36 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

máte psa v bytě?

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
pes (anonym)
máte psa v bytě názory děkuji'
6. Březen 2009 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
ne (anonym)
jeden čas ho měl vpokoji syn jen přes zimu,ale ted už ne má venku boudu je to jezevčík tomu to nevadí nelíbí se mi jak lidi oblékají psy do oblečků.mají veškerou výbavu'
6. Březen 2009 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
co.rine (anonym)
Já mám doma hodnou fenku a jsem s ní ráda.Pokud je pes čistotný,řádně veterinárně opečovaný,nedrancuje koš a jiné věci neničí,prostě je dobrý a vychovaný,smíříte-li se,že musíte víc uklízet,proč ne.A dáte -li mu pak venku co potřebuje.Život a zvláště psí ubíhá moc rychle a pro opravdové přátele-psa a člověka-je škoda každé chvíle kdy nejsou spolu.Ale pes který takto vedený není domů nepatří.'
13. Březen 2009 - 0:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
My máme psa v bytě už kolik let a myslím, že se má rozhodně lépe, než ten chudák od sousedů odnaproti, co má sice boudu na krásné, velké zahradě, ovšem u té boudy asi tak metrový řetěz, na kterém je pořád přivázaný, a nikdo si ho celý den ani nevšimne. Všechno záleží na péči a přístupu, ne na místě. Irského vlkodava bych si do paneláku nejspíš nepořídila, ale u menšího vořecha nevidím problém. Oni totiž taky někteří lidé zapomínají, že pes je, na rozdíl třeba od kočky, zvíře vysloveně společenské a chce být s člověkem, popř. aspoň s jiným psím kamarádem. Takže i když pak nakrásně má zahradu, dvorek, výběh nebo tak, stejně nemůže být šťastný, když si ho páníček nevšimne, na procházku ho, jak je rok dlouhý, nevezme, a je pořád sám. Největší chudáci jsou pak takoví ti psi jako hlídači objektů, přes den zavření v kotci někde stranou, aby nepřekáželi, v noci pak sice puštění, ale zase sami... Prostě každý pes se má tak dobře, jak se o něj jeho pán stará, ať už venku nebo v bytě, to mi nikdo nevymluví.
12. Březen 2010 - 21:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Psí útulek Marš (anonym)
http://www.pepa.cz/cs/prispevek-50-kc-na-pomoc-opustenym-psum-v-utulku-marsovice/
8. Leden 2012 - 17:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Fuj (anonym)
Pes v bytě rovná se hnus a teror nevyspalích sousedů když ho musí poslouchat,pes je k usedlosti a to hodně daleko od civilizace.
9. Květen 2012 - 8:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Pes v bytě rovná se hnus a...Přemýšlím, jak dalece náš pes bydlící s námi v rodinném domku omezuje sousedy. Nijak. A to je velký erdelteriér. V obýváku má ve výklenku svůj pelech, je čistotný, ale hlídá. Chodíme s ním 3x denně na větší procházky, plavat, na běžky nebo na kolo a všichni jsou spokojení. Trochu mi dělá problém soused opilec - to je teror. A kdo má ještě malé děti, tak ti lidi jsou chudáci. Psi v ulici jsou vychovaní. Ten ochlasta není.
9. Květen 2012 - 17:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
My máme psa v bytě už...S názorem souhlasím..! Jen já mám hlídacího psa na velkém pozemku,ale není nikdy v boudě a kotec nepoužívám. Ve špatném počasí je můj opečovávaný pes v pokoji, v noci spí zásadně doma.Nakonec nechávat psa volně v noci na pozemku je co se týče hlídání blbost. Zloděj-v lepším případě-jinak násilník psovi proháže otrávené maso po pozemku a pak si přijde k ránu..Bydlím sama. Se psem v domě se bát rozhodně nemusím,navíc to je můj hlídač a také přítel.Bordel tu nemám,pes je čistý, pečuji o něj..Nepáchne psinou, protože nežije v boudě! navíc používám suchý šampon na bázi antiperspirantu a ten pach eliminuje zcela.Pes bez kontaktu z člověkem chátrá,navíc je později i zlý a nevyzpytatelný-vím o čem mluvím, mám Brazilského Filu. Je neskutečně hodný k návštěvám,které vezmu já domů..
9. Květen 2012 - 17:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Psala jsem to namíchnutá a jak vidím,mám tam chyby:-)) Omlouvám se,ale ten příspěvek "fuj" mně naštval.Znám plno lidí kolem sebe, co smrdí,nemyjí se, neznají kartáček na zuby....To je FUJ, pes je takový,jak se o něj rodina stará! Proti smradochům v lidské podobě se bohužel nijak bránit nelze.. Marie,máš pravdu. I můj pes má pozemek přes 2tisíce metrů,ale chodím pravidelně ven do přírody..A u nás v obci jsou také psi vychovaní. Nikde volně nepobíhají, neřvou atp..Také nám obecní úřad letos zrušil poplatek ze psa ! Což je bezva.
9. Květen 2012 - 17:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Pes v bytě je moda a ještě větší moda je to venčit v parcích a komunikacích hodně moc jich to nesebere protě jejich ego by kleslo a to žluté je taky krásné bezvadně a smrdí.Jaký nepořádek po psu na silnici tak prostě v bytě,pes má většiniou větší IQ než pán a ví že se to v bytě nesluší ale páníček to udělá se psem leckde a to samé je u nedopalků a odpadků prostě stejní charakteroví lidé.Raději lépe doma vychovávat děti než psi ty vám ve stáří nepomohou,děti jsou pokračování rodu.Pokud děti vidí co se válí okolo nich nemůžem se divit jaký dnes jsou a jaký pak budou :dospělí užasný vzor udělali s vesnic a měst smeták.Krásně naštvané názory se tu píšou na něčí názor to je právě to myšlení já já a zase já a můj pes má práva a nikdo jiný a druzí nemáte pravdu můj pes neštěká,nekálí co vám to nalhali jen moje hlava pravdu má a ta je má.Nikdo nepřipustí že právě jeho miláček jeho chováním znesvářil dobré sousedské poměry.
9. Květen 2012 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
Psala jsem to namíchnutá a...Zrušit poplatek ze psa je tragický omyl měli ho zvednout na 10 000 Kč i víc za rok,lidé platí s platu lékaře a pak platí ještě jednou a to je nedůstojné.Psa nepotřebujete ale lékaře ano.Pak že je krííííze když se ruší užitečné poplatky s luksusu,kolik lidí ho skutečně potřebuje málo,jen ti na vodění když nevidí a ti jsou beztak osvobozeni od poplaků.Dnes hlídací pes skoro neexistuje nahradil ho goučák.Dnes je pes člen rodiny at se taky platí s popelnice.
9. Květen 2012 - 19:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Pes v bytě je moda a ještě...Jano, ty pleteš páté přes deváté. Očividně jsi nepochopila příspěvek Heleny, ostatních pejskařů, ani můj. To není móda. Jako není móda venčit psi v parcích. Pro některé lidi je to nezbytnost. Jestliže neuklízí, tak je to špatně, ale neházej všechny do jednoho pytle. Nikdy by mne nenapadlo vyhodit odpad, jakýkoli, na ulici - existují koše. Jako to, když se náhodou stane a pes si uleví na trávě ve městě, tak přeci mám sáčky a vše uklidím. Ale my do města stejně chodíme minimálně. Bydlíme na periferii Hradce Králové, takže nedí důvod tahat našeho psa do centra. A přátelé pejskaři, co bydlí v centru, ti si vždy po svém psovi uklidí. Naopak napomínají - vychovávají mladé k pořádku po svých pejscích. O tvém zmateném porovnávání psů s dětmi se rozepisovat nebudu. To jsi snad pochopila sama jakou hloupost jsi napsala. Jasně jsme s Helenou psaly, že s našimi psi problémy nejsou. Jestliže to hodláš zpochybňovat, je to na úrovni toho nízkého IQ, o kterém píšeš. Nejsi žena. To jsem napsala, abys pochopila svůj zmatený výkřik o tom, že my lžeme. Tak já budu lhát taky. Nejsi žena. Nevím, jestli to, co jsem ti ke konci napsala pochopíš... Závěr - až na toho věčně opilého pána, máme sousedské poměry skvělé a našeho psa mají rádi. Je nekonfliktní, čistotný a zbožňuje lidi. To je pravda, ať se ti líbí nebo ne.
9. Květen 2012 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Zrušit poplatek ze psa je...Zdeňku, (nebo Jano? máte stejné chyby i typografii), to že Heleně zrušili poplatek za psa o něčem vypovídá, ne? U mě to vypovídá o slušném chování. Také nevím, jakým myšlenkovým posunem sem taháš poplatky u lékaře a jejich důstojnost(???). Jen ti napíšu, že klidně bych těch 10 000,- zaplatila. Ten náš pes a bezpečí za to stojí. Jinak samozřejmě za psa platíme, jakož i za popelnici. A pro tvůj klid ještě dodám, že třídíme odpad:). A že se cítím naprosto klidná v baráku, když manžel a děti nejsou doma, nebo jsem s dětmi doma sama, to ví jen ten, kdo psa má. Když spím a jemu se něco nezdá, vzbudí mne. Já si mohu zavolat pomoc. Takže pro mne je pes neocenitelný společník i hlídač. Navíc nás nutí se hýbat, místo toho, abychom přiblble seděli u televize. Večerní 2-hodinová procházka je u nás zcela normální, takže neznám jediný "inteligentní" seriál. To jsem ale přišla o moc, že?
9. Květen 2012 - 22:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Jano, ty pleteš páté přes..."venčit psi v parcích" Pro češtináře....vééééééélká omluva.
9. Květen 2012 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Marie, krásně jsi to napsala. Já taky psa potřebuji, bydlím dokonce bez sousedů,nad vesnicí. Poplatky tady byly vlastně nespravedlivé.Naši psi nechodí po chodnících, kálejí na vlastních zahradách a nebo v lukách-což je mimo obec. Tam kálí i divoká zvěř. Procházky dělám ráno i několik km a navečer opět. Od doby co mám psa nebojuji s nadváhou,jsem pohyblivější a dokonce i běhám. Ano, klid v domě a pocit bezpečí je k nezaplacení. Dnes si člověk musí dávat zvláště pozor. Na "inteligentní" seriál bych neměla po celém dni ani sílu, bývám raději chvíli na netu a padám hajííí..To,abych brzy ráno neztrácela kus dne a běžela do lesů a luk..Mám vše doslova za rohem.Bydlím ted ve středních čechách,ale narodila jsem se v H.K.:-) Zdtavím moc a přeji hodně radostí s pesanem.
9. Květen 2012 - 23:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Ha Ha Ha (anonym)
Jak může vyrovnaného člověka nastekat příspěvek to prostě nejde jen se zasmějě a to o něčem svědčí,třásli se stekem ruce u klávesnice co?Komické je též uvádět kde kdo skoro bydlí a jakého má komflikního souseda což může být taky naopak- pes třeba mu udělal hromádku a dotyčný majitel psa dostal třeba vynadáno a dodnes je na něj naštvaný co si to na měj dovolil co si to opovážil taky možnost ne?Poplatky za psa byli nespravedlivé je legrační to jako proč?Jsou i horší a nedůstojné u doktora nebo výběr vlastních peněz s bankomatu kde bance rostou peníze za vklad.Poplatek s psa je směšně malý.Ono na netu se může za jakýmkoli příspěvkem kdokoli skrývat muž i žena proč udávat pravou totožnost co je komu opravdu po tom.To že všichni uklízí haha a kde se to teda bere asi z nebe to padá o uklízení se dobře píše a mluví a opravdu se dělá to otázka?Na nadváhu měli naši dědečkové a babičky něco lepšího jmenuje se to pohyb při práci nu byli víc emancipovaní a ne kafíčko a koho dnes pejsek olízal debata, i tuhle věc lidé vyžvaní co je komu po tom to kdo jak vypadá.Prostě psychologická zborka rozborka.
10. Květen 2012 - 9:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Haha (anonym)
Až vystřízlivíš, zkus to...Ano musí se číst nezi řádky byl to takový psychologický test co je tu za lidi a co o sobě řeknou.Každý tu napsal jaký je a jak se přetvařuje a dělá hezký.A pravopis je umyslné čekal jsem jak jej budete hledat to lidi dělají u druhých při steku,nalejme si čistého vína kde a u kterých příspěvků tu nejsou.Kynolog co tomu opravdu rozumí tady nejšpíš čte příspěvky a jen málo diskutuje prostě se musí smát.Můžete opravovat můj pravopis máte to jak křížovku tak hledejte haha,ale zároven si to čtěte i po sobě.Myslím že co bylo psáno nahoře bylo pochopeno až moc dobře............Mějte se tu krásně a skládejte básně,tady se nic člověk nepřiučí tak už jsem nejdu.
10. Květen 2012 - 22:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Lidi neblázněte..Nehádejte se tu zbytečně. Já psala s Marií-snad nepletu jméno,že máme sice psa v bytě,ale v domku..Ne v činžáku a že naši psi jsou naopak vychovaní. Už dříve jsem tu psala, že některé lidi chápu,protože občas vidím pesany, co se neumějí chovat, nebo jsou zavření celý den sami v bytě a řvou..Každý nevycválaný pes je takový vinou svého pána.Sama se pobíhajících psů bojím, sama vidím,jak si často lidi pořizují psy do paneláku. Znám v Praze jednu ing a ta má v paneláku dvě děti a 4 pejsky..Hrůza. Jen si tu vyměnujeme zkušenosti, nedávat není třeba. Ten podivín co napadl můj příspěvek a kritizoval snad každou moji větu sem opravdu nepatří. Já žiji sama v domku a navíc nemám žádné sousedy! Psa nejen potřebuji,ale nikoho by obtěžovat ani nemohl.Přesto je vycepovaný. Takže kritizovat,že psa mám je zásah do mé svobody. Asi by mu vadila i má myčla, pračka, mikrovlnka a kdovíco ještě:-) Přeji všem klídek a hezký zbytek víkendu.
12. Květen 2012 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
Lidi neblázněte..Nehádejte...Souhlasím s vámi,máte pejska na hlídání.V baráku je to nutnost.Pes obranář občas zažene nenechavce.Pokud je pes jen v baráku tak platit poplatky je kravina.Taky jsem měl psa a byl jsem napaden vlčákem.Zatal se do ruky aniž by si všiml malého voříška u mé nohy.Jezevčík mu něco dole ukous když mě vysel na ruce nu chránil svého pána i když byl malinkej.Jeho páneček dělal dusno měl ho kastrovanýho.Nepomohl by si vlčák bez náhubku a vodítka,viděl jelito na ruce a zbaběle zmizel.Povinost mu nic neříkala jen ta práva o uhryzlém psu.Tyto lidé by měli s psa platit jak mourovatí jen to kazí ostatním.Pes na volno dnes u mě vyvolává hrůzu i když je víceméně třeba hodnej.Někteří mají otevřené bolavé nohy a o oskákání pejskem nestojí.Já osobně jsem ho měl na vodítku pak už to nešlo každý okolo to měl volně a psi doráželi.Na pozemku dožil do 18 let bylo mu tam taky dobře bez procházek.
12. Květen 2012 - 23:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Vasil (anonym)
Pes je na hlídání a nemá co smrdět a vyřvávat v bytě.Byt kde je pes bývá cítit na sto honů,to samé kočky.
24. Listopad 2012 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Čoklové do bytu nepatří, všechno je od nich okousaný, oslintaný, pochcaný, posraný, všude čoklí chlupy a spousta kraválu, když bestie začne štěkat. Jedním slovem HRŮZA.
24. Listopad 2012 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
To souhlasim,je to k nicemu ty coklove v bytech,tady kolem ho ma kazdej blb a akorat jen stekani vsude.Nechapu to co ty lidi z tech coklu maji?
24. Listopad 2012 - 19:45
Obrázek uživatele Návštěvník
bez (anonym)
my v byte psa nemame, my vlastne nemame ani psa
24. Listopad 2012 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Nic nezabírá (anonym)
Nevíte někdo jak na souseda který má v bytě psa a psí fekální smrad se line chodbou.
10. Květen 2013 - 18:24
Obrázek uživatele Návštěvník
V (anonym)
Tak to sousedovi normálně řekni, že ti vadí fekální smrad z čokla, ať si ho aspoň občas vykoupe. Ale jestli je soused sám špinavý, nemytý prase s fekálním smradem, tak s ním asi nikdo nehne. Však ten jeho zapušenej byt, to musí být pěknej hnůj vůbec celkově.
10. Květen 2013 - 20:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Nic nezabírá (anonym)
Tak to sousedovi normálně...Slovní domluva nefunguje.Prasata se necítí samo sobě nesmrdí.Prostě humáč smradový psem šířený z jeho toxického bytového písečkového wc.
10. Květen 2013 - 20:42
Obrázek uživatele Návštěvník
V (anonym)
A co na ten fekální smrad říkají ostatní sousedi? Čím víc lidí si bude na ten smrad stěžovat, tím líp, společně s ostatními sousedy jednomu fekálnímu praseti domluvíte, aby začal dbát na hygienu.
10. Květen 2013 - 20:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Nic nezabírá (anonym)
A co na ten fekální smrad...Už nic už to vzdali,hádky řev a podobné volání někam nic neřešilo.Vidíme psa a podvědomě už cítíme smrad.Na názory na psíkaře po tomhle se mě raději neptejte.
10. Květen 2013 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
xyz (anonym)
Už nic už to vzdali,hádky...Obrať se s oficiální psanou stížností na majitele domu
10. Květen 2013 - 21:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Nic nezabírá (anonym)
Obrať se s oficiální...Vyhodit ho nemůže z vlastnictví a psa mu neodeberou.Pes netrpí ničím tak nemají důvod .Ten smrad je z neuklízení exkrementů v bytě i třeba někdy ve výtahu.
10. Květen 2013 - 21:09

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama