5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Měl na to právo?

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
Tento týden jsem se školou na sportovně-turistickém kursu a bydlíme tam v jedné chatě ze 70. let se strašně protivným správcem, který nás nutí se zouvat v přízemí a jít nahoru bez bot. Všichni na to kašlou, protože se jim nechce si navrch boty nosit v rukách (dole není si je kde nechat) a navíc jsou špinavé a studí. Ale proč to píšu: Dneska jsem ležela v botách na posteli (byla mi zima a věděla jsem, že na pokoji budu jen chvilku) a najednou tam vtrhl správce a začal na mě křičet, co si to dovoluju válet se na posteli v botách.Ptám se: Má na to právo, vtrhnout k platícímu hostovi do pokoje a kecat mu do toho, co tam má nosit(pokoušela jsem se mu namluvit, že jsou to přezůvky, když to nespolkl, tak jsem mu řekla, že nám zakázal chodit v botách nahoru, ale ne v nich nahoře být, to ho strašně rozuřilo a začal mi nadávat, že jsem blbá kráva)?
15. Říjen 2015 - 19:25
Obrázek uživatele Návštěvník
hm (anonym)
Tento týden jsem se školou...A co doprovod- učitelé? Ti mu nedomluvili, aby se nechovat vulgárně a trošku kulturně? Určitě vulgárně nadávat by neměl a na pokoj by chodit také neměl, měl by respektovat určité soukromí. To přezouvání- nemohu posoudit- záleží na tom, co je ve smlouvě a tak dál.
17. Říjen 2015 - 10:47
Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
Učitelé by mi ještě vynadali za to, že jsem se am nepřezula.
19. Říjen 2015 - 17:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Jen tak vtrhnout na pokoj asi spravce nema pravo a nezda se mi, že by dělal takovou přepadovku, ani nezatukal. Jinak na vse ostatni pravo ma - je spravce na chate, ma za ni zodpovednost a nastavena pravidla, na ktere ma povinnost dohlizet.S botama se do postele nechodi, s tim se smir. Sprosty by byt nemusel, ale pokud si ho drze provokovala, tak by si to mela skousnout.
19. Říjen 2015 - 18:50

Přidat komentář

Reklama

Reklama