72 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Milostná magie

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Nina (anonym)
Ahoj, o magii se tak trochu zajímám a velice mě zaujalo kouzlo se svazováním panenek, ve kterém se přivolává láska milované bytosti. Prý je velmi účinné.Nechce se mi věřit, že by na tom něco nebylo...Prosím, nemáte s tím někdo zkušenosti?
7. Únor 2006 - 19:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Liv (anonym)
Na přivolání lásky neexistuje žádné kouzlo. Všechno, co se takovým kouzlem nazývá, je jen hrubé ovlivňování nic netušící osoby a tímto spadá pod nečisté praktiky. Efekt často bývá zcela opačný.
7. Únor 2006 - 20:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Dina (anonym)
To je zajímavý... taky by mě to zajímalo.
8. Únor 2006 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Milé dámy, pokud se budete chovat jako chovankyně z pasťáku, mluvit jako dlaždič a oblékat se jako bezdomovec, tak vám žádné kouzlo nepomůže. Milovanou osobu přitáhnete jedině tím, že z vás bude sálat ženské kouzlo a sexapeal, že budete milé, nebudete se hádat kvůli každé maličkosti ... a tak dále. Pokud to nezvládnete, nemáte šanci. Pavel.
8. Únor 2006 - 9:56
Obrázek uživatele Návštěvník
zouzef (anonym)
v ziadnom pripade to neskusaj, pretoze by si mohla privolat co by si mohla neskor lutovat
8. Únor 2006 - 10:37
Obrázek uživatele Návštěvník
jehúdíth (anonym)
Pokud se o magii trochu zajímáš, mohla jsi už dávno zjistit, že účinné kouzlo na lásku není. Tos musela číst z nějaké pochybné literatury, které je tu teď hodně, zejména o esoterice. Na magii můžeš pohlížet z mnoha úhlů a myslím, že tím nejdůležitějším je, abys skrze magii zlepšovala a zkrášlovala svou osobnost, své magické schopnosti, což by Ti mohlo přinést lásku člověka. Magie není jen o tom něco zabrumlat, zapálit svíčku a jupí,teď mám vyhráno. To ani omylem.
9. Únor 2006 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Mato (anonym)
Ovplyvnovanie druhych je cierna magia ak Vam mam poradit radsej to neskusajte lebo aku energiu vyslete taka sa vam aj vrati alebo co zasejete to budete aj zat a okrem toho si myslim ze LASKA sa ani neda ovlyvnovat lebo LASKA je BOH.
5. Březen 2006 - 21:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Mato (anonym)
Ovplyvnovanie druhych je cierna magia ak Vam mam poradit radsej to neskusajte lebo aku energiu vyslete taka sa vam aj vrati alebo co zasejete to budete aj zat a okrem toho si myslim ze LASKA sa ani neda ovlyvnovat lebo LASKA je BOH.
5. Březen 2006 - 21:22
Obrázek uživatele Návštěvník
WWW (anonym)
A co ovlivňování druhých pro jejich dobro?
18. Duben 2006 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Angelika De Pej (anonym)
Jdi do prdele ty krávo vymaštěná
9. Květen 2006 - 10:38
Obrázek uživatele Návštěvník
www (anonym)
Ty jsi tak něžná, Angeliko!
9. Květen 2006 - 13:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Geoffrey (anonym)
Teorie Pekla Toto je skutečná odpověď v testu střední úrovně z chemie na univerzitě ve Washingtonu. Odpověď jednoho studenta byla tak "hluboká", že se profesor rozhodl podělit se o ni s kolegy na internetu. Bonusová otázka: Je peklo exotermické (uvolňuje teplo) nebo endotermické(absorbuje teplo)? Většina studentů napsala své domněnky na základě Boylova zákona (plyn se ochlazuje, když se roztahuje, a zahřívá se, když je stlačován) nebo nějakou variantu. Jeden student ale napsal toto: Nejprve musíme vědět, jak se hmota pekla mění v čase. Potřebujeme tedy vědět poměr, ve kterém duše přicházejí do pekla, a poměr, ve kterém z něj odcházejí. Myslím, že můžeme předpokládat, že duše která se dostane do pekla, již nevyjde. Tudíž neodchází žádná duše. Pro představu, kolik duší přichází do pekla, se podívejme na jednotlivá náboženství v dnešním světě. Věšina z nich tvrdí, že kdo není příslušníkem dané církve, přijde do pekla. Od okamžiku, kdy existuje více než jedno náboženství a lidé nepatří do více než jedné církve můžeme předpokládat, že všechny duše přijdou do pekla. Na základě poměru mezi natalitou a mortalitou můžeme očekávat, že počet duší v pekle exponenciálně roste. Nyní se podívejme na poměr změny objemu pekla, protože podle Boyleova zákona pro udržení stejného tlaku a teploty musí objem růst úměrně k počtu přijatých duší. To nám dává dvě možnosti: 1)Jestliže se objem pekla zvětšuje pomaleji než v poměru, v jakém přicházejí duše do pekla, teplota a tlak pekla porostou, až peklo vybuchne. 2)Jestliže peklo roste rychleji než v poměru k přicházejícím duším, teplota a tlak budou klesat, až peklo zmrzne. Která z možností je správná? Jestliže přijmeme postulát, který nastolila Tereza v prvním ročníku, čili "Dříve bude v pekle zima, než se s tebou vyspím" a se zřetelem k tomu, že se se mnou vyspala včera, musí být správná varianta číslo 2, peklo je tedy nepochybně exotermické a již zmrzlo. Závěr této teorie je, že pokud peklo zmrzlo, nepřijímá další duše, zaniklo a zůstalo pouze nebe, což je důkaz boží existence, který vysvětluje, proč Tereza včera v noci křičela "Ach můj Bože". Tento student jako jediný dostal 10 bodů.
