevzal, akorát děcka ti dělá :-D
5. Leden 2013 - 22:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Kristýnko,já tě v...Sáro, věř tomu, že spousta žen ani nevzdychne, že na nějakém potratu byla.A nevím jak Kristýně, ale normálně se dělá UZ před zákrokem, takže děloha je vysáta v předem určeném místě. Celou dělohu při miniinterupci už nevysávají. Takže poškození dělohy a následná neplodnost je hloupost.
5. Leden 2013 - 22:30
Obrázek uživatele Návštěvník
ale (anonym)
Sáro, věř tomu, že...to jsou bezcitné nestvůry, pro které je vlastní dítě jen kus odpadu
5. Leden 2013 - 22:50

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama