Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Máte někdo zkušenost s institutem Evropského centra stomatologie v Praze

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Enni (anonym)
Mám velký problém s ustupováním dásní, se svým stomatologem nejsem příliš spokojena. V časopise jsem zahlédla reklamu Evropského centra stomatologie v Praze. Nebylo tam ale uvedeno nic bližšího, pouze kontakt. Nemáte prosím někdo osobní zkušenost? Zajímalo by mne, zda se nejedná o klasickou péči stomatologů pouze za jiné - vyšší poplatky než u našich běžných lékařů či zda poskytují něco více či specifické služby na vyšší urovni atd. Děkuji za jakýkoliv příspěvek k tématu či doporučení opravdu dobrého stomatologa - hygienisty, paradentologa či kdo Vám velmi pomohl s problémem "ustupování, ubývání dásní. Děkuji.
25. Listopad 2007 - 20:52
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
jsem velmi spokojenym zakaznikem doporucuji
3. Prosinec 2007 - 17:00
Obrázek uživatele Návštěvník
nony (anonym)
me by zajimalo co vsechno se tam plati??jestli navsteva,plomby,...
3. Prosinec 2007 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
piša (anonym)
Nony: navsteva se plati pouze poprve, jelikoz se jedna o vstupni vysetreni, plomby, rengen, otisky, korunky, atd. se samozrejmne plati. Enni: co se tyce ustupovani dasni, dojíždí k nim docent z Hradce Králové který se na tuto problematiku přimo zameruje. Lékaři se zaměřují předevšim na prevenci kde vas nauči jak si spravne cistit zuby a osetreni opravdu neboli. Jsem velice spokojena zakaznice. Jen doporucuji
29. Leden 2008 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Soukromník se může chovat vůči pacientům agresivně. Pokud nemá smlouvu s pojištovnou, tak může pacientům podsouvat výkony. Nabízet převrtávání amalganových plomb, nebo vůbec provádět zubní výplně na zubech, které nejsou pro to v daném čase vhodné. Zubaři posílají lidi na operace, které nejsou potřeba. Jde jim jen o okamžitý finanční zisk. Stači se podívat do centra prahy na luxusní stomatologická centra bez smlouvy s pojištovnou. Tam by mohla přijít rovnou kriminální policie, za to čeho se zubaři na pacientech dopouštějí jen proto, aby mohly fakturovat.
4. Květen 2014 - 7:11

Přidat komentář

Reklama

Reklama