3953 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Honimir Mrdan, (anonym)
Odpověď na Milencům manželek se má chcát
Také jsi paroháčem , nic si z toho nedělej , nerozčiluj se , jsou vás miliony .
13. Listopad 2020 - 4:51
Návštěvník (anonym)
Máš pravdu , nechat jí vymastit pekáč od pořádných bejků až jí lezou oči z důlků , až to s ní škubá a slintá . Potom zvadne a je hotová .
13. Listopad 2020 - 4:53
Yossarian (anonym)
Odpověď na Jako to je sice hezký, jak tu
Jako to je sice hezký, jak tu popisuješ svý nevěry Amatére,ale ty to pipisuješ z pozice muže, jak vidíš, žena která zahne, pak přestane mít chut doma a často se do milence zamiluje, rozbije si tím vztah......a to je ten problém....u žen to tak funguje, muž může zahýbat a pořád se vrací domů...
13. Listopad 2020 - 5:06
Sára (anonym)
Ahoj.tak tady ctu nazory na neveru a musim taky ´přidat přispevek.Jsem stastne vdana,spokojenou rodinu a nasla jsem si milence.Respektive to byla zřejme souhra osudu,jednoduše jsme se potkali.Přeskočila jiskra,přijemne jsme si povidali,pak psali emaily a dnes se schazime.Vim,že me spoustu lidi odsoudi,že jsem neverna,ale je to hodne těžké.Nikdy jsem nemela krome mého muže jiného.Možná je to i zvedavost, ale se svým milencem je mi proste hezky.Sveho manžela mam moc rada,važim si ho, nechci ho v žadném případe ranit, ubližit mu,ale na druhou stranu mi dela dobře, že milenec ve me citi podporu a je moc hezke, když vam napise, že je rad, že vas ma a že mu dodavate energii a posilujete po psychické strance.To samé cítim ja.Když jsme spolu,je nam hezky, popovidame si ,probereme sve problemy, je nam hezky.Prožívam s nim nepoznané věci.Ve vztahu mame jasno, oba vime,že rodina je na prvnim miste.Určite me zde odsoudite,ale vim,že svého manžela mam hodne rada, rozumime si, nemam problem a přesto jsem neverna, ale svého milence mam také rada a je mi s nim hezky a posiluje me to.
21. Listopad 2020 - 6:42
Samantha (anonym)
Odpověď na Ahoj.tak tady ctu nazory na
Já tě neodsuzuji, užívej si, dokud to jde.
21. Listopad 2020 - 13:05
Eva (anonym)
Odsoudit tě může jen nějaký závistivec nebo zatvrzelý obhájce desatera. Já si zařídila, že k příteli jsem přidala ještě dva jeho kamarády. Sex je tak mnohem lepší a mému příteli jsem nabídla svoji kamarádku, a jsme spolu naprosto v pohodě a jsme mnohem šťastnější a spokojenější, protože nejsme svázáni nějakými nesmysly. Je absolutní blbost přežívat jen ve dvou, to vymyslel jen nějaký vypatlaný magor. Je potřeba si zaskotačit i s jiným a vybřednout z té každodenní šedi stejných dnů.
21. Listopad 2020 - 14:24
Rgjlf (anonym)
Neodsuzuji. Totéž přeji tvému manželovi.
21. Listopad 2020 - 16:43
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Odsoudit tě může jen nějaký
Sáru neodsuzuji ale nad tebou kroutím hlavou. Zřejmě kecáš. Moje kamarádka, to je asi to poslední co bych chtěla, aby ji manžel šukal. A jeho kamarádi? To je nezajímavé, ty už znám. Nevím, kdo z toho může být šťastný a spokojený. Je to spíš přiblblý oficiální grupáč.
21. Listopad 2020 - 17:28
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Sáru neodsuzuji ale nad tebou
Asi tak. To, co popisuje Eva je normální nuda.
23. Listopad 2020 - 16:59
remy (anonym)
Odpověď na Adélo, jsi prostě kurva!!!!!
Když jste s manželem i více než 10.let i 50.let neznamená to mu šukat z milencem jedním druhým třetím zkrátka bez ochrany zadarmo a to ještě sama mu vleze do postele ? Jdu si koupit cigarety do obchůdku co mají Vietnamci 100m jenže uplyne hodina a manželka nikde ,skočí do auta a jede ženu hledat ta nikde není ani v krámě nikde ? Telefon vypnutý .Podezření lítost pochopení situace čekání !! Po 4.hodinách přijde opilá žena vlasy rozcuchané a i oblek jako by nedotažen oblíkán v opilosti .Proč to děláš ? Co je ti hajzle potom kde já jsu a ským mrdám špehuješ mám to nahlásit na policii ,že mě špehuješ ? Ty kurvo máš taky děvky tak drž hubu .Já nikoho nemám a z domu neutíkám ale ty to máš kurvo již zajeté co tak jít k lékaři víš ,že máš pohlavní nemoc chlamidie a ta se přenáší pouze pohlavním stykem ? Nikam kurvo nepudu a stebou chrápat nemusím hajzle !! Já jsem u lékaře byl dostal jsem antibiotika a ty máš taky přijít !! Nikam ty hajzle nejdu a ted jdu chrápat !! Však pán bůh tě vidí a brzy si tě povolá k soudu božímu až v bolestech zemřeš !! Tak se také skutečně stalo manželka je po smrti !!
29. Listopad 2020 - 5:38
Jana (anonym)
Trochu z jiného soudku, i když to má se vlastně jedná o totéž. Před půl rokem jsem potkala kamarádku s dětství. Jednou jsme měly takový rozhovor o sexu a nějak nás napadlo, že si navzájem svedeme své drahé polovičky. Od nápadu jsme přešly k činu a podařilo se nám to prakticky v jednom dni. Pánové o naší domluvě netušily a nám se tato hra docela zamlouvala. Na začátku listopadu jsme se s kamarádkou domluvily, že uděláme společné posezení s našimi manžely. No jejich překvapené výrazy, když jsme se dohromady sešli, docela stáli za to. Jelikož jsme to pochopitelně nikdo nakonec nechtěl ukončit, tak jsme se dohodly na hromadném pokračování. Tak se nyní setkáváme ve čtyřech a myslím, že je to nádherné zpestření.
29. Listopad 2020 - 5:46
Dana (anonym)
Můj manžel má také milence.
29. Listopad 2020 - 13:04
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Můj manžel má také milence.
Fuj, tak to je mi tě líto Dano.
29. Listopad 2020 - 13:20
Dana (anonym)
Odpověď na Fuj, tak to je mi tě líto
Proč fuj ? Proč líto ? Je to hezkej zdravej chlap tak ať si kluci užijou.
30. Listopad 2020 - 1:33
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Proč fuj ? Proč líto ? Je to
Protože máš doma teplouše. Prober se Dano.
30. Listopad 2020 - 11:29
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Protože máš doma teplouše.
Jo jo, takhle dopadla jedna moje známá. Ten druhý se k nim nastěhoval, a ona dělala kuchtu a služku dvěma buzerantům. Nechtěla, aby děti přišly o tátu, tak jim říkala, že ten druhý je strejda.
30. Listopad 2020 - 12:01
Iva (anonym)
Stává se mi že když jdu domů od milence že mám zase už chut na šuk. a tak to zahnu za druhým milencem a doma si dáme s přítelem rychlovku.Všichni jsme spokojení a já ji mám jak trhací kalendář a mám pocit že je ve mě nymfomanka.Ale to jsem si asi vsugerovala,vždyt mi bude teprve 40 let
6. Únor 2021 - 17:38
Jirka (anonym)
Neodsuzuji tě, fandím ti. Klidně bych ho bral do trojky a nebo aby jsi přišla domů naplněná a já pokračoval a doplnil. Ten krásný pocit, když by jsi mi zahnula a přišla naplněná a já zjistil, že tě někdo šukal a je o tebe zájem, to je něco.
7. Duben 2021 - 18:30
Honimir Mrdan (anonym)
Odpověď na Neodsuzuji tě, fandím ti.
Já chci naplnit tebe do huby,ty kretene až do vystřiku že bys polykal můj sladký nektar a do prdele bych ti přitom vrazil šroubovák,ty vykroucene namrdaná buzno!
27. Duben 2021 - 13:58
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já chci naplnit tebe do huby
Dej si dávku,ať se uklidníš
27. Duben 2021 - 14:58
Karel (anonym)
Odpověď na Neodsuzuji tě, fandím ti.
Krásný pocit? Spíš zvláštní. Když manželka přišla z odpolední, tak jsem chtěl sex, ona ne, ale nakonec podržela. Zjistil jsem, že je nějak víc mokrá než jindy a zjistil, že má kundu od někoho vystříkanou. Jel jsem dál, až jsem se do ní také udělal. Potom ji říkám, jak to bylo jiné a lepší než jindy. Koukala a nevěděla co má říkat. Nevím proč, ale líbilo se mi to a tak už domů chodí naplněná a já ji doplním.
27. Duben 2021 - 16:21
Tom (anonym)
Chtěl jsem vědět, jaký je pocit, zasunout do holky až jako druhý, když se do ní ten přede mnou udělá. Mám holku, se kterou chodím už rok. Bál jsem se jí zeptat, ale nakonec jsem na tohle opatrně zavedl hovor. Ona na mě hned, že by ráda věděla, jaké je to mít sex se dvěma najednou. Tak tohle jsem nečekal, čekal jsem odpor a že budu mít problém. Tak mi dala za úkol někoho sehnat a šlo se na to. Musím říct, že vše dopadlo dobře, skvělý pocit a vůbec jsme si sex všichni tři užili a stále používáme. Už si dokonce přivedla i kamarádku, prý abych zkusil dvě najednou. Holka mi nějak nečekaně zdivočela. Tyto způsoby sexu ale nejsou špatné, jsem víc než spokojený.
28. Duben 2021 - 14:49

Stránky

Přidat komentář