3953 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
mnn žádná tě nechtěla a...Mám takovou zajímavou sbírku motýlů, třeba.
12. Prosinec 2013 - 22:51
no, (anonym)
Mám takovou zajímavou... pokud nemáš ty obrovské tropické někdy až hrúzu nahánějící motýly, pak si musíš vystačit s těmi menšími hravějšími, dynamičtějšími a kouzelníšími co lítají u nás.
12. Prosinec 2013 - 22:58
Návštěvník (anonym)
z těmi motýli je to asi zbytečně složité, navíc sbírka motýlů by mošná potěšila ženy začátkem min stol. víš ty co pozvi ji na Loverator uvidíš že se jí bude odolávat těžko. http://www.loverator.cz/produkty/loverator-topsecret-combo/
12. Prosinec 2013 - 23:13
Ivan (anonym)
To bohužel není trefa do...Vyjadřuješ se jako ten magor u nás ve fabrice.Když jsme s chlapama debatovali o sexu tak nám řekl:kluci,snad jim na to nesaháte vždyť ony tím chčijou.
13. Prosinec 2013 - 14:04
Jinej Jan (anonym)
Vyjadřuješ se jako ten...přesně takhle to myslím......Je to přece hnus.
13. Prosinec 2013 - 14:16
Linda (anonym)
To je od nátury. Čistotní lidé voní a to všude. Proto my ženy kouříme a laskáme to, čím čurají chlapi a děláme to mnohé s láskou a rády a chlapy to rajcuje a většina jich to miluje a jsou to krásné chvíle. Pro vás co tady píšete zhnuseně nic, vy jděte koukat na televizi.
13. Prosinec 2013 - 17:53
jinej Jan (anonym)
To je od nátury. Čistotní...Tak to je pěkná blbost......... Vy se před každým sexem koupete? Protože jinak si to nedovedu představit. Musí to být prostě hnus........a to pro obě strany
13. Prosinec 2013 - 22:25
Linda (anonym)
Tak to je pěkná...ano, já se před sexem koupu -je to nenormální?
13. Prosinec 2013 - 23:13
Jorga (anonym)
Tak to je pěkná...Nech se vykleštit,nebudeš potřebovat ženskou a tenhle problém nemusíš řešit.
17. Prosinec 2013 - 9:53
Jinej Jan (anonym)
Nech se vykleštit,nebudeš...Proč bych se měl nechat vyklešit?
17. Prosinec 2013 - 18:41
Jorga (anonym)
Proč bych se měl nechat...Protože se Ti tlačí semeno na mozek,ženskou nemáš a sexu nejsi schopen, začínáš blbnout,měkne Ti mozek.
18. Prosinec 2013 - 10:41
tlak semene na (anonym)
Naštěstí je tlačení semene na mozek omezeno určitým věkem muže, jinak bychom zřejmě přišli o mnohé důležité poznatky a vynálezy. Tady zvířecí pudy mužům vyloženě škodí.
18. Prosinec 2013 - 14:31
Jinej Jan (anonym)
Protože se Ti tlačí semeno...Jestli jsem nebo nejsem schopnej sexu, to nevím. Ale přijde mi to absolutně nechutný !!!
18. Prosinec 2013 - 19:33
Jorga (anonym)
Jestli jsem nebo nejsem...Tak Ty ani nevíš jestli jsi schopný sexu,tak to je tedy překvapení.To jsi ještě sex nikdy neměl?Prosím Tě,kolik je Ti let?
21. Prosinec 2013 - 14:29
jinej Jan (anonym)
Tak Ty ani nevíš jestli jsi...Ne. Je to ostuda být panic v letech o kterých se říká že jsou u muže nejlepší?!
21. Prosinec 2013 - 22:10
Jiřina (anonym)
Kdybych neměla milence , tak jsem dodnes bezdětná .
23. Prosinec 2013 - 14:30
Radim (anonym)
Kdybych neměla milence , tak...Moje řeč, já jsem spoustě děvčat pomohl do jiného stavu. A vůbecnemám problém s tím , že ty haranty živí nějaký najivní paroháč.
23. Prosinec 2013 - 14:42
Zoro (anonym)
Moje řeč, já jsem spoustě...Aby tě to jednou nedoběhlo.
23. Prosinec 2013 - 15:47
Helena (anonym)
Moje řeč, já jsem spoustě...Radime , jakou máš krevní skupinu . Jsem 2 roky vdaná a dodnes mě manžel neoplodnil .
26. Prosinec 2013 - 15:35
Martin (anonym)
Radime , jakou máš krevní...Milá Helenko , já mám krevní skupinu 0 a můj telefon je 603413327 .
26. Prosinec 2013 - 15:45
Heleno, Martine (anonym)
Milá Helenko , já mám...proč pořád píšeš stejně chyby??? Jsi na hlavu?
26. Prosinec 2013 - 17:20
:))) (anonym)
Ne, jen Pekárek si chce zašukat, tak dělá, že nějaká žena hledá prcálistu. Aby si myslely ostatní, že je to normální :))).
26. Prosinec 2013 - 17:22
Jarek (anonym)
Moje řeč, já jsem spoustě...Máš pravdu . Já jsem taky oplodnil vdané paničky . Když se sami nabízeli , tak jsem toho využil .
1. Leden 2014 - 16:33
pokud (anonym)
Máš pravdu . Já jsem taky...zdědí geny a budou hloupé po tobě, tak potěš koště.
1. Leden 2014 - 16:35
Jarek, Helena, (anonym)
Máš pravdu . Já jsem taky...3 jména, stejné chyby. Jistě jen náhoda :-)))
1. Leden 2014 - 16:42
Filip (anonym)
Rad bych taky trochu prispel protoze s manzelkou na to mame jiny nazor... Pul roku po svatbe jsme vymysleli a prehaneli a nakonec jsme si nasli milence... Pri prvni schuzce kde uz melo dojit k sexu (napred jsme se nekolikrat setkali) byla zena nervozni ale strasne vzrusena, hodne si to nakonec uzila a pred jeho vyvrcholenim jen pronesla "udelej se do mne" a byl hned :) bylo uzasne to sledovat, ji s jinym a pritom jeji vyraz... Ja jsem taky nakonec pridal svou davku a kamarad rikal ze tak zamilovany pohled nas dvou snad jeste nevidel... Ano, sblizilo nas to jeste vic. Zena nemusi sama zahybat, ja nemam strach a pro oba je to velmi prijemne a zene se libi byt vystrikana od nej i ode mne posobe :)
13. Únor 2014 - 14:41
Lea (anonym)
Rad bych taky trochu prispel...Jsi kandaulista,iniciuješ a s uspokojením sleduješ prznění vlastní ženy.Pokud si to i ona užívá,tak samozřejmě nic proti tomu,právě naopak,přeji hodně vzrušujících zážitků.
13. Únor 2014 - 15:42
Admin (anonym)
Rád bych řekl něco k tady těm rádoby oplodňovačům. Jsou to jen zakomplexovaní zoufalci, kteří ve skutečnosti nikdy neměli pohlavní styk se ženou natož aby snad nějakou oplodnili. Jediné co možná zvládnou je že onanují při těch svých smyšlených blábolech. Jsou celkem k smíchu a snadno identifikovatelní
13. Únor 2014 - 17:44
Admin (anonym)
přítel to po mě přímo...Že ti to není trapné schovávat se za ženské jméno ubohý úchyle.
14. Únor 2014 - 13:44
x_x (anonym)
Že ti to není trapné...Fantazie jsou fantazie. :-)
14. Únor 2014 - 14:12

Stránky

Přidat komentář