17 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Michael Newton Cesty duší

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Gabi (anonym)
Četli jste někdo knihy od Michaela Newtona, Cesty duší, Osudy duší, Učení duší a Vztahy duší? Co si o nich myslíte?
25. Únor 2008 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Já to četla jsou to moc prima knížky. Dávají smysl a naději.
5. Březen 2008 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Knížky Michaela Newtona mne doslova nadchly. Škoda že nepůsobí v Čechách jako regresní terapeut, hned bych se k němu objednala.
5. Květen 2008 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Ahojky já zatím četla Cesty duší a nyní čtu Osudy duší...zbylé dvě si nyní objednávám po internetu :) Jak říká Radka kdyby byl zde jistě ho také navštívím
5. Červen 2008 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Gabi (anonym)
Já bych za ním třeba i dojela do USA, ale on už je dost starý a terapie už nedělá. Převzali to jeho žáci, pár jich je i v Evropě. Bohužel nikdo v ČR.
3. Březen 2009 - 16:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Madlin (anonym)
Knížky jsem četla nedávno a jsou úžasné!
3. Březen 2009 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Gabi (anonym)
Fakt fascinující. Hrozně by mně zajímalo, kdo je můj průvodce a kdo je můj primární duševní partner. Je to ten současný? Myslím si, že ano, ale jak si mohu být jistá? Lidi v té hypnóze zjistili naprosto nečekané a překvapující věci.
3. Březen 2009 - 18:39
Obrázek uživatele Návštěvník
SheFox (anonym)
Ahoj Gabi, nevím sice, kdo je můj průvodce, ale jsem si naprosto jistá, že můj manžel je můj primární duševní partner. Co jsem tak pochopila, můžeš být šťastná i s člověkem, který není tvůj duševní partner, a nešťastná s tím, kdo je. To, že je manžel mým prim.duš.partnerem, jsem si uvědomila až po přečtení této knížky, ale věděla jse, že je to On, už když jsem ho potkala poprvé. Stále jsme s manželem dumali, proč jsme si od prvního okamžiku byli sebou tak jisti i přes velikou nepřízeň okolí, a teď už tomu rozumím. Ta naprostá jistota, že jsme "spřízněné duše", nám dala sílu bojovat proti cynismu a nepřátelství ostatních, když jsme se vzali 5 měsíců po naší první schůzce. Víme, že k sobě patříme navěky, a jsem šťastná, že jsem se s ním v tomto životě mohla setkat, i když to neznamená, že nemáme žádné problémy.
20. Březen 2009 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ahoj SheFox, máš úplnou pravdu, taky jsme se s manželem seznámili a ihned jsme věděli, že je to na celý život. Vzali jsme se po dvou měsících přes protesty celé rodiny a jsme spolu již 33 let. Krátce po svatbě jsme si prohlíželi rodinná alba a najednou jsme zjistili, že jsme se spolu již setkali když nám bylo 12 let (jsme stejně staří, dělí nás jen dva dny v datu narození). Byli jsme na jedné svatbě a na fotce jsme seděli vedle sebe. Ovšem za deset let se člověk změní, tak bych ho tam moc nepoznala ani on mě, ale sami sebe jsme poznali a rodiče obou nám to potvrdili. Vzpomínám si, že už tenkrát se mi ten kluk hodně líbil, ale po té svatbě jsem ho již nikdy neviděla. Až jednou (za 10 let) měl můj spolupracovník rozloučení se svobodou, protože se ženil a shodou náhod to byl kamarád mého nyní již manžela, hráli za stejný tým fotbal, ale v úplně jiném okrese. Na oslavě to proběhlo tak, že jsme si padli do oka hned jak jsme se uviděli, ale stejně jsme spolu celý večer nepromluvili. ON rozvážel hosty v noci domů a nakonec vezl i mě. Druhý den jsme měli rande a za 2 měsíce svatbu. Vím, že náhody neexistují, vše je předem naplánováno a záleží jen na nás jestli osudová setkání poznáme nebo je prošvihneme svým povrchním myšlením, hledáním prince z pohádky a nevidíme své primární duševní partnery, prostě je přehlídneme, protože nehledáme hodnoty duše, ale krásu, majetek a jiné nepodstatné věci, které nejsou projevem duše samotné. To vím z vlastní zkušenosti, před tím jsem měla 3 roky známost, rozuměli jsme si, byl hezký, měl postavení atd., vzali jsme se, ale už za měsíc jsem věděla, že to není ten pravý, byl hodný měl všech 5 P, jak se říká, ale souznění duší to nebylo. Za 3 měsíce jsme se rozvedli a rozešli jako přátelé. Říkali jsme si jak je to možné, že s námi osud tak zatočil. Ale do půl roku po rozvodu jsme oba našli své nové partnery a vydrželi s nimi až do dnes. Oba jsme spokojení každý máme dva syny a milující partnery. Prostě osud to vše zařídil a rozdělil nás právě včas, aby jsme své primární partnery neminuli. Dnes vím, že to byla škola, kterou bylo nutné absolvovat. Zní to jako pohádka, ale je to skutečnost. Přeji ti, aby jsi prožila se svým partnerem minimálně tolik krásných let, jako my dva.
25. Březen 2009 - 8:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Klementinka (anonym)
To je skoro neuvěřitelné a hrozně zajímavé. Určitě si ty knížky objednám.
26. Březen 2009 - 8:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Četli jste někdo knihy od...Tato kniha se mi dostala do rukou před pár dny. Nenašel jsem v ní nic, co bych tak neprožil a nepamatoval si to přesně tak, jak je popisováno. Tím chci říci, že je možno se spolehnout na vše, co je tam psáno. Pomůže to každému pochopit vše ve svém současném životě, samozřejmě na dosud dosažené úrovni chápání. Z dalších příspěvků je zřejmé, že nepochopil skoro nikdo co čte. Oči se dívají, ale nevidí, v hlavách i srdcích je zmatek.
7. Říjen 2010 - 3:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Gabi (anonym)
Co tím jako myslíš Jane? Jako že tys pochopil a my jsme úplně mimo?
7. Říjen 2010 - 16:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
http://www.azknihy.cz/esoterika/cesty-dusi-michael-newton.html
7. Říjen 2010 - 20:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Igor (anonym)
Já bych za ním třeba i...jedna pani je certifikovana vo Viedni no a v tych urovniach vedomia nemas problem ani s cudzim jazykom aj ked si sa ho napr.neucila
17. Prosinec 2011 - 21:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Libuše (anonym)
Četla jsem "život mezi životy" a teď mám rozečteny "proměny duší".Na knihy od Newtona mě navedl biotronik se svou přítelkyní v době, kdy mi zemřela velmi rychle na agresivní formu rakoviny ještě mladá maminka.Již dříve jsem párkrát navštívila léčitelku, ale tyto knihy mi pomohly vyrovnat se se ztrátou tak blízkého člověka a dívat se okolo sebe jinýma očima. Ale zároveň se mi nabízí spousta dalších otázek ohledně mých dětí a vztahů mezi nimi a mnou-hledám tam různá spojení průvodců apod.Mrzí mě, že není k sehnání první kniha "cesty duší".
8. Duben 2012 - 12:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Jak si myslíte že se tahle kniha shoduje s knihou od Stanislava Grofa Kosmická hra zkoumání hranic lidského vědomí? Dají se srovnávat prožitky z hypnozy se zážitky z holotropního dýchání? Dá se důvěřovat ve stejné míře jejich poselství? Co myslíte?
24. Únor 2018 - 22:44

Přidat komentář

Reklama

Reklama