23 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Mikroskopie temného pole krve

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Metoda
2. Červenec 2006 - 3:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
To jste se s touto metodou vyšetření a léčby opravdu nikdo nesetkal?? MUDr. Jelínková se jevila po telefonu dost vytížená! V některých městech bude ordinovat až po prázdninách.
11. Červenec 2006 - 23:47
Obrázek uživatele Návštěvník
radga (anonym)
Nesetkala jsem se s tim nikde. Jsem ze Sverni Moravy, takze Frydek by pripadal v uvahu. Ale opravdu o tom vubec nic nevim. Co vis ty?
13. Červenec 2006 - 10:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Lékařka provede speciální rozbor krve, podle výsledků doporučí úpravu jídelníčku, vitamíny a potravinové doplňky vhodně sestavené pro danou diagnózu. Více na: http://katalog.seznam.cz/detail/656132-mudr-jana-jelinkova-brno-zidenice.html. To vím já! Mne zajímá zda někdo tuto léčbu podstoupil a jaké s ní měl zkušenosti!
14. Červenec 2006 - 0:31
Obrázek uživatele Návštěvník
John (anonym)
NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA. DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ : Motto :
3. Leden 2007 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
šamanka (anonym)
jen další MLM a to každý nemůže dělat. MuDr. Jelinková si za svoje poradenství účtuje dosti slušné peníze, a doporučí Vám potravinové doplňky zn. Calivita, pokud své problémy zdělíte jakémukoliv dealerovi firmy Calivita, poradí vám zrovna tak a zadarmo. Dnes je opravdu nutné používat dopňky stravy, neboť již neobsahuje základní nutriční složky a navic má spoustu chemických přísad.Firem je na trhu přehršle a každý dealer Vám poví, že jejich jsou nejlepší.....jak si pak vybrat??? Nejprve je potřeba tělo vyčistit a zároveň doplnit důležité složky enzymy, minerály, vitamíny....důležíté je pít dostatečné množství vody....tělo se pak samo nastartuje a přirozená imunita zařídí vše ostatní. Čím dřive začnete tím lépe, dokud nedošlo k nezvratným změnám na orgánech. Je to dlouhodobé a chce to trpělivost.
23. Leden 2009 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
O skutečných biomedicínských znalostech a schopnostech paní "doktorky" svědčí už jen pojem "mikroskopie temného pole" - jde o doslovný překlad z německého "die Dunkelfeldmikroskopie", což je normální mikroskopie v zástinu.. Přímo se pomocí této metody, používané převážně v biologickém výzkumu pro pozorování některých organizmů, diagnostikuje pouze syfilis..
23. Leden 2009 - 22:57
Obrázek uživatele Návštěvník
mikroskopik (anonym)
O skutečných...Pane, jste d...l. Místo "copy paste" byste si měl něco nastudovat. Víte o tom prd.
21. Únor 2011 - 2:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Nesetkala jsem se s tim...Poku má někdo zájem o vyšetření kapky krve v zástinu, tak každé pondělí a pátek v Zapper Centru Dobrá u Frýdku Místku je možno se objednat. Je to ve 4.patře budovy VÚHŽ, kterou nikdo nepřehlédne. Tel. 732 739 876 nebo 732 114 508. Vyšetření provádí certifikovaný odborník, parazitolog, RNDr.Jana Doležílková. Mimo jiné se v Centru dovíte o velmi zajímavých metodách na principu frekvenční terapie, které příznivě ovlivňují zdraví. A bez vedlejších účinků :-).Přijďte se podívat třeba jen informativně.
13. Červenec 2011 - 13:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
O skutečných...Mikroskopie v zástinu, mikroskopie v temném poli, darkfield.....vše jedno, jsou to synonyma pro mikroskopické vyšetření, které má své klady i zápory. Nevyšetřuje se tak pouze syfilis, ale také leptospiróza, dají se pozorovat borĺie v klíštěti a také živá kapka krve, kde můžeme vidět jevy, které v barveném krevním roztěru nevidíme. Vidíme objekty v plazmě, vidíme jak se chovají krvinky "life"....jako preventivní vyšetření vypovídá o rizicích našeho životního - stravovacího stylu a kdo chce, může si dát poradit co s tím dál. Dokonce už i laboratoře nabízejí vyšetření erytrocytů v zástinu :-). Že by se tato jednoduchá metoda začala brát vážně?
13. Červenec 2011 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
KRISTÝNA (anonym)
Metoda KAPKU KRVE PROVÁDÍ VÍCE DOKTORŮ NA SEVERNÍ MORAVĚ JE TO MUDR.NOVOTNÝ, MUDR. NOVOTNÁ, RNDR JANA DOLEŽÍKOVÁ, JANA SMRČKOVÁ KONTAKT 739235059.
30. Srpen 2011 - 16:33
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
mám doma laserový čistič krve a než ho použiji, chtěla bych si nechat vyšetřit krev právě touto metodou, abych věděla, zda ošetření tímto přístrojem funguje - seskupení krve. Jsem z Jižní Moravy, v Břeclavi dělají i čištění laserem, což nepotřebuji, když jej mám doma, procedůra u nich stojí kolem 1tis. kč, mě jde jen o to, nahlédnout na krev, což je 10 minut času,a to před použitím LČK a poté nějakou dobu po jeho používání nehodlám za to platit těžký prachy...
30. Srpen 2011 - 17:37
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Vždycky se najde pár blbců ochotných vyhodit peníze za nějaké magické metody, hlavně když se v tom vyskytují módní cizí slova ("laserový", "darkfield" atd.). A "podnikatelé" s těmito nesmysly se radují, jak se jim plní kasičky penězi.
31. Srpen 2011 - 8:15
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
a najde se vždy nějaký blbec, který odpoví na zcela zcestnou otázku mimo dané téma
2. Září 2011 - 0:38
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
To píšeš o sobě?
2. Září 2011 - 8:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Jen malé upozornění. V poslední době se opravdu vyrojilo spoustu specialistů na vyšetřování živé kapky krve s krásnými barevnými certifikáty, ale bohužel s prabídnými základy a zkušenostmi. Dávejte si pozor ke komu jdete. Tato metoda patří do rukou lékařů a zdravotníků. Kadeřnice, masérky, tatérky.....a jiní nadšenci mající peníze na zakoupení mikroskopu a zaplacení rychlokurzu a chuť takto vyšetřovat dělají více škody než užitku a zpravidla děsí lidi. Už jen termíny těchto odborníků jako je "améba plná parazitů" a jiné nesmysly svědčí o naprosté nevědomosti. Neví, co je artefakt a bubliny, vady na sklíčku či nesprávně provedený odběr interpretují jako už zmíněné améby plné patrazitů, těžké kovy, parazity, plísně, které vás sežerou zevnitř......Bomba, že? Kdo by se po takovém vyšetření nedal přesvědčit, že si musí nakoupit preparáty za další tisíce. A co psychická újma vyšetřovaného? Pozor, takovíto odborníci, jste na tenkém ledě. A pozor potencionální klienti, najděte si opravdového odborníka. Tato metoda není špatná, jen ji mohou dělat špatní lidé :-)
2. Listopad 2013 - 6:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Barunkaa (anonym)
Já jsem se proklikala na mikroskopické vyšetření krve přes stránky nutričních poradců a docela mě to překvapilo, že je to docela běžné...ale co mě překvapilo více, tak podle toho, co píšou, tak dokáží dělat rozbor hned na místě, odeberou kapičku krve a hned dokáží na monitoru ukázat, co je špatně...myslela jsem, že je na to třeba delší doba...co si o tom myslíte vy? http://www.mikroskopie-krve.cz/
26. Leden 2015 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Když je zorné pole mikroskopu temné, tak v něm není nic vidět.
26. Leden 2015 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Barunkaa (anonym)
Jasně že je to podvod. Na zkoušky krve je potřeba laboratorní vybavení, zejména přístrojové, a pod mikroskopem můžeš pracně spočítat leda krevní částice pomocí speciální mřížky, jak se to provádělo kdysi.
27. Leden 2015 - 8:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Barunkaa (anonym)
Hezké...dneska už člověk neví, čemu můž věřit... potřebovala bych pomoci a hledám alternativy, když jsou na to doktoři krátcí... a toto mi přišlo, že by to třeba mohla být možnost...ale asi taky ne..
28. Leden 2015 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Jasně že je to podvod. Na...Podvod to není, je to zajímavá metoda. Můžete vidět v jakém stavu jsou krvinky, zda jsou v normě velikostně, zda nejsou anemické nebo zda nemají poškozené membrány, zda se k sobě lepí nebo jsou volné, ......zda je pozadí temného pole temné :-), tj. bez dalších objektů. kterými mohou být bakterie, krystaly, koloidní látky, fibrinová vlákna atd. Podle toho se interpretuje stav vaší krve, dá se zjistit překyselení, zánět, stav trávení, metabolické poruchy..... Není to podvod. Vyučují to lékaři a vyšetřují to lákaři....ti, kteří berou medicínu jako celostní záležitost. Je tady jediné nebezpečí a to, že metodu učí někdo. kdo ji neumí a po drahém rychlokurzu vypouští řadu neumětelů. To je pak neštěstí. Calivita je záruka kvalitne vyškolených a doškolovaných, převážně zdravotníků, kteří ví o čem lidské zdraví je. Nestačí veliké sebevědomí, ale znalosti a hlavně praxe!!!!! Každý má volbu - nechat se vyšetřit nebo ne. Není důvod odsuzovat prověřenou metodu, která se mimo jiné používá i v klasické medicíně!!!!!! Je třeba používat selský rozum a rozhodnout se, u koho se necháme vyšetřit. Je to tak ve všem. I zedník vám může zbabrat obklady nebo kadeřnice účes. :-) odborná práce patří odborníkům. A každý má v hlavě rozum k použití :-). Vyšetření kapky krve v temném poli je zajímavá a vypovídající metoda, která vám názorně ukáže, jak na tom jste.
4. Květen 2015 - 8:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Jasně že je to podvod. Na...Taky mám podezření, že je to podvod.
6. Květen 2015 - 21:31

Přidat komentář

Reklama

Reklama