13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Menstruace a cviceni

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Vanda (anonym)
Ahoj, zacinam intenzivne cvicit, minimalne obden, pilates a nejake aerobni sporty, chtela bych se zeptat, menstruace mi trva tyden a prijde mi naprd vysazovat kvuli sportu na cely tyden, cvicite normalne pri menstruaci? Ve skole nam kdysi rikali, ze nesmime pri menstruaci delat cviky, pri kterych zvedame panev nahoru, od te doby se nejak bojim takovehle cviky provozovat, tedy vetsinu cviku na posileni brisniho svalstva. Myslite, ze to nevadi nebo mam radeji cvicit neco jineho? Kdyz mi poradite co a jak cvicit pri menstruaci budu rada :).
2. Červen 2008 - 10:46
Obrázek uživatele Návštěvník
eka (anonym)
ajoj, nevadi ked budeš cvičit aj behem menstruace, ale nesmies sa moc preťažiť, radšej s mierou alebo vynechaj niektore cviky,alebo si daj len mensí počet opakovaní'
10. Srpen 2008 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Bel (anonym)
Vando, to vám říkali kdy? Příjde mi to jak rada z předminulýho století. To si myslíš, že vrcholové sportovkyně přeruší na týden trénink? Já dělala dříve hodně náročný sport, chodila jsem na tréninky i během MS, žádné problémy z toho nemám. Cvičení může i zmírnit MS bolesti.'
10. Srpen 2008 - 18:20
Obrázek uživatele Návštěvník
D.M. (anonym)
Je dobre zname, ze rada vrcholovych sportovkyn menstruaci vubec nema. Je do dano v jejich hormonalni dysbalanci. Proste malo zenskych hormonu, hodne muzskych. Typicke je to napr. u kulturistek, fitnessek, ale i u rady atletickych a silovych sportu.
10. Srpen 2008 - 20:08
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Taky by me zajimalo, jaky to ma na menstruaci vliv.
2. Duben 2010 - 0:24
Obrázek uživatele Návštěvník
gari (anonym)
Já při menstruaci necvičím, jelikož hodně krvácím a cvičením se to ještě zhorší. Potom, co jsem během hodinky několikrát "protekla", to vypustím alespoň na těch pár dní, kdy je to nejsilnější.
2. Duben 2010 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
223 (anonym)
Dělám hodně náročný sport a mentruace mi nikdy v tréninku nebránila, právě naopak. Pokud tě při ní vyloženě něco nebolí, nevidím důvod proč by si neměla trénovat.
30. Srpen 2010 - 11:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Kika (anonym)
Vymlouvat se na menses při hodině tělocviku, to snad už dávno neplatí. vem si tampon a ještě vložku a klidně cvič, posero.
30. Srpen 2010 - 13:48
Obrázek uživatele Návštěvník
daha (anonym)
Vymlouvat se na menses při...Při menstruaci člověk určitě může cvičit, akorát si musí vzít dobrou vložku, ale určitě bych si nebrala tampóny. Tampóny jsou pro ženu prostě hrozný, spousta z nich netuší, co si nošením tampónů způsobuje. Tak si zkuste koupit fungující vložky. Já používám anionové vložky od Lady anion s Far-IR a vložka mi krásně funguje během sportu a jsem v suchu a klidu. To jsou jediný a ještě léčivý vložky, které se netváří jenom jako spolehlivé, ale opravdu jsou spolehlivé. Kupuji si je buď na www.anionlady.cz nebo v Praze už jsou v obchodech.
10. Září 2010 - 8:57
Obrázek uživatele Návštěvník
kk (anonym)
Zajimalo by me co zpusobuji tampony
10. Březen 2011 - 17:39
Obrázek uživatele Návštěvník
hada (anonym)
daho jdi s těma posranejma anionovejma vložkama do hajzlu. Cvičit i sportovat se dá i při krámech, hlavně když to pořádně s píči kape. Aspoň mají chlapi na co koukat.
11. Březen 2011 - 9:46
Obrázek uživatele Návštěvník
rekča (anonym)
nesouhlasím s tebou hada
9. Duben 2013 - 15:10

Přidat komentář

Reklama

Reklama