6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Michal Shark

10. Září 2018 - 0:27

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Akrim (anonym)
Ahoj, na FB jsem narazila na léčitele z Brna, který umí údajně léčit i nejtěžší rakoviny a další nemoci změnou myšlení a životního stylu. Říká si Michal Shark a provozuje stránky Brawo Life a Vyléčím se z rakoviny. Polovina mých přátel říká, že je to lhář a podvodník a že kolem sebe vytvořil sektu, druzí mu zase věří a tvrdí, že jde správnou cestou. Máte někdo s ním a jeho metodou zkušenosti?
28. Březen 2018 - 8:48
Obrázek uživatele Návštěvník
V zásadě (anonym)
Ahoj, na FB jsem narazila na...je to hajzl a vrah... Nevím, jestli někdo kdysi opravdu nemocný může ze záhrobí svědčit o jeho metodách... Přivedl do hrobu i vlastní matku. A nedávnu přesvědčil onkologickou pacientku, že jí doroste štítná žláza...
2. Duben 2018 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Ono stačí (anonym)
pečlivě nějaký čas číst ty jeho stránky. Kdo si dovolí s ním nějak polemizovat, požadovat důkazy těch jeho "zázraků", dostane ban a jeho komenty jsou okamžitě smazané. Už na podzim sliboval výsledky vyšetření účastnic toho jeho zájezdu, nedodal nic. Plná huba sluníčka, štěstíčka, lásečky, ale jenom pro ty, kdo mu posílají srdíčka a tleskánky. Kdo se moc ptá, ten je označený za nešťastného člověka a vykopnutý, aby mu náhodou nekazil vylhaný obraz.
3. Duben 2018 - 7:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Čili (anonym)
psychopat jako vyšitý... Podle toho, co se o něm dá dočíst, už má ta jeho skupina oveček za sebou nějaké mrtvé, a asi budou další následovat...
3. Duben 2018 - 11:06
Obrázek uživatele Návštěvník
KarelIV. (anonym)
On potřebuje hlavně nalákat platící ovečky na ty svoje zájezdy na Bali. Když se někdo na dovolené dobře vyspí, prezentuje to jako zázrak a důkaz účinnosti svých metod. Ale jestli se ti skutečně nemocní vyléčili, to už neřekne.
23. Červenec 2018 - 11:54

Přidat komentář

Reklama

Reklama