35 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Miluji bezva divku,ale bojim se...

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Ahojte vsichni,je mi 24 pul roku chodim s bezvadnou divkou(20),je moc krasna,inteligentni a spolecenska,silene moc ji miluji a vim,ze on me taky.Casto se vidime,spime spolu a chodime ven na prochazky nebo vylety apod.Presto na me porad doleha jakasi uzkost,kdyz s ni nejsu,nebo mam strach,aby me treba nenechala nebo se ji neco nestalo. Nekdy k vuli tomu nemuzu ani spat. Co mam delat,jak se toho pocitu zbavit? Poradte nebo jake mate vy pocity,kdyz potkate partnera,na kterem vam hrozne moc zalezi.Nejsem asi trochu divnej:)
28. Červen 2005 - 9:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Já prožívám to samé s přítelem, a i s ostatními členy rodiny. Už z toho šílím.
28. Červen 2005 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
to je normalni, kdyz mas nekoho rad, zalezi ti na nem a bojis se o nej. Napriklad ja, vzdycky kdyz ode me pritel jede autem tak i kdyz jde o deset kilometru, bolim se aby se mu neco nestalo a "musi" mi napsat, ze je doma :)
28. Červen 2005 - 10:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Jo,jsem na tom podobne.Nikdy nevis co se stane,a aji sliby to neuklidni.Hlavni je,aby v tobe porad videla toho nejlepsiho kluka a pak si na jinyho ani nevsimne.A urcite,kdyz se o ni bojis,boji se i ona o tebe,kdyz jsi na cestach. Tak at jste porad spolu:-).Cau Jiri
28. Červen 2005 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Theodora (anonym)
Martine, je přirozené, že máš strach o své blízké. Jen si dej pozor, aby Tvůj strach nehraničil s chorobnou žárlivostí. Nevím, jak tomu předejít, ale rozhodně se tomu nepoddávat, protože na tomhle by Váš vztah mohl opravdu ztroskotat. Znám mnoho lidí i manželských párů, kteří se rozešli na základě žárlivosti a strachu o to, aby o toho druhého nepřišli. Tvá láska je s Tebou proto, že je jí s ní dobře, proto to nekaž.
28. Červen 2005 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
sapa (anonym)
Vítej do klubu citově závislých jedinců..!;-)Lék na to žádný nejni beztak.Jen snad může pomoct to, když tyhle své "starosti" pošleš "nahoru" někomu Vyššímu, a pak se zklidnit, zhluboka dýchat, na svou milou myslet vědomě láskyplně a přát jí to nejlepší... jinak tě tvá vlastní mysl s postupujícím časem bude mučit a mučit a ty v sebeobraně budeš šílet, cítit se zraňován (první záminky jistě přijdou) a za chvilku budeš "volat po lásce, kam ti zmizela". Jen to ber na vědomí, ale říkej si prostě, že negativní myšlenky nemají na tebe žádný vliv.. A užívej si té skutečnosti, kdy Ona je (ještě, stále, pořád, hurááá) s tebou, protože, jak známo, každý okamžik je jen jednou a nic netrvá věčně, jen tahle školička života právě :) a ta je o Lásce, pa a držím palečky (ještě bych dodala milujte se a množte se, ale to si jistě pamatuješ)
28. Červen 2005 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Já už jsem na tom s tím svým strachem tak, že když dlouho nejede, tak si říkám, ať je klidně u nějaké jiné, jen ať je naživu. Ať mě klidně nechá, jen ať se mu nic nestane atp.
28. Červen 2005 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Diky za rady,trochu se premuzu a skusim to potlacit:-)
28. Červen 2005 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
sapa (anonym)
Martine, vždyť ty možná poprvé miluješ..? :) Potkal jsi svůj odraz v zrcadle, dušička se ozvala, buď za to rád.., i když si možná užiješ "krušné chvilky" z probuzených emocí - a připrav se, že z tvé hlavy bude vylézat "ledacos" a že to i bude občas "bolet"...Na druhou stranu máš právě díky tomu, díky lásce, šanci/příležitost se z těch svazujících věcí osvobodit. Uvědomuj si, že to jsou "jen tvé myšlenky"(i emoce tak silné jako Strach jsou jen myšlenkami, i když to tak nevypadá - a ty jsi jejich tvůrcem), když to zas přijde, prožij své emoce naplno, klidně to i o samotě přežeň... vše to pomine, ale nesnaš se to zasklít a dělat, že se ti to neděje - zamrznul bys stoletým spánkem... a tvé právě probuzené srdíčko jakbysmet. Buď bdělým pozorovatelem toho, co se ti děje, protože to možná bude občas tak silné, že se ti to bude zdát jako Realita. Nedivím se, že někdo to "vzdá" a myslí si "jako něco úlevnějšího" - blbé je, že myšlenky jsou tvůrčí mršky, které k sobě silou tvé pozornosti mohou ony události nakonec přitáhnout. To už je lepší řvát jako želva a plazit se po kolenou..?
29. Červen 2005 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
angelika (anonym)
mám to samé.. jsme na samém začátku vztahu, první měsíc, takže spíš mám pořád strach, že mě nechá z jakéhokoliv důvodu. Mockrát jsem se zklamala a je to asi přirozené. Chtěla bych si to užívat naplno, ale pochyby tam stejně jsou. Jemu jsem to řekla a chápe mě. Tak to chce asi čas..
22. Leden 2009 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Kajina (anonym)
U nás je to naopak, jsem s přítelem přes dva měsíce, moc ho miluji a vím, že je ten pravý. On se ale strašně bojí, bojí se abychom spolu vydrželi, říká že mám na lepšího, že potkám jiného a ukončím to - nevím, jak mu vysvětlit, že jsem s ním šťastná, že s ním chci být, že jiný prostě není? Přitom to není žádný nezkušený mladík, je nám oběma už dost přes 30.
24. Leden 2009 - 22:19
Obrázek uživatele Návštěvník
angelika (anonym)
kajino, musíš to příteli pořád dokazovat, poikud ti to teda nějak moc nevadí se tím zabývat. Já si prostě nemůžu pomoct. Když jsem s ním, tak se cítím strašně skvěle, vždycky se těším až se uvidíme.. jenomže jen co skončí schůzka, začnu si přehrávat co bylo a co jsem mohla udělat špatně, hledám skryté významy v tom co on řekl.. pak přemýšlím, jestli mu mám napsat já nebo jestli mám počkat až napíše on... prostě mám strach že udělám něco špatně a on mě opustí.
25. Leden 2009 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
Holky, já mít přítelkyni jako vy, byl bych v sedmim nebi, je fajn, že vám protějšek neni lhostejný. Možná se tim až trošku moc zabýváte. Držim vám palce.
25. Leden 2009 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Kajina (anonym)
Angeliko, já mu to dokazovat budu, ale nevím, jak dlouho to vydržím. Doufám, že časem pozná a pochopí, že to myslím opravdu vážně. Jen se bojím, aby ho ten jeho strach nedohnal třeba k rozchodu, i takový případ znám.No uvidíme. A ty jsi na tom podobně jako ten můj - chce to si víc věřit, vždyť je s tebou protože chce.Hlavu vzhůru a neboj se, nic neděláš špatně. Buď svá.
25. Leden 2009 - 14:45
Obrázek uživatele Návštěvník
angelika (anonym)
já se snažím, ale po tolika zklamáních... Vím, že on je věrný ve vztahu, že měl vztahy dlouhodobé a vážné. Takže rozumem si to umím zdůvodnit, že to jsou zbytečné obavy. Zároveň před ním nedávám najevo nic, jen jednou jsem to "přiznala", že k naprosté důvěře potřebuju čas, a on to vzal naprosto v pohodě. Řekla jsem, že nechci aby mi něco dokazoval, že důkaz pro mě bude, když se bude chovat stejně jako dosud. To je totiž právě to, co říkáš, Kajino, že tě nebude třeba dlouho bavit to dokazovat. Možná se radši budu o samotě utápět a i si třeba pobrečet, než za ním dolejzat a vynucovat si důkazy. Jednou se zmínil, že jeho expřítelkyně na něm byla dost závislá a já mu ji nechci připomínat. Jen mě prostě občas trápí to řešení všeho a přemítání. Jsem s ním tak šťastná, že o to větší mámn strach, aby to zas brzo neskončilo. Ale časem se to určitě zlepší, potřebuju aby mi zas někdo ukázal, že mu na mě záleží- a to on dělá dostatečně.
25. Leden 2009 - 17:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
Angeliko, to přehrávání právě skončených zážitků moc dobře znám. Je to na první pohled hezké a dokáže to zesílit vztah a zamilovanost, ale když je to příliš do hloubky a šířky, začnou tam vznikat drobné pochybnosti a obavy, které spolehlivě rozežírají jako kyselina původní báječný dojem. S přibývajícími hodinami od poslední schůzky člověk pociťuje, že mu šťastný pocit nějak slábne (Dr Plzák: Štěstí se kutálí z kopce). Konkrétní rada na to asi není (řídit se víc rozumem) - ve výhodě jsou ti, kdo to tak hluboce neprožívají. Vím, že není ode mě zrovna vhodné tahat to sem na tuto stránku, ale ono to funguje zrcadlově i obráceně: Po rozchodu s milovanou bytostí panuje nesmírný bolestivý smutek, který po určité době začne být nahlodáván trochu světlejšími pochybnostmi - třeba není všemu konec, je ještě možnost... a tak dále, každý podle své povahy. Pak je o tom ještě hezká písnička od Dicka Maninga, ale to už by toho bylo fakt moc. Přeju všem nejkrásnější dny, plné lásky bez problémů.
26. Leden 2009 - 2:48
Obrázek uživatele Návštěvník
angelika (anonym)
Dane, popsal jsi to přesně.. Mě vždycky ty pochyby rozpustí až domluvení další schůzky- důkaz, že jsem ho na té poslední neodradila. I když je celá schůzka super, říkám si, co když jsem na konci udělala něco takovýho, že mu to smaže ty krásné chvíle před tím? I když podle toho co říká, to je naopak. A podle toho jak se chová.. Takhle se ke mě ještě nikdy nikdo nechoval. ta jeho neuvěřitelná trpělivost a snaha, když jsem si potřebovala koupit něco, v čem se nevyznám, celé odpoledne se mnou strávil sháněním a jak vážně to bral- vyloženě jsem zírala. nebo kvůli mě změní svůj program abysme se mohli vidět.. plánuje dlouho dopředu.. snad mu na mě doopravdy záleží. Je ale vůbec možné tyhle obavy nemít? jak to dokážete? Brát vztah jako samozřejmost a nezapochybovat. I moje kamarádka po 3 letech stálke občas ty pochyby má a taky je nedokáže přejít.
26. Leden 2009 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
angelika (anonym)
tak pořád jsme spolu, ale pořád se v tom tak plácám:-( Třeba víkend byl perfektní, viděli jsme se v sobotu, neděli i pondělí. Ale ve středu když jsem se ho ptala jestli se uvidíme, řekl, že nemá vůbec na nic náladu:-( Říkal, že v poslední době se mu to stává. A mě to trápí. Pak jsem bez nálady i já a trápím se kvůli němu. Třeba bych už moc ráda rezervovala dovolenou na horách kterou domlouváme asi měsíc, a on pořád není spokojený a pořád něco hledá lepšího.. což je dobře, ale já se bojím, že pak nikam nepojedem nakonec. S kámošem dokáže pařit do rána a když byl se mnou v pondělí, už v půl desáté řekl, že je unavený a chce domů. Taky zpočátku mluvil o tom jak má rád sex a mohl by ho mít pořád, ale mě přijde, že já jsem ta aktivnější. Já bych chtěla noc s ním užít na plno, ale on třeba v jednu řekne že je unavený a že chce spát (sice den předtím vstával hodně brzy a jindy zas, když jsme byli na víkend lyžovat, měl druhý den řídit do Prahy, ale mě se to i tak dotklo). Co mě ale dostalo bylo, když mi jednou řekl, že před rokem potkal "lásku svého života" a že se s ním rozešla. Od té doby prý ve vztazích není tolik zaslepený a vstřícný. Asi chtěl být upřímný, ale mě to docela ublížilo. Mám ho ráda (možná je chyba, že jsem mu to ještě neřekla, ale já jsem v tomhle hrozně nejistá) a chci aby nám to vydrželo, jenže nevím co on... jestli se mnou není třeba jen tak že nenašel nikoho lepšího. A nevím, jak se ho narovinu zeptat, a jestli vůbec bych měla? Momentálně čekám. Když mi včera napsal že nemá na nic náladu, tak jsem mu napsala, aby se mi ozval, až se bude chtít sejít. takže všechno je na něm...
26. Únor 2009 - 13:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
angeliko,že tys mu ho nevycucala? čeká na to,uvidíš že se vše zlepší
29. Březen 2009 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Emma (anonym)
Angeliko, tento vyrok ,,nemam na nic naladu,, znam i ja od sveho pritele a nechapu ho i to. Ja take tisickrat nemam na nic naladu, ale na nej mam naladu porad. Naladu na nic? A co je to nic?...ze mu nic nedavam, nedokazu mu zlepsit naladu jen tim, ze me uvidi,... Zvlastni, ze ,,naladu na nic,, ma na me, ale s kamarady jde! Jak to u tebe dopadlo, ozval se ti pak sam?
29. Březen 2009 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Hm zajímavá diskuse. Angeliko, řekl bych, že tvůj přítel má dost velké štěstí, že má Tebe. Já si vůbec nedovedu představit říct holce, že nemám na nic náladu, popravdě řečeno jsem nepotkal holku, která by byla v tomhle tak vstřícná jako Ty a nic mu nevyčítala a nekrytyzovala ho. Určitě buď k němu i nadále vstřícná a chápavá v opačném případě by jsi ho nejspíš odradila. Každý máme občas zklony k depresím v této nelehké době, ovšem v jeho případě to nechápu, když má Tebe.
29. Březen 2009 - 14:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Sylva (anonym)
Řekla bych, že Angelika je na vztahu úplně závislá. To není zdravé, jen si přivolává to, čeho se tak bojí. Většinu mužů takovéto zacházení odrazuje, jsou si jisti a začnou se namáhat a dobývat někde jinde. To co říká Jiří, ocení jen malé % z nich.
29. Březen 2009 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Sylva: To je věc názoru. Angelika: Možná, že ho tak trošku ženeš do kouta, zkus mu dát trošku víc volnosti.
29. Březen 2009 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Naprosto souhlasím se Sylvou, za chvíli jí bude mít plný zuby, když na něm bude tak viset a bude stále rozebírat, co kdy řekl a co tím vlastně myslel. Angeliko, měj svůj život a svůj volný čas a nečekej jenom na to, až on se uráčí mít na tebe náladu. Bude tě mít jistou a přestaneš ho bavit.
29. Březen 2009 - 15:54
Obrázek uživatele Návštěvník
arek (anonym)
Ahojte, Ta moje ani nezari rekla mi, ze at se klidne vyspim i s jinou. Coz me na jednu stranu urazi, ona to asi mysli dobre, ale..