9. Říjen 2006 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Dodo (anonym)
Pěkná písemka!
19. Říjen 2006 - 13:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta (anonym)
Podívej te se na: http://testberichte.ebay.de/Ideen-zum-Thema-Liebe-mit-bischen-Magie_W0QQugidZ10000000000924067 A http://testberichte.ebay.de/Ideen-zum-Thema-Liebe-mit-bisschen-Magie-II_W0QQugidZ10000000002126305 Ps: jsou to dobrý rady ale jsou v němčině.
28. Říjen 2006 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta (anonym)
Ps: To "A" mezi ty internetové stranky nepatří. Pokud se na ne chcete dostat, tak si skopírujte Danou adresu do vyhledávače.
28. Říjen 2006 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Doda (anonym)
Jsem starší generace, ale fotky paní Brožové se mi zdají hezké. Rozhodně nemají nic společného s Pergnerovou, Aichmajerovou, Březinovou, Kornovou,Kobzanovou a pod. Tak nechápu, proč tolik pobouření. Jsou to akty.
21. Únor 2007 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela Kudláč (anonym)
Kouzlo lásky Magie není černá, nebo bílá. Je to nástroj. Jako nože. Ty nelze rozdělit na takové, kterými lze někoho zapíchnout, a na ty, které pomáhají. Dělíme je podle toho, k čemu slouží. Stejně jako magii, do které vás zasvěcuje čarodějnice na slovo vzatá. Samota je zlá a milovat a být milován je snad to nejkrásnější, co člověka může v životě potkat. Dnes se naučíte kouzlo, které vám pomůže k tomu, aby do vašeho života zavítala láska. Mám na mysli lásku jako oboustranný, ryzí cit. Venuše Pokud by vaše úmysly při provádění tohoto rituálu nebyly čisté, kdybyste se pokusila někoho ovládnout, zotročit, nebo by váš úmysl byl zištný, kouzlo nebude fungovat. Venuše je totiž velice urážlivá. Vyberte si pro tento rituál pátek - to je Venušin den. Nejlépe v době, kdy měsíc přibývá. Kouzlo provádějte před setměním. Kouzlíme Zapalte vonnou tyčinku s vůní růže. Vezměte jednu růžovou svíci, jednu červenou svíci a obě potřete růžovým olejem (svíce pokaždé potírejte od středu dolů a pak od středu nahoru). Poté vezměte zrcátko a postavte ho před sebe tak, abyste seděla obličejem k zrcátku a směrem na východ. Před zrcátko postavte svíce tak, aby se v něm odrážely. Mezi ně položte měděný prstýnek, náramek nebo minci a malý květ růže. Svíce zapalte. Napřed růžovou a pak červenou. Soustřeďte se na to, co žádáte, upřeně hleďte do plamenů a 3x za sebou vyslovte: Venuše, Ty krásná paní - Ty lásce velíš a do srdce ji vtělíš. Pomoz, aby i ve mně láska vzplála a svou krásou mě objala. Nikomu tím neuškodím, jen svět ke kráse přivodím, z vlastní vůle mé i milého mého (milé mé). Staniž se! Svíce nechte dohořet. Měděný předmět noste u sebe až do doby, než se vaše přání splní. Až potkáte milovaného člověka, je potřeba tento předmět vhodit do tekoucí vody tak, že se postavíte na břeh zády k vodě, poděkujete a bez ohlížení ho přes levé rameno vhodíte do vody. Aniž se pak otočíte, odejděte. Růži potom vraťte zemi.
