3970 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
ben (anonym)
dobry den zajima mi vaše zkušenost měl jsem poměr s vdanou paní cca pul roku hodně psaního krasného že se milujeme a jsme pro sebe stvořeni atak dale pak se na to přišlo a nejdřive že se mi nevzda že mě miluje že chce být se mnou za dva dni že už mi nechce pak že musí zustat s manželem kvuli detem poté ji manžel odpustil že ta nevera je nový impuls do jejich vztahu vubec nechapu že jednou tak poté opak jak to ty ženy mají rozumite tomu někdo dekuji
4. Červenec 2022 - 4:19
ben (anonym)
dobry den zajima mi vaše zkušenost měl jsem poměr s vdanou paní cca pul roku hodně psaního krasného že se milujeme a jsme pro sebe stvořeni atak dale pak se na to přišlo a nejdřive že se mi nevzda že mě miluje že chce být se mnou za dva dni že už mi nechce pak že musí zustat s manželem kvuli detem poté ji manžel odpustil že ta nevera je nový impuls do jejich vztahu vubec nechapu že jednou tak poté opak jak to ty ženy mají rozumite tomu někdo dekuji
4. Červenec 2022 - 4:21
Návštěvník (anonym)
No jo, ženské. Chtějí to, nevědí co, ale musí to za každou cenu mít. Kdo jim rozumí je víc než všichni vědátoři světa do kupy.
4. Červenec 2022 - 13:10
Návštěvník (anonym)
Odpověď na dobry den zajima mi vaše
Láska k dětem je někdy silnější než k milenci. Musí si to v hlavě utřídit, co vlastně chce. Jsi schopný vychovávat její děti?
4. Červenec 2022 - 18:41
ben (anonym)
Odpověď na Láska k dětem je někdy
to už je jedno prý to skoncilo miluje manžela
5. Červenec 2022 - 3:32
Jana Turnov (anonym)
Občas to máme my ženy složité, když chceme vzrušení, které doma už prostě není. Nikdy jsem proto neodsuzovala ženy, co si najdou milence. I já jsem ho jeden čas měla, vydrželo to asi 3 roky. Dnes je mi 55+ a už na ty krásné časy jen vzpomínám...
6. Srpen 2022 - 15:58
Raubíř (anonym)
Odpověď na Občas to máme my ženy složité
Myslím, že 55 je ještě brzy jen vzpomínat, je třeba si ještě užívat.
7. Srpen 2022 - 7:16
Ala (anonym)
Odpověď na Občas to máme my ženy složité
Je možné zvládnout paralelně milenecký vztah v manželském trojúhelníku dlouhodobě Jano? Jsem 17 let vdaná, dvě děti, manžel ztratil zájem o sex víc než před rokem, naposledy loni v červenci. Je složité milence před mužem skrývat psychicky, emočně, aby nic nepoznal?
7. Srpen 2022 - 11:47
Ferda1 (anonym)
Jednou si mne pozval kamarád, že abych mu jeho krásnou ženu vyšoustal a ON se bude dívat.Slovo dalo slovo, došel jsem k nim a atmosféra byla taková že žena by ráda před manželem měla sex. Trochu to zkrátím, měl jsem s jeho ženou sex snad na všechny způsoby, pipinku měla 2x vystříkanou, manžel si honil pero a také vystříknul....Pak jsem sel domů. Na druhý den mě přišla od manžela SMS že velmi hodně mě děkuje!!!! Byl jsem z toho PAF, že ho to tak vzrušilo, aby si jeho žena nesháněla milence...Ještě nějaký rok jsem ji chodil šukat a naplno napouštět!!!
7. Srpen 2022 - 15:20

Stránky

Přidat komentář