3 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Lelek
Lelek

Masturbace v dámských silonkách

Dobrý den,

chci se zeptat zvláště žen, zda se některé líbí když muž masturbuje v silonkách a následně do nich ejakuluje? A zda se to může zdát ženě přitažlivé, případně, zda se na takovou masturbaci ráda podívá?

25. Leden 2019 - 16:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Manžel má úchylku pro punčochové kalhoty, do postele je proto nosím často a někdy i on. Když je má na sobě, tak ho většinou přes ně vykouřím nebo udělám rukou. Někdy, když mám dominantní chvilku, tak ho v nich nechám masturbovat a ještě v promočených punčocháčích ho pošlu něco dělat, mýt nádobí nebo tak. Je to celkem vzrušující…
30. Leden 2019 - 9:22
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
I ja jsem fetisista silonu a nylonu-take igelitu, vinylu a latexu a take zboznuji, kdyz doma ma moje pritelkyne na sobe puncochace, nebo prave silonky a ja je mam na sobe take. Nekdy v nich jdeme i spat, ale nikdy do nich neejakuluji, protoze se sperma z nich spatne pere. Ale jinak si oblekame a nosime damske nylonove puncochace skoro stale-kdyz nejsou extremni vedra. Ona viditelne, ja pod kalhotami a vi, jak me vydrazdit, ze to uz nemohu vydrzet a musim si to zacit delat sam. Ale ona za chvilku prijde a pomuze mi se udelat-kdyz na sobe nahodou nemam igelit , nebo latex, tak mi nasadi kondom a krasne me udela-nebo ja sam sebe.
31. Leden 2019 - 1:30

Přidat komentář