9. Srpen 2007 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
mia (anonym)
zena ma mat sexappel ma byt jemna zenska ma sa o seba starat to je ta magia a nema lovitnech prenecha chlapom
10. Srpen 2007 - 20:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Lidus (anonym)
Holky me magie lasky nezabrala a to sem se opravdu snazila a nechtela jsem zadne zazraky...jen s nim trochu byt nebo ho aspon jednou potkat a chvilku byt v jeho naruci...a nestalo se tak.
17. Srpen 2007 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Aloe (anonym)
Liduš, třeba to tak má být!
17. Srpen 2007 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
zabývám se magii.Pokud potřgujete pomoc volejte 607540168
12. Říjen 2007 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Bacha na spominanu Katku, ktora tu ponuka svoje sluzby radoby magie, kasiruje pekne prachy, ale skutek utek. Ak ste jej niektora na to skocila, mozno by nebolo odveci kontaktovat policiu...
29. Říjen 2008 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Annabell (anonym)
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci ma niekto z Vas uspesnu skusenost s milostnou magiou. A este jedna otazka. Nebol niekto z Vas klientom Lindy Dragonari (kto u nej bol, asi nemusim pisat viac o nej), s tym, ze by mu naozaj pomohla vo veciach lasky? Pripadne nepoznate niekoho takeho z okruhu Vasich kamosiek, kamosov, znamych? Piste prosim na mail errnestino"gmail.com
29. Říjen 2008 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
Zpověď Ostravského kontroverzního jasnovídce http://www.stream.cz/video/13/143079-zpoved-ostravskeho-kontroverzniho-jasnovidce Zakázané video o MANIPULACI DAVU:Natočil Jasnovidec Martin Wszolek http://www.stream.cz/video/13/120710-zakazane-video-o-manipulaci-davu-natocil-jasnovidec-martin-wszolek Jak se stát neviditelným:Aneb jak se zbavit či si získat člověka na svou strana,a to i v citovém vztahu. http://www.stream.cz/video/8/116537-jak-se-stat-neviditelnym-aneb-jak-se-zbavit-ci-si-ziskat-cloveka-na-svou-strana-a-to-i-v-citovem-vztahu
9. Leden 2009 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
ahoj, (anonym)
mám jeho pramínek vlasů ,poradíte mi někdo nějaké kouzlo,abych ho získala,vím,že existuje nějaké kouzlo,kdy potřebuji jeho kus vlasků,znala jsem ho,ale už si ho nepomatuji-můžete mi ho někdo tady napsat.Díky moc.
12. Leden 2009 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
KRisTý (anonym)
Tak já vám něco povím..taky jsem zkoušela všechno co je šlo..já ho tak miluju..že ani nevíte jak,...celej den řeším jen jeho sny mám jenom o něm..jsem fákt už dost zoufalá ! dokonce mi hlavou jdou hloupé myšlenky! já si myslím že když chcete použít naky kouzlo na lásku musíte tomu strašně věřit když tomu nebudete věřit je to vlastně na nic..protože víra ve věc kterou děláte a jste přesvědčení o tom že jí děláte správně má dicky kladný výsledek :) Tak at vám to víde..když mne ne:)
22. Březen 2009 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Belly (anonym)
No jo, ale tohle všechno je manipulace s druhou osobou, a to se může vymstít...
29. Červenec 2009 - 16:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jura (anonym)
Zena ma mat sexappeal, ma byt jemna, zenska, ma sa o seba starat... To je ta magia... A nema lovit, nech toto prenecha chlapom !
29. Červenec 2009 - 16:15
Obrázek uživatele Návštěvník
OMG (anonym)
o_O flying Christopher,
29. Červenec 2009 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Juro, ty naivko (anonym)
Hm, kdyby ženská čekala, až začně chlap livit, tak všichni hodně rychle vychcípáme...
13. Září 2009 - 23:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Re: Juro, ty na (anonym)
...oprava - lovit....
13. Září 2009 - 23:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Žena (anonym)
Snad to není tak hrozný...
9. Prosinec 2009 - 21:29
Obrázek uživatele Návštěvník
www.magiicke.es (anonym)
http://www.magiicke.estranky.cz/stranka/pravidla
16. Prosinec 2009 - 23:36
Obrázek uživatele Superman
Superman
??? MILUJI LUCKU VONDRÁČKOVOU !!! ???
17. Červen 2011 - 16:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Dolby (anonym)
??? MILUJI LUCKU...Tak s tím ti tady nikdo nepomůže... Zkus psychoterapii.
18. Květen 2013 - 23:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Alex (anonym)
Zena ma mat sexappeal, ma byt...Souhlasím.
