8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Lelek
Lelek

Masturbace v dámských silonkách

Dobrý den,

chci se zeptat zvláště žen, zda se některé líbí když muž masturbuje v silonkách a následně do nich ejakuluje? A zda se to může zdát ženě přitažlivé, případně, zda se na takovou masturbaci ráda podívá?

25. Leden 2019 - 16:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Manžel má úchylku pro punčochové kalhoty, do postele je proto nosím často a někdy i on. Když je má na sobě, tak ho většinou přes ně vykouřím nebo udělám rukou. Někdy, když mám dominantní chvilku, tak ho v nich nechám masturbovat a ještě v promočených punčocháčích ho pošlu něco dělat, mýt nádobí nebo tak. Je to celkem vzrušující…
30. Leden 2019 - 9:22
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
I ja jsem fetisista silonu a nylonu-take igelitu, vinylu a latexu a take zboznuji, kdyz doma ma moje pritelkyne na sobe puncochace, nebo prave silonky a ja je mam na sobe take. Nekdy v nich jdeme i spat, ale nikdy do nich neejakuluji, protoze se sperma z nich spatne pere. Ale jinak si oblekame a nosime damske nylonove puncochace skoro stale-kdyz nejsou extremni vedra. Ona viditelne, ja pod kalhotami a vi, jak me vydrazdit, ze to uz nemohu vydrzet a musim si to zacit delat sam. Ale ona za chvilku prijde a pomuze mi se udelat-kdyz na sobe nahodou nemam igelit , nebo latex, tak mi nasadi kondom a krasne me udela-nebo ja sam sebe.
31. Leden 2019 - 1:30
Obrázek uživatele Lelek
Lelek
Odpověď na Manžel má úchylku pro
Tak to je hodně vzrušující. A ty to máš také ráda, nebo to děláš jen kvůli němu?
24. Srpen 2019 - 2:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Odpověď na Tak to je hodně vzrušující. A
Jo taky si najdu to svoje, líbí se mi když můžu být trochu dominantní, no nebývá to příliš často. Většinou dělám to, co chce on, no i v tom si umím najít taky něco, co se mi líbí nebo co mě vzrušuje.
26. Srpen 2019 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Franc (anonym)
Martino také si rád oblekam manzelky černé silonky a pod nima mám její bílé použité kalhotky. Je to moc příjemné a vzrušující.
28. Srpen 2019 - 13:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Lelek (anonym)
Odpověď na Jo taky si najdu to svoje,
Takže máš ráda chvilky, když jsi dominantní? Víš třeba, že když si oblečeš silonky, že manžela dostaneš kam ty chceš a on udělá to co mu řekneš? Líbí se ti že je pro něj ponižující si před tebou honit a stříkat do silonek a pak v tom být? A co třeba když by se musel honit u tvých bot nebo u šuplíku se silonkami? A vzruší se třeba i jen pohledem na tvá chodidla v silonce? A přijde ti vzrušující, když muži onanuji v silonkách?
29. Srpen 2019 - 9:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Odpověď na Takže máš ráda chvilky, když
Když mám tu možnost, tak jí využiju. Co se týká punčocháčů, tak většinou já dělám to, co mi řekne on. Ale někdy mu nevyhovím a zkouším to otočit. Například když v sobotu uklízím a on přijde za mnou a zeptá se, proč nemám silonky. Já zkusím odfrknout, že mi je v nich horko a co kdyby si je pro změnu oblékl on. Někdy řekne, tak jo a to je takový signál, že můžu i trochu přitvrdit. Jak už jsem psala, nejčastěji ho v nich nechám masturbovat a když se udělá tak je musí mít ještě hodnou chvíli na sobě. To se mi líbí. Nebo si je musí navléknout když jde s kamarády do hospody. A když to někdy zkombinuji s anální zátkou tak vím že za hodinu, hodinu a půl je doma, protože déle tu kombinaci hlavně v létě nevydrží.
30. Srpen 2019 - 10:52

Přidat komentář