26. Duben 2009 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
angelika (anonym)
tak jsem se rozešli. Krátce potom jsem poznala někoho jiného a jsme spolu už téměř dva měsíce a je to něco úplně jiného. Nesrovnatelné. Teď je to on kdo se ozývá každý den, tedy když spolu vyjímečně nejsme. Bydlíme blízko, tak minimálně když nemám čas večer, tak spolu jedeme ráno metrem. Vidíme se vpodstatě denně. Pořád něco podnikáme, máme si co říct. Jen na mě trochu padá to, že to bude dva měsíce, což je kritická doba. Ale zatím je to pořád stejně krásné jako na začátku. Je poznat, že mě má rád. Když jsme byli s bývalým spolu na víkend lyžovat, tak se mi pak tři dny neozval. Když jsme bvli se současným přítelem (tedy možnbá hrálo roli že jsme nebyli sami dva tak nehrozila tak moc nějaká ponorka nebo nuda), tak jsme se rozloučili večer a druhý den jsme se zas viděli alespoň ráno. prostě jsem konečně narazila na toho pravého a zakazuji si myslet na to, co kdyby to skončilo.
11. Květen 2009 - 18:46
Obrázek uživatele Návštěvník
angelika (anonym)
mimochodem k tomu bývalému- říkáte že jsem mu měla dát volnost. Snažila jsem se. Třeba jsem ho tři dny nechala, jestli se neozve a vůbec nic, ani když byl na icq. Natož sms. Přítel mi píše třeba i tehdy když se ten den vidíme. Jediný den jsme snad ještě nebyli bez kontaktu, nepočítaje jeho zahraniční cestu kdy měl špatný přístup na internet. a i tehdy mu nedělalo problém mi napsat sms že nemá zrovna net. nemusím ho do ničeho tlačit a můžu si dovolit být ta pasivnější. v minulém vztahu nebylo už kam ustupovat.
11. Květen 2009 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Esmeralda (anonym)
Ahoj všem.... vydrži nejaka slečna s chlapem přesně jak píše Angelika? Ze se tri dny neozve, nenapise, nezavola, pak se ozve a je vse krasne a pak se zase tri dny neozve, je s kamarady a nema takovou potrebu se vidat? Je nejaka takova holka, které to takhle vyhovuje? Diky vsem :-)
12. Květen 2009 - 16:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
Ahoj Angeliko! Koukám,že je tu krásná novinka a našla jsi toho pravého. Ani nevíš, jak moc ti to přeju... Po těch zkušenostech si to jednak zasloužíš, jednak víš jak správně jednat s těmi podivnými bytostmi mužského rodu. Ale prosím tě, nestraš už zase s těmi pochybnostmi :-). Kritická doba dva měsíce - to ne, leda snad dva roky...
14. Květen 2009 - 3:02
Obrázek uživatele Návštěvník
angelika (anonym)
tak v poslední době to na mě nějak všechno padá. Vídáme se pořád často, až mi to začalo trošku vadit. třeba jsem řekla že jeden večer po delší době budu doma s našima a nedokázal to pochopit. Na druhou stranu dnes jsem řekla že se uvidíme až pozítří (potřebuju se připravovat na státnice) a on odpověděl úplně v klidu že teda jo. žádný že to je škoda nebo tak, přišlo mi, že je mu jedno že mě neuvidí:-(( ale asi nevím co chci. a taky se začínáme občas maličko hádat, kvůli kravinám (třeba že prstem otřu trochu páry ze zrcadla v koupelně a on hned dělá scény že ho zrovna čistil a kdesi cosi- prostě řeší kraviny). Jinak ale všechno dobrý, chystáme zas společný víkend, tak snad je to v pořádku. Nejradši bych asi chtěla ujištění že mě miluje a chce se mnou zůstat navždycky abych to pořádb takhle neřešila:-)
31. Květen 2009 - 13:47

Stránky

Přidat komentář