13. Říjen 2013 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Aokley (anonym)
??? MILUJI LUCKU...Hm... Navrhuji terapii tvrdou prací, např.v dolech...
26. Říjen 2013 - 1:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Milostná magie? (anonym)
Svazování panenek je velmi staré a intuitivní kouzlo používané v různých kulturách. Nestačí jen panenky, je k tomu potřeba ještě nějaká osobní věc toho, koho chceme zaklít, nejlépe pramen vlasů, kterým se panenky svážou. Někdy se navíc používá určitá tajná medicína. (Tu vám můžu prozradit, jen když poprosíte, a navíc jen v osobní komunikaci :) Nicméně, jak už tu lidé poznamenali, jakožto druh černé magie je to kouzlo ošemetné a traduje se, že skutečná láska se přičarovat nedá. Jedině snad magie formou přání, ta neuškodí: http://www.3vestby.cz/strom-prani
26. Říjen 2013 - 1:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Liv (anonym)
Na přivolání lásky neexistuje žádné kouzlo. Všechno, co se takovým kouzlem nazývá, je jen hrubé ovlivňování nic netušící osoby a tímto spadá pod nečisté praktiky. Efekt často bývá zcela opačný.
26. Říjen 2013 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Liv (anonym)
Na přivolání lásky neexistuje žádné kouzlo. Všechno, co se takovým kouzlem nazývá, je jen hrubé ovlivňování nic netušící osoby a tímto spadá pod nečisté praktiky. Efekt často bývá zcela opačný.
26. Říjen 2013 - 22:39
Obrázek uživatele Návštěvník
http://www.3ves (anonym)
Napsaná touha je napůl uskutečněná touha. Co si pomyslíte, vyslovíte nebo napíšete, dostane svůj otisk v astrálu, aby se to začalo plnit. Magický Strom Přání není věštba, ale kouzlo, které přibližuje Vaše malé i velké sny k realitě. Vložte své přání do jednoho z prázdných míst v jeho koruně.
26. Říjen 2013 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Dawe (anonym)
Velice durazne a silne varuji pred ritualy cerne magie jako napr.zde popis.svazovani panenky apod. ! Vubec se o to ani nepokousejte , nebot by jste dopadli velice moc spatne! Zajimam se o magii intenzivne jiz vice jak 15 let a opravdu vim hodne... Nezahravejte si.
27. Říjen 2013 - 6:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Velice durazne a silne varuji...Svazování panenek? To je nějaké woodoo, ne?
18. Prosinec 2013 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Majkl (anonym)
Svazování panenek? To je...Při woo-doo praktikách se ty figurky přece propichují jehlami, pokud vím...
18. Prosinec 2013 - 22:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Ingrid (anonym)
Při woo-doo praktikách se...Také se svazují...
26. Duben 2014 - 16:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Teddy´s (anonym)
Také se svazují...Také se zahrabávají do země, nebo zapalují...
7. Prosinec 2014 - 0:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáša (anonym)
Nemůžete čekat že uděláte jedno kouzlo a rázem máte lásku u sebe. To nejde tak naráz, využití bílé magie není jednorázové, je to dlouhodobější proces, výsledek stojí za to ale chce to být trpělivý a nebát se toho se změnit…
22. Srpen 2015 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
sorry, (anonym)
Nemůžete čekat že...Ale pokud magii pouzijes takto, stává se magii černou. Černá magie je ta, pokud nějaké zvl.schopnosti, tajné postupy pouzijes pro uspokojení své nižší přirozenosti. Tj.i získání sex.partnera tímto způsobem.
22. Srpen 2015 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Ten, (anonym)
kdo chce třeba najít lásku,může udělat rituál,ale nikdy nesmí zapomenout na jednu věc a to,že si musí říct všechny vlastnosti,které by ten partner měl mít.Neřekneš nic o věku,tak se ti může stát,že najdeš milujícího partnera,kterému bude třeba 70 let.Také nesmíš nikdy chtít kluka,který už někoho má.Všechno by se obrátilo proti tobě.Je to stejné jako když potřebuješ peníze,nikdy to nesmí být na nový televizor,ale něco,co opravdu potřebuješ.Jinak se ti stane,že vyhraješ,zdědíš,ale přijdeš o nohy a bude ti vyplacená pojistka.Já před tím varuji.Všechno má dvě stránky,nikdy jenom to hezké.
23. Srpen 2015 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
kdo chce (anonym)
kdo chce třeba najít...Nalézt lásku partnera, tak to lze poslat myšlenku do prostoru,kde upřímně projektujes své přání. Nesmí se ale sklouznout k hmotnym přáním,aby byl bohatý atd.jen přání nalézt správnou polovičku. Jinak už to je černá magie.
23. Srpen 2015 - 9:57

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama