307 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Milování jinak než ve dvou

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Ahoj lidiJsme s partnerkou 14let spolu a máme se opravdu hodně rádi.Ale at mi nikdo nic neříká po těch letech už začína v milostném životě trochu stereotyp.I když intenzita našeho milování neslábne a i jiné praktiky už máme zasebou ta myšlenka zkusit milování jinak než ve dvou je docela faj.Samo že oba chceme.I když je to lepší než bejt jeden druhému živelně nevěrný .Co myslíte?
29. Červen 2001 - 21:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Ahojky,stejnou věc cítíme i my v našem manželství,jsme spolu 13 let a máme se také rádi.Sama jsem manželovi navrhla,že bych si přála najít kamarádku,se kterou bychom měli oba něžné sexuální hrátky.Jsme oba silně sexuálně založení a já jsem se přiznala, že by mě velmi vzrušovalo vidět ho při milování s cizí ženou a součastně bych si to sama chtěla se ženou skusit.Myslím, že je to normální,ale spousta lidí si to bojí přiznat.Katka
3. Říjen 2001 - 16:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivo (anonym)
Mě by to také lákalo. Ale když si snažím představit si to ve skutečnosti - no nevím. JAko fantazie je přitažlivé, ale praktická realizace má svoje úskalí.
3. Říjen 2001 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
Myslím, že pokud jste oba pro, není v tom problém. Maximálně tak v hledání třetí osoby. Ale přeju hodně zdaru!
9. Říjen 2001 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Docela vám Katko závidím. Po těch letech jsem se to pokusil doma taky navrhnout, ale manželka mi řekla, že s další ženou by nechtěla a když jsem se zeeptal na muže, radši neodpověděla.
14. Říjen 2001 - 2:04
Obrázek uživatele Návštěvník
shaninka (anonym)
Ahoj Kacko,mozna bych vam mohla hledani treti osoby usnadnit. Hledam totiz par, ke ktermu bych se mohla pridat.Je ale plno veci na co bych se chtela zeptat.Napis sem a ja se pokusim co nejdriv sem dostat a nejak se domluvime. Pa
28. Prosinec 2001 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Chtěl bych si naplnit svoje sny a být u milování dvou žen pasivně a nebo aktivně,Myslíte ,že je to něco tak nepochopitelného?
1. Březen 2002 - 8:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Ahoj "sháninko",škoda že nemám partnerku s kterou bychom mohli zkusit to po čem tolik toužím.Kdyby Ty jsi měla kamarádku a chyběl by vám do trojky muž,prý docela sympaťák,tak budu rád když napíšeš. Papa Karel z Prahy 6
1. Březen 2002 - 16:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Vitek (anonym)
Vážení take jsme otom mluvili s manželkou odezva žadna jednoho dne přišel kamarad kecali jsme a bumbali nakonec jsme skončili všichni tři v posteli sice na muj udiv ja jako poslední ale byl to opravdu sylny žažitek ovšem po nekolika dnech jsem to chtel zkusit znovu a manželka už nechce přitom vim že ma na to chut nebot když jdem tancovat bere si černe body aby bylo videt,moc ji vzrušuje představa že budeme opět všichni v posteli ale to je vše nevim jak dal?......................
24. Březen 2002 - 16:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Tak se vracím po půl roce abych Vám zdělil že se nám to erotické dobrodružství povedlo.Bylo nás v postýlce víc než dva.Sice to bylo trochu za zvláštních okolností ale ty tady rozebírat nebudem.Jen tolik že v případě že se některý pár pro tohle rozhodne měli by oba vědět co činí.Samozřejmostí je hygijéna a nemoci jako riziko ale také dušička.Tím myslím důsledky té noci nebo těch nocí.U nás to dopadlo velmy dobře.Po letech vcelku vyrovnaného intimního života to bylo jako injekce do dalších let.Prostě to náš vztah posílilo.Dokonce plánujeme milování ve čtyřech až najdeme ten správný pár.
2. Duben 2002 - 23:23
Obrázek uživatele Návštěvník
sluníčko (anonym)
Jsme s manželem svoji 7 let a před dvěma lety jsme si po internetu našli manžele na milování ve čtyřech. Poprvé jsem se musela trochu opít abych překonala sama sebe a hlavně je to něco jiného než milování s manželem. Kdo se k tomu odhodlá musí se tak milovat, aby Vás ta jedna noc nezranila. Dodnes se asi tak 4X do roka scházíme na milování ve čtařech a někdy podniknem i výlet s dětmi. Je to docela fajn , našli jsme super milence i kamarády. Milování ve čtyřech je jen třešnička na dobrém dortu.
30. Květen 2002 - 11:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Moje žena o tom take nikdy nechtěla ani slyšet, ale po jednom večírku na dovolené, když jsme měli trochu upito spletl si soused pokoj a vrazil k nám, zrovna ve správném okamžiku... manželka se mi zrovna věnovala ústy a byla zády ke dveřím, takže si toho nevšimla, až když na sobě ucítila cizí ruce... ale abych z toho neudělal erotickou povídku, zkrátka ji hodně vydráždilo vzrušovat zároveň hned dva muže a vůbec síla neplánovaného okamžiku, takže to dopadlo až do konce.Teď tvrdí, že už to nechce opakovat, ale přesně jak už tady někdo psal, kdyby se objevila podobná "náhoda" určitě by neváhala...
4. Červen 2002 - 16:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Pitomoučká (anonym)
Naše manželství má za sebou také už pár let a já mám v poslední době tajný sen - a to vyzkoušet milování i s jiným mužem. Byla jsem totiž panna a můj přítel a pozdější manžel byl můj "první a jediný". Ale nechtěla bych to jako nevěru. Chtěla bych, aby se manžel na nás díval, aby se se mnou u toho třeba líbal a podobně. A hlavně, aby se se mnou potom také hned miloval. Jen nevím, jak mu to mám říct, abych ho nějak neranila. A jak ho mám vlastně přesvědčit. Poradí mi někdo?
16. Červenec 2002 - 2:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Manina (anonym)
Neboj, vůbec nejsi "Pitomoučká". I já mám ráda milování se dvěma muži najednou - když dostanu nakonec dvě pořádné dávky spermatu. Jak to vysvětlit manželovi ale není jednoduchá otázka - zkuste se dívat na nějaké porno a tam mu naznač, co tě vzrušuje. Pokud tě má rád, měl by ti to občas povolit. Nesmíš to chtít dvakrát týdně a musíš zdůraznit, že miluješ jeho a s ním je to stejně vždy vzrušující.
17. Červenec 2002 - 0:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Luna (anonym)
Souhlasím. My také občas zkusíme sex ve třech. Ale v životě bych se nechtěla milovat jen tak sama s někým cizím. Nejvíc vzrušující na tom je, že se manžel dívá, líbí se to i jemu a já se potom mohu milovat i s ním.
12. Srpen 2002 - 1:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Hynek (anonym)
Mám o pár let mladší manželku a ona má raději starší muže. Náš věkový rozdíl není tak velký (9 let), ale jisté zkušenosti mám a jí je 23. Jednou se mi svěřila s touhou, že by ráda zkusila i jiného muže, lae abych u toho byl i já. Nakonec se z toho vyklubala čtařka se vším všudy. Bylo to fajn, ale nebylo to zcela to pravé a tak po pár měsích následoval pokus číslo 2. A nyní je to super. Máme skvělé kamarády a přátelé a přes den se bavíme zcela normálně při výletech a kcích a večer občas dojde i na sex. Píšu občas, protože jsou večery, kdy se prostě nic neděje a i tak je to fajnová zábava. Musí být jasno mezi všemi a hlavně pokud pojde napříkladk divokému sexu mezi mojí manželkou a jejím momentálním partnerem, tak to nesmí ten druhý z partnerů vyčítat. Musí se počítat s tím, že třeba praktiky, která údajně nemá váš partner či partnerka ráda a vyhýbá se jim, se najednou provozují s tím největším zalíbením bez vaší účasti. Ale to je dáno např. tou atmosférou a obrovským vzrušením právě z té čtyřky.Chce se nejprve dohodnout mezi Vámi a potom hrát dál s druhým párem.
27. Srpen 2002 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Se zájmem jsem si přečetl předchozí příspěvky a musím se přiznat k jedné věci. Máme podobnou zkušenost, ikdyž poněkud riskantní, ale to si člověk uvědomí až později. Věděl jsem o své snad touze či přání sledovat manželku při sexu s jiným mužem a ona to věděla také. Jednoho podzimního večera se nám zželelo jednoho stopujícího páru a tak jsme jim nabídli svezení. Po několika stech kilometrech člověk probere život a trošku se seznámí. V podvčer jsme je vysazovali u silnice, protože jsme byli téměř doma a oni noc před sebou a skoro 300 km cesty. Stačil pohled s manželkou a bylo jasné. V domě místa dost a také jsme nedávno cestovávali stopem. Doma dvě lahvinky vínka a nálada pohodová. A do manželky vjelo 100 čertů a zcela s ledovým klidem si začala odkládat. Ona dvojka se připojila a nemělo to chybu. nešlo se vůbec spat a dva dvacetiletí studenti jsou našimi přáteli dodnes a cca 2-4 do roka si nezřízeně užíváme.
27. Srpen 2002 - 13:09
Obrázek uživatele Návštěvník
raději nepovím (anonym)
my jsme se milovali poprvé ve třech, když jsme do sexu šli, ač jsme v místnosti nebyli sami. A ten přítomný nespal a prostě se připojil. Nevěděla jsem, jestli s ním manžel nevyběhne, ale byl super, protože viděl, že se mi to moc líbí. Nejlepší bylo, když jsem je měla oba v puse, když se vždy po chvíli střídali a samozřejmě na závěr dva velké výstřiky. I na manželově erekci jsem cítila, že ho to musí vzrušovat. Je to čerstvé, tak máme zatím jen tuto jednu zkušenost.
11. Září 2002 - 1:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Boženka N. (anonym)
Myslím, že muže povětšinou vzrušuje myšlenka sexu jinak než ve dvou. Manžel také občas sleduje erotické filmy a dobře jsem vím, kdy se mu scéna líbí nejvíc, ale je hrozně (někdy až moc) ohleduplný. Jinou odvahu musí mít třetí, který se chce připojit. A tak leckdy nezbývá, než chlapům pomoci... Jeden náš společný přítel, který rád vyprávěl peprné historky docela koukal, když jsem si při jedné příležitosti dala jeho ruku do klína a manželovy protesty jsem umlčela polibkem... pokračování si jistě domyslíte - konečně se mi splnil můj sen (a asi nejen můj).
11. Září 2002 - 12:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Aja (anonym)
Podle dosavadnich odpovedi vypada, ze zeny chteji do trojky dalsiho muze a muzi dalsi zenu. To je logicky sobecke. Ale docela by me zajimalo, jak se na to divaji chlapi. Ja bych nebyla proti, kdyby muj partner sehnal nejakou BI do trojky. Ale on by byl urcite proti nejakymu chlapovi. Porad rika, jak by chlapa v jedne posteli nesnesl. Nechci ho provokovat. Protoze to je vec sexualnich potreb, nejen tolerance. Mne by se proste zenska v posteli nepricila, jemu asi chlap jo. A hlavne, kde takovy nadsence sehnat. U muzu by to asi problem nebyl, ale kde najdete nadsenou amaterskou bisexualku. Prostoze, malo platny, ale zeny berou sex vetsinou pres city.
11. Září 2002 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
jo, milá Ájo, tady popisuješ ten problém. Stačí se podívat na inzeráty - chlap je prostě od přírody poněkud majetnický a o svou samičku se nechce dělit. Jinak asi více žen má alespoň malé bisexuální sklony a jelikož nejsou tak majetnické, tak třeba i chtějí vyhovět partnerovi.A ten třetí, co přijde? - myslím, že nevyužitý muž potřebuje sex více než nevyužitá žena - když to řeknu sprostě, tak každý chlap si chce "zašukat" a je v zásadě ochoten připojit se i k jinému páru (snaží se rozhodit své geny) - je to stejně "ošklivé" jako to, že pro ženy jsou afrodisiakem peníze.I to majetnictví souvisí s reprodukcí - pokud tvůj manžel udělá v tvé posteli dítě jiné ženě (já vím antikoncepce, ale máme to historicky v sobě), tak ty můžeš mít potomky nadále, ale pokud jiný muž udělá dítě tobě, tak tvému manželovi klesá možnost, že by jsi chtěla ještě dalšího potomka s ním.Jiná motivace je kandaulismus - když někoho - jako třeba mě vzrušuje představa, že bych viděl manželku v akci s někým jiným. To potom preferuji pokud sex ve třech, tak s dalším mužem (ale vůbec ne bi). Pokud si chceš mailem pokecat, tak se ozvi.
11. Září 2002 - 23:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Dianna (anonym)
Ahojky všem...chtěla bych se zeptat na názor lidiček, které tohle téma osloví...Je normální, resp. je nenormální, že mě moc vzrušuje představa milování ještě s jednou dvojicí? Můj přítel je skvělý milenec, moc si rozumíme po všech stránkách, ale přesto mě moc láká uskutečnit sex ještě s jednou dvojicí. Přítel to ví, mnohokrát jsme si o tom povídali, i jeho to vzrušuje, asi by nebyl problém takovou dvojici najít..ale...trápí mě spíš takový pocit...mám pocit, že ho opravdu miluju, ale slučuje se to s tím, že bych byla schopná, a jak ráda, milovat se před ním s jiným mužem? Je normální, že mě hrozně vzrušuje představa, jak on souloží s jinou ženou? Podotýkám, že mi je 30, jsem rozvedená a opravdu ve vztahu moc moc spokojená:-)A ještě, hned vedle jé téma nevěry, které jsem pročetla od A až do Z... Myslíte si, že je scestný názor, že třeba takováhle povolená nevěra ve čtyřech může zabránit nevěře opravdové?
7. Říjen 2002 - 22:18
Obrázek uživatele Návštěvník
formet (anonym)
AhojJestli to je nebo není normální na to si netroufnu odppovědět fundovaně. To by zvládl asi jen sexuolog, ale faktem je, že tyto představy (ať už realizované nebo ne) vzrušují více lidí mne nevyjímaje. Zajímalo by mne, kolik jsi prostřednictvím tohoto svého příspěvku dostala nabídek:-).
9. Říjen 2002 - 19:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Dianna (anonym)
Představ si, že vůbec žádnou:-))) A ani by mě nenapadlo, že by nějaká měla přijít:-) Fakt mě zajímají jen názory, výhoda takovýchto diskuzí je v tom, že se tu člověk nestydí říct ani nejtajnější myšlenku, když je to tak skvěle anonymní:-)
10. Říjen 2002 - 19:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Robert (anonym)
Moje zena by rada vyzkousela sex ve trech. Ona a dva muzi. Ja celkem nejsem proti. Zajimalo by me jestli s tim mate nekdo nejake zkusenosti a jake?
14. Říjen 2002 - 16:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna K. (anonym)
Ahoj Roberte, myslím, že to dobře popsal Martin na předchozí straně. Tedy - někteří muži jsou asi zásadně proti, jiným to nevadí a naopak je to vzrušuje. A i technicky - žena dva muže najednou prostě zvládne.A teď k naší zkušenosti: my - hlavně tedy já - jsme na tento "nápad" přišli při sledování pornografického filmu. Oni ti tvůrci asi vědí, proč je tam situace jedna žena a dva muži tak často frekventovaná.Takže jsem začala "trpět" na představy, že se k nám připojí ještě jeden muž. Manželovi už "není 18" a tak je "poctivé milování" dvakrát za sebou skoro vyloučené - to byl první tahák a představa dvou vzrušených penisů najednou vůbec nebyla nepříjemná. Bála jsem se, že mi manžel "nafackuje", ale o sexu si rádi povídáme, tak jsem ho postupně připravila a nebyl proti. Trochu pomohl i fakt, že já poznala jen jeho a on měl sexuálních partnerek více - prostě jsem chtěla "okusit" i jiného muže, jiný penis, cítit v sobě jiný orgasmus.Poprvé jsme si půjčili chatu a udělali výběrové řízení na internetu - známého člověka jsme prostě nechtěli.Už celý pátek jsem v práci nemyslela na nic jiného. Muž byl příjemný. Nejdříve jsme se dívali na erotický film, potom jsme si domluvili, o je povoleno a co ne - poprvé jsem nechtěla anální sex. Sprcha a šlo se "na věc".Sundal mi kalhotky, kratičce jsme se mazlili a v okamžiku orálního sexu mu hned "stoupl" (trochu jsem se bála trapasu, že bych ho nevzrušila). Chvíli jsem mu ho hladila a líbala a potom šel "dovnitř". Moje vzrušení bylo obrovské. Manžel se nejdříve jen díval a přestože jsem na něj ani nesáhla, tak po chvíli dostal také erekci - z čehož jsem byla šťastná. Vyzkoušeli jsme různé polohy a manžela jsem začala také hladit a líbat ho - jak dole, tak nahoře. Moc se mi líbilo právě to, že je manžel přítomen a dívá se, jak si jeho manželku bere jiný muž, že vidí, jak jsem moc vzrušená a že se to líbí i jemu.Závěrem byla krásná ejakulace a okamžité milování i s mým mužem (krásně to klouzalo).A když jsem potom vstala a šla se napít, tak dvojí sperma samovolně vytékalo... Závěrem - líbilo se nám to oběma (já byla v sedmém nebi) a proto to nebylo naposledy. Ale musím jít zase pracovat, tento týden mám celý jen noční, tak možná ještě napíšu.
14. Říjen 2002 - 23:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Jak se rika, stesti preje pripravenym a nejnevsednejsi zazitky se vetsinou zrodi uplne necekane.Nekteri mozna znate studentske koleje - stejne bunky, x-na patre, x-pater, pokoje po trech. Ten vecer jsme byli na pokoji 2, kolem jedne v noci, zrovna kdyz jsme zalehli a zhasli, nekdo vesel do pokoje (tenkrat se moc nezamykalo - kdo by taky co chtel vzit studentovi?) - mirne priopila divka se potichoucku svlekla, bylo polosero - jen od poulicni lampy, a hrnula se zrovna do me postele - tesil jsem se, jak se lekne, az zjisti, ze ma v posteli space a pak ji povim, ze si spletla pokoj. Jenze jsem se divil ja - pritulila se a pry "Milane, co tady delas? Rikals, ze jedes domu." - k tomu se u me dostavila erekce, ktere si na uzke posteli proste nedalo nevsimnout. Kdyz jsem polohlasem promluvil, sice se odtahla a snazila se prokouknout tmu, ale pak se pritiskla a rekla, ze je to vlastne super situace, ktere by bylo skoda nevyuzit - a vic me pobizet nemusela. Kamarad po chvili nevydrzel - i on v predstirani spanku cekal na vydeseny "utek" pomylene - a prihlasil se k nam "pametihodnymi" slovy: "Pavle, dneska jsi mi nekoupil listky do kina!" (potom mi rekl, ze se zapojil jen proto, ze vedel, ze ani ja tu divku vubec neznam). Navstevnici opravdu nevyvedlo nic z miry - pak byla jako smrst a to se odrazilo i na nasich vykonech - skoda, ze vse trvalo prave jen tu jednu noc ve zkouskovem obdobi (snad zapijela posledni zkousku, snad mela pred svatbou) - pozdeji jsem ji uz nevidel a vlastne nevim, ktera to byla... a mozna dobre, dnes uz mam manzelku, prumernou potenci, hezkou vzpominku - inspiraci k fantaziim, pres ktere realne netouzim po komlikacich s moznym "trojuhelnikem".
15. Říjen 2002 - 18:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Peta (anonym)
Dotaz na Annu K.:Ahoj, diky za zajimavy a uprimny pribeh. Je pravda, ze milovani ve trech je i pro me velice vzrusujici. Je vsak jedna vec, ktera me od toho naprosto odrazuje a to je AIDS. V pornofilmech ochranu nepouzivaji a nedovedu si prilis predstavit, jak by to pri milovani dva muzi a jedna zena slo s kondomem technicky, ale i ,,eroticky" zvladnout. Mate to nejak pojistene, nebo tretimu naprosto duverujete, nebo proste riskujete? Mej se Peta
15. Říjen 2002 - 20:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna K. (anonym)
Pro Peťu: je fakt, že s prezervativem by to hlavně pocitově nebylo ono. Mimo manžela jsem vyzkoušela tři muže - už v tom jsem jistě podprůměrná a je to vlastně první část vlastní ochrany. Potom je důležité, jakého "vedlejšího partnera" si najdete. Logicky by neměl být promiskuitní nebo se chlubit příliš velkými zkušenostmi. Dárce krve výhodou a podobně. Ale hlavně - přestože se mi líbí sex se dvěma muži najednou, tak mám méně partnerů, než třeba mnohem mladší holky. Klasické swingers sice také trochu láká, ale ne tak docela.A slíbila jsem pokračování mého minulého příspěvku: samozřejmě jsem potom i já musela manželovi dopřát "rozkoš jiné ženy". Byla jsem spíš tak nezúčastněnou pozorovatelkou. Penis má jen jeden a já zbyla ladem... Ale bylo to stejně vzrušující. Předně měl okamžitou a velmi tvrdou erekci ještě dřív, než na něj ta druhá sáhla. Samozřejmě jsem trochu žárlila, ale stejně to bylo moc vzrušující. Bylo zajímavé se dívat a poslouchat, jak sténá - a jak vzdychá "ta druhá". Nejsem ani trochu bi, ale stejně jsem se zblízka dívala, "jak jí tam mizne". Ale závěrem - po manželově orgasmu jsem se s ním chtěla také milovat, ale bylo cítit, že ho to už tak moc nebaví. Byl šťastný, ale potom jsme se domluvili, že nám vlastně víc vyhovuje do trojky muž. Protože na závěr se se mnou může milovat i manžel. Musím sobecky dodat, že mi to vyhovuje, prostě si víc užiju. Ale na druhou stranu manžel měl už dříve více sexuálních zkušeností a já jen jeho. Takže už tak rok a půl vždy jednou asi za dva měsíce zažívám báječný večer, který mohu každé ženě doporučit. Mám své "milence" a hlavně perfektního manžela. Je strašně vzrušující cítit v sobě tvrdý penis a vědět, že není manželův. Vědět, že manžel vidí, jak mi dělá dobře jiný muž a že se mu to také líbí. Cítit v sobě mužský orgasmus a vzápětí se začít znovu milovat. Vědět, že jsem uspokojila dva nebo tři muže a že se mi v pochvě mísí jejich sperma. A vzrušuje to i manžela. Prostě rok a půl jsem sexuálně mnohem víc šťastná - "milováním jinak než ve dvou". A co vy, kluci, vzrušuje vás to?
17. Říjen 2002 - 0:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Pro Aničku Káčko:Chceš znát mužský pohled na tu tvoji trojku? Mám také zajímavou zkušenost. Začal jsem s přítelkyní (22) společně bydlet. Na fotbale jsem si poranil nohu a byl týden doma. Nudil jsem se pěkně. Šel jsem tedy na videokazety. A narazil jsem na jednu nepopsanou - a ona to byla domácí erotika mé přítelkyně. Někdo jí točil, jak onanuje. Byl jsem pěkně překvapený, ale asi chápeš, že erekce na sebe nedala dlouho čekat. Slyšel jsem najednou, že se přítelkyně vrací, tak jsem to tiše uklidil a dělal jako nic. Nemohl jsem se dočkat rána. A přemýšlel, kdo jí asi filmoval.Samozřejmě nějaký kluk, s kterám se začala milovat. Trochu jsem zažárlil, ale stejně reakce jako včera - erekce a onanování. Prostě to bylo strašně vzrušující.Už jsem si říkal, že nic nemůže překvapit, ale přítelkyně se tam po chvíli objevila se dvěma klukama najednou. Já to nechápal, ale vzrušením jsem nemohl odtrhnout oči od obrazovky. Ty kluci se s ní střídali, měla jednoho klasicky a druhého orálně - i sendvič. Myslel bych, že se s ní pohádám, ale mojí reakcí na to byla prostě jen erekce a přetáčení kazety na začátek té trojkové scény. A furt jsem čučel, jak jí to někdo jiný stříká na obličej. Bylo to až nechutně vzrušující.A dostal jsem chuť zažít to také. Ale přítelkyně na žádné narážky nereagovala. Ach jo. Musel jsem začít odzadu: že mám tři roky starou videokazetu, kde onanuju a miluju se s bývalou kamarádkou, jestli by jí chtěla vidět. Chtěla, ale nemohla - nic jsem neměl. Ale u té příležitosti se podřekla a její kazeta vyšla na oficiální světlo. Nejdříve mi ukázala jen tu svou masturbaci a že tam dál už nic není. Potom se šestkrát ujistila, že se nebudu zlobit a viděli jsme společně i ten zbytek. Finiš: svěřila se, že jí moc vzrušuje sex ve třech, já se na oko zlobil, ale potom jsem jemně oznámil, že je to vzrušující a že možná nejsem proti.Prostě od té doby to tak jednou - dvakrát do měsíce děláme ve třech. Většinou se nejdříve miluje s tím druhým, já se dívám a potom se s ní začnu líbat. Nebo se v ní chvíli střídáme. Na orgasmus máme dvě hlavní finty - dostane to orálně, když já jsem v ní klasicky - buď misionář nebo na koníčka, když mi na něm sedí a druhého kluka vyhoní a nechá si to nastříkat na obličej. Sperma jí pak teče dolů na prsa a obličej. Nejvíc vzrušující ale asi je, když to dostane klasicky dovnitř - já se na to dívám a potom jdu také do ní a cítím, že v sobě už má to sperma.Je to strašné, asi si myslíte, že jsem blázen, ale je to tak vzrušující, že tomu prostě nejde odolat. Fakt říkám - až nechutně vzrušující. To je tedy můj pohled na trojku Anno K., myslím, že to musí vzrušovat každého kluka, vidět svou partnerku s někým jiným. Jde jen o to, aby se to on odhodlal přiznat a aby se holka nebála přiznat svou chuť "na dva". Přetvářku jsem poznal i já - než jsem přítelkyni dotlačil k přiznání.
17. Říjen 2002 - 1:59

Stránky

Přidat